OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. május 2., csütörtök 20:06

hogy tudnék letörölni egy oldalt a böngészőmből, hogy ne adja ki ajánlásba?

Konkrétan véletlenül mindig a madradistára megyek a madridom helyett.

Előzményeket nem tudom mind kiválogatni és kitörlni
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: volt » 2013. május 2., csütörtök 8:19

Engem az érdekelne ,h lordgabi miért nem kapott itt lehetőséget mint szerkesztő/multimédiás? Tudtommal ő is otthagyta a Madridistát.

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. május 1., szerda 19:46

Kicsit offolom az offot. Tölti valaki a hétvégét Madridban? Meccsen, anélkül? Ha egen, dobjatok egy püt, adott esetben megihatnánk egy sört :mrgreen:

tényleg nincs már madridbautazós topic, vagy csak az én figyelmem kerülte el?
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Acho » 2013. május 1., szerda 17:14

ferni írta: de a kedvencem
A szerlesztőkről annyit, hogy a madridistát eddig csupa amatőr Real fun szerkesztette KZolit kivéve talán, Éppen most lesz az, amikor egy Megyei Napilap egykori sport újságírója írja a cikekket egy részét...
:lol: :lol: :lol:
és most komolyan mégis mitől lesznek ettől jobbak a cikkek?... arról nem is beszélve, hogy ha azt mondom, hogy kb negyed annyi hír lesz, akkor lehet már túlzok....
Hát nem tudom, szerintem nem az amatőrizmus látszott a munkánkon. Nem akarok szerénytelen lenni, de szerintem a híreknek, interjúknak, cikkeknek, online közvetítéseknek igenis minőségi színvonala volt. (zárójelben megjegyzem, hogy köztünk is volt olyan, aki dolgozott megyei napilap sportrovatának, meg ennél "magasabb" szinten is)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 1., szerda 12:58

Ferni: nem tudjuk mennyibe kerül a madridistát működtetni. Ahogy a kiválás utáni posztban is beszámoltunk róla. Soha egyetlen konkrét számlát vagy bármilyen az oldal fenntartását igazoló bizonylatot nem láttunk. "7 számjegyű mínusz", "több milliós befektetés". Ennyi. Ennyit kaptunk. Nyilván véletlen. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 1., szerda 12:42

most bocs, hogy megint visszakanyarodok ehhez, de most én tényleg nem vagyok jártas, hogy mennyibe kerül egy honlap, de én azt el nem tudom képzelni, hogy amikor teletipp úr átvette a honlapot, akkor már 500.000 mínusz volt és akkor azonnal ennyit és a későbbiekben még milliókat kellett az oldal működésébe fektetnie...
hogy lehet ilyen drága egy honlapot működtetni?... egyszerűen nem tudom elképzelni... komolyan érdekel egy konkrét szám, hogy 1 hónap kb mennyibe kerülhet, mert ezt sehogy se tudom elhinni.
Ferni, írni mindent lehet, sosem tudjuk meg az igazságot. Mindig azt mondta, hogy ha kérjük a számokat, prezentálja, de csak annyi jött, hogy milliók, hétszámjegy, mínusz....
Több honlapja is van, így lehet, hogy sokat költött a gépparkra, de ezt egy az egyben nem lehet ráhúzni a madridistára, illetve rá lehet, biztos van aki elhiszi. Valamint lehet hülyének nézni az embert. Sőt, a céges beszámoló, papírok elbírnak mindent, akármekkora mínuszt, amíg nincs a cég könyvvizsgálatra kötelezve. Csak előbb utóbb mindenkit útólér a sorsa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 1., szerda 10:55

kaptam nem rég egy pü-t teletipp úrtól, mert írtam neki és válaszolt, szóval:
Hogy mit csináltam az oldallal? Konkrétan megmentetem a megszűnéstől. Már közel 500e mínusz volt, az egyszerű túléléshez azonnal ennyit, s még millókat kellett a későbbiekben is áldoznom rá.
most bocs, hogy megint visszakanyarodok ehhez, de most én tényleg nem vagyok jártas, hogy mennyibe kerül egy honlap, de én azt el nem tudom képzelni, hogy amikor teletipp úr átvette a honlapot, akkor már 500.000 mínusz volt és akkor azonnal ennyit és a későbbiekben még milliókat kellett az oldal működésébe fektetnie...
hogy lehet ilyen drága egy honlapot működtetni?... egyszerűen nem tudom elképzelni... komolyan érdekel egy konkrét szám, hogy 1 hónap kb mennyibe kerülhet, mert ezt sehogy se tudom elhinni.

de a kedvencem
A szerlesztőkről annyit, hogy a madridistát eddig csupa amatőr Real fun szerkesztette KZolit kivéve talán, Éppen most lesz az, amikor egy Megyei Napilap egykori sport újságírója írja a cikekket egy részét...
:lol: :lol: :lol:
és most komolyan mégis mitől lesznek ettől jobbak a cikkek?... arról nem is beszélve, hogy ha azt mondom, hogy kb negyed annyi hír lesz, akkor lehet már túlzok....

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 1., szerda 10:39

like ha még nem tedted volna meg
ilyen háttér után ekkora helyesírási hibát elkövetni :roll:
komolyra fordítva a szót, ez az ember egy tipikus arrogáns, beképzelt, egocentrikus alak, akit még véletlenül sem érdekel más emberek véleménye
nem tudom miért hiszi azt, hogy általa létezik a madridista, mikor már előtte is bőven működött, méghozzá pazarul
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. május 1., szerda 10:27

Legalább helyesen írni tudnának...
Profi sportújságírók, kiadott könyvek tucatjaival a hátuk mögött, miért kéne ilyen felesleges dolgokra odafigyelniük? :-)

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Acho » 2013. május 1., szerda 10:16

Csabi írta:minden egyes lépésével lejjebb viszi egyel a szintet. mondjuk nem gond, van honnan, elég színvonalasra építettük fel az oldalát.
Ami már akkor színvonalas volt, amikor neki köze sem volt hozzá, és az ő megjelenése után sem tőle volt az...
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 1., szerda 9:41

minden egyes lépésével lejjebb viszi eggyel a szintet. mondjuk nem gond, van honnan, elég színvonalasra építettük fel az oldalát.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 1., szerda 9:31

Ez az e-mail amúgy mi? Utolsó próbálkozás?
Mint azt az utóbbi időben tapasztalhattátok, néhány korábbi szerekesztő kivált tőlünk és egy másik oldalon folytatja a pályafutását. Sajnos a távozásuk nem volt éppen zajmentes, de mi nem kívántunk ebbe a sárdobálásba belemenni. Az hogy ezt a hírlevelet olvashatjátok az is annak tudható be, hogy nálunk legalább van kinek kiküldeni azt.

Természetesen szó nincs arról, hogy a Madridista.hu megszűnne! Sőt Profi sportújságírokkal egészült ki a stábunk, s néhány korábbi felhasználónk is a szerkesztői stáb része lett.

A jövőben is az a célunk, hogy az elmúlt éveklben megszokott színvonalon tájékoztasunk beneneteket a Real Madrid háza táján történő dolgokról. Kisebb változások, fejlesztések továbbra is lehetnek, ebben nagyban számítunk a Ti véleményetekre is! Építő jellegű javaslaitokat, kritikáitokat köszönettel várjuk! Szerkesuztőségünk email címe: [email protected]

A tudatosan, rosszindulatúan terjesztett információkkal ellentétben, miszerint az oldalunk megszűnt és mindeni átment egy új oldalhoz, a tények a következőek:

A http://www.madridista.hu -nak

23.900 regisztrált felhasználója van lásd az oldal alján alul: http://www.madridista.hu/web/forum/index.php szemben a madridxx oldal 660 regisztrált felhasználójával. (azok sem feltétlen mentek át, csak mindkét helyen regisztráltak...) 97,2% meg sem kísérelte a másik oldalon való regisztrációt...

https://www.facebook.com/Madridista.hu -nak

20.620 kedvelője van (like ha még nem tedted volna meg), a madridxx oldalnak ezzel szemben 5.200 kedvelője.

A számok mindkét oldalon folyamatosan nyomon követhetőek. Bárki, bármikor ellenőrizheti az itt leírtakat...

A másik oldalon szépen pezseg a fórum, bár nem meglepő módon a hozzászólások mintegy negyede mindössze féltucat emberhez kötődik. Azok egyik fele meg a szerkesztőséghez. Tehát nagyrészt néhány tucat felhasználó magánbeszélgetésébe csöppenhetünk bele...
:D
Legalább helyesen írni tudnának... :lol:

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2013. május 1., szerda 5:29

Kedves mindenki,

Mint azt ti is észrevettétek tegnap este az oldalt is megviselte a kiesés, és nem kicsit, de nagyon behalt szegény. Sajnos még mindig nem tudtuk visszahozni eredeti állapotára, így a fórum ideiglenesen ilyen rondán lesz megoldva, és a hőn szeretett "legfrissebb topikok" dobozt is nélkülöznünk kell amíg meg nem oldódik a helyzet - remélem minél hamarabb... :coffee:
Lényeg a lényeg, rajta vagyunk az ügyön hogy minden az eredeti legyen, a kellemetlenségekért elnézéseteket kérjük!

Peace :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 1., szerda 4:13

Elolvastam az egész történetet, mérhetetlenül sajnálom, hogy így alakult a dolog, és végig lehetetlen volt megoldani a problémákat, megtalálni a közös nevezőt...
2008-ban az első dolgom volt, amikor beköttettük az internetet, hogy regisztráltam az oldalra (miután lett egy érvényes e-mail címem), azóta az oldal egyik legaktívabb fórumozója lettem, rengeteg dolog történt, amely örök emlék marad számomra, de sajnos rossz szájízzel hagytam ott én is az oldalt.
Komolyabban nem megyek bele a dologba, mert értelme sincs, 2011. április 27. - 2013. április 27. között voltam az oldal szerkesztője, először Multimédiásként juthattam szóhoz, szerintem nem végeztem rosszul a dolgomat: 20336 képet vittem fel. Az elején az adatbázis dolgoknál a Castilla és a C csapat jegyzőkönyveit kellett felvinnem + tabella, eredménylista, fél éve már mindent én csináltam (felnőtt részleg, új utánpótlás játékosok), mindent időben, hogy mindig friss legyen a főoldal, naprakészen, történjen közben bármilyen dolog, ha nem volt internet, akkor telefonnetről... Ami a híreket illeti: 1 hosszú hír és 437 rövid hír fűződik a nevemhez, sajnos soha nem volt fejlett a megyében az idegennyelvek tanítása, így nem sok lehetőségem volt elsajátítani normális szinten egyet sem, nem tudtam részt venni a cikkek fordításában. 10988 hozzászólást írhattam, ami igazából 12000 volt kb., csak néhány topik törlésre került az utóbbi napokban, úgy látszik. Miután távoztam, természetesen szerettem volna itt is aktívan részt venni a munkában, az oldal javára lenni, de sajnos ez csak álmodozás volt, marad...
Soha nem gondoltam volna, hogy ez fog történni, nehéz lesz megszokni, megbarátkozni a dologgal, kérdések között... :/
Én itt leszek, próbálok színvonalasan fórumozni, remélem mindig naprakész lesz az oldal minden tekintetben, én mindig maximalista voltam ebben a témában, eddig nem kellett csalódnom, sok sikert, jó munkát, kellemes fórumozást mindenkinek! :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 30., kedd 20:35

Komoly.
¡Hala Madridom! :-)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 30., kedd 20:34

Azt a fejenkénti 5 ezret is 12 hónap alatt? :mrgreen: Amúgy az a milliós nagyság rend nekem is bántja a szeme... Számomra tök egyértelmű, hogy profitos(+) lehetett az oldal és megérezte, hogy még több reklám pénz van benne a nagy látogatottság miatt... Ez a kis jelképes összeg meg arra lehetett jó, hogy díjazom ám a munkátok, mert rendes ember vagyok. Közbe meg lehet, hogy az egy havi bevétel is magasan meghaladta ezt a kis prémiumot(100rongy, nem 5 :D).
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 30., kedd 20:18

de kaptunk, nem olvastad? évente 100k-t osztott ki 15-20 ember közt. :( :( :(

szerk: http://imagerz.com/QE5GX0tvAwMBBA1OEQVQ
that's all folks.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2013. április 30., kedd 18:55

Galacticos írta:szerintem az a 7 számjegyű mínusz akkora ferdítés hogy sírsz.
kizártnak tartom hogy ne legyen pluszba.
50k körül olyan szervert tudsz bérelni, amiről kb az összes aktív felhasználónak tudta volna video streamelni a meccset. Nem tudom, hogy mire lehet egy ilyen oldalnál milliós nagyságrendben költeni, ráadásul ha a személyzetet nem is kap fizetést.

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. április 30., kedd 18:50

PEEtör írta:Amúgy ezt a Barcás meg reklámos dolog iránti felháborodást én annyira nem értem...én észre se vettem őket, Adblock plus és ennyi.
Én is így vagyok vele. De ha belegondolunk, egy mezei felhasználót eléggé idegesíthet, hogy Barcás reklám van a legnagyobb magyar madridista oldalon.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: OFF

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. április 30., kedd 18:49

Amúgy ezt a Barcás meg reklámos dolog iránti felháborodást én annyira nem értem...én észre se vettem őket, Adblock plus és ennyi.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég