OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. április 23., péntek 9:01

na szerencsére mindenhova kell majd védettségi igazolvány hogy rohadnának meg. aki tud szerezni feketén szóljon :mrgreen:
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 23., péntek 8:35

Kínai szerintem nem lesz gond, kelleni fog úgyis egy harmadik, emlékeztető oltás.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 23., péntek 8:23

Fieldvik írta:
kodo írta:

Azt adasd be magadnak amiben bizol, különben szart se ér kis tulzassal.
Ezt én sem értem teljesen. Mi az összefüggés?

Én tegnap kaptam a második Pfizert. Fáj kicsit a karom, mint az elsőnél, de ennyi.
Kíváncsi leszek, hogy ha elérjük a 4 és fél milliót, amennyi regisztrált van kb, akkor utána hogyan tudjuk elsütni azt a további 4 millió adag kínait,amit rendeltek Viktorék.
Kicsit majd kitolja a védettségi igazoláshoz kötött szórakozási lehetőségek idejét, aztán majd beadatják egyre többen. :D

Jó ezt olvasni, hogy akik megkapták az oltást, jövőhéttől már visszakaphatják a normális életüket. :)

Fieldvik
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Fieldvik » 2021. április 23., péntek 8:17

kodo írta:
Béla írta: Most kaptam emailt a házi orvostól ,hogy holnap este 7ig jelezzek vissza ha szeretném megkapni a kínai oltást. Jövő hét elején már lőnek is belém. Mivel a budapesti tömegközlekedésben dolgozom ezért kaphattam volna korábban is oltást akkor nem éltem vele, Astra zenecat ajánlottak(pont akkor jöttek a vérrög képződéses hírek). Mennyire lenne gáz ezt is vissza utasítani? Amúgy bátyám ma kapott modernat. Édesanyám jövő héten megy a második kör sputnik-ra
Azt adasd be magadnak amiben bizol, különben szart se ér kis tulzassal.
Ezt én sem értem teljesen. Mi az összefüggés?

Én tegnap kaptam a második Pfizert. Fáj kicsit a karom, mint az elsőnél, de ennyi.
Kíváncsi leszek, hogy ha elérjük a 4 és fél milliót, amennyi regisztrált van kb, akkor utána hogyan tudjuk elsütni azt a további 4 millió adag kínait,amit rendeltek Viktorék.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. április 22., csütörtök 23:01

Szerencsére az oltás nem tudja, hogy a kapója bízik e benne, anélkül is használ. Ha úgy él valaki, hogy van esélye elkapni (kB mindenki), akkor ne válogasson szerintem, ami jön, azt fogadja el. De persze ez egyedi döntés, elismeteltem, amit a szakértők mondanak. Attól ne ijedjen meg senki, hogy ez néha egybeesik azzal, amit a politikusok mondanak. :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 22., csütörtök 22:57

Kera írta:Tán szivároghat be a víz, vagy mire gondolsz?
Ha fogy a hutofolyadek, az tobb minden lehet. Lehet h vhol meg van repedve a tartaly/csovek, de az is lehet h kezdodo hengerfej problema.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 22., csütörtök 22:25

Béla írta: Most kaptam emailt a házi orvostól ,hogy holnap este 7ig jelezzek vissza ha szeretném megkapni a kínai oltást. Jövő hét elején már lőnek is belém. Mivel a budapesti tömegközlekedésben dolgozom ezért kaphattam volna korábban is oltást akkor nem éltem vele, Astra zenecat ajánlottak(pont akkor jöttek a vérrög képződéses hírek). Mennyire lenne gáz ezt is vissza utasítani? Amúgy bátyám ma kapott modernat. Édesanyám jövő héten megy a második kör sputnik-ra
Azt adasd be magadnak amiben bizol, különben szart se ér kis tulzassal.

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Béla » 2021. április 22., csütörtök 22:19

Most kaptam emailt a házi orvostól ,hogy holnap este 7ig jelezzek vissza ha szeretném megkapni a kínai oltást. Jövő hét elején már lőnek is belém. Mivel a budapesti tömegközlekedésben dolgozom ezért kaphattam volna korábban is oltást akkor nem éltem vele, Astra zenecat ajánlottak(pont akkor jöttek a vérrög képződéses hírek). Mennyire lenne gáz ezt is vissza utasítani? Amúgy bátyám ma kapott modernat. Édesanyám jövő héten megy a második kör sputnik-ra
2013.05.28
11.45

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kera » 2021. április 22., csütörtök 21:31

___Samy___ írta:
Kera írta:

Szerintem nem is használ olajat :lol: Néha olyan, mintha több lenne benne, mint korábban :D
Szóval innen ered a név, jó járgány. ( Igen, tudom, hogy rólad nevezték el az autót :D )
Az mondjuk karrier, mi még békében vagyunk, vigyázok rá nagyon, mintha új lenne :mrgreen: :lol:
Az nem jo jel, ha tobb van benne. Viz nem szokott fogyni?
Csak képletesen értettem :lol: De most, hogy így mondod, éppen tegnap töltöttem fel a vízet, és meglepődtem, hogy jócskán fért bele. Alapjáraton gázadásnál a beltérben vízbugyogást hallottam, azért néztem rá és aztán raktam bele vizet, azóta még nem néztem rá. Remélem csak levegős volt.
Tán szivároghat be a víz, vagy mire gondolsz? :ozil:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. április 22., csütörtök 20:56

Kera írta:
Sierra írta: Szerintem hótmindegy egy 26 éves autónál. :D Eszi az olajat?
Én a régi Sierrámon csináltam azt, mielőtt eladtam, hogy annyira elkezdte enni az olajat, hogy nem is cseréltem már le, csak utántöltögettem mindig. :lol:
Szerintem nem is használ olajat :lol: Néha olyan, mintha több lenne benne, mint korábban :D
Szóval innen ered a név, jó járgány. ( Igen, tudom, hogy rólad nevezték el az autót :D )
Az mondjuk karrier, mi még békében vagyunk, vigyázok rá nagyon, mintha új lenne :mrgreen: :lol:
Az nem jo jel, ha tobb van benne. Viz nem szokott fogyni?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. április 22., csütörtök 19:48

Sierra írta:
Kera írta:Szóval innen ered a név, jó járgány.
igen. :mrgreen: :mrgreen: nagyon szerettem egyébként, első kis autókám volt.
Kera írta: Az mondjuk karrier, mi még békében vagyunk, vigyázok rá nagyon, mintha új lenne :mrgreen:
Én is már csak a végén viselkedtem így vele, mert akkor már gyűjtögettem az újabbra. Előtte évekig tisztességesen szervizelve volt. Aztán össze is törtem szegényt, majd nem sokkal később eladósorba is került. Azóta egy 2004-es Mondeo-m van, rá azért jobban odafigyelek. :) Meg is hálálja.
Nekem 2007-es Mondeom volt, 406.000 km-el adtuk el, azóta 50-et még beletoltak :)
A 2013-as Mondeom ugye csutkára törték, még folyik a biztosítós ügy...
A kövi egy 2017-es B8-as Passat lett...

Mindre vigyázva volt, csak prémium cucc ment bele. Ez az egyetlen "hobbim" van. Nem iszom, nem cigizek, ha az asszony is olvassa, akkor nem csajozok... :)

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kera » 2021. április 22., csütörtök 19:45

Akkor nem bonyolítom, megkapja a 10W/40-est. :D Köszi srácok a gyors válaszokat. :agree:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 22., csütörtök 19:33

Kera írta:Szóval innen ered a név, jó járgány.
igen. :mrgreen: :mrgreen: nagyon szerettem egyébként, első kis autókám volt.
Kera írta: Az mondjuk karrier, mi még békében vagyunk, vigyázok rá nagyon, mintha új lenne :mrgreen:
Én is már csak a végén viselkedtem így vele, mert akkor már gyűjtögettem az újabbra. Előtte évekig tisztességesen szervizelve volt. Aztán össze is törtem szegényt, majd nem sokkal később eladósorba is került. Azóta egy 2004-es Mondeo-m van, rá azért jobban odafigyelek. :) Meg is hálálja.

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kera » 2021. április 22., csütörtök 19:29

Sierra írta: Szerintem hótmindegy egy 26 éves autónál. :D Eszi az olajat?
Én a régi Sierrámon csináltam azt, mielőtt eladtam, hogy annyira elkezdte enni az olajat, hogy nem is cseréltem már le, csak utántöltögettem mindig. :lol:
Szerintem nem is használ olajat :lol: Néha olyan, mintha több lenne benne, mint korábban :D
Szóval innen ered a név, jó járgány. ( Igen, tudom, hogy rólad nevezték el az autót :D )
Az mondjuk karrier, mi még békében vagyunk, vigyázok rá nagyon, mintha új lenne :mrgreen: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 22., csütörtök 19:27

Kera írta: Üdv!

Olajcserére érett 1995-ben gyártott 1.4-es 75 paripás Peugeot 306-os négykerekűm.
Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e meglepnem egy modernebb olajjal, vagy elég neki amivel előtte is ketyegett 10W-40-es? Szintetikus, félszintetikus, traktorolaj, melyik olajat hálálná meg a leginkább? Nem mai csirke, így elfogadom, ha már nem bír ez a konstrukció jobb olajat. :kalapos: (Viszont egyidős velem, szóval senki ne öregezze le! :lol: )
Liqui Moly 10-40.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 22., csütörtök 19:25

Szerintem hótmindegy egy 26 éves autónál. :D Eszi az olajat?
Én a régi Sierrámon csináltam azt, mielőtt eladtam, hogy annyira elkezdte enni az olajat, hogy nem is cseréltem már le, csak utántöltögettem mindig. :lol:

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kera » 2021. április 22., csütörtök 19:22

Üdv!

Olajcserére érett 1995-ben gyártott 1.4-es 75 paripás Peugeot 306-os négykerekűm.
Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e meglepnem egy modernebb olajjal, vagy elég neki amivel előtte is ketyegett 10W-40-es? Szintetikus, félszintetikus, traktorolaj, melyik olajat hálálná meg a leginkább? Nem mai csirke, így elfogadom, ha már nem bír ez a konstrukció jobb olajat. :kalapos: (Viszont egyidős velem, szóval senki ne öregezze le! :lol: )

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 22., csütörtök 17:16

dragostej írta:
nmate írta: Nem sikerült magyarul leírni, szóval kapsz egy választ, ahol 2 opciód lesz, vagy a saját háziorvosoddal kéreted magadat át oltópontra, vagy a NEAK rak át másik háziorvoshoz.
A NEAK-nak válaszban elég csak egy várost megjelölni, ahol az oltást szeretném megkapni?
Ide írtál, igaz? [email protected]
Ide. De elso korben csak kerdezz ra milyen opciok vannak, ha at akarsz kerulni. Utana elmondjak.

Avatar
dragostej
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:03
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dragostej » 2021. április 22., csütörtök 17:07

nmate írta: Nem sikerült magyarul leírni, szóval kapsz egy választ, ahol 2 opciód lesz, vagy a saját háziorvosoddal kéreted magadat át oltópontra, vagy a NEAK rak át másik háziorvoshoz.
A NEAK-nak válaszban elég csak egy várost megjelölni, ahol az oltást szeretném megkapni?
Ide írtál, igaz? [email protected]

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 22., csütörtök 15:40

Nem sikerült magyarul leírni, szóval kapsz egy választ, ahol 2 opciód lesz, vagy a saját háziorvosoddal kéreted magadat át oltópontra, vagy a NEAK rak át másik háziorvoshoz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég