Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. augusztus 15., hétfő 18:43

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A szarvas ellen bőven hibázott, a nyulak ellen is. :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. augusztus 15., hétfő 18:17

Remy írta: de Ron Perlman.... RON FUCKING BADASS PERLMAN!!!! Miatta már megérte megcsinálni ezt a filmet. :D :mrgreen: B-) :sziv:
Imádom, mikor előjön belőled ez a remy style. :lol:


Prey után ujraztam en is a loret. Rohadt jol esett. Meg a Predi 2 is, mikor 40 fokban a valltomeses zakoban flangal mindenki. Jo...ezen nottunk fel.
Prey amúgy üdítő kis esti kikapcs volt. Par dolog viszont
szamomra kizökkentett.Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nincs gondom vele, hogy csajszi. Azzel sem, hogy meggejvor hozza képest kutyafasza, viszont legalabb egyszer, csak egyszer lattuk volna azt, hogy törékeny, hölgy, aki hibazik és fél. Egy... legalább egy baltadobása mellé ment volna, vagy mikor agyonveri a vadasz srácot, annak ellenére, hogy egy alaojáraton gyűjtögető, loot os szerepkört tölt be a törzsben. A szohasznalat sem epoen korhű. A parkour ozás a fákon, már hab a tortán.

Remek a kor. Remek az easter egg utalás, remek a predi
nekem kifejezetten tetszett, hogy most egy atletikusabb, valtozatott kaptunk. Örültem volna, ha a film komolyabban veszi magát. Tovabbra is az első részt überelni nem lehet.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 15., hétfő 17:45

A TIZENHÁRMAK: Talán Ron Howard mozija nem is adja át azt a horrort, amit a fiúk átéltek a thaiföldi barlangban, sem azt, amit a mentősök, a katonák és mindenki más abban a jó néhány napban. Mégis egy elképesztően hatásos filmről beszélünk, amiben tényleg igazi hősök a karakterek. :agree:

Prey után megjött a kedvem néhány Predi filmhez, ami után végül az Alienek is megérkeztek. :D

ALIEN VS PREDATOR: 2 hibája van ennek a filmnek. Az egyik, hogy PWSA rendezte, a másik pedig, hogy annyira gyér a casting, hogy elkúrja az egész filmet. A film nem jó, de kellően élvezhető trash. Sok ilyen van, csak azokban legalább a cast fasza és emlékezetes tud maradni. Gondoljunk csak az egész 80-as és 90-es évekre.

ALIEN VS PREDATOR 2: Sok év után újrázva... de most egész jól tudott esni, DE... Sötét, kurva sötét, de minden hibájáért kárpótolni tud a badass Predator. És nagyjából ennyit lehet a filmről mondani. A Predi rohadt király benne, de minden más hulladék.

ALIEN 3: Imádom ezt a részt is, de amikor a CGI Alien megjelenik, az annyira kizökkent, hogy arra nehéz szavakat találni. Botrányosan hányinger. Pedig atmoszférában, helyszínben, KARAKTEREKBEN (!), de még sztoriban is iszonyat jó. Szeretem.

ALIEN 4: "kicsit" elrugaszkodott, de megvannak a pillanatai. A vége kurvarossz (Ó, hogy bazdmeg, de kurvarossz), de Ron Perlman.... RON FUCKING BADASS PERLMAN!!!! Miatta már megérte megcsinálni ezt a filmet. :D :mrgreen: B-) :sziv:

Végül pedig tegnap voltam a Graz mellett Schwarzenegger múzeumban. (szülőháza). Valami csodálatos. Óriási élmény!!! Aki teheti és a környéken jár, kötelező darab.

Előtte rá is hangolódtam kicsit.

VÉGKÉPP ELTÖRÖLNI: Tipikus 90-es évekbeli, tékából sokszor kikölcsönzött akciózás Schwarzival. Se több, se kevesebb. Nem kifejezetten erős darab, de van néhány jópofa egysoros, badass pillanat, szóval csúszik az.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 12., péntek 23:55

Elvis

Elég komoly filmet sikerült készíteni Elvisről. Bár nem tudom, hogy vajon mennyire írhatták át a valós dolgokat, de mindezek ellenére a végeredmény igencsak erős. Mozog, mint Elvis a színpadon. Kicsit furcsa is volt az elején, hogy ilyen energiával csap bele a sztoriba és nem a megszokott lassú építkezős életrajzi cucc.

Hanks és Butler parádés, előbbi kb fix Oscar, de nem lepődnék meg, ha mindkettő vinné a szobrot.

Elvis nagyságát senkinek nem kell bemutatni, de elég sok új dolgot mutattak meg a filmben, ami nálam kimaradt. Így nézve az életútját hát... kurva szomorú. Mennyi maradt ebben az emberben...

Nézzétek!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. augusztus 12., péntek 22:34

Megnéztem Mubi-n két rövidfilmet, a Nestet és a Nimicet, előbbi egy rohadt szép és egyszerűségében nagyszerű izlandi cucc, a másik Lanthimos rövidfilmje, full trademark, nekem még mindig túl sok ez a faszi. Nem tetszett.

Táncos a sötétben

Na ez eléggé ütött, legalábbis (érdekes módon) az első bő 45 perc-1 óra engem szokatlanul megviselt, azután már úgyis tudod, mire megy ki a játék, de amúgy kurva kegyetlen egy film. Björk zseniális benne. És, lelkemnek, illetve annak hiányának nagyon kedvesen, de egészen kiváló musicalfikkantó paródia is egyben :mrgreen: bár még itt is rosszul voltam a zenei betétektől, pedig itt még helye is van.

Aki szereti a drámákat vagy/és Trier filmjeit, ajánlom, de azoknak is, akik a rendezőt az újabb filmjei alapján nem túlzottan szeretik, itt még jóval kevesebb az öncélú polgárpukkasztó faszság és több az érték, és a gondolat.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 12., péntek 11:10

mindig a legnagyobb arcok mennek el tul hamar :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 11., csütörtök 0:42

Nagy kosár fanok, a Felemelkedés megvolt már valakinek?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 8., hétfő 23:04

reeed_ati írta:
ziro4vr írta: Nézzünk némi felkapott streaming kínálatot:

Prey
Iszonyat semmilyen gagyi és unalmas akciófilm
Ha ezt az 1-2 utáni folytatásokra írod, akkor aláírom, baromi gagyi lett az összes..
De ez a legújabb, ez közel sem volt olyan rossz film szerintem, én élveztem végig.
Nyilván nem ülök le nagy elvárásokkal egy Predator film elé, de ez az alacsony költségvetése ellenére is szintekkel jobb, mint a 2010-es, 18-as..
Eleve tetszik az a kor, amibe visszautaztak, nyilván nagy sztori nincsen benne, csak a vadászat, meg a hentelés, de ez nekem most adta, főleg hogy nem kezdtek el benne poénkodni, mint az előzőben..
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Először a csajtól tartottam, de simán emészthető volt ez a virágos sztori, hogy ezzel nagyjából láthatatlan lett a ragadozó számára, máshogy nyilván semmi sansza nem lett volna.
Én nagyon adtam. Év egyik kellemes meglepetése annak ellenére is, hogy nem lehet erről ódákat zengeni, nem év legjobbja, stb. De nem is kell annak lennie, nem kell mindig végletekben gondolkodni. Csak szimplán egy jó kaland a Predatorral. Konkrétan annyit vártam el a filmtől, hogy még az előzeteseket sem néztem meg, mert nem érdekelt. A színvonal teljesen a béka segge alatt van a franchiseban, szóval úgy voltam vele, majd kijön, aztán megnézem...

Ennek ellenére a lehetőségekhez képest egy meglepően jó film kerekedet ki belőle. Bevállalós, már csak a kor miatt is. Jól kinéző, még ha a CGI néhol gyenguszka is, de igazából nem ront szinte semmit az élményen. Jól vezeti fel a dolgokat, és jól is zár.

:agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. augusztus 8., hétfő 17:17

ziro4vr írta: Nézzünk némi felkapott streaming kínálatot:

Prey
Iszonyat semmilyen gagyi és unalmas akciófilm
Ha ezt az 1-2 utáni folytatásokra írod, akkor aláírom, baromi gagyi lett az összes..
De ez a legújabb, ez közel sem volt olyan rossz film szerintem, én élveztem végig.
Nyilván nem ülök le nagy elvárásokkal egy Predator film elé, de ez az alacsony költségvetése ellenére is szintekkel jobb, mint a 2010-es, 18-as..
Eleve tetszik az a kor, amibe visszautaztak, nyilván nagy sztori nincsen benne, csak a vadászat, meg a hentelés, de ez nekem most adta, főleg hogy nem kezdtek el benne poénkodni, mint az előzőben..
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Először a csajtól tartottam, de simán emészthető volt ez a virágos sztori, hogy ezzel nagyjából láthatatlan lett a ragadozó számára, máshogy nyilván semmi sansza nem lett volna.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1236
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Bencze » 2022. augusztus 8., hétfő 16:08

h3x0r írta:
Bencze írta:
Grat a spoilerezett reszhez! :lol: :lol: :lol: hogy mereszel egy amerikai studio berakni egy karaktert egy 40 millios kisebbsegbol a filmjukbe… :lol: mesterseges megtermekenyitesrol hallottal mar?
Egyebkent tenyleg igy van, ha egy regebbi filmben van egy fekete karakter, kulonosebben fel se tunik. Ha ez egy netflix/disney film, az elso gondolatom mindig az, hogy egy kvota kipipalva.
Tegnap direkt rakerestem, hogy tenyleg orrverzesig nyomjak-e a libsis propagandat. Pixar filmekben az elso meleg karakter az Onwardban szerepelt 2020-ban, de erre is csak egy utalas volt. A Soulban egy lezbikus par vitte a lanyukat iskolaba. Lightyearben a csaj volt az elso meleg foszereplo. Elvileg kevesebb homoszexualis karakter van Disney filmekben, mint a legtobb studional.

Szerintem ez a felhaborodas a reprezentacio miatt teljesen egyenlo azzal amikor allitolagos satanista dalszovegek miatt bannoltak zeneket, vagy eppen amikor az aktualis felkapott sending mufaj (blues, rock’n’roll) volt a “devil’s music.” Termeszetesen egyiknek sem volt katasztrofalis kovetkezmenye ahogy ez sem fogja elrontani a felnovekvo generaciot.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. augusztus 8., hétfő 7:03

Bencze írta:
realbeckham írta: Lightyear

Tegnap este ez volt a program a lanyaimmal. A toy storyt szeretik. Nagyon várták ezt is. 20 percet ment. No nem azert, mert annyira szar volt (az volt) hanem Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! ugye Buzz, amolyan interstellar szerűen lassabban öregszik az űrben, mint a haverok lent a bolgyon. Mikor visszatér, latja, hogy a NÉGER havercsaja ujján jegygyűrű. Kérdi, no? Ki a csaj?
Itt mar elkezdtem nyelni egy nagyot, figyeltem a reakcioikat a lanyaimnak. Ugy voltam vele oke. Letudta ennyivel a disney.... még nem nyomom ki. Majd Buzz megint elrepül, ujbol visszatér, és már nagy pocakkal varja a néger csajszi. Terhes. A barátnőjétől. Aki nő. Vagy diverz? Vagy lipstick leszbikus, vagy travi? Hogyan nevezik azt az emberi lényt, aki nő, de van neki f..sza, abban pedig annyi ondó, hogy az űrtelepen is telibe veri és felcsinalja a nőjét? És ez a mese fő szála. A két nő által lenemzett kislány felnő és a buzzal osszeszovodo baratsag
mikor lesz ennek vége már? Tudom. Ismerem a disneyt, hogy tultolja. Filmekben szarok rá. De gyerekek bazmeg. Soha. Soha egy képkockát se mutassatok ebből gyereknek.
Grat a spoilerezett reszhez! :lol: :lol: :lol: hogy mereszel egy amerikai studio berakni egy karaktert egy 40 millios kisebbsegbol a filmjukbe… :lol: mesterseges megtermekenyitesrol hallottal mar?
Egyebkent tenyleg igy van, ha egy regebbi filmben van egy fekete karakter, kulonosebben fel se tunik. Ha ez egy netflix/disney film, az elso gondolatom mindig az, hogy egy kvota kipipalva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 7., vasárnap 20:13

ziro4vr írta: Nézzünk némi felkapott streaming kínálatot:

Grey Man
Iszonyat semmilyen gagyi és unalmas akciófilm.

Prey
Iszonyat semmilyen gagyi és unalmas akciófilm

És csodálkoznak az ismerőseim, hogy miért nyolcadszorra újrázom inkább ugyanazt a 90-es évekbeli klasszikust. :lol:
Nagy spancik lettetek Remyvel. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1236
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Bencze » 2022. augusztus 7., vasárnap 19:54

db97 írta:
Bencze írta:
Grat a spoilerezett reszhez! :lol: :lol: :lol: hogy mereszel egy amerikai studio berakni egy karaktert egy 40 millios kisebbsegbol a filmjukbe… :lol: mesterseges megtermekenyitesrol hallottal mar? :lol:
Gratulalhatsz, de azt se sikerült megérteni, mi volt a problémája a kollégának. :lol:
Baromi nehez volt megerteni, hogy az azonos nemu csokrol hadovalt az emberunk, valoban. Meg szerencse, hogy nem Lightyear lett vegul meleg ahogy eredetileg terveztek, lehet mozik is egnenek emiatt magyarorszagon.

db97
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2017. február 8., szerda 21:19

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: db97 » 2022. augusztus 7., vasárnap 19:44

Bencze írta:
realbeckham írta: Lightyear

Tegnap este ez volt a program a lanyaimmal. A toy storyt szeretik. Nagyon várták ezt is. 20 percet ment. No nem azert, mert annyira szar volt (az volt) hanem Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! ugye Buzz, amolyan interstellar szerűen lassabban öregszik az űrben, mint a haverok lent a bolgyon. Mikor visszatér, latja, hogy a NÉGER havercsaja ujján jegygyűrű. Kérdi, no? Ki a csaj?
Itt mar elkezdtem nyelni egy nagyot, figyeltem a reakcioikat a lanyaimnak. Ugy voltam vele oke. Letudta ennyivel a disney.... még nem nyomom ki. Majd Buzz megint elrepül, ujbol visszatér, és már nagy pocakkal varja a néger csajszi. Terhes. A barátnőjétől. Aki nő. Vagy diverz? Vagy lipstick leszbikus, vagy travi? Hogyan nevezik azt az emberi lényt, aki nő, de van neki f..sza, abban pedig annyi ondó, hogy az űrtelepen is telibe veri és felcsinalja a nőjét? És ez a mese fő szála. A két nő által lenemzett kislány felnő és a buzzal osszeszovodo baratsag
mikor lesz ennek vége már? Tudom. Ismerem a disneyt, hogy tultolja. Filmekben szarok rá. De gyerekek bazmeg. Soha. Soha egy képkockát se mutassatok ebből gyereknek.
Grat a spoilerezett reszhez! :lol: :lol: :lol: hogy mereszel egy amerikai studio berakni egy karaktert egy 40 millios kisebbsegbol a filmjukbe… :lol: mesterseges megtermekenyitesrol hallottal mar? :lol:
Gratulalhatsz, de azt se sikerült megérteni, mi volt a problémája a kollégának. :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 7., vasárnap 10:28

Varom mikor jon az elso es utana sorban a sok ember, aki sulyos penzekre perli a disneyt, gyermekek megrontasaert.
Tök jogosan :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1236
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Bencze » 2022. augusztus 7., vasárnap 10:18

realbeckham írta: Lightyear

Tegnap este ez volt a program a lanyaimmal. A toy storyt szeretik. Nagyon várták ezt is. 20 percet ment. No nem azert, mert annyira szar volt (az volt) hanem Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! ugye Buzz, amolyan interstellar szerűen lassabban öregszik az űrben, mint a haverok lent a bolgyon. Mikor visszatér, latja, hogy a NÉGER havercsaja ujján jegygyűrű. Kérdi, no? Ki a csaj?
Itt mar elkezdtem nyelni egy nagyot, figyeltem a reakcioikat a lanyaimnak. Ugy voltam vele oke. Letudta ennyivel a disney.... még nem nyomom ki. Majd Buzz megint elrepül, ujbol visszatér, és már nagy pocakkal varja a néger csajszi. Terhes. A barátnőjétől. Aki nő. Vagy diverz? Vagy lipstick leszbikus, vagy travi? Hogyan nevezik azt az emberi lényt, aki nő, de van neki f..sza, abban pedig annyi ondó, hogy az űrtelepen is telibe veri és felcsinalja a nőjét? És ez a mese fő szála. A két nő által lenemzett kislány felnő és a buzzal osszeszovodo baratsag
mikor lesz ennek vége már? Tudom. Ismerem a disneyt, hogy tultolja. Filmekben szarok rá. De gyerekek bazmeg. Soha. Soha egy képkockát se mutassatok ebből gyereknek.
Grat a spoilerezett reszhez! :lol: :lol: :lol: hogy mereszel egy amerikai studio berakni egy karaktert egy 40 millios kisebbsegbol a filmjukbe… :lol: mesterseges megtermekenyitesrol hallottal mar?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 7., vasárnap 9:54

Bullet Train / Gyilkos Járat

Rég voltam moziban akciófilmen ami szórakoztatott is, ez szerencsére abszolút hozta. Laza, sok karakteres, fasza dumákkal, ötletes kaszabolda 18+ os kivitelben. Deadpool 2-őt nem láttam a rendezőtől, de feelingben ugyanaz a vonal. Pitt hippi zen intéző karaktere és az ikrek hatalmas.

(ez a magyar cím amúgy.. mint egy Segal matiné a film+ -on, szőrnyű bmeg, akkor már mé' nem Sebesvonat :lol: )

Black Phone / Fekete Telefon: ez viszont dögunalom. Főszereplő kissrác jó, de Hawke egészen nevetséges volt szinkronnal.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. augusztus 6., szombat 20:08

Nézzünk némi felkapott streaming kínálatot:

Grey Man
Iszonyat semmilyen gagyi és unalmas akciófilm.

Prey
Iszonyat semmilyen gagyi és unalmas akciófilm

És csodálkoznak az ismerőseim, hogy miért nyolcadszorra újrázom inkább ugyanazt a 90-es évekbeli klasszikust. :lol:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. augusztus 6., szombat 20:01

realbeckham írta: Lightyear

Tegnap este ez volt a program a lanyaimmal. A toy storyt szeretik. Nagyon várták ezt is. 20 percet ment. No nem azert, mert annyira szar volt (az volt) hanem Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! ugye Buzz, amolyan interstellar szerűen lassabban öregszik az űrben, mint a haverok lent a bolgyon. Mikor visszatér, latja, hogy a NÉGER havercsaja ujján jegygyűrű. Kérdi, no? Ki a csaj?
Itt mar elkezdtem nyelni egy nagyot, figyeltem a reakcioikat a lanyaimnak. Ugy voltam vele oke. Letudta ennyivel a disney.... még nem nyomom ki. Majd Buzz megint elrepül, ujbol visszatér, és már nagy pocakkal varja a néger csajszi. Terhes. A barátnőjétől. Aki nő. Vagy diverz? Vagy lipstick leszbikus, vagy travi? Hogyan nevezik azt az emberi lényt, aki nő, de van neki f..sza, abban pedig annyi ondó, hogy az űrtelepen is telibe veri és felcsinalja a nőjét? És ez a mese fő szála. A két nő által lenemzett kislány felnő és a buzzal osszeszovodo baratsag
mikor lesz ennek vége már? Tudom. Ismerem a disneyt, hogy tultolja. Filmekben szarok rá. De gyerekek bazmeg. Soha. Soha egy képkockát se mutassatok ebből gyereknek.
Sose felejtem amikor az rtl-ről levették a dragonball-t egy kis vér miatt ezekhez az aberált szarokhoz meg az egész világ asszisztál :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. augusztus 6., szombat 19:55

Lightyear

Tegnap este ez volt a program a lanyaimmal. A toy storyt szeretik. Nagyon várták ezt is. 20 percet ment. No nem azert, mert annyira szar volt (az volt) hanem Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! ugye Buzz, amolyan interstellar szerűen lassabban öregszik az űrben, mint a haverok lent a bolgyon. Mikor visszatér, latja, hogy a NÉGER havercsaja ujján jegygyűrű. Kérdi, no? Ki a csaj?
Itt mar elkezdtem nyelni egy nagyot, figyeltem a reakcioikat a lanyaimnak. Ugy voltam vele oke. Letudta ennyivel a disney.... még nem nyomom ki. Majd Buzz megint elrepül, ujbol visszatér, és már nagy pocakkal varja a néger csajszi. Terhes. A barátnőjétől. Aki nő. Vagy diverz? Vagy lipstick leszbikus, vagy travi? Hogyan nevezik azt az emberi lényt, aki nő, de van neki f..sza, abban pedig annyi ondó, hogy az űrtelepen is telibe veri és felcsinalja a nőjét? És ez a mese fő szála. A két nő által lenemzett kislány felnő és a buzzal osszeszovodo baratsag
mikor lesz ennek vége már? Tudom. Ismerem a disneyt, hogy tultolja. Filmekben szarok rá. De gyerekek bazmeg. Soha. Soha egy képkockát se mutassatok ebből gyereknek.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 121 regisztrált és 0 vendég