OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. október 14., hétfő 17:49

Az a baj R hogy érvelési hibával kezded az egészet.

Attól még, hogy a mostani rendszer nem tetszik, nem következik az, hogy a régi jobb volt, vagy azt sírja vissza bárki is (de egyébként van, aki azt sírja vissza, nem is kevesen).

A kritika nem birkaeffektus, hanem ami szar, azt jobbá kell tenni.

Szóval én Orbánnal együtt küldeném Gyurcsányt is a magyar történelem pöcegödrébe, ahova való egyébként mindkettő. Nem azért, mert ezt kiabálják nekem a metrón vagy mert ezt hallom a kocsmában, hanem mert ez a véleményem, ami az évek alatt kialakult.

gumicsont: kíváncsi vagyok mennyire épülne-szépülne a fidesz kormány Magyarországa egy gazdasági világválság idején, az EU milliárdjai nélkül.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 14., hétfő 17:34

Dupla D írta:
Realista24 írta:
Másik oldal nem csinálta ezt?
A Fideszesek állandóan ezzel jönnek.
Ezzel jönnek vagy sem, attól még igaz. Loptak, eladósodott devizában az egész ország, miközben jót röhögtek rajta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. október 14., hétfő 17:23

Realista24 írta:
de az a szemermetlen lopas, arrogancia, megfelemlites
Másik oldal nem csinálta ezt?
A Fideszesek állandóan ezzel jönnek. A politika nem fekete-fehér jó és rossz harca. Nem két párt lenne normál esetben. A Fidesz ráment arra, hogy egy kalap alá vegye az ellenzéket. Az ellenzék pedig tegnap épp ezzel nyert jó pár helyen.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2019. október 14., hétfő 17:22

Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
Neked esem, de csak örömömben, mert egy az egyben leírtad a gondolataimat :)
[...]pedig a jobbik szetesese ota senkivel sem szimpatizalok, fletotol is kiraz a hideg vagy az m4 epuleteben tortent ellenzeki akciotol is a falra masztam. [...]
szintén zenész :)

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4921
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. október 14., hétfő 17:17

Realista24 írta:
de az a szemermetlen lopas, arrogancia, megfelemlites
Másik oldal nem csinálta ezt?
Puzser ezt remekul korulirta.

https://youtu.be/QNonYdMp35A

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. október 14., hétfő 17:16

mára azt találták ki hogy 90 ezer külföldi szavazhatott illegálisan a baloldalra pesten :lol: :lol: :lol: óriási ez a fidesz. óriási vicc. betelepítenek x száz ukránt egy-egy házba semmi probléma majd megszorozzák ezerrel és rávetítik az ellenzékre :D nem elég hogy szlovák-román-szerb is már szavazhat hogy még több szavazatot vegyenek vele, most ráhúzzák az ellenzékre. :lol: érdemes a karc fm-be belehallgatni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2019. október 14., hétfő 17:17-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
füst
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. október 14., hétfő 17:16

Mondjuk 1 grafikon még arra se elég, hogy leírjam a kutyám mennyire boldog, nemhogy Magyarország helyzetének megítélésére. :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4921
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. október 14., hétfő 17:14

Realista24 írta: Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
2010 elott volt lopas, ami ma megy az valami egeszen mas merteku.
Egy ismert szociologus irta, hogy egy becsodolt gazdasai rendszert ujrapofozni 5-6 ev, egy anti-demokratikus politikai rendszert 1-2 ciklus, viszont moralisan helyrerakni egy nepet 50-60 ev. En ebben latom a legnagyobb bunuket. Rengeteg ember fejeben elmelyitettek a korupciohoz valo hozzaallast, az igenyt egy demokratikus rendszere, es megszuntettek a szolidaritast egymas, valamint az elesettek irant.

Viszont ha szigoruan csak a gazdasai reszere reagalva amit fejtegettel, a rendszeruk unios tamogatas nelkul valoszinuleg fenntarthatlan lenne. Es most ezek utan nezzuk meg szazalekosan mennyi unios forras erkezett az utobbi egy evtizedben, es mennyi az elotte levo hatalom regnalasa alatt. Eg es fold.

A problema, hogy Magyarorszagon se igazi szocialdemokrata, se igazi konzervativ part nincsen. Csak elozo szazadban ragadt korrupt, hatalomehes orultek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 14., hétfő 17:13

de az a szemermetlen lopas, arrogancia, megfelemlites
Másik oldal nem csinálta ezt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. október 14., hétfő 17:11

nem vegzett rossz munkat a fidesz az emlitett varosomban sem, volt hatszeluk es sok palyazatot nyertek.
de az a szemermetlen lopas, arrogancia, megfelemlites (ha nem minket valasztotok, akkor ez lesz, ez nem lesz, stb ) kicsiben es lokalisan is jelentkezik, peldaul az M44-est dobtak be felenk, mint zsarolo eszkozt, mindezt merhetetlen kivagyisaggal.
ebbol lett elege az embereknek, ezert nem tudjak sokan csak es kizarolag szakmai alapon donteni, mert elhomalyositja a jo huzasaikat.

rolam is ugy tunik, hogy ellenzeki erzetu vagyok, pedig a jobbik szetesese ota senkivel sem szimpatizalok, fletotol is kiraz a hideg vagy az m4 epuleteben tortent ellenzeki akciotol is a falra masztam.
de egyszeruen tul nagyra nott mar a fidesz hatalma.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 14., hétfő 17:08

kierkegaard írta:
Realista24 írta: Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
ez eléggé nagy túlzás. de ez a grafikon mindent elmagyaráz: https://i.imgur.com/rNhtdSn.png
még pár év és elérjük a szintet ahol a bajnai átadta a gyeplőt.

Rengeteg pro kontra érvet lehetne felhozni a mostani és az akkori kormánnyal szemben. Ahogy puzsér mondta két választási lehetőséged van. gennyes tús vagy redvás szendvics. Minden más csak elvakultság kérdése.
Engem hidegen hagy igazából a politika, egyik felé sem húzok, elvakult meg pláne nem vagyok. Csak érdekel, hogy birkaeffektus van vagy konkrét tapasztalatok is. Mert nekem vannak akkoriból.
Grafikonok, stb, hidegen hagynak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 14., hétfő 16:57

Realista24 írta: Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
ez eléggé nagy túlzás. de ez a grafikon mindent elmagyaráz: https://i.imgur.com/rNhtdSn.png
még pár év és elérjük a szintet ahol a bajnai átadta a gyeplőt.

Rengeteg pro kontra érvet lehetne felhozni a mostani és az akkori kormánnyal szemben. Ahogy puzsér mondta két választási lehetőséged van. gennyes tús vagy redvás szendvics. Minden más csak elvakultság kérdése.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 14., hétfő 16:56

Realista24 írta:
Kerlon írta:

Biztos jó kapcsolatokat hozott neked is a szomszéd ki Gabikácska. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ha azt nem is (MÉG!!!), de minden szempontból minden jobb, mint a szocik alatt.
Én nem tudom eldönteni, hogy a Fidesz érdeme az ország fejlődése vagy csak a világgazdaság húzza a miénket is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 14., hétfő 16:49

Kerlon írta:
Realista24 írta: Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
Biztos jó kapcsolatokat hozott neked is a szomszéd ki Gabikácska. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ha azt nem is (MÉG!!!), de minden szempontból minden jobb, mint a szocik alatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 14., hétfő 16:39

Realista24 írta: Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
Biztos jó kapcsolatokat hozott neked is a szomszéd ki Gabikácska. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2747
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. október 14., hétfő 16:33

Realista24 írta: Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
Én, hogy Puzsért idézzem: ugyanolyan távolságra vagyok a Fidesztől is, mint az Mszptől..
Egyformán utálom mindkettőt, a többi ellenzéki párt pedig szóra sem érdemes.
Örülnék, ha le lehetne váltani őket, de egyszerűen semmi alternatíva nincsen, még egyelőre.
Ezt a karigerit is full fogalmatlannak és alkalmatlannak tartom, az meg külön felszabott, amikor megláttam mögötte fecót ünnepelni :vivo:
Ezt meg érdemes megnézni :x

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5139
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 14., hétfő 16:15

én személy szerint az összes párt ellen vagyok. ezért is örülök hogy itt független van. igazi városi független és se mszp-lmp-fidesz semminek nincs itt szava.

amúgy igen érezni amikor lopják a dolgokat. itt pl az iskolákból próbálták meg elvinni az önkármányzat által vett felszerelést a szomszéd fidesz városba, az autópálya világítást is megpróbálták rásózni a városra miután matricás lett, nem engedtük be a fideszt és hirtelen az addig nyereséges bkv vonalak veszteségesek lettek és 4 percről 20ra csökkent a járatsűrűség, elvették a városi nonprofit szervezettől a szemétszállítást azóta csak a baj van vele de hát a koma cége az fasza, nem volt jó a helyi okmányiroda idehozták a szomszéd fideszes irodát azóta totál káosz és tumultus van, a szomszédos járás természetvédelmi területre osztogat építési engedélyeket amiket nem lehet megvétózni, semmi gond majd lassan nekiindul a lőszös talaj és lejönnek onnan. beterelték a városba a kamionokat hogy dugók legyenek. ilyen olyan plusz adókat vetnek ki a városra és ez csak pár dolog az elmúlt pár évből.

szóval igen menjenek a francba mind a fidesz mind az mszp mind az lmp az összes mert mindegyik csak lopni akar. nem azt mondom hogy a függetlenek angyalok de azt tudom és látom is hogy itt a város dolgai rendben vannak és fejlődik a város a betelepített c kategória ellenére is.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2019. október 14., hétfő 16:12

Realista24 írta: Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
Nekem alapvetően nem ezzel van a bajom. Mert minden oldalban lehet találni ilyen jellegű hibát.. ahol pénz van, abból mindenki akar. Ez így volt, meg így is lesz mindig.
Nekem a legnagyobb ellenszenvem az, hogy soha senki nem akart még ennyire hülyének nézni, átvágni, megvesztegetni, hogy a hatalmát fenntartsa. Ha annyira becsületes lenne mindenki, hogy valóban épülő és szépülő országról kellene beszélni, önmagában az elég lenne, hogy egy párt mellé álljon vki. Nálam ez csapja ki a biztosítékot, hogy segghülyének nézik - az ő általuk kiemelkedően sokat használt - MAGYAROK nagyobb részét, köztük engem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 14., hétfő 16:02

Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. október 14., hétfő 15:53

'shutterisland írta: arrol nem is beszelve, hogy a gyakorlatban mennyire fognak mukodni az ellenzeki osszefogas jeloltei, mert most persze nagy az orom es a kozos siker.
masreszt sok helyen most jon a neheze mert izzadni fog az uj polgi a tobbsegben levo fideszes kepviselotestuletekkel.
A nagyvárosokat nem igazán néztem még meg, de Budapestet abszolút besöpörte az összefogósdi. Be lehet bizonyítani hogy volt értelme megválasztani őket, kíváncsian várom, de ez egy olyan alap amire lehet építeni 2022-re.

Győrben meg újraszámlálást kér Glázer Tímea, kíváncsi leszek, mi lesz. Lehet, hogy a komenistákat nem szeretik Győrött, de ugyanígy a bűnöző senkiháziakat is megvetik hálistennek: kb ugyanannyi ember szavazott Borkaira, mint 5 évvel ezelőtt. Akkor ez 60-15%-ra volt elég. Idén 20,000 olyan ember ment el szavazni, akik öt éve otthon maradtak, és az újak szorossá is tették a küzdelmet, mert nem akarják hogy a bűnöző kezében maradjon a városuk.

Kíváncsi vagyok lesz e újraszámlálás, meg úgy egyáltalán, mi lesz ott. Mindenesetre szépen létrehozta a saját ellentáborát a fidesz Győrben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég