OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 16., szombat 12:11

Facebook kommentszekció egy fertő, tök mindegy milyen témában. Évente ha 1-2 kommentet beírok valahova, aztán annyi. Azt se kéne igazából...

Értelmes beszélgetést, vitát nem lehet ott folytatni, mert 1 troll/gyökér tuti, hogy megjelenik, onnantól pedig borul az egész.

Igazából már a kommentszekció megnyitás +100 szívverés percenként.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 16., szombat 12:04

dzsi91 írta:
Amúgy nagyon durva,hogy nincs 20 év alatti a fórumon. Nem lesz minőségi pótlásunk ha visszavonulunk, ami a facebook csoportokban megy borzalmas. Nem értenek egyáltalán a futballhoz és a Real Madridhoz.
Ezt meg tudom erősíteni, botrány ami a facebook csoportokban megy. Néha leallok velük vitatkozni, de igazabol felesleges.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8504
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 16., szombat 10:52

Realista24 írta: Engem azért meglep hogy nincs egy húsz év alatti sem.
egyebkent ez a 2000-es ev tenyleg szinte mintha egy valasztovonal lenne.
a mi generacionk, a 85-95-es evek szulottjei meg sokkal erdeklodobbek, es nem csak kifejezetten ezen forum, hanem ugy en bloc a vilag irant.
a mai tizeneveseket mar semmilyen eszmei dolog nem erdekel. (mert a forumozast ilyennek tartom)

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. november 16., szombat 8:41

Realista24 írta: Engem azért meglep hogy nincs egy húsz év alatti sem.
En 22 vagyok, meg valamikor 11-ben kezdtem el olvasni a madridistat, aztan amikor megszuletett a madridom akkor jottem is at ide, de inkabb read only-ban nyomom :mrgreen:

Egyebkent meg valamikor 2008 korul kezdtem el rendszeresen Real meccseket nezni, papam hatalmas szurkolo volt es rengetegszer leultem kisebb koromban is meccset nezni, bar akkor meg nem ertettem mi tortenik :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 16., szombat 8:35

Engem azért meglep hogy nincs egy húsz év alatti sem.

És ijesztő is egyben, van néhány komment amire azt mondanám hogy tizenéves taknyos írta :kalapos:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. november 15., péntek 23:45

2006 óta vagyok itt.
Akkor kötöték be a szélessávú internetet.
Ami olyan 2-2,5 mbps volt :mrgreen:

Ahogy látom, most legalább 10 oldalt vissza kellene olvasni. Így a gyerek mellett a jövő hétre saccolom :lol:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. november 15., péntek 23:37

Olyan nagyszerű barátokra tettem szert itt, mint pl. mocsok. :sziv:
So cute. :sziv:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 15., péntek 22:40

ateeemadrid írta: Én a pöcsösök táborát erősítem, 24 leszek, de azért 2009től már a distán elkezdtem szerintem írogatni. :D Olyan nagyszerű barátokra tettem szert itt, mint pl. mocsok. :sziv:
ayaisten. a csgo meccsek után azthittem vagy vagy 30 :lol: :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 15., péntek 21:26

dzsi91 írta:
Toti írta:
Eurobarcan az itteni ténykedésed miatt vagy ott is kozvetlen alkottal? :mrgreen:

Alairasom hany eves te állat? :D
Egyszer beköszöntem valamikor nagyon rég.Fiatal voltam vitt a lendület , de felesleges volt odajárni mert figyeltek. Ha itt írtam valamit nyugodtan elindulhattam oda egy tál húslevessel olvasni a reakciókat. Valahogy nem is éreztem soha késztetést a nagy sikerek közepette odamenni.

De egyszer majd ők is szeretettel fognak gondolni az öreg dzsíre aki nem ellenség hanem ellenfél volt. Részemről a rivalizálás megszűnt már Cardiffban ami maradt azok már csak beidegződések. Ezúton is ölelésemet küldöm a gombaházakba. https://youtu.be/1Ao99RIKyd8


Amúgy dejó lesz nyugdíjas korban végigpörgetni a forumot. Csak ez nevesszen oda mint a distás forum.
Adom. Ráadásul itt írtam, olvastak, ott reagáltak. Itt írtam, oda reagáltak, aztan pár hívó hsz elhelyezése után már jött is a delikvens, házhoz a pofonert. :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. november 15., péntek 21:20

Tényleg a haxball, az mekkora poén volt. :D asszem az első bajnokságban még játszottam is. Aztán el is felejtettem totál azt a játékot.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 15., péntek 19:50

Toti írta:
dzsi91 írta: mind itt mind az eurobarszán híresség lettem és a prime korszakomban rengetegen bombáztak rajongói levelekkel. Volt aki csak azért regisztrált be a fórumra,hogy írhasson nekem szerelmes levelet.
Eurobarcan az itteni ténykedésed miatt vagy ott is kozvetlen alkottal? :mrgreen:

Alairasom hany eves te állat? :D
Egyszer beköszöntem valamikor nagyon rég.Fiatal voltam vitt a lendület , de felesleges volt odajárni mert figyeltek. Ha itt írtam valamit nyugodtan elindulhattam oda egy tál húslevessel olvasni a reakciókat. Valahogy nem is éreztem soha késztetést a nagy sikerek közepette odamenni.

De egyszer majd ők is szeretettel fognak gondolni az öreg dzsíre aki nem ellenség hanem ellenfél volt. Részemről a rivalizálás megszűnt már Cardiffban ami maradt azok már csak beidegződések. Ezúton is ölelésemet küldöm a gombaházakba. https://youtu.be/1Ao99RIKyd8


Amúgy dejó lesz nyugdíjas korban végigpörgetni a forumot. Csak ez nevesszen oda mint a distás forum.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 15., péntek 19:48

pheco írta:
mocsok írta: De imádtam a haxball partykat. :mrgreen:

Meg volt az a curve genyo is. Az is baba volt. :D
Vegre valaki mondta a Curve Fevert :mrgreen:
5-6 eve azert nagyon nyomattuk a Körv Fívört.
GT meg mocsok amilyen laggokat levagtak :lol: Matyi szerintem meg azota is campel, de a fontos meccseket ugyis mindig ferni hozta. :mrgreen:

En immaron 27 vagyok, a 2002-es foci VB-vel indult a "palyafutasom", Ronaldo es RC azonnal nagy kedvenceim lettek. Meg azon a nyaron lattam a BL dontot is felvetelrol, Zidane fejese utan nem volt kerdes, hogy melyik csapatnak is fogok szurkolni, pedig elotte FIFAban mindig a MU-val voltam. A kovetkezo 1-2 szezon meccseirol valami nemet csatornan (talan eurosport?) szinte csak osszefoglalokat lattam, majd megszunt a parabola antennank, haverok se nagyon foglalkoztak a focival, max akkor lattam Real meccset, ha tv2-on adtak. :-(

Majd 2007-ben uj suli, ahol elso het utan kiderult, hogy 2 Arsenal, 1 MU meg 1 Real szurkolon kivul mindenki Barcas... Mondjuk ugy, hogy az a 4 ev pont a Barca sikerkorszaka alatt nem volt valami egyszeru, de szerintem errol meg tudna itt par ember meselni. Meg 2008-ban az egyetlen Realos osztalytarsam meselt a madridistarol, meg hogy rojadirectan lehet meccseket nezni, pont amikor vegre normalisabb internetem lett. A regi forumot gyakran olvastam, foleg 2009 utan, de nem voltam valami aktiv, talan 300 hsz-t irtam 3 kulonbozo felhasznaloval. Vegulis ez a 12. szezonom madridistakent, de az azt megelozo 6-ban is a Realnak szurkoltam.

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sanko. » 2019. november 15., péntek 19:03

Sajnos én is a középosztályt erősítem, 28 évet töltöttem idén én is. :) madridistán kezdtem én is, ha jól emlékszem 2007-2008 körül, de lehet, hogy korábban. Nekem a szerelem az 2002 - ben kezdődött Glasgowban, a kapitánynak köszönhetően, az örök hetesnek. Sajnos nekem sincs túl sok időm fórumozni, de nem telik el úgy nap, hogy ne néznék fel, és ne olvasnám el a híreket, és az éppen pörgő topikokat. A régi felhasználók közül leginkább az általatok is említett felhasználók hiányoznak igazán. Talán kiemelkedik közülük rmcf és hehe, utóbbi sokszor a hülyesége miatt. rmcf pedig térdműtétem alatt segített nekem pár levéllel és jó tanáccsal pm formájában. :)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2019. november 15., péntek 18:43

26-30-as kategóriába tartozom én is. Madridistával kezdtem, aztán megörültem, mikor rátaláltam a Madridomra, és kiderült, hogy az általam jobban kedvelt arcok ide jöttek :mrgreen: egy időben aktívan írtam a cikkeket, illetve próbáltam besegíteni grafikai anyagokkal (a mostani fejléc is az én munkám, bár már szívesen készítenék egy új, aktuálisabb verziót is :) ) mostanság sajnos semmire nincsen időm. régebben is inkább olvastam, mint írtam, ez mára hatványozottan igaz lett. mindenesetre próbáltam aktívkodni, élveztem a FIFA bajnokságot, a zene és filmklubot is, kicsit hiányoznak is :'(
most viszont nagyon boldog lettem, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki közel a harminchoz minden áldott nap a Madridomot nyitja meg először (kezdőlap is ez :mrgreen: ), és olvassa hosszú percekig a fórumot.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. november 15., péntek 18:28

14 BL döntő után írta ki :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 15., péntek 18:19

dzsi91 írta: mind itt mind az eurobarszán híresség lettem és a prime korszakomban rengetegen bombáztak rajongói levelekkel. Volt aki csak azért regisztrált be a fórumra,hogy írhasson nekem szerelmes levelet.
Eurobarcan az itteni ténykedésed miatt vagy ott is kozvetlen alkottal? :mrgreen:

Alairasom hany eves te állat? :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 15., péntek 17:43

Na már ezért megérte nosztalgiáznunk.

Kiderült, hogy voltak lányok is..akik mára már gondolom nagymamák :kalapos:

Mindenkiből árad a szeretet. Dzsi megnyílt a világ felé, Remy pedig Dzsi felé.

:sziv: :sziv:


Ami az utánpótlást illeti, dolgozunk rajta. Nyilván kell egy szellemi szint, így nem lehet bármelyik taknyost magunk közé engedni. A DNS-t hordozni kell. R24 fia már olvas minket. Az én lányom jelenleg csak kikapja a mobilt a kezemből és földhöz vágja, de az érdeklődés már most meg van benne a Madridom iránt láthatóan.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 15., péntek 17:31

Remy írta:



Istenem, csak egyszer, egyetlen egyszer látnálak egyutt egy stúdióban a legendas katalannal, Vincze Ottó baratunkkkal. Venném a popcornt, chipset, mindent. :lol:



Valamelyik jubileumunknal a főni megszervezheti :D
Emlékszem volt régen valami chat a bolond ivánnal egy olyanban összengedhetnétek vele.



Amúgy ha bármi lenne belőlem hehe vagy Rmcf dnséből nemérteném a poént és másfél oldalon át anyáznék most majd leírnám hogy én ezt már akkor megmondtam amikor ti még nem is gondoltátok volna :coffee: :sziv: :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 15., péntek 17:08

ateeemadrid írta:
Amúgy lassan 10 éve minden nap az első dolgom a fórum megnyitása, meg minden nap 276x megnézem kb. írt-e valaki valamit.
Ugyanez. Előbb nyitom meg a fórumot, mint bármi mást.
dzsi91 írta: Dzsi
Istenem, csak egyszer, egyetlen egyszer látnálak egyutt egy stúdióban a legendas katalannal, Vincze Ottó baratunkkkal. Venném a popcornt, chipset, mindent. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. november 15., péntek 17:04

Teletextről jut eszembe, hogy mennyit pörgettem, főleg a tabella/góllövőlista fület, hétvégenként ért át a határon túlra egy hetes késéssel mindig a "friss" Képes Sport, teli volt minden poszterrel. 2008-ban ért el az internet, 13 évesen meg volt a regisztráció.
TXT-n szembesültem arról is, hogy leigazoltuk a Higuaín, Marcelo/Gago pakkot, életemben nem hallottam korábban egyikről sem, fura is volt látni őket az edzéseken a Real Madrid TV-n, pár évig elérhető volt, imádkoztam mindig én is, hogy A csapat meccsét adják valahogy. A történelmi, szoros 2006/07-es szezon emlékszem a Sportklubon ment, körkapcsolások voltak fordulókon keresztül, ááá. :D

Madridom foci remélem szerveződik majd. :sziv:

Vannak amúgy fiatal regisztrált tagok, kistesóm is regisztrált már, 13 éves, de nem aktív, mint én voltam. :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég