Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. november 4., péntek 16:24

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5117945175
Épülget lassan...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. október 29., szombat 14:01

Kerlon írta:
Ladislao írta:
Tavaly. Viszont olyan szinten nincs a saját posztján mint Modric ez biztos... a mostani Ronaldo szintjén poszt szerint kb van. Ramos sem tud hosszútávon megbízható teljesítményt nyújtani. Sajnos
Forma kérdése, de Modric sem varázsolt még eddig el minket idén. Volt pár jobb meccse és ennyi. Ramos mondjuk az se, de mindegy. Nem 2-3 hónap után kell megítélni egy játékost és mindegyik idősebb játékos még rászolgált 2-4 év bizalomra a klubnál. Ramos, Modric és Ronaldo és így formán a top3-ban vannak a posztjukon. Most az, hogy jelenleg sérültek, nincsenek formában ez csak egy pillanatnyi helyzet. Mindenkinek van ilyen hullámvölgye, de még a csapatoknak is.
Ezzel értek leginkább egyet.
De én nem is azt írtam, hogy SR a posztján nem TOP 3-5 játékos hanem azt, hogy nincs Modric szintjén hosszútávon. Posztján kevés a jobb ha van is. Én sem cserélném le. Illetve én nem csak az idei év alapján írtam amit Idén akármennyire is hülyén hangzik ha csapatrészenként egy embert kellene írnom akkor a Kroos,Carvajal,Morata triót mondanám mint akikkel képességeihez képest elégedett vagyok.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 29., szombat 13:08

Ladislao írta:
ericco írta:
De vele nem mostanában hosszabbítottak. És a saját posztján van olyan szinten, mint Ronaldo vagy Modric szeirntem.
Tavaly. Viszont olyan szinten nincs a saját posztján mint Modric ez biztos... a mostani Ronaldo szintjén poszt szerint kb van. Ramos sem tud hosszútávon megbízható teljesítményt nyújtani. Sajnos
Forma kérdése, de Modric sem varázsolt még eddig el minket idén. Volt pár jobb meccse és ennyi. Ramos mondjuk az se, de mindegy. Nem 2-3 hónap után kell megítélni egy játékost és mindegyik idősebb játékos még rászolgált 2-4 év bizalomra a klubnál. Ramos, Modric és Ronaldo és így formán a top3-ban vannak a posztjukon. Most az, hogy jelenleg sérültek, nincsenek formában ez csak egy pillanatnyi helyzet. Mindenkinek van ilyen hullámvölgye, de még a csapatoknak is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 29., szombat 11:16

Ladislao írta:Tavaly. Viszont olyan szinten nincs a saját posztján mint Modric ez biztos... a mostani Ronaldo szintjén poszt szerint kb van. Ramos sem tud hosszútávon megbízható teljesítményt nyújtani. Sajnos
A konkurenciához mérten értettem, hogy van ol&an szintent. Egy az egyben a két játékost nincs értelme összehasonlítani, nem egy poszt.
Merci Zizou!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. október 29., szombat 8:55

Ladislao írta:Ramos sem tud hosszútávon megbízható teljesítményt nyújtani. Sajnos
De amikor a legjobban kell akkor a legjobbaink kozott van.
Es engem nem erdekel a bajnokikonosszehozott idiota tizenegyesek, vagy anno az egbe lott bunteto. Ilyen hibaja minden kh-nak vannak. De ez a pali ahogy elkezd jatszani ahogy a szezom vegere erunk az brutalis. Messze a legjobb kozephatved.

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. október 28., péntek 18:19

ericco írta:
Ladislao írta:Ramos 30 éves és 34 éves koráig van szerződése
De vele nem mostanában hosszabbítottak. És a saját posztján van olyan szinten, mint Ronaldo vagy Modric szeirntem.
Tavaly. Viszont olyan szinten nincs a saját posztján mint Modric ez biztos... a mostani Ronaldo szintjén poszt szerint kb van. Ramos sem tud hosszútávon megbízható teljesítményt nyújtani. Sajnos

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 26., szerda 22:43

Ladislao írta:Ramos 30 éves és 34 éves koráig van szerződése
De vele nem mostanában hosszabbítottak. És a saját posztján van olyan szinten, mint Ronaldo vagy Modric szeirntem.
Merci Zizou!

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2016. október 23., vasárnap 22:46

remélem gyors gyógyulás lesz, mert ez a Varane - Pepe kettős így kész életveszély...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. október 10., hétfő 11:55

Eljött Varane ideje, most vagy soha. Meg kell ragadnia a kezdőben. Modric kiesése fájóbb

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 10., hétfő 10:18

Bosszantó az újabb fifa vírus, de most talán nem fog annyira hiányozni. Bár ettől függetlenül épüljön fel mihamarabb.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 10., hétfő 9:47

Padon ülve, sérültként kellene valahogy egy lapot összeszedni...

:smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 10., hétfő 9:44

Ja, persze, Varanera gondoltam, Csabi nyugtalanságára reagálva. Varanenak is voltak hibái ő sem tökéletes, de eddig szerintem a legstabilabb pontunk volt. Vagy hozott egy átlagot, vagy egy kiemelkedőt, mint Dortmundban.

Ramos katasztrófa idén. Nem véletlen az 5 meccs 4 sárga meg 11-es meg stb. Olyan késve érkezik szinte minden szerelési kísérletre, hogy benne van a lap.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 10., hétfő 9:34

Kerlon írta:Hát pedig kb. neki voltak eddig elfogadható teljesítményei idén. A többiek meg szarok hátul egytől egyig. Esetleg még Carvajal, de tőle is sokkal jobbat szoktunk látni.

Ez nem inkább Varanere mondható el?
Ramosnak kb.meccsenként volt egy hatalmas hibája, még akkor is ha a szuperkupában és a bajnokságban is termelt.
szusszanjon meg ő is.

Jöhet a Varane-Pepe kombó B-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 10., hétfő 9:14

Carvajal idén megint fegyelmezetlenebb hátul, sok a helyezkedési hiba. Ramosnak tényleg jól is jöhet még ez a pihenő, kicsit össze kell szednie magát. Varane idén jó eddig, hibái neki is voltak, de amilyen gagyi a védekezésünk, sajnos mindenki a tudása alatt van.
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. október 10., hétfő 9:14

az elmúlt hónapban kb minden meccsen volt neki olyan hibája amiből gólt kaptunk. ettől függetlenül tepert, de nagyon is benne volt a hiba.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 10., hétfő 9:11

Hát pedig kb. neki voltak eddig elfogadható teljesítményei idén. A többiek meg szarok hátul egytől egyig. Esetleg még Carvajal, de tőle is sokkal jobbat szoktunk látni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. október 10., hétfő 9:03

a sajtó minimum 4 hetet ír. az rég nem jó. de mostanában valóban sok volt a hibája, ráfér a szünet. más kérdés, hogy varaneban nem bízok.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. október 10., hétfő 8:58

sajtó szerint 4 hétre offos. igazából a sérülést magát sajnálom de ráfért már a pihi. elképesztő 2 hónap van maga mögött.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 10., hétfő 8:22

Gondolom arra akart utalni, hogy nem rendeltetésszerűen használták.

Egyébként elég bosszantó tendencia, hogy a barcások rendre a válesz meccsek előtt sérülnek le, a reálosok meg közben.
Nem illik.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. október 10., hétfő 7:35

kapor_89 írta:Ramos megsérült, rosszul érkezett le.. TAPS!!! Mert kezdetni kell kib@szott Albánia ellen a jobbszélen..
Miért, ő csak a döntőkön, elődöntőkben játsszon?
Szerencsétlen eset, de nem a szövetségi kapitány tehet róla..
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég