OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. szeptember 28., kedd 21:29

Marky írta:
Most szabaditjak ra a piacra az MNB zold hitelet is, szoval lesz meg feljebb. Kerdes, hogy meddig….
amíg érdekükben áll eladósítani az embereket.
persze nem kötelező, de kb ez az út marad ilyen fizetések és infláció mellett.

2-3 év múlva alternatíva volt az acélszerkezetes tetőszerkezet, de a faárak és hiány miatt annak is egekbe szökött az ára.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. szeptember 28., kedd 21:20

csababarca írta: Felhívtam ma 4 pest megyei nagyobb faanyag forgalmazó céget, 3 lekoptatott, hogy már nem is tudnak rendelést felvenni, mert nincs fa:D
Egyik küldött árajánlatot, 3,5 milla 12 m3 fa, meg a tetőlécek, deszkák, stb:D

jó 200ezres m3 ár :D
de azért vedd fel a csokot magyar, abból lesz talpon a gazdaság:D

most futunk egy két kört szlovákiában meg lengyelben, de most a lengyeleknél is egy hónap alatt 130%ot ugrott a faanyag ára. 60ezer volt köbmétere augusztusban, most 150ezer körül.
Most szabaditjak ra a piacra az MNB zold hitelet is, szoval lesz meg feljebb. Kerdes, hogy meddig….

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. szeptember 28., kedd 21:19

Felhívtam ma 4 pest megyei nagyobb faanyag forgalmazó céget, 3 lekoptatott, hogy már nem is tudnak rendelést felvenni, mert nincs fa:D
Egyik küldött árajánlatot, 3,5 milla 12 m3 fa, meg a tetőlécek, deszkák, stb:D

jó 200ezres m3 ár :D
de azért vedd fel a csokot magyar, abból lesz talpon a gazdaság:D

most futunk egy két kört szlovákiában meg lengyelben, de most a lengyeleknél is egy hónap alatt 130%ot ugrott a faanyag ára. 60ezer volt köbmétere augusztusban, most 150ezer körül.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2021. szeptember 28., kedd 20:48

Maskepp hogy tudnank meg, hogy europai, feher, hetero, kereszteny ferfikent milyen borzaszto mertekekben is vagyunk elnyomva? Mar persze leszamitva a fojtogato mindennapokat, ahol szembe jon a buniglmbttranszpedofil propaganda.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. szeptember 28., kedd 20:42

Mostantól minden ostoba videó ide lesz hányva?

Tudok ilyet én is:

https://www.youtube.com/watch?v=32n29n9gUs4

a valódi titkolt igaság a korona virusroll le leplezve néze meg minden ki tanúlságos!44!4!44!

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. szeptember 28., kedd 18:53

pécsi shame

Pipita kedvenc szerzője elemzi/jellemzi a pécsi ratyivonulást.
Ja, továbbra sincs tisztában az alapfogalmakkal. :)
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. szeptember 28., kedd 9:55

füst írta: Nekem a fodrász koma aszonta, hogy a por formátumú hajfixáló a legjobb arra a célra, ha nagy a suba, és lelapul. Be köll dolgozni a hajtőhöz, és megemeli a sérót anélkül hogy tiszta genyós meg kenőzsíros lenne a haj. Régen évekig használtam, nekem bevált, a taftnak van ilyen terméke, amit kipróbáltam,és patent volt.
De azóta megkomolyodtam, 30 felett már nem páváskodik az ember a hajával, legyen rövid oszt cső. :D
Vagy inkább azóta megkopaszodtal, nem szégyen az :kalapos:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2021. szeptember 28., kedd 9:42

Nekem a fodrász koma aszonta, hogy a por formátumú hajfixáló a legjobb arra a célra, ha nagy a suba, és lelapul. Be köll dolgozni a hajtőhöz, és megemeli a sérót anélkül hogy tiszta genyós meg kenőzsíros lenne a haj. Régen évekig használtam, nekem bevált, a taftnak van ilyen terméke, amit kipróbáltam,és patent volt.
De azóta megkomolyodtam, 30 felett már nem páváskodik az ember a hajával, legyen rövid oszt cső. :D

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. szeptember 28., kedd 9:20

69erssam írta:

Én is zselét használok mégmindig. Egy 8as taftot formázásra és 12-es taftot a megerősítésre. A problémám az, hogy anno ezreket fizettem a waxért és a hajam 5 percen belül lelapult meg lekonyult. :ike:
biztosan hajtípus függő a dolog, nekem a zselétől lapult le, meg ilyen természetellenes hatása volt. (mondjuk kb 15 éve nem volt a hajamon, tehát lehet már nem azok a fajta zselék vannak:D)
wax meg fel sem tűnik hogy rajta van, kb senkinek.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2021. szeptember 28., kedd 8:33

csababarca írta:
alexoxladjackoxi írta: Köszi neked is meg a többieknek is, az egyik ki lesz próbálva az ajánlottak közül hamarosan. Mondjuk nem tudom ti hogyan állítjátok be, de én mosás után félszárazra törlöm kb., utána rádurrantom a zselét, és rászárítok hajszárítóval. Nem tudom az mennyire tesz jót neki. Alapvetően elég sok hajam van, de elöl mostanában mintha kevesebbet látnék, a fodrász is megjegyezte, hogy inkább ott hosszabbra kéne hagyni, mert ritkásabb. (jól fog mutatni ez a komment a nagy előválasztási dumcsizgatásotok között :mrgreen: )
Engedd el a zselé témát, a wax jobb.
Matrix matte definer, száraz (nem félnedvesre) hajra, hajszárítóval már eleve formázod, borsónyi az ujjadon, két tenyeredben széthordod, aztán 2-3 mozdulat, és kész a hajad.
Nem fénylik, nincs idétlen hatása a hajadnak.
Egész nap kitart, de másnap is elég ráfésülni.
Én is zselét használok mégmindig. Egy 8as taftot formázásra és 12-es taftot a megerősítésre. A problémám az, hogy anno ezreket fizettem a waxért és a hajam 5 percen belül lelapult meg lekonyult. :ike:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. szeptember 27., hétfő 21:50

alexoxladjackoxi írta: Köszi neked is meg a többieknek is, az egyik ki lesz próbálva az ajánlottak közül hamarosan. Mondjuk nem tudom ti hogyan állítjátok be, de én mosás után félszárazra törlöm kb., utána rádurrantom a zselét, és rászárítok hajszárítóval. Nem tudom az mennyire tesz jót neki. Alapvetően elég sok hajam van, de elöl mostanában mintha kevesebbet látnék, a fodrász is megjegyezte, hogy inkább ott hosszabbra kéne hagyni, mert ritkásabb. (jól fog mutatni ez a komment a nagy előválasztási dumcsizgatásotok között :mrgreen: )
Engedd el a zselé témát, a wax jobb.
Matrix matte definer, száraz (nem félnedvesre) hajra, hajszárítóval már eleve formázod, borsónyi az ujjadon, két tenyeredben széthordod, aztán 2-3 mozdulat, és kész a hajad.
Nem fénylik, nincs idétlen hatása a hajadnak.
Egész nap kitart, de másnap is elég ráfésülni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. szeptember 27., hétfő 21:28

Lol, ki a tököm zselézi a haját 2021-ben, hol élsz te. :mrgreen: :lol:

Annál már csak a 40+os man bun a viccesebb, ritkuló hajjal, mikor a konty úgy lobog hátul mint egy ernyedt fasz. :lol:
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. szeptember 27., hétfő 20:00

ferni írta: Egész ellenzék egy bohózat, MZP talán életképes lenne, de ő kishal az ellenzékben, nincs mögötte párt, esélye nem lenne semmire, hiába választanák meg.

Még mindig tartom közelebb leszünk az újabb kétharmadhoz, mint hogy leváltsák Vityáékat, ami ezt a szerencsétlen brigádot elnézve lehet nem akkora baj.
Ez akkor lenne szep, ha levonnak a konzekvenciat, es osszefogasostul mindenestul eltakarodnanak, ha igy sem sikerult. Persze nem igy lesz, valasztasi csalast kialtanak es diktaturat (amit zsinorban negyedjere is szabad parlamenti valasztason akarnak majd megdonteni :lol: ), 26-ban is ez a garnitura lesz az un. alternativa.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 27., hétfő 19:03

Használd az Ödegaard módszert, ő Lacatól szerzi be a matériát :D

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. szeptember 27., hétfő 19:00

RealMadridFanatic írta:
alexoxladjackoxi írta: Egy igazi férfias témával fordulnék hozzátok így hétfő reggel. :lol: Milyen hajfixálót ajánlanátok 4-5 cm-s rövid hajra (enyhén oldalra és hátra fésült, ha ez számít)? 5-ös erősségű Taft zselét használok, de mintha hullana a hajam tőle. Szóval valami olyan kéne, amitől nem leszek kopasz, de azért van tartása rendesen. Már ha egyáltalán létezik ilyen.
Osis Flexwax.
Köszi neked is meg a többieknek is, az egyik ki lesz próbálva az ajánlottak közül hamarosan. Mondjuk nem tudom ti hogyan állítjátok be, de én mosás után félszárazra törlöm kb., utána rádurrantom a zselét, és rászárítok hajszárítóval. Nem tudom az mennyire tesz jót neki. Alapvetően elég sok hajam van, de elöl mostanában mintha kevesebbet látnék, a fodrász is megjegyezte, hogy inkább ott hosszabbra kéne hagyni, mert ritkásabb. (jól fog mutatni ez a komment a nagy előválasztási dumcsizgatásotok között :mrgreen: )

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. szeptember 27., hétfő 18:57

Egész ellenzék egy bohózat, MZP talán életképes lenne, de ő kishal az ellenzékben, nincs mögötte párt, esélye nem lenne semmire, hiába választanák meg.

Még mindig tartom közelebb leszünk az újabb kétharmadhoz, mint hogy leváltsák Vityáékat, ami ezt a szerencsétlen brigádot elnézve lehet nem akkora baj.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. szeptember 27., hétfő 18:55

Realista24 írta:
babaking írta:
Jó esetben a választás másnapjáig tart ki a nagy összefogás. Akár nyernek akár nem, másnap egymás torkában esnek.

Rossz esetben már előtte bedől, és kész is az újabb 2/3.
Ami ezt látva/tudva/várva, nem baj.
az újabb 2/3tól megkímélném magunkat, egy egyszerű többség is bőven elég lesz, már így is nagyon belekényelmesedett a fidesz ebbe
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 27., hétfő 18:28

babaking írta:
raul 4 ever írta: Olyat nem lehetne, h Vitya szögreakasztja, visszamegy levezetni a felcsút öregfiukba, mzp meg beáll a fideszbe? :lol:
Tök értelmes faszi (interjúk alapján), mérnök, stb.,végre kilépnénk a jogász/közgazdász/ retkeskomcsi / idióta miniszterjelöltek csapdájából (todom h van közgazd diplomája is).. De önerőből, Hódmezvásárhelyről nem lesz világuralom..
Szvsz nagy lol eddig ez az előválasztás, nagyon a fidesz kezére játszanak eddig a gyerekek a műbalhékkal..
Meglepne, ha kitartana végig a nagy összeborulás..
Jó esetben a választás másnapjáig tart ki a nagy összefogás. Akár nyernek akár nem, másnap egymás torkában esnek.

Rossz esetben már előtte bedől, és kész is az újabb 2/3.
Ami ezt látva/tudva/várva, nem baj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 27., hétfő 18:17

raul 4 ever írta: Olyat nem lehetne, h Vitya szögreakasztja, visszamegy levezetni a felcsút öregfiukba, mzp meg beáll a fideszbe? :lol:
Tök értelmes faszi (interjúk alapján), mérnök, stb.,végre kilépnénk a jogász/közgazdász/ retkeskomcsi / idióta miniszterjelöltek csapdájából (todom h van közgazd diplomája is).. De önerőből, Hódmezvásárhelyről nem lesz világuralom..
Szvsz nagy lol eddig ez az előválasztás, nagyon a fidesz kezére játszanak eddig a gyerekek a műbalhékkal..
Meglepne, ha kitartana végig a nagy összeborulás..
Jó esetben a választás másnapjáig tart ki a nagy összefogás. Akár nyernek akár nem, másnap egymás torkában esnek.

Rossz esetben már előtte bedől, és kész is az újabb 2/3.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 27., hétfő 17:48

Olyat nem lehetne, h Vitya szögreakasztja, visszamegy levezetni a felcsút öregfiukba, mzp meg beáll a fideszbe? :lol:
Tök értelmes faszi (interjúk alapján), mérnök, stb.,végre kilépnénk a jogász/közgazdász/ retkeskomcsi / idióta miniszterjelöltek csapdájából (todom h van közgazd diplomája is).. De önerőből, Hódmezvásárhelyről nem lesz világuralom..
Szvsz nagy lol eddig ez az előválasztás, nagyon a fidesz kezére játszanak eddig a gyerekek a műbalhékkal..
Meglepne, ha kitartana végig a nagy összeborulás..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég