OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. október 14., hétfő 18:25

Lehet nem jött át, de arra akartam utalni, hogy nem két oldal lenne. Két párt uralkodásáról szól az utóbbi 25 év, pedig nem csak kettő van. És egyáltalán nem érzem helyesnek, ha valaki kétpólusúnak akarja beállítani a politikát.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 14., hétfő 18:23

BlancoMark írta: A problema, hogy Magyarorszagon se igazi szocialdemokrata, se igazi konzervativ part nincsen. Csak elozo szazadban ragadt korrupt, hatalomehes orultek.
Adom

Én kívülálló vagyok, Magyarországon végeztem az egyetemet, de már 10 éve nem ott élek.
Nyilván a fidesznek szurkoltam én is, de sajnos a 2/3-ad elvette az eszüket. Úgy tűnik soha egyetlen pártnak sem kellene 2/3-adot kapnia.
Igazából azt is tudom, amit talán nem mindenki: 98-02 között elkövették azt a hibát, hogy a kormányzás alatt nem biztosították be magukat: nem tettek mindenhova saját embereket, nem biztosították be magukat, ennek meg is itták a levét. Lehet most akarták ezt bepótolni..

A 2/3-al viszont akkorát nyertek, hogy ezek után sokkal nyugodtabban viselkedhettek volna, ezzel szemben ment az ész nélküli migránsozás (lvégülis ez ehet sok szavazatot hozott nekik), az ellenzék, a tűntetők besározása, a bayerzsoltizmus elterjedése..
A mostani választásookon is simán jobban szerepeltek volna, ha visszafogottabb hangnemben kommunikálnak.

Amit megint nem értek, az Budapest: egy országos 2/3-os párt egy lefáradt arcú, 71 éves bunkón viselkedő, mindenkit lenéző Tarlóssal akar nyerni, nincsen egy fideszes erős emberük a fővárosban, LOL

Nyilván minden kormánypártnak maga felé fog nyúlni a keze, de azért vannak szintek, és szintek a mutyiban is, és az "aki nincs velünk, az ellenünk" hozáállás is kicsit problémás.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4889
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. október 14., hétfő 18:21

shoota írta:
Realista24 írta: Mostani helyzet, az ellenzékben olyan emberek tűnhetnek fel, mint Berki és társai? Ez komoly? És még szavazatot is kaptak?
Mondjuk Berki inkább pont, hogy Rogán elvtárs zakózsebéből csúszott elő, nem tudom mi köze az ellenzékhez :mrgreen:

Pont amiatt indította őt a Fidesz, amiből a te kérdésedből is következik, hogy az ellenzék még nevetségesebb legyen.
Na hát igen, összeszedett 10 ezer ajánlást 5 nap alatt, de a választásokon 4500-nál megállta mérő. De természetesen nem engedték összevetni az aláírásokat Tarlóséval. :lol:

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. október 14., hétfő 18:09

Realista24 írta: Mostani helyzet, az ellenzékben olyan emberek tűnhetnek fel, mint Berki és társai? Ez komoly? És még szavazatot is kaptak?
Mondjuk Berki inkább pont, hogy Rogán elvtárs zakózsebéből csúszott elő, nem tudom mi köze az ellenzékhez :mrgreen:

Pont amiatt indította őt a Fidesz, amiből a te kérdésedből is következik, hogy az ellenzék még nevetségesebb legyen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 14., hétfő 17:57

Pipita írta: Az a baj R hogy érvelési hibával kezded az egészet.

Attól még, hogy a mostani rendszer nem tetszik, nem következik az, hogy a régi jobb volt, vagy azt sírja vissza bárki is (de egyébként van, aki azt sírja vissza, nem is kevesen).

A kritika nem birkaeffektus, hanem ami szar, azt jobbá kell tenni.

Szóval én Orbánnal együtt küldeném Gyurcsányt is a magyar történelem pöcegödrébe, ahova való egyébként mindkettő. Nem azért, mert ezt kiabálják nekem a metrón vagy mert ezt hallom a kocsmában, hanem mert ez a véleményem, ami az évek alatt kialakult.

gumicsont: kíváncsi vagyok mennyire épülne-szépülne a fidesz kormány Magyarországa egy gazdasági világválság idején, az EU milliárdjai nélkül.
Én nem vitázni akarok, mert annyira nem érdekel. Csak érdekelt volna, hogy ki mit érzett a saját bőrén abból, ami akkor volt.

A Fidesz sok dolgot jobbá tett, vagy nem?

Hogy ehhez kellettek-e eus források vagy sem, meg mi lett volna ha, vagy mi lenne ha? Értelmetlen felvetések. Amit én láttam és tapasztaltam, hogy a szocik meg sem próbáltak kilábalni a helyzetből, meg sem próbáltak kiutat keresni. Olyan politikát folytattak, hogy úgyis lehúzzák őket a klozeten a választásokon, így lopjunk annyit, amennyit csak tudunk, nem foglalkozva semmiféle következménnyel.

Mostani helyzet, az ellenzékben olyan emberek tűnhetnek fel, mint Berki és társai? Ez komoly? És még szavazatot is kaptak?

KariGeri...hát ennek is annyi vaj van a füle mögött, hogy nyugodtan lehetne Fideszes. Aztán most neki kell örülni? Csak mert nem narancs?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8252
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. október 14., hétfő 17:54

Realista24 írta:
Dupla D írta:
A Fideszesek állandóan ezzel jönnek.
Ezzel jönnek vagy sem, attól még igaz. Loptak, eladósodott devizában az egész ország, miközben jót röhögtek rajta.
Ebben igazad van, de azt hozza kell tenni, hogy ennyi penz meg soha nem omlott az orszagba, mint manapsag. Egy stabil gazdasagi kornyezetben produkalnak minimalis, de pozitiv adatokat, kvazi nem basszak el. Kerdeses, mi lenne, ha ugyanugy jonne a krach, mint 2006-ban, mennyire lenne sikeres a kormanyzasuk. Jobb allapotaban erne az orszagot a valsag, az egeszen biztos, es szerintem jobban is kormanyoznanak, mert Orbanrol sokmindent el lehet mondani, de azt nem, hogy nem lenne kepes kormanyozni az orszagot - hogy mikepp, az mas kerdes. Az elozo bagazs, elukon Gyurcsannyal teljesen imkompetens banda volt.

Viszont a gazdasagi mutatokon kivul, amiket leginkabb annyira alakitanak az egesz kontinenst behalozo korulmenyek, mint a belfoldi gazdasagpolitika, vannak mas szempontok is, amiken szerintem csunyan alulteljesitenek, es ami a fideszt esszel (es nem csak az indexbol es 444bol tajekozodok) ellenzo emberek csorenek javareszet bassza, az a kozbeszed elaljasitasa, az uszitas, a kovetkezmenynelkuliseg, a cinikus paraszt stilus, a szavazokepes tomeg bo ketharmadanak szembekopese (aki magyar az fideszre szavaz, stbstbstb), az ellenzek korrumpalasa es ezaltal a hatalom bebiztositasa a szabad valasztas latszataval, es meg lehetne sorolni, mind-mind olyan kerdesek, amik egesz egyszeruen NEM szuksegesek egy allitolag kimagaslo teljesitmenyu kormanyzashoz, mint ami itt folyik. A jogallamisagot most fel sem hozom, mert azon leginkabb az a ballib reteg szokott porogni, akik ugyanezt csinaltak 2010 elott, csak mas eszkozokkel. Ahogy alabb irtak, moralisan ezt az amugy is teljesen elbaszott vesztes nepet evtizedekre elassak igy, mikozben ok kurvaznak a jachtokon kovetkezmenyek nelkul. Emellett az az 1-2%-os gdp emelkedes es az ugynevezett csaladtamogatas (ami az itthon maradt fiatalsag eladositasat jelenti) szerintem eleg csekely pozitivum a merleg nyelven. Sok minden van, amit jol csinalnak, ez elvitathatatlan, es az osszehasonlitast BARMIKOR kialljak gyurcsanyekkal szemben, de aligha ennek kene a szintmeronek lennie, es ezzel kezdeni egy erveles, hogy bezzegagyurcsanyek. Valasztast nyerni eleg valoban. Mar maga a politikai iranyvonal, hogy teljesitmeny es ervek helyett lozungokkal, csatakialtasokkal, es a normalis ellenzek kialakulasanak maximalis akadalyozasaval nyerjenek valasztast, nekem azt mutatja, hogy itt a nep es annak erdeke teljesen masodlagos. Aztan ki tudja, lehet tevedek. De az szamomra egyertelmu, es amiert nem tudok egyaltalan orulni az un. ellenzeki sikereknek, hogy amig Ferenc es baratai a politikaban reszt vesznek, itt semmi nem fog valtozni.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. október 14., hétfő 17:49

Az a baj R hogy érvelési hibával kezded az egészet.

Attól még, hogy a mostani rendszer nem tetszik, nem következik az, hogy a régi jobb volt, vagy azt sírja vissza bárki is (de egyébként van, aki azt sírja vissza, nem is kevesen).

A kritika nem birkaeffektus, hanem ami szar, azt jobbá kell tenni.

Szóval én Orbánnal együtt küldeném Gyurcsányt is a magyar történelem pöcegödrébe, ahova való egyébként mindkettő. Nem azért, mert ezt kiabálják nekem a metrón vagy mert ezt hallom a kocsmában, hanem mert ez a véleményem, ami az évek alatt kialakult.

gumicsont: kíváncsi vagyok mennyire épülne-szépülne a fidesz kormány Magyarországa egy gazdasági világválság idején, az EU milliárdjai nélkül.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 14., hétfő 17:34

Dupla D írta:
Realista24 írta:
Másik oldal nem csinálta ezt?
A Fideszesek állandóan ezzel jönnek.
Ezzel jönnek vagy sem, attól még igaz. Loptak, eladósodott devizában az egész ország, miközben jót röhögtek rajta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. október 14., hétfő 17:23

Realista24 írta:
de az a szemermetlen lopas, arrogancia, megfelemlites
Másik oldal nem csinálta ezt?
A Fideszesek állandóan ezzel jönnek. A politika nem fekete-fehér jó és rossz harca. Nem két párt lenne normál esetben. A Fidesz ráment arra, hogy egy kalap alá vegye az ellenzéket. Az ellenzék pedig tegnap épp ezzel nyert jó pár helyen.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2019. október 14., hétfő 17:22

Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
Neked esem, de csak örömömben, mert egy az egyben leírtad a gondolataimat :)
[...]pedig a jobbik szetesese ota senkivel sem szimpatizalok, fletotol is kiraz a hideg vagy az m4 epuleteben tortent ellenzeki akciotol is a falra masztam. [...]
szintén zenész :)

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4889
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. október 14., hétfő 17:17

Realista24 írta:
de az a szemermetlen lopas, arrogancia, megfelemlites
Másik oldal nem csinálta ezt?
Puzser ezt remekul korulirta.

https://youtu.be/QNonYdMp35A

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. október 14., hétfő 17:16

mára azt találták ki hogy 90 ezer külföldi szavazhatott illegálisan a baloldalra pesten :lol: :lol: :lol: óriási ez a fidesz. óriási vicc. betelepítenek x száz ukránt egy-egy házba semmi probléma majd megszorozzák ezerrel és rávetítik az ellenzékre :D nem elég hogy szlovák-román-szerb is már szavazhat hogy még több szavazatot vegyenek vele, most ráhúzzák az ellenzékre. :lol: érdemes a karc fm-be belehallgatni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2019. október 14., hétfő 17:17-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. október 14., hétfő 17:16

Mondjuk 1 grafikon még arra se elég, hogy leírjam a kutyám mennyire boldog, nemhogy Magyarország helyzetének megítélésére. :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4889
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. október 14., hétfő 17:14

Realista24 írta: Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
2010 elott volt lopas, ami ma megy az valami egeszen mas merteku.
Egy ismert szociologus irta, hogy egy becsodolt gazdasai rendszert ujrapofozni 5-6 ev, egy anti-demokratikus politikai rendszert 1-2 ciklus, viszont moralisan helyrerakni egy nepet 50-60 ev. En ebben latom a legnagyobb bunuket. Rengeteg ember fejeben elmelyitettek a korupciohoz valo hozzaallast, az igenyt egy demokratikus rendszere, es megszuntettek a szolidaritast egymas, valamint az elesettek irant.

Viszont ha szigoruan csak a gazdasai reszere reagalva amit fejtegettel, a rendszeruk unios tamogatas nelkul valoszinuleg fenntarthatlan lenne. Es most ezek utan nezzuk meg szazalekosan mennyi unios forras erkezett az utobbi egy evtizedben, es mennyi az elotte levo hatalom regnalasa alatt. Eg es fold.

A problema, hogy Magyarorszagon se igazi szocialdemokrata, se igazi konzervativ part nincsen. Csak elozo szazadban ragadt korrupt, hatalomehes orultek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 14., hétfő 17:13

de az a szemermetlen lopas, arrogancia, megfelemlites
Másik oldal nem csinálta ezt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. október 14., hétfő 17:11

nem vegzett rossz munkat a fidesz az emlitett varosomban sem, volt hatszeluk es sok palyazatot nyertek.
de az a szemermetlen lopas, arrogancia, megfelemlites (ha nem minket valasztotok, akkor ez lesz, ez nem lesz, stb ) kicsiben es lokalisan is jelentkezik, peldaul az M44-est dobtak be felenk, mint zsarolo eszkozt, mindezt merhetetlen kivagyisaggal.
ebbol lett elege az embereknek, ezert nem tudjak sokan csak es kizarolag szakmai alapon donteni, mert elhomalyositja a jo huzasaikat.

rolam is ugy tunik, hogy ellenzeki erzetu vagyok, pedig a jobbik szetesese ota senkivel sem szimpatizalok, fletotol is kiraz a hideg vagy az m4 epuleteben tortent ellenzeki akciotol is a falra masztam.
de egyszeruen tul nagyra nott mar a fidesz hatalma.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 14., hétfő 17:08

kierkegaard írta:
Realista24 írta: Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
ez eléggé nagy túlzás. de ez a grafikon mindent elmagyaráz: https://i.imgur.com/rNhtdSn.png
még pár év és elérjük a szintet ahol a bajnai átadta a gyeplőt.

Rengeteg pro kontra érvet lehetne felhozni a mostani és az akkori kormánnyal szemben. Ahogy puzsér mondta két választási lehetőséged van. gennyes tús vagy redvás szendvics. Minden más csak elvakultság kérdése.
Engem hidegen hagy igazából a politika, egyik felé sem húzok, elvakult meg pláne nem vagyok. Csak érdekel, hogy birkaeffektus van vagy konkrét tapasztalatok is. Mert nekem vannak akkoriból.
Grafikonok, stb, hidegen hagynak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 14., hétfő 16:57

Realista24 írta: Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
ez eléggé nagy túlzás. de ez a grafikon mindent elmagyaráz: https://i.imgur.com/rNhtdSn.png
még pár év és elérjük a szintet ahol a bajnai átadta a gyeplőt.

Rengeteg pro kontra érvet lehetne felhozni a mostani és az akkori kormánnyal szemben. Ahogy puzsér mondta két választási lehetőséged van. gennyes tús vagy redvás szendvics. Minden más csak elvakultság kérdése.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 14., hétfő 16:56

Realista24 írta:
Kerlon írta:

Biztos jó kapcsolatokat hozott neked is a szomszéd ki Gabikácska. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ha azt nem is (MÉG!!!), de minden szempontból minden jobb, mint a szocik alatt.
Én nem tudom eldönteni, hogy a Fidesz érdeme az ország fejlődése vagy csak a világgazdaság húzza a miénket is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 14., hétfő 16:49

Kerlon írta:
Realista24 írta: Úgy látom a fórum 95%-a Fidesz ellenes.

A többség átélte/tapasztalta a bőrén azokat a dolgokat, amik akkoriban voltak vagy most csak szúrja a szemüket az, hogy miközben épül és szépül az ország, lopják a pénzt. Csak mert ugyanezt csinálta a másik oldal is, csak közben az ország nem haladt sehova, vagyis de, államcsőd közelébe.

Na, nekem lehet esni. :kalapos:
Biztos jó kapcsolatokat hozott neked is a szomszéd ki Gabikácska. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ha azt nem is (MÉG!!!), de minden szempontból minden jobb, mint a szocik alatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég