OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. október 14., hétfő 10:30

csababarca írta: Ha kitart a választásokig az ellenzéki összefogás, akkor ha leváltani nem is tudják a kormányt, az újabb 2/3ad megakadályozható szerintem.

erre kéne ráfeküdni, nem egyből leváltani őket, mert az még mindig lehetetlen.
már az is szép eredmény lenne, ha szorosabbra tudnák fordítani a végeredményt.


független jelölt meg nincsen, valahonnan támogatva van, vagy valamilyen pártszimpátiával rendelkezik. csak jobbnak gondolják függetlenként indulni, mint pártszínekben.
szóval ha vki egy párttal szimpatizál már annak az érdekeit szolgálja?
nem lehet, hogy valaki tényleg független? kis városunkban pl csak a fidesznek és az mszpnek van helyi szervezete, akkor egy fiatal 20-on éves aki elindul függetlenként képviselőnek, az vagy mszp-s vagy fidesz-es? más nem lehet, hiszen nincs másik pártnak szervezete a városban.

bocs a demagóg példáért, de ez az állítás is pont ugyan ilyen szinten van mint a példa :smile:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2019. október 14., hétfő 10:25

Dupla D írta:
BlancoMark írta: Tarlossal mint emberrel nekem se volt semmi problemam soha, kulon dicseretet erdemel, hogy tenyleg soha nem bujkalt az ellenzeki sajto elol.

Viszont sajnos a multra epitett, a betonpolitikajanak mennie kell. Remelem azert Karacsony par dolgot atemel Puzser zold programjabol, mert az hogy ehhez a kerdeshez hogy nyulna, az szerintem nem derult ki a kampanyabol.
Itt a pont.


Holnap Orbán elviteti Borkaival a balhét.
Mekkora forma vagy :lol:
https://444.hu/2019/10/14/a-fidesz-part ... -vereseget

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. október 14., hétfő 10:12

Ha kitart a választásokig az ellenzéki összefogás, akkor ha leváltani nem is tudják a kormányt, az újabb 2/3ad megakadályozható szerintem.

erre kéne ráfeküdni, nem egyből leváltani őket, mert az még mindig lehetetlen.
már az is szép eredmény lenne, ha szorosabbra tudnák fordítani a végeredményt.


független jelölt meg nincsen, valahonnan támogatva van, vagy valamilyen pártszimpátiával rendelkezik. csak jobbnak gondolják függetlenként indulni, mint pártszínekben.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 14., hétfő 9:48

'shutterisland írta: igy elnezve a vegeredmenyeket, igen jol szerepelt az ellenzek.
valahol olvastam ugy megfogalmazva, hogy hosszu ido utan ez az elso valasztas, amit a fidesz bar nem veszitett el, de nem is igazan nyerte meg.

pl a szulovarosomban (kb 7000 fos kisvaros) is nagy meglepetesre megtort egy tizeneves fidesz uralom, az uj polgi is fuggetlen es a kepviselotestuletben is tobbsegbe kerultek a fuggetlenek az egyertelmu narancs tobbseg utan.
raadasul sok esetben egeszen siman lettek a regi "butordarabok" kipoccintve.

nyilvan csepp a tengerben, de rengeteg hasonlo pelda van, hogy most megmozdult valami.
Senki nem független.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. október 14., hétfő 9:47

igy elnezve a vegeredmenyeket, igen jol szerepelt az ellenzek.
valahol olvastam ugy megfogalmazva, hogy hosszu ido utan ez az elso valasztas, amit a fidesz bar nem veszitett el, de nem is igazan nyerte meg.

pl a szulovarosomban (kb 7000 fos kisvaros) is nagy meglepetesre megtort egy tizeneves fidesz uralom, az uj polgi is fuggetlen es a kepviselotestuletben is tobbsegbe kerultek a fuggetlenek az egyertelmu narancs tobbseg utan.
raadasul sok esetben egeszen siman lettek a regi "butordarabok" kipoccintve.

nyilvan csepp a tengerben, de rengeteg hasonlo pelda van, hogy most megmozdult valami.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. október 13., vasárnap 23:49

Amúgy szívesen meghallgatnám az első Orbán-Karácsony zártkörű beszélgetést Budapestet illetően, azért az elég szürreális lehet majd. Mindkettejük helyében lehetne olyat mondani a másiknak, hogy sírva-röhögős legyen. :D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. október 13., vasárnap 23:49

BlancoMark írta: Tarlossal mint emberrel nekem se volt semmi problemam soha, kulon dicseretet erdemel, hogy tenyleg soha nem bujkalt az ellenzeki sajto elol.

Viszont sajnos a multra epitett, a betonpolitikajanak mennie kell. Remelem azert Karacsony par dolgot atemel Puzser zold programjabol, mert az hogy ehhez a kerdeshez hogy nyulna, az szerintem nem derult ki a kampanyabol.
Itt a pont.


Holnap Orbán elviteti Borkaival a balhét.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. október 13., vasárnap 23:39

'shutterisland írta:
eloben azt mondta orban, hogy budapest veszitett egy jo polgarmestert, o viszont nyert egy jo tanacsadot ezzel.
Azt el tudom képzelni, hogy Budapest ügyeit illetően még váltanak szót egymással. De ennél komolyabb munkát már kötve hiszem hogy vállalna Tarlós. Most nyugodtabb hetek jönnek, lesz ideje végig gondolni hogyan tovább, de szerintem le fogja tenni a lantot, hisz már ez a jelöltség sem az ő ötlete volt. Győzködnie kellett Orbánnak rendesen, hogy újra felhúzza a kesztyűt.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. október 13., vasárnap 23:37

Tarlossal mint emberrel nekem se volt semmi problemam soha, kulon dicseretet erdemel, hogy tenyleg soha nem bujkalt az ellenzeki sajto elol.

Viszont sajnos a multra epitett, a betonpolitikajanak mennie kell. Remelem azert Karacsony par dolgot atemel Puzser zold programjabol, mert az hogy ehhez a kerdeshez hogy nyulna, az szerintem nem derult ki a kampanyabol.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. október 13., vasárnap 23:34

Szerintem az oreg fel is sohajtott, hogy vegre vege. 5 ev mulva pedig jon vissza egy hasonlo kaliber, ahhoz szamomra nem fer ketseg.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. október 13., vasárnap 23:12

Tarlós szerintem könnyen túlteszi magát ezen, neki nem volt ez már életbevágó, a korából fakadóan nincsenek politikai ambíciói. Nyugodt éveket kívánok neki.
eloben azt mondta orban, hogy budapest veszitett egy jo polgarmestert, o viszont nyert egy jo tanacsadot ezzel.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. október 13., vasárnap 23:03

Tarlóst sajnálom, szerintem ő pont a tehetségesebbik részhez tartozik. Sok helyen bukhatott volna a fideszes jelölt megérdemelten, de ő nem volt rossz. Szerintem vele jártak volna jobban a Pestiek. De Pest mindig nehéz pálya a fidesznek, és eléggé elbaltázták a kampányt, több soron is.
A legnagyobb hiba a jobbos médiát illeti, elaltatták a szavazókat.
A második legnagyobb hiba szintén az övéké, hogy nem Tarlós érdemeit hangsúlyozták, hanem ellenkampányoltak, még náluk is Karácsony volt a központi téma.
A harmadik már Tarlós illeti, alábecsülte az ellenfelét, félválról vette ezt az egészet.
Karácsony mögött összehangoltabb munka volt, hónapok óta a a csapból is ő folyt, az elmúlt napokban még a facebook reklámokban is ő vigyorgott. Tarlós és a Fidesz külön-külön elbízta magát, kicsit hajaz a szitu 2002-re. Lehet mismásolni, országos szinten nem rossz a fidesz pozíciója, de ez a mai nap keserédes lehet a számukra, ha nem tanulnak belőle jön majd a következő pofon.
Holnap kezdésnek le is mondhatna Borkai az eredményétől függetlenül... és a következő hetekben pár jobbos újságíró is kereshetne magának új állást, mert ez nagyon félrement.
Tarlós szerintem könnyen túlteszi magát ezen, neki nem volt ez már életbevágó, a korából fakadóan nincsenek politikai ambíciói. Nyugodt éveket kívánok neki.
Gondolom a fidesz elkezdi felépíteni Kocsis Mátét, és ő lesz a következő jelölt, aki szerintem szintén nem a legalja kategória.

Karácsonyra kiváncsi leszek, neki ez az egész már sokkal életbevágóbb volt, meglepetés győzelem volt ez. Nagyon szkeptikus vagyok vele szemben, én már azt se akartam elhinni, hogy az ellenzéki oldalon ő a legmegfelelőbb, szerintem bőven lehetett volna jobbat is találni.
Nagyon gyengének tartom, én sajnos nem látom benne azt, amit a pesti szavazók nagyobbik fele. Ha meglepetést fog okozni, akkor az csak pozitív lehet. 1-2 év alatt kiderül. Budapestet imádom, ezért drukkolok neki, de tartok a következő hónapoktól-évektől.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. október 13., vasárnap 22:49

géza írta:
El Sie7e írta:a Borkai ügyhöz mérten ez is hasonló szint volt
Egy felrekuras egy random novel vs. kozpenzbol fizetett adriai kurvazas es kokozas? :mrgreen:
amúgy - és én nem akarom védeni borkait semmilyen szempontból - (csak lehet lemaradtam egy körröl :D) a kokozás is le lett videózva? persze simán el tudom képzelni, hogy volt az is, de amíg nincs bizonyíték én nem szoktam elhinni hiszen az ártatlanság védelme
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. október 13., vasárnap 22:48

Csabi írta: ezt a győri buzit továbbra is megválasszák az emberek? ilyen van? :lol:
Dehát nem is búzi! :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 13., vasárnap 22:36

csababarca írta: Gondolom most az ellenzéki polgármestert kapó városokba beözönlenek a migráncsok :/ szegények, nem tudták mit tesznek.

Mamához jött a mozgóurna, mondom mama és láttad a papírt, el tudtad olvasni, hova kell a szavazatot rakni? "Hát megmutatták, hova ikszeljek" :lol:
Hát ez nagyon jó :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. október 13., vasárnap 22:35

Mondjuk a don holnapra ígérte, hogy megszólal kokóval kapcsolatban. Valakire rá kell majd húzni a lepedőt budapest elesése után.. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2019. október 13., vasárnap 22:35

El Sie7e írta:a Borkai ügyhöz mérten ez is hasonló szint volt
Egy felrekuras egy random novel vs. kozpenzbol fizetett adriai kurvazas es kokozas? :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. október 13., vasárnap 22:34

Csabi írta: ezt a győri buzit továbbra is megválasszák az emberek? ilyen van? :lol:
Hát most mi van abba? Ott krumpli mellé kokó és nők is járnak. Én is rá szavaznék :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 13., vasárnap 22:31

ezt a győri buzit továbbra is megválasszák az emberek? ilyen van? :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. október 13., vasárnap 22:26

'shutterisland írta: jol latom, hogy van egy kis csalodottsag az m1-en ?
gondolom elsopro fidesz sikert vartak orszagszerte.
több ukrán vendégszavazót kell betelepíteni bp-re is. máshogy nem megy.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég