Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. június 17., csütörtök 13:18

Ezt én nem Perez nyakába varrom, kapott Ramos ajánlatot, nem írta alá :hmmm:

Ha már régi csk-k, Hierro pl nem kapott ajánlatot, ott lehet az elnököt szidni jogosan, csak akkor még nem volt fórum :kalapos:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 17., csütörtök 13:17

Ramos legnagyobb tragédiája ez az utolsó fél év volt.
Sérülése előtt még nyeregben volt, egy roskadozó csapat legelemibb oszlopa volt, és ebből a tárgyalópozícióból indult neki a szerződéshosszabbításnak.
Ez a tavasz nem csak azt mutatta meg, hogy a törhetetlen Ramos már korából fakadóan nem törhetetlen... hanem arra is rávilágított, hogy a pótlása a legkisebb problémát sem okoz a csapatnak, Nacho és Militao mestermunkát hoztak idén.
És sajnos ami megpecsélte az egészet, hogy Ramos fizetésének töredékéből áll stabil lábakon a védőpárosunk.
És megérkezett időközben Alaba is. Ezzel párhuzamosan a válogatottból is kikerül Ramosunk, pályafutásának messze ez a fél év volt a legrosszabb időszaka. Nagyon sajnálom emiatt.

Egyből alá kellett volna írnia azt a nyomorult szerződést, sajnos ő maga terelte ezt a sztorit ilyen irányba, nagyon-nagyon rossz döntés volt, júniusra teljesen elfogyott körülötte a levegő. :(

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 17., csütörtök 13:15

Babinho írta:
füst írta: És én ennek örülök, hogy ezt lehet mondani... szokásos búcsúbeszéd. Fenének se kellett volna most hogy odaszurkáljanak egymásnak.
Majd várjál még a sajtótájékoztatóra amit egyedül fog tartani. Ott lesz ám beszéd.
Elmondja hogy jobb fizuért elmegy vmelyik BL riválisunkhoz? :D Meglepne. Más nem lehet a háttérben. Okolható a klub is, hogy megint nem ragaszkodunk foggal körömmel az egyik legnagyobb legendánkhoz ever és feltehetően nem adtuk meg neki amit kért, és okolható ő maga is, hogy nem írt alá kevesebbért. Mindkét fél érthető - végeredményben megint mi drukkerek szívunk, mint Casillas, Raúl, Guti, Cé esetében - legalább egy teltházas Bernabeu kijárt volna mindegyiknek. :(
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 17., csütörtök 13:14

ikarus93 írta: Itt most egy korszak lezárulásának a folyamatát látjuk. Modric, Karim, Marcelo, Kroos meg Varane maradtak a régi gárdából.

Modric Kroos 2-3 év és kimegy. Marcelo 1 év, Varane lehet lelép. Karim pedig örök. :sziv:
Luka jovore vissza fog vonulni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 17., csütörtök 13:13

Vicces, Ramos gyorsan lesüllyedt néhány embernél, míg másoknál Perez anyját, hogy távoznak a kiöregedett legendák. Ramos nagy legenda, de ha csak kicsivel több esze lenne az embernek akkor aláírja amit elé tettek, jövőre pedig visszavonul. Új stadion, teltházas búcsú, minden ami kell, mert így kellett volna csinálni, egy okos játékos egy egy okos elnök ezt összehozta volna, sajnos nem elég ha csak az egyik fél akarja. Ramos nem akarta. Innentől nincs miről beszélni. Bárkibe beleállni csak akkor kell ha köpködés lesz majd a távozás után

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2021. június 17., csütörtök 13:10

Faust írta:
Schulcz írta:

csak annyi amit gondolok erről, hogy a legnagyobbaknak valahogy mindig a hátsó ajtón kell elmenniük innen, valahogy egy évvel előtte már elkezdik támadni a Perezhez hű újságok, és valahogy Perez sosem hibás, mindg csak a játékosok. Mindig. Szerintem ez tök érdekes....
Mondjuk Casillas es Raul is max cserepadra volt jo akkoriban. Ok ezt nem akartak elfogadni, leleptek, tiszta sor. Nem mondom hogy Perez artatlan de jelen allas szerint ezt a Ramos dolgot nehez lenne a nyakaba varrni, max Alaba fizeteset lehet felhozni ellenervkent. Penzehes diszno mind. Figyeld meg, Modric olyan bucsut fog kapni, beszarsz. Mert ELDONTOTTE, hogy innen vonul vissza, elfogadta a kevesebb fizut, el fogja fogadni a padot is, ha mar nem birja. Ugyanezt kinezem Kroosbol is, Benzema talan visszater Lyonba de az is teljesen ertheto. De oda sem tobb penzert fog menni.

Remelem nem cafolnak ram. :mrgreen:
Perez alatt innen senki nem vonult vissza, csak Zidane. (Mondjuk neki szokása ilyenekkel meglepni az öreget:)) Szóval ők(Modric, Kroos...) nem fognak rád cáfolni, de Perez igen.... ő ilyen. De én is azt mondom, ne legyen igazam.

poronty
Hozzászólások: 2711
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. június 17., csütörtök 13:09

csak annyi amit gondolok erről, hogy a legnagyobbaknak valahogy mindig a hátsó ajtón kell elmenniük innen, valahogy egy évvel előtte már elkezdik támadni a Perezhez hű újságok, és valahogy Perez sosem hibás, mindg csak a játékosok. Mindig. Szerintem ez tök érdekes....
Nem kéne senkinek a hátsó ajtón távozni, ha belátnák, hogy a teljesítményük már nem arányos a játékpercekkel és fizetéssel, amit szeretnének. Ha innen akarsz visszavonulni, akkor lehet Zidane után csinálni, a csúcson abbahagyni, inkább 1-2 évvel korábban.

Aztán van olyan, mint Raúl meg Casillas, akik már rég nem voltak Real Madrid szintűek, de a pad büdös volt nekik és még szerettek volna máshol játszani, amivel semmi probléma nincsen, csak a kretén szurkolók szentimentalizmusa miatt, úgy van előadva a sztori, hogy Perez aztán jól kibaszott a legendákkal. A Ramos szituációban is Perezt veszik elő, mikor 36 évesen minimális fizucsökkentés lenne a pandémiás időszakban, miközben sérült volt hónapokon keresztül és ott volt neki egy korrekt szerződés hónapok óta. A végén majd Marcelo is lelép, és bár lassan 4 éve fék az emberünk, Perez lesz a geci, hogy nem hosszabbít vele, amíg Marcelo úgy dönt, hogy vissza nem vonul.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 17., csütörtök 13:04

Schulcz írta:
Faust írta:

Nehogy mar Perez hibaja legyen hogy fel eve arrol van szo, hogy a csavo aki allitolag ingyen is jatszana a Real Madridban, nem hajlando par millioval csokkentenie az amugy csillagaszati fizeteset 36 evesen, egy olyan ev utan amikor 80%-ban serulesek miatt hasznalhatatlan volt. Hat basszameg.

Amugy meg fuhh, szerintem ennyire csak Modric tavozasa fog nyomot hagyni a csapaton. A karizmaja gyakorlatilag potolhatatlan, a baromsagai ellenere is leirhatatlan, mennyi mindent adott ennek a csapatnak. Emiatt a fel eve tarto huzavonaja miatt van bennem egy jo nagy tuske, nagyot zuhant a szememben, de ez olyasmi szerintem, mint Raul utolso 1-2 eve. Mindenki csak a jora fog emlekezni vele kapcsolatban, es ez igy is van rendjen. Mocskosul hianyozni fog, ha valaki megerdemelte volna, hogy telthazas Bernabeubol vonuljon vissza, az O. De neki meg kell a penz. Olyba tunik, egyedul Modric melto erre legbelul. De ezt el kell engedni, a valaha volt legjobb kapitanyunk es belso vedonk, es ki merem jelenteni, hogy ez igy is fog maradni orokre. Elkepeszto jatekos es legenda tavozik.

Innentol viszont Nacho - Militao megkerdojelezhetetlenul.
csak annyi amit gondolok erről, hogy a legnagyobbaknak valahogy mindig a hátsó ajtón kell elmenniük innen, valahogy egy évvel előtte már elkezdik támadni a Perezhez hű újságok, és valahogy Perez sosem hibás, mindg csak a játékosok. Mindig. Szerintem ez tök érdekes....
Mondjuk Casillas es Raul is max cserepadra volt jo akkoriban. Ok ezt nem akartak elfogadni, leleptek, tiszta sor. Nem mondom hogy Perez artatlan de jelen allas szerint ezt a Ramos dolgot nehez lenne a nyakaba varrni, max Alaba fizeteset lehet felhozni ellenervkent. Penzehes diszno mind. Figyeld meg, Modric olyan bucsut fog kapni, beszarsz. Mert ELDONTOTTE, hogy innen vonul vissza, elfogadta a kevesebb fizut, el fogja fogadni a padot is, ha mar nem birja. Ugyanezt kinezem Kroosbol is, Benzema talan visszater Lyonba de az is teljesen ertheto. De oda sem tobb penzert fog menni.

Remelem nem cafolnak ram. :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. június 17., csütörtök 13:04

El kell kezdeni a megújulást, nem lehet tovább várni, így is ez a 2 év elment feleslegbe, lehet a kövi is, de ezeken túl kell esni minél előbb.

Legendás csapat, legendás játékosainak kell búcsút inteni, nem lesz ez soha egyszerű.
Ha valaki azt mondja középhátvéd vagy csapatkapitány, nekem mindig Ramos fog eszembe jutni, elképesztő milyen szintre küzdötte fel magát.
Nagyon más szint, mint az ilyen felszopkodott van Dijkok, nem mostanában fogunk hozzá hasonló játékost látni az biztos :)

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2021. június 17., csütörtök 13:03

Babinho írta:
füst írta: És én ennek örülök, hogy ezt lehet mondani... szokásos búcsúbeszéd. Fenének se kellett volna most hogy odaszurkáljanak egymásnak.
Majd várjál még a sajtótájékoztatóra amit egyedül fog tartani. Ott lesz ám beszéd.
+1
Remélem ott elmondja a frankót. Tartozik ezzel mindenkinek, legfőképpen magának.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. június 17., csütörtök 13:02

füst írta: És én ennek örülök, hogy ezt lehet mondani... szokásos búcsúbeszéd. Fenének se kellett volna most hogy odaszurkáljanak egymásnak.
Majd várjál még a sajtótájékoztatóra amit egyedül fog tartani. Ott lesz ám beszéd.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: flori » 2021. június 17., csütörtök 12:57

füst írta: És azt is mondta hogy egy napon vissza fog térni. Várjuk is vissza. :)
Igen, nagyjából ez volt a leglényegesebb pont. Mondjuk ez nekem megütötte a fülemet, nem tudom hol képzeli el magát a jövőben. Szerintem nem való edzőnek.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2021. június 17., csütörtök 12:56

Faust írta:
Schulcz írta: Nem sír így az, aki menni akart. Mennie kellett, maradjunk annyiban...... Perez? :-@
Nehogy mar Perez hibaja legyen hogy fel eve arrol van szo, hogy a csavo aki allitolag ingyen is jatszana a Real Madridban, nem hajlando par millioval csokkentenie az amugy csillagaszati fizeteset 36 evesen, egy olyan ev utan amikor 80%-ban serulesek miatt hasznalhatatlan volt. Hat basszameg.

Amugy meg fuhh, szerintem ennyire csak Modric tavozasa fog nyomot hagyni a csapaton. A karizmaja gyakorlatilag potolhatatlan, a baromsagai ellenere is leirhatatlan, mennyi mindent adott ennek a csapatnak. Emiatt a fel eve tarto huzavonaja miatt van bennem egy jo nagy tuske, nagyot zuhant a szememben, de ez olyasmi szerintem, mint Raul utolso 1-2 eve. Mindenki csak a jora fog emlekezni vele kapcsolatban, es ez igy is van rendjen. Mocskosul hianyozni fog, ha valaki megerdemelte volna, hogy telthazas Bernabeubol vonuljon vissza, az O. De neki meg kell a penz. Olyba tunik, egyedul Modric melto erre legbelul. De ezt el kell engedni, a valaha volt legjobb kapitanyunk es belso vedonk, es ki merem jelenteni, hogy ez igy is fog maradni orokre. Elkepeszto jatekos es legenda tavozik.

Innentol viszont Nacho - Militao megkerdojelezhetetlenul.
csak annyi amit gondolok erről, hogy a legnagyobbaknak valahogy mindig a hátsó ajtón kell elmenniük innen, valahogy egy évvel előtte már elkezdik támadni a Perezhez hű újságok, és valahogy Perez sosem hibás, mindg csak a játékosok. Mindig. Szerintem ez tök érdekes....

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 17., csütörtök 12:56

És én ennek örülök, hogy ezt lehet mondani... szokásos búcsúbeszéd. Fenének se kellett volna most hogy odaszurkáljanak egymásnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 17., csütörtök 12:54

Berti írta: Aki ért spanyolul, az leírná nagyjából mik voltak említve?
Semmi extra. Ancelotti generátor alapanyag.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. június 17., csütörtök 12:54

semmi extra nem volt. jó igazolás volt, első spanyolja Pereznek, mekkora legenda, történelem, lisszabon, család, lezárul egy korszak. szokásos sajtó szöveg.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 17., csütörtök 12:54

És azt is mondta hogy egy napon vissza fog térni. Várjuk is vissza. :)

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: revolver » 2021. június 17., csütörtök 12:52

RM.com-on volt szinkrontolmács angolul. én úgy értettem semmi odamondás nem volt, Perez részéről csak bullshit, Ramos részéről is nagyjából, annyit mondott, hogy még évekig játszani akar.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: flori » 2021. június 17., csütörtök 12:51

Ez még nekem is megkönnyezős kicsit, pedig én aztán tényleg nem vagyok érzékeny típus.

Teltházas Bernabeu az összes kupával, ez kellett volna. Erre meg délután egy mini sajttáj, aztán csókolom. Látszik a feszültség, elég hidegek azok az ölelések.

El lett baszva, büszke lehet magára mindenki.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 17., csütörtök 12:51

Schulcz írta: Nem sír így az, aki menni akart. Mennie kellett, maradjunk annyiban...... Perez? :-@
Nehogy mar Perez hibaja legyen hogy fel eve arrol van szo, hogy a csavo aki allitolag ingyen is jatszana a Real Madridban, nem hajlando par millioval csokkentenie az amugy csillagaszati fizeteset 36 evesen, egy olyan ev utan amikor 80%-ban serulesek miatt hasznalhatatlan volt. Hat basszameg.

Amugy meg fuhh, szerintem ennyire csak Modric tavozasa fog nyomot hagyni a csapaton. A karizmaja gyakorlatilag potolhatatlan, a baromsagai ellenere is leirhatatlan, mennyi mindent adott ennek a csapatnak. Emiatt a fel eve tarto huzavonaja miatt van bennem egy jo nagy tuske, nagyot zuhant a szememben, de ez olyasmi szerintem, mint Raul utolso 1-2 eve. Mindenki csak a jora fog emlekezni vele kapcsolatban, es ez igy is van rendjen. Mocskosul hianyozni fog, ha valaki megerdemelte volna, hogy telthazas Bernabeubol vonuljon vissza, az O. De neki meg kell a penz. Olyba tunik, egyedul Modric melto erre legbelul. De ezt el kell engedni, a valaha volt legjobb kapitanyunk es belso vedonk, es ki merem jelenteni, hogy ez igy is fog maradni orokre. Elkepeszto jatekos es legenda tavozik.

Innentol viszont Nacho - Militao megkerdojelezhetetlenul.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég