OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 14., csütörtök 10:03

Sierra írta: Amugy a 2008ban megujult madridista tenyleg nagyon modern volt, sztem a mai napig megallna a helyet az a design :D de az is erdekes, milyen arcok voltak. Volt tenyleg a nagypofaju Roberto Carlos, vagy RaulReal :lol: de Raisent se kell bemutatni. Amugy o veletlenul nem Bushido itt? Mert arra emlekszem h Bushido az egyik kedvence volt regen, en az iras stilus is hasonlit ra :D
Ő hát...nem is értem miért engedtük újra :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. november 14., csütörtök 9:56

30 és 2009ban regisztráltam még a Madridistára. Büszke vagyok rá, hogy viszonylag aktív vagyok, írtam jó pár témában jó pár hsz-t, de egyetlen egy, 2 hetes pihenőm volt. Az is Pogba miatt. Ironikus, mert akkor azért kaptam, mert szidtam, hogy nem kell, most meg a 100 milliót sem sajnálnám érte. :kalapos: Hozzám is teljesen hozzám nőtt a fórum. Mostanában ritkábban írok, kicsit kívülállónak érzem magam, de non-stop olvasom a fórumot. Van is vita belőle bőven az asszonnyal, hogy sokat görgetem a telefont :mrgreen: De hát ilyen ez a fanatizmus :sly:

Furcsák egyébként az életkorok. Több embert fiatalabbnak gondoltam, mint amennyi, meg jó párat idősebbnek is.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. november 14., csütörtök 9:51

Amugy a 2008ban megujult madridista tenyleg nagyon modern volt, sztem a mai napig megallna a helyet az a design :D de az is erdekes, milyen arcok voltak. Volt tenyleg a nagypofaju Roberto Carlos, vagy RaulReal :lol: de Raisent se kell bemutatni. Amugy o veletlenul nem Bushido itt? Mert arra emlekszem h Bushido az egyik kedvence volt regen, en az iras stilus is hasonlit ra :D

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. november 14., csütörtök 9:24

28.

A sztorim egyszerű és többeteknek már ismert: Raúl González Blanco.
Valamikor gyerekként megláttam, és ott eldőlt minden.
Emlékszem, otthon még a betárcsázós net mellett a tv is olyan volt, hogy az akkori adó, ami a Real meccseket adta, külön fizetős csomagban volt. Nyilván akkor otthon még nem én döntöttem arról, hogy mire és mennyit költünk, ezért nem volt az a csatorna a csomagban jó ideig.
Viszont, az akkori szolgáltató volt olyan jófej, hogy volt egy külön adása, amin kép a képben, mondjuk olyan 15-20 kis képen ment egyszerre, 15-20 csatorna éppen aktuális élő műsora. Hogy ezzel is ajánlják, hogy mire lehetne még előfizetni.
Nos, mivel a tv sem volt túl nagy, el tudjátok képzelni, hogy egy kis képkocka mekkora volt. És én jó ideig azon néztem a meccseket... :lol:


Az előző témához pedig, nem tudom ki szereti, vagy ki nem, de találkoztam Magyarósi Csaba vloggerrel is a Raúl mezes kampány miatt, itt tudjátok megnézni az adást:

https://www.youtube.com/watch?v=Uh6N07d25lM&t=1s

https://nagykovet.amigosagyerekekert.hu ... osch-adam/

(Mocskos jól állunk, nagyon köszönjük! :sziv: )

(A cím ne tévesszen meg, bár az is érdekes téma). :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. november 14., csütörtök 9:16

Kerlon írta: Amúgy most leszek 27 majd decemberben, sőt az élet elintézte, hogy El Classicot kapok ajándékba, remélem a fiúk tesznek róla, hogy öröm és bódótá legyen. :D

Akkor tanuld meg leirni rendesen :kalapos:

bocs, auto correct
Ja, úgy írják, hogy bódottá!!

36 , de agyilag valahol a 6 és 14 között lehetek :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 14., csütörtök 9:09

tcskhun írta:
kiserik írta: 37, de látom van idősebb :D (vagy csak valaki félre nyomott :lol: )

44. életévem taposom,a madridista forum után egybőlide vezetett utam,
85-ös UEFA kupadöntő óta szurkolok a Fehér Balettnek :)
Az igen. :agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 14., csütörtök 8:58

Realista24 írta:
Kerlon írta: Én 2006-ban reggeltem először a distára és még nem Kerlon név égisze alatt űztem a dolgot. 14 voltam és túl sok köszönet nem lehetett a tevékenységembe, valamint nem is fórumoztam annyit.

Aztán nem tudom, hogy mikor volt a nagy átalakulás. :mrgreen: Többszörösen sittes tevékenység van mögöttem (hála realistahuninak pl :vivo: :mrgreen: ), de gondolom a nagy pofám miatt úgyse kell ezt taglalnom.

Amúgy most leszek 27 majd decemberben, sőt az élet elintézte, hogy El Classicot kapok ajándékba, remélem a fiúk tesznek róla, hogy öröm és bódótá legyen. :D
Akkor tanuld meg leirni rendesen :kalapos:
bocs, auto correct :mrgreen:
Süti írta:
Kerlon írta: Én 2006-ban reggeltem először a distára és még nem Kerlon név égisze alatt űztem a dolgot. 14 voltam és túl sok köszönet nem lehetett a tevékenységembe, valamint nem is fórumoztam annyit.


Vannak dolgok, amik nem változnak. :mrgreen:
Mindig is nagy becsben tartottam a rajongóimat! :sziv:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2019. november 14., csütörtök 8:54

kiserik írta: 37, de látom van idősebb :D (vagy csak valaki félre nyomott :lol: )

44. életévem taposom,a madridista forum után egybőlide vezetett utam,
85-ös UEFA kupadöntő óta szurkolok a Fehér Balettnek :)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. november 14., csütörtök 8:38

Pontosan nem emlékszem, de 2003 év vége vagy 2004 év eleje környékén regisztrálhattam, arra emlékszem, hogy akkor kezdtem a középiskolát, otthon nem volt még internet úgyhogy számtech órákon tudtam csak olvasgatni. Emiatt nagyon aktív nem is voltam, néhány hozzászólás mellett leginkább olvasgattam, de a bátyám miatt (aki modként majd adminként a szerkesztőség tagja volt hosszú ideig), kb képben voltam a dolgokkal. Zárt fórumról is tudtam, de nem engedett belenézni a köcsög. :vivo: :lol:

Ja 30 leszek én is. :)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. november 14., csütörtök 8:30

Kerlon írta: Én 2006-ban reggeltem először a distára és még nem Kerlon név égisze alatt űztem a dolgot. 14 voltam és túl sok köszönet nem lehetett a tevékenységembe, valamint nem is fórumoztam annyit.


Vannak dolgok, amik nem változnak. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 14., csütörtök 7:59

Kerlon írta: Én 2006-ban reggeltem először a distára és még nem Kerlon név égisze alatt űztem a dolgot. 14 voltam és túl sok köszönet nem lehetett a tevékenységembe, valamint nem is fórumoztam annyit.

Aztán nem tudom, hogy mikor volt a nagy átalakulás. :mrgreen: Többszörösen sittes tevékenység van mögöttem (hála realistahuninak pl :vivo: :mrgreen: ), de gondolom a nagy pofám miatt úgyse kell ezt taglalnom.

Amúgy most leszek 27 majd decemberben, sőt az élet elintézte, hogy El Classicot kapok ajándékba, remélem a fiúk tesznek róla, hogy öröm és bódótá legyen. :D
Akkor tanuld meg leirni rendesen :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. november 14., csütörtök 7:58

Toti írta: én a pontos dátumot vagy évet nemtudom, h mikor kezdtem, de azt tudom, h a madridistán és 30 vagyok bazdm :mrgreen:
Szintén madridistán (valamelyik nyári szünetben 2006-7 lehetett) kezdtem kvázi 0 aktivitással, szintén 30 leszek nemsokára.
Sokkal többet pörgetem a fórumot, mint a közösségi oldalakat.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 14., csütörtök 7:36

Én 2006-ban reggeltem először a distára és még nem Kerlon név égisze alatt űztem a dolgot. 14 voltam és túl sok köszönet nem lehetett a tevékenységembe, valamint nem is fórumoztam annyit.

Aztán nem tudom, hogy mikor volt a nagy átalakulás. :mrgreen: Többszörösen sittes tevékenység van mögöttem (hála realistahuninak pl :vivo: :mrgreen: ), de gondolom a nagy pofám miatt úgyse kell ezt taglalnom.

Amúgy most leszek 27 majd decemberben, sőt az élet elintézte, hogy El Classicot kapok ajándékba, remélem a fiúk tesznek róla, hogy öröm és bódótá legyen. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 14., csütörtök 7:36

én a pontos dátumot vagy évet nemtudom, h mikor kezdtem, de azt tudom, h a madridistán és 30 vagyok bazdm :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 14., csütörtök 6:09

A zárka és jómagam kapcsolata hosszú időre nyúlik vissza. Köszi Isti és Misztik :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. november 13., szerda 23:46

Heh, szakadok. :|

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 13., szerda 23:44

Kor: 27

Úgy látszik én teljesen más utat jártam be mint a többség. A madridistát követtem és a "megszűnése" után a madridomot is de nem fórumoztam. A fórumot magát kb. 1 éve követem viszont csak februárban regisztráltam, hogy kiírhassam magamból a Courtois által keltett frusztrációt, utána meg itt ragadtam. :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. november 13., szerda 23:36

25 vagyok most, 2008ban regisztráltam a 'distára, ami már kemény 11 éve volt bakker....
De előtte már 1 éve minimum olvasgattam már a fórumot. A 2006-2007es szezon volt az első, amit már rendesen folyamat függőként végig követtem a TVben is. Előtte is néztem Real meccseket elég sokat persze, szurkolásom kezdete 2002re tehető, hála Ronaldonak és Casillasnak :mrgreen:

Jó kis CS Source partikra is emlékszek, azok is nagyon adták :lol:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. november 13., szerda 23:30

26-30 as magban vagyok

2009 a madridista regem, minimális hsz-el, napi szintű olvasással, aztán 2015 be regisztráltam ide, volt 2 név változtatásom( csak finomítás inkább) :D
Túl sokat ide sem írok, viszont az életem része lett az oldal, óránként ránézek, ha nem gyakrabban! :sziv:

Egy 2 hetes pihenőre lettem küldve a Padre által, előtte-azóta jó gyerek vagyok :kalapos:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 13., szerda 23:28

Jesszus az mekkora menet volt. :lol: Fiatal voltam es kellett a penz.

Van par cs-s videom nekem is feltoltve amin mocsok hat, khm, jatszik, nem is beszelve a tobbiekrol. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég