Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. június 16., szerda 11:00

Banks-III

Na végre eljutottam oda, hogy be is pötyögjem.

Nagyon kellemes album volt, le is mentettem. Elő fog még máskor is kerülni meló közben. Szerintem is igényesen van keverve, szeretem amikor valaminek ennyire tiszta és letisztult a hangzása.

Ahol megijedtem picit az az első kb 10 másodperc volt - az nem tetszett viszont utána hozott konstans magas szintet, ez a hangzáson kívül abszolút pozitívum. Egyben talán ez a negatívum is, hogy kiemelkedő szám viszont nem volt - mindegyikre önállóan is kb egy 8/10 et adnék.

Viszont így, hogy nincs kiemelkedö szám és konstans jó így egy picit szürkül - ezért csak 7,5/10 (először csak 7et akartam adni, de nem lett volna fair, főleg, hogy a számok egyenként 8/10 kaptak volna)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5120
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 15., kedd 16:10

Banks-III

Ez az alternativ R&B már sokkal közelebb áll bozzám.
Nekem is amugy Lorde ugrott be ahogy hallgattam az albumot.

Az eleje az albumnak talán kicsivel jobb,de a vègère is rá lehet hangolódni 2-3hallgatàs után.

Az alapok nagyon tetszettek. Bárki is volt a producer jó munkát vègzett. Lyrics is rendben volt,tetszett ahogy fogalmazott egy kèt helyen. A csaj hangja adja magát. Nagyon kellemes hallgatni.

Az egèsz albumot is le lehet tolni amugy háttèrben chillnek. De nálam föleg a Stroke jött be. Az többször is lement. Az alap alatta nagyon bejött.

De jó mèg a:
Till Now,Gimme,Godless,Alaska.


Összessègèben nagyon tetszett, kicsit kár a vègèèrt hogy nem lett olyan erös. De ennyi amit hibának feltudok hozni.
Mindenkèpp hallgatni fogok mèg töle albumokat.

7,5/10

Köszi az ajánlást. :agree:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5120
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 15., kedd 1:39

Èn is hozom mèg ma.

3x le is ment B-)
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. június 13., vasárnap 22:20

El Sie7e írta:
davi10 írta: Én indítványozok 1 hét szünetet, aztán kapjuk össze magunkat :D
támogatom, az utolsó ajánlásra pl még nem jött értékelés :mrgreen:
Pihenhetünk ha gondoljátok. Én reggel hozom az értékelést. Már lemezt 2 szer csak nem volt időm beírni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. június 13., vasárnap 21:29

davi10 írta: Én indítványozok 1 hét szünetet, aztán kapjuk össze magunkat :D
támogatom, az utolsó ajánlásra pl még nem jött értékelés :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. június 13., vasárnap 20:59

Én indítványozok 1 hét szünetet, aztán kapjuk össze magunkat :D

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. június 13., vasárnap 18:43

Ricsárdgír - Rise Of The Koala
név alapján valami igénytelen magyar rappre számítottam :mrgreen:
hát érdekes volt. a szöveg néhol egész jópofa, zene változatos volt, sokat dobott a számokon.
bátor ajánlás, de pacsi érte. volt 1-2 gyenge track, de összességében kellemes kis album volt, gyors lement.
hát más nem nagyon tudok róla elmondani, kap tőlem egy 6/10-et, másnapos jóindulatból. :D
Kép

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. június 10., csütörtök 16:35

Ricsárdgír - Rise Of The Koala

Hát... Ez nagyon nem én vagyok. De lehet csak kérnem kellene a cuccból amit toltak felvétel közben. :lol:

Nem értem miért szaporodtak meg ennyire az országban azok a zenekarok akik teljesen random értelmetlen szövegekkel tarolnak, de nagy ívben kerültem őket amíg lehetett. :kalapos:

Az alap parádé, mindig rájövök hogy ebben az országban mennyi tehetséges hangmérnök van, kb. garantált a legtöbb albumnál a profi mix meg master. :agree: De sajnos ami felette megy, az nekem nehezen emészthető, se az ének, se a szöveg nem igazán értelmezhető nálam.

Valahogy a Szintislaci közben a "ricsárdgír már nem zene" résznél csak bólogatni tudtam. :lol:

Ami viszont szintén zseni, az az Album Artwork, nem tudom hogy 3D szemüveggel kiadja e, de nagyon ötletes, és még így is jól néz ki. Ez is ér egy fél pontot. :mrgreen:

3,5/10
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. június 10., csütörtök 14:58

gunner írta: Akkor jövök.

Ricsárdgír - Rise Of The Koala

Ha valakinek kell polgárpukkasztó bulizene, itt van egy :D
Szintipunk, veretés, újhullámos diszkó, pszeudodubstep drop, régisulis rap; nyolcbites felpörgetésre balkános ska érkezik - recorder

Mindezt sok helyen népzenei alapokra :) Most hallgattam meg én is, párszor még végigpörgetem.

A Smackleves c. szerzeményt rég hallgatom, de a SzintisLaci ill. Temetés című számok is bejönnek.

Jó szórakozást :)
Tőlem játékon kívül megy a 10/10, a többiek meg nem értenek hozzá :mrgreen:

A Minden nyár a tavalyi év legjobb száma :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5120
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 10., csütörtök 14:39

Ricsárdgír - Rise Of The Koala

Hát ez érdekes volt.

A számok nagyon változatosak voltak, a szöveg meg szórakoztató.

De valahogy nem ragadt meg egyik szám sem. Amugysem hallgatok sűrűn magyar előadót, de ilyet meg főleg nem.

Nem is tudnám milyen stilusban tolják. Volt itt minden. Ami nem baj persze. Lehet ez adta az egesz album varázsát.

Az tuti hogy nem veszem elő magamtól de talán egy aljas estén a háttérben lejátszom a haveroknak.

Összességében egyszerre szórakoztatott és idegesített.

5/10
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5120
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 9., szerda 19:26

Bocsi a kèsèsèrt. Holnap hozom!
B-)
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9841
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 9., szerda 17:42

Ricsárdgír - Rise Of The Koala

Bocsi a késésért, múlt héten lepörgettem 2x az albumot és valamiért azt hittem, hogy be is írtam az értékelésem.Ennek örömére ma lepörgettem még egyszer. Azzal kezdeném, hogy sokan említettétek most is meg az előző körben, hogy azokhoz amiket hozok nektek inni kéne meg buliban lenni... hát baszki szerintem ehhez rendesen kötelező a pálinka decivel :lol:

A Szintislaci már korábban szembejött velem így nem ért akkora meglepetés de azért így is érdekes élmény volt az album. :kalapos: Amit pozitívumként ki tudnék emelni az maga a zenei alap, a legtöbb szám esetén kifejezetten tetszett, egész kreatívan keverik a különféle stílusokat. A szöveg meg hát... szórakoztató volt. babaking jól írta, igazából nem tudja az ember mennyire vegye komolyan vagy ők magukat mennyire veszik komolyan mindenesetre pár helyen felnevettem ahogy hallgattam viszont az biztos, hogy nem én vagyok a célközönsége a műfajnak, a metáltól viszont jobb :mrgreen:

Valószínűleg a jövőben nem veszem elő, viszont furcsán szórakoztató volt az album úgyhogy a vége 10/5.5. Nem tartom elképzelhetetlennek egyébként, hogyha egy fesztiválon szembejönne ne maradnék egy jó korsó repipoharas sörrel kiabálni, hogy szintislaci :lol:

Köszi az ajánlást!
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. június 8., kedd 20:12

Sum 41 - Screaming Bloody Murder 8/10

lassan 3 hete dobta be davi10 ezt az ajánlást, azóta heti rendszereséggel meghallgattam legalább egyszer. ez a punkrock vonal nekem örök kedvenc lesz. Green Day, Foo Fighters, The Offsprings, Sum 41 mindmind gyakorta hallgatott előadók.

innen is volt jó pár dal, amit ismertem (a névadó dal, Crash, Happiness Machine, Jessica Kill) viszont a teljes albumot az ajánlásig még nem hallgattam meg egyszerre. a depis vonalat mostmár kinőttem, de még így is tetszett. kár, hogy egyre kevesebb ilyen minőségi Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ajánlás album születik. :mrgreen:

köszi érte! :rock: :agree:

Ricsárdgír - Rise Of The Koala - 6/10

hú. ez azért érdekes világ.

eddig még a nevüket se hallottam, érdekes hangulatot szült ez az album.
kicsit úgy jellemezném őket, mint egy Belga - Bohemian Betyars szerelem gyerek, ahol benne van a "semmit mondó rap" és a minőségi balkán ska. ezért vegyes érzéseim vannak.
nekem zeneileg nagyon bejött, kár, hogy szövegben nem tudtak felnőni ehhez. :)

láttam, hogy lesz koncertjük a BudapestParkban, egy boogie-t talán megérne :hmmm: :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1663
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. június 7., hétfő 20:11

Na, en is megjottem az ajanlasommal.

Ha jol emlekszem, azt beszeltuk meg, hogy legyen a kor minel valtozatosabb (vagy az a filmklub volt? :mrgreen: ), szoval egy olyan eloadoval keszultem, aki elsore nem volt benne a listamban. Fokent elektronikus zenet es hazai ujvonalas trap/rapet hallgatok, de mivel mar volt ket elektronikus album es ha jol emlekszem, lesz valaki altal egy harmadik is, az elottem levo ajanlas pedig magyar, igy most az en valasztasom egy noi eloadora esett a valtozatossag kedveert. A multkori Saya Noe album is eleg jol sikerult, hatha ez is tetszeni fog itt 1-2 embernek.

Szoval az albumom nem mas, mint:

BANKS - III

Magarol az eloadorol nem sokat tudok, viszont a wikit segitsegul veve megtudhato, hogy egy 32 eves, amerikai enekesnorol, dalszerzorol es koltorol beszelhetunk. :mrgreen:

Ez a harmadik albuma, 2019-ben adta ki, en pedig meg egy youtuber alapjan talaltam ra erre par honapja. Meghallgattam belole tobb szamot, es meglepoen tetszettek, stilusban talan Lordehoz tudnam hasonlitani. Szerintem nagyon tehetseges, kivalo enekhanggal.

Az album eleje szerintem nagyon jo, fokent az elso 5 szam, az alapok erosek, viszont utana az album kozepe leul es szamomra kevesbe tetszetos szamok jonnek, viszont utana ismet pozitiv iranyba lendul at. Maga az album nem hosszu, mindossze 45 perc, szerintem konnyen is fogyaszthato. Nalam a ket favorit szam a Gimme es a Stroke, ott az alapok nagyon el lettek talalva.

Akiknek pedig eleve szenvedes noi eloadokat hallgatni, azoknak elore is bocsi, dehat minden korbe kell egy ilyen. :mrgreen: Jo szorakozast mindenkinek!

Spoty: https://open.spotify.com/album/0oXzdlZ9duItTwmJLXbAfo
Yt: https://www.youtube.com/watch?v=lV19Hky ... -aBWkOhDtO

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. június 6., vasárnap 22:48

Ricsárdgír - Rise Of The Koala


valamiért mindig a radicsgigi ugrott be az együttes nevéről :lol:
btw. ezért szép a zeneklub, mert hallgatunk olyat, amit nem hallgatnánk meg egyébként, vagy soha az életben szembe sem jönne velünk :D
ez vmi olyasmi zene, amit egyetemi éveim alatt csatak részegen, totál szétcsapva betettünk hogy üvöltsön a szomszéd szoba legnagyobb örömére, az aranka szeretlek vagy a tollfelvásárló színvonal :D
egyszer abszolút hallgatható, jól szórakoztam rajta (bár ez tipikus esete a rajta és nem vele nevetésnek :lol: )
egy jó értelemben vett elbaszott album :)
a szintislaci talán már szembe jött velem a yt-n, de ahogy a szöveg is mondja ...A Ricsárdgír már nem zene...bár lehet korábban sem volt az :D

összességében egy jó szívű, bátorító 5 pont :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1663
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. június 6., vasárnap 20:53

Sum 41 - Screaming Bloody Murder

Na, most kicsit meglepodtem. Mikor meglattam az az eloadot, azt hittem, hogy egyaltalan nem fog tetszeni, mivel nagyon tavol all tolem ez a mufaj, de pozitivan csalodtam, tok konnyen leporgott.

Teljesen jok voltak a szamok, feporgettek, egyaltalan nem untam magam kozben. A Sum 41-rol en mindossze annyit tudtam, hogy a Volt fesztival alatti kommentszekcio mindig oket kovetelte, hogy jelentsek mar be. :lol: Valamilyen szinten mostmar meg is ertem, eloben biztos nagy elmeny lehet ez a kis kellemes zuzas a mufaj kedveloinek.

Osszessegeben mivel ennyire konnyen befogadtam, igy kap plusz fel pontot, igy 6,5/10-re ertekelnem, koszi az ajanlast!

Holnap pedig jovok a sajat ajanlasommal! :)

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. június 6., vasárnap 18:18

Ricsárdgír - Rise Of The Koala

Az előző körben Dzsúdló kapcsán felemlegettem a nevüket, hogy mennyire gáz, de akkor még nem igazán voltam tisztában velük (és nem bántam volna, ha ez így is marad :D ).
Nekem ez tipikusan az a zene, amit olyankor kell végigszenvedni, amikor valami fesztiválra napijegyed van, kimész korábban, hogy körülnézz, és amíg sorban állsz piáért, addig ez megy a legközelebbi színpadon.
Valahogy az én fülem is ellenkezik ez ellen, nagy zenei húzást én ebben nem fedeztem fel, a szövegeik 90%-a meg bőven elég egyszer.
Ha ki kéne emelnem számot, akkor az a Smackleves lenne.
Köszönöm az ajánlást, ilyen névvel igazából nem számítottam semmi jóra, ezt sikerült teljesíteni :D

4/10

Avatar
fiore
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2021. június 5., szombat 10:02

Bronson - Bronson - 5,5/10

Nekem sajnos ez most annyira nem tetszett, mint pl. a múltkori Jan Blomqvist. Sokszor unalomba fulladt nálam, tudatosan kellett visszairányítanom rá a figyelmemet, mert elkalandoztam. Nem találtam nagyon olyan elemet, ingert ami teljes mértékben oda tudná szegezni a fülemet a zenéhez. Üde kivételként a Know me és a Call out című számot tudnám kiemelni, ezekben azért volt vokál is bőven, ami nálam sokat dob az összhatáson.
.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. június 4., péntek 18:03

Sum 41 - Screaming Bloody Murder


Tipikusan az az arc voltam, aki az ilyesmiből csak az igazi slágereket pörgette, azokat viszont előszeretettel. Ezért nagyon albumokra se próbáltam rá soha a műfajból.

Ez mindenképp kellemes meglepetés volt, mint ajánlás, és elég jól megmozgatott, amire alapvetően nem számítottam.

Pozitívum volt az album dinamikus oldala, azt nagyon érezték a srácok, Jessica Kill-ben volt egy zseniális gitáros rész, azt többször visszapörgettem, Time For You to Go is tetszett, - alapvetően a közepének ez az első fele volt a kedvencem - , és úgy általánosságban a pörgős dalok teljesen rendben voltak.

Negatívum volt a számomra nagyon közepes keverés - Spotin pörgött - a panning nagyon kezdetleges használata, elemek vagy csak jobbra, vagy csak balra kivezérelve. Kicsit úgy éreztem az utómunkán, hogy futószalagos az anyag, aki hallgatni fogja, annak úgyis mindegy, és így is álltak hozzá. Illetve a lassú számok. Nem igazán állt jól nekik, nem is fogott meg egyik se.

Összességében kellemes meglepetés volt, és jobban tetszett, mint elsőre vártam, talán ezt a kellemes meglepetést is tükrözi a pontom:

7/10
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. június 4., péntek 9:55

Ricsárdgír - Rise Of The Koala

Na lement ez is kétszer, és egy kicsit örülök, hogy túl vagyok rajta :mrgreen:
Ez számomra sajnos az a fajta zene ami ellen minden porcikám tiltakozik. Kicsit olyan érzésem van, hogy készült egy szám poénból ami véletlenül befutott aztán menni kellett tovább. Olvasgatva cikkeket meg meglátogatva a honlapjukat még mindig nem tudom, hogy ezt mennyire kell komolyan venni/ ök mennyire veszik komolyan magukat - a tippem az, hogy nem nagyon, vagy csak nem értem a stílust.

Egy szó mint száz nem én vagyok a célközönség, de gondolom van bőven akinek tetszik, hogy érdemes legyen csinálni.

A szám ami talán egy picit kiemelkedett felfele az A pap. Ez utóbbi tiszta proli Jézuskrisztus szupersztár - abban van fantázia, és zeneileg is messze kilóg a többi közül.

Ami számomra abszolút negatívum az az Azonistúl. Nekem az, hogy valaki obszcénséget ordibál az nem zene és éneklés. (hasonlóan nem szeretem azt a rappet sem ami abból áll , hogy fuck és nigga illetve ezek tetszőleges kombója.


Mielőtt értékelek, először is köszönöm az ajánlást, tágult vele egy kicsit a horizontom, de nem fogom többet elővenni :lol: . És semmi személyes de ez most csak 3/10
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég