OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 22., péntek 22:33

Ki veszi az új Teslát? :mrgreen: (nekem tetszik, egyszerre múlt és jövő. 60-as,70-es évek sci-fi járgánya, terep 2 mintára épült cyber járgány) :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. november 22., péntek 12:28

KAG írta:
csababarca írta: alza-n is érdemes nézelődni, eleve jobb akciók vannak mint emagon, mellé lekuponozható elég rendesen.
én most éppen új konfigot fogok összerakni, kb 30-35 ezerrel olcsóbban.
Ez a kupom am h megy?
Pu ben tudsz segiteni?
Kiserik linkelte, ott részletesen le van írva.
Ha elakadsz írj!
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 22., péntek 11:44

Uuuu, köszi. Erről nem is tudtam.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. november 22., péntek 11:40

csababarca írta: alza-n is érdemes nézelődni, eleve jobb akciók vannak mint emagon, mellé lekuponozható elég rendesen.
én most éppen új konfigot fogok összerakni, kb 30-35 ezerrel olcsóbban.
Ez a kupom am h megy?
Pu ben tudsz segiteni?
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 22., péntek 11:36

___Samy___ írta: Oda honnan van kupon?
https://prohardver.hu/tema/bestbuy_topi ... 1-100.html

Összefoglaló

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 22., péntek 11:32

Oda honnan van kupon?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 22., péntek 11:12

k!ll3rcsöcs írta:
kiserik írta: Éves ps+ előfizu 11k-ért :D
Hol vetted? Én csak 13.5-ért találtam.
Alzán kuponnal.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. november 22., péntek 11:10

alza-n is érdemes nézelődni, eleve jobb akciók vannak mint emagon, mellé lekuponozható elég rendesen.
én most éppen új konfigot fogok összerakni, kb 30-35 ezerrel olcsóbban.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2019. november 22., péntek 10:44

kiserik írta: Éves ps+ előfizu 11k-ért :D
Hol vetted? Én csak 13.5-ért találtam.

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 22., péntek 10:10

Éves ps+ előfizu 11k-ért :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. november 22., péntek 9:51

Hát nálunk Romániában egy hete volt, reggel 7:30-kor nyitott az emag, és 5 másodperc múlva a jó akciók mind el voltak fogyva. Nevetséges volt az egész.
A másik dolog az, hogy nem igazán voltak jó akciók, 90%-ban átbaszás.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. november 22., péntek 9:31

Magyar black friday:
Emagon vettem egy new balance cipőt 14-ért, booklineon pedig 3 könyvet.
Valaki vásárolt valamit még?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 18., hétfő 22:59

CS0ki írta: Azt tudtam, hogy ritkán írok, de nem gondoltam volna, hogy már úgy tűnik, hogy végleg eltűntem. :)
Mondjuk most is kb 2 napja elült a téma, és most érek ide...Hiába, öregember nem gyorsvonat. 37 fölött már lassabb az ember. :kivagyhe:

Most néztem meg, 2007-es novemberben regisztráltam. Azért akkor home work mellett volt időm bően fórumozgatni, emlékszem még éjjel 2-kor is elfórumozgattunk pár emberrel.

Most már esélytelen hogy ennyit nézegessem a fórumot, de a meccseket mondjuk még mindig megnézem, és még az asszonyt is komoly szurkolónak neveltem át. :D

És 2008 júniusából egy hozzászólásom, pont ezt találtam meg az archívba, amikor a reg időpontját kerestem:


HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 14, 2008 12:00 pm Hozzászólás témája: Back to top
Idézet:
azért benzemátol nem ájultam el az elsö meccsén
a másodikon most ugye nem jáccot lehet tovább se jutnak akkor nem fog nagyon bedrágulni a gyerek lehet azois h csak tul volt sztárolva gyenge bajnokságban elvagánykodik de amikor komolyan figyelnek rá akkor már semmi kifli


Hát nem fog drágulni(Villával ellentétben)!Szerencsére! Smile Egyébként nekem tetszett sokminden azon a meccsen is, ahogy lábdaba ér, ahogy keresi a helyzetet. De egy meccsből tényleg nem nagyon kéne kiindulni...pláne egy mostani válogatott meccsből, a franciák eléggé gyengének tünnek.
_________________
CS0ki


Már akkor tudtam, hogy 11 évvel később mekkora tanár lesz Karim! :D
Én többször gondoltam erre, hogy régen mennyivel aktívabb voltam.

Aztán konstatáltam, hogy igazából az a fantasztikus, hogy lopva minden kis szabadidőmből, család és munka/karrier mellett jut energia fent tartani a fórumozást. :)

Én pl nem igazán élek online életet, a Madridom kb a legfontosabb.Kicsi instagram azt végig pörgetem, LinkedIn azt is végig pörgetem, meg nagy ritkán facebook.

A Madridom amit minden nap olvasgatok. :)

Érdekes lesz, hogy 70-80 éves korunkban is fogunk-e még itt fórumozni? :kalapos: :coffee:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. november 18., hétfő 19:55

Azt tudtam, hogy ritkán írok, de nem gondoltam volna, hogy már úgy tűnik, hogy végleg eltűntem. :)
Mondjuk most is kb 2 napja elült a téma, és most érek ide...Hiába, öregember nem gyorsvonat. 37 fölött már lassabb az ember. :kivagyhe:

Most néztem meg, 2007-es novemberben regisztráltam. Azért akkor home work mellett volt időm bően fórumozgatni, emlékszem még éjjel 2-kor is elfórumozgattunk pár emberrel.

Most már esélytelen hogy ennyit nézegessem a fórumot, de a meccseket mondjuk még mindig megnézem, és még az asszonyt is komoly szurkolónak neveltem át. :D

És 2008 júniusából egy hozzászólásom, pont ezt találtam meg az archívba, amikor a reg időpontját kerestem:


HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 14, 2008 12:00 pm Hozzászólás témája: Back to top
Idézet:
azért benzemátol nem ájultam el az elsö meccsén
a másodikon most ugye nem jáccot lehet tovább se jutnak akkor nem fog nagyon bedrágulni a gyerek lehet azois h csak tul volt sztárolva gyenge bajnokságban elvagánykodik de amikor komolyan figyelnek rá akkor már semmi kifli


Hát nem fog drágulni(Villával ellentétben)!Szerencsére! Smile Egyébként nekem tetszett sokminden azon a meccsen is, ahogy lábdaba ér, ahogy keresi a helyzetet. De egy meccsből tényleg nem nagyon kéne kiindulni...pláne egy mostani válogatott meccsből, a franciák eléggé gyengének tünnek.
_________________
CS0ki


Már akkor tudtam, hogy 11 évvel később mekkora tanár lesz Karim! :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 16., szombat 13:34

füst írta: Viszont a fb-t is jól ki kehet használni, egy zárt csoporttal kb.
Ez így igaz. Pl az utazómajom facebook csoport az egyik legjobban működő csoport szerintem jelenleg. Rettentő sok a tag, mégis jól van moderálva és szűrve.

Meg lehet oldani, hogy jól működjön, de nem könnyű.

A nyílt csoportok viszont teljesen halottak. Azokba kár is időt fektetni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. november 16., szombat 13:30

Faust írta: En kb 4-5 honapja toroltem az fb appot, bongeszobol felnezek heti egyszer, akkor is csak az ertesitesek miatt, es vicces leirni, de sokkal szebb igy az elet. Nincs felesleges idopocsekolas a hirfolyam ertelmetlen gorgetesevel, tizedannyi fakenews, nem kell foglalkozni a csak ebben az orszagban elo millionyi iraskeptelen ostoba retardalttal, nincsenek celzott hirdetesek, stb. Ha a messenger nem lenne szamomra tenyleg fontos, toroltem is volna magamat, az eg vilagon semmi ertelme mar a facebooknak ezen kivul. Probaljatok ki.

Lehet messengered facebook nélkül is. Törlöd magad és mobil számmal/ e maillel is lehet messenger fiókod
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 16., szombat 13:26

En kb 4-5 honapja toroltem az fb appot, bongeszobol felnezek heti egyszer, akkor is csak az ertesitesek miatt, es vicces leirni, de sokkal szebb igy az elet. Nincs felesleges idopocsekolas a hirfolyam ertelmetlen gorgetesevel, tizedannyi fakenews, nem kell foglalkozni a csak ebben az orszagban elo millionyi iraskeptelen ostoba retardalttal, nincsenek celzott hirdetesek, stb. Ha a messenger nem lenne szamomra tenyleg fontos, toroltem is volna magamat, az eg vilagon semmi ertelme mar a facebooknak ezen kivul. Probaljatok ki.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 16., szombat 12:43

nem beszelve arrol, hogy a fb csoportokon kivul millio sportoldal es szurkoloi oldal van, akik baromi gyorsan dobaljak be a hireket, eredmenyeket.
en sokat kovetek, kb ha gorgetem le a falat, elvetve talalok ismerosoktol tartalmakat, tele van az uzenofal hirekkel, tortenesekkel, memekkel, statokkal a foci vilagabol.
valahol a hirkozlo funkciojukat is elveszitik a forumok, legalabb is mikor estenkent atnezem a topicokat, alig van ujdonsag, mert a fb-rol mar ertesulok mindenrol addigra, mig korabban ezert IS olvastam a topicokat.
(Bbeno news :coffee: :mrgreen: )
ha ertitek, mire gondolok.

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 16., szombat 12:36

Tudnátok, hogy milyen jó az élet Facebook nélkül B-) :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 16., szombat 12:35

Az első mondatban szeretném leszögezni hogy szörnyen utálom a közösségi oldalakat, rettentő károsnak tartom nagyon sok szempontból, és amennyire lehet, magam is minimalizálom a használatukat.
Viszont a fb-t is jól ki kehet használni, egy zárt csoporttal kb. ugyanazt a hatást éred el mint egy ilyen fórummal.
Egy shiba inu gazdis csoportba szoktam rendszeresen írni vagy benézni, hogy okosodjak, mert sokszor nem egyszerű a döggel. 5-600 tag van ott, ugyanígy moderálva, kiszűrve a kellemetlen tagok. Tök jól működik, és hát gyorsabb iletve hatékonyabb ott kommunikálni, és közvetlenebb is, mert ott nem füst beszélget pingvinpukival, hanem Csabi Sanyival. Az ilyen csoportok miatt vesztik el létjogosultságukat az ilyen szurkoló fórumok. Szerintem itt kb. mndenkit a megszokás tart itt. És szerencsére még elég nagy a közösség így termelődik itt annyi tartalom, ami miatt megéri rendszeresen benézni ide. De a fiatalokat szerintem már nem lehet idecsábítani.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég