OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. január 26., vasárnap 17:05

babaking írta:
tubatibi írta:
.

Egyik kedves Ismerősöm hatalmas nagy sörkedvelő, most jár éppen sörkészítő mester képzésre is, elég jó kis finomságokat szokott hozni. Csapolt Leffe-t ittál már? Valami szenzációs
Meg egy apró tipp: Kóstold meg feltétlen a Floris Kriek, mind a csapoltat, mind az üvegest bátran, ugyanis szinte ez az egyetlen meggysör, amiben nem aromák vannak, hanem valóban meggyel van készítve. :)

Egyébként sörben nem nagyon ismerek, viszont, ha borokról van szó, akkor a Vivino app-ot próbáljátok ki.

Ha már bor, főként Pestiek...nincs kedve valakinek egy hétvégi Sommeliér képzéshez?
Erről lenne szó. :)

Még nem volt hozzá szerencsém, csak üvegeset találok mindenhol.
A meggysörökkel eddig nem volt szerencsém, a legtöbbet nagyon édesek találom - eléggé szörp hatásúak. Kicsit mint amikor Spriteból van a Radler.

Apropó Radler. Tudom, hogy sokan nem tartják sörnek, szerintem is közelebb van az üdítőhőz, de sokszor jól esik, csak nem szabad a "klasszikus" sörökkel összehasonlítani. A maga nemében viszont a Karlsberg radlerét nagyon ajánlom. Nem olyan édes mint a többi - itt főleg a Paulaner volt csalódás. A Karlsbergtől (igen K-val, egy német regionális főzde) egyébként nyugodt szívvel ajánlok bármit, ha szembejön - a Kellerbier kifejezett kedvenc.

Én most a My Bier Notesot töltöttem le, egész jól tudom értékelni is, csak a fotót nem tudom elmenteni mellé.
Untappd. Itthon is nagyon sok kézműves sörfőrzde fokmérőnek használja, hogy épp hol állnak.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. január 26., vasárnap 16:57

Miért pont a húsevés a gond?

Miért nem mondjuk az internethasználat, elvégre temérdek adótornyot switchet, modemet, routert, vezetéket, aksit, 4G-t, lassan 5G-t kiépíteni, plusz ehhez az energiát megtermelni, hát garantálom hogy ugyanabban a nagyságrendben fáj föld anyának mint a húsevés. Vagy az üzemanyagfogyasztás, energiafogyasztás, vagy kb. bármilyen hobbi.

A nyugati világ bőven kivette a részét ebből az egészből, ezt nem vitatom. De a problémát nem megoldja, hanem tetézi, hogy 50 év alatt 5x akkora lesz a népesség számos régióban.
Talán ha mondjuk világszerte lenne 3 milliárd ember, akkor idővel a legnagyobb szutyokfészekben is lehetne emberhez méltó életet élni, mert van elég mindenből.
Náluk ez a feladat, nálunk, a fejlett világnál pedig az, hogy a fogyasztásból lejjebb adjunk mondjuk 2 szintet.

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. január 26., vasárnap 16:43

Afrikát teljesen kizsámányolták és a mai napig azt teszi Amerika és most kina is.

A vízzel kapcsolatban csak javasolni tudom, hogy nézd meg mit csinál a nestle afrika vízkészletével.

A témában még ez egy nagyon jó cikk: https://qubit.hu/2018/09/25/tobb-kart-o ... not-hoznak

A fő probléma nem a túlnépesedett indiaiak meg afrikaiak. Sokkal inkább Európa, amerika.
Te, én és mindenki más aki jól él. Braziliában is azért ég az amazonas, hogy holnapra megint legyen az asztaladon csirkemell.
Sokszor nem is szükségletből eszünk, hanem azért mert megtehetjük, szórakozásból. Egyre több húst fogyasztunk. Ami mezőgazdasági szempontból sem előnyös. A földeket mütrágyával tápláljuk. Míg a természetes trágya csak növekszik..és ha azt is használnánk, akkor is bőven maradna még. A trágya pedig szintén nagy károkat okoz a földeknek, főleg annak függvényében, hogy a boci kakája antibiotikum származékokkal van tele.

A szemét kérdését is mindig viccesnek találtam. Könnyű úgy az ázsiaiakra mutogatni, hogy a szemetünk hozzájuk is kerülnek.
Egyáltalán nem fenntartható a jelenlegi állapotok és az nem segít semmit, hogy magunkat áldozatnak tekintjük.
Én kifejezetten abban csalódtam hatalmasat, hogy a müanyag szelektálás is lényegében "felesleges". Hiszen csak a 6%a kerül újrafelhasznositásra, lévén minden müanyag szemét más kémiai összetevővel rendelkezik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. január 26., vasárnap 16:41

Talan ha bevezetnek par evtizedre, hogy mindenhol csak egy gyerek lehet, de hat az meg nem pc ugye.
PC megoldást én sem tudnék, de talán azt kéne megcélozni, hogy minden országban úgy ügyeljenek a népességre, hogy önfenntartóak legyenek.
Itt a Kárpát-medencében simán elvagyunk ennyien, sőt még többet is elbír tartani ez a terület, mert kivételesen kedvező. De mondjuk Nigériában 1960-tól 60 év alatt 50-ről 200 millióra ugrott a népesség, az derék.

Szerintem nem is lehetne olyan szabályt kitalálni ami mindenhol jó lenne. Itt nálunk simán lehetne serkenteni a népességet, hogy legalább a 2 gyerkőc meglegyen mindenhol, és ne fogyjunk, ott pedig korlátozni, legyen elég a világnak 150-200 millió nigériai, pláne ha nem nem képes az a terület eltartani annyi embert. Ne a világ többi részének kelljen megoldani egy ilyen megoldhatatlan problémát. Pláne ha még nem is maradnak a fenekükön.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. január 26., vasárnap 16:15

Hol van elég kaja? Neked lehet de ott a redvában semmilyen kaja nincs.
Jah hát igen, nehéz Indiában 1300 millió embert ellátni vizzel meg kajával.
Afrika ugyanez... talán ha nem lett volna demográfiai robbanás az elmúlt 50 évben.
tyúk -> tojás

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 26., vasárnap 16:13

A tudatossag szerintem masszivan ellenkezik az ember alapveto termeszetevel, hat meg az elmaradottabb helyeken. De egyebkent is szvsz tulertekelt a dolog globalis szempontbol. Szep dolog hogy par ezer ember nem ker szivoszalat a starbucksban, hibriddel/elektromossal jar es nem eszik csak magvakat, de amig ennyien vagyunk, ezt csak a termeszet tudja megoldani. Vagy igy vagy ugy.

Nemreg fejeztem be a Szep uj vilagot. 31-ben irta Huxley,
a 26. szazadban jatszodik kb. Azt irja, ha jol emlekszem, majdnem 3.5 milliardan vannak a bolygon. :lol: Akkoriban meg az is scifinek tunt. Ehhez kepest vagyunk kb 8-an. Johet itt mar barmilyen tudatossag. Talan ha bevezetnek par evtizedre, hogy mindenhol csak egy gyerek lehet, de hat az meg nem pc ugye.

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. január 26., vasárnap 16:12

"Mostmár van elég kaja meg védőoltás meg minden, nem kell tucatjával gyártani a gyerekeket..."

Hol van elég kaja? Neked lehet de ott a redvában semmilyen kaja nincs.
https://www.youtube.com/watch?v=w-UoCl8r0MQ
Múltkor néztem egy doksit, ahol valami indiai "városban" egy kis kanálisból ittak az emberek és ott is mosogattak. A víz színe hol kék, hol zöld volt. A temperához lehetne hasonlitani a színe erősségét.

nem etnikai, vagy vallási okok miatt születik x gyerek egy családban. Megfigyelték Afrikában, hogy azon területen ahol gazdasági fejlődés volt tapasztalható, kevesebb gyerek született.
minél gazdagabb egy társadalom, annál nagyobb megpróbáltatás egy gyereket ugyanarra a szintre nevelni és ellátni erőforrásokkal mint a szülőket. Tehát két orvos szülő gyerekeinek fizetni kell az egyetemet meg a ruhákat meg az étkeztetést. Foglalkozni kell velük, tanítani. Ez egy komoly pénzügyi és életviteli kérdés a középosztály számára, miközben ugyanez a munkásosztálynál egyszerűbb kérdés. Náluk elég megszülni a gyereket és ha kimarad a börtönből akkor máris eléri a szülők szintjét. Ezért van a gazdagoknak kevesebb gyereke. Nem pedig azért, mert nekik futja kotonra.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. január 26., vasárnap 16:02

Jelen esetben teljesen mindegy, de az elég para hogy emberről emberre fertőz, ahogy irják a kórházi dolgozók is simán elkapják, hiába viselnek maszkot és kesztyűt, a szem szaruhártyáján keresztül is fertőződtek meg emberek.
A halálozási rátája nem nem olyan félelmetes, de az hogy ennyire fertőző, az para, mert könnyen kialakulhat mutáció, és onnan már gyorsan kész a baj.

A túlszaporulatra lehet jótékony hatással, de szívemnek kedvesebb lenne, ha a túlnépesedést úgy oldanák meg, hogy az elmaradott országokban megtanítanák a tudatos családtervezést, hogy nem kell 8-10 gyerek hogy felnőjön 2, mert 2-t elvitt az oroszlán, 3-at a szúnyog, másik 3-at meg valami gettó. Mostmár van elég kaja meg védőoltás meg minden, nem kell tucatjával gyártani a gyerekeket...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 26., vasárnap 15:54

Én meg szinte biztos vagyok benne, hogy laborban születnek az ilyen dolgok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Bencze » 2020. január 26., vasárnap 15:39

Olvastam olyan teoriakat is, hogy egy vegyifegyver kiserlet okozta a fertozest.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 26., vasárnap 15:18

A termeszet mindig elintezi a tulnepesedest, ha mar nincs vilagmeretu haboru. Kemeny dolgok ezek, de sajna “szuksegesek”.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. január 26., vasárnap 15:17

Durva ez a corona vírus. Merészkedtem szétnézni a liveleak-en, egészen más az a sztori amit a wuhaniak mesélnek, és más az amit a hírekben olvasok.
1800 regisztrált fertőzötthöz képest 90000-ről beszélnek, és elég baljós ha ennyire könnyen terjed a cucc. A wuhani állapotokról készült videók sem szívmelengetőek.
Mint gyakorlott plague inc. játékos, azt hiszem lesz új DLC, minden más aspektusában tragikus ez az egész.
Kell a sok okosnak mindenféle majomagyat, denevért meg kígyót összeenni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 26., vasárnap 15:00

ez teny s valo, mondjuk ezzel a huzassal lehet, hogy ongolt lott.

de ha lattad milyen lazadas megy (ment) ellene, neztel kommenteket, valasz videokat, azert az se semmi.

sokan voltak akik veressel fenyegettek meg ki akartak nyirni, annyira magukra vettek. :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. január 26., vasárnap 14:46

'shutterisland írta:
de ez mindket felre igaz, ezt norbertunk is hozzatette tobbszor, de termeszetesen a noi oldal miatt megy a hadjarat ellene.
ezt egyáltalán nem mondta az eredeti videóban, másnap töltött fel egyet, azt hazudva hogy ez a második része, és ott nekiment a férfiaknak. az eredeti videóban egy szóval sem említi a férfiakat. ki akarta mosdatni magát a második videóval.


nah de a lényeg, hogy nyilván túlzó ami ellene megy, de akkor is egy görény patkány maffiózó az ember, aki azokba állt bele, akikből egyébként él.
a férfiak pedig ugyanúgy elhagyják magukat, sörhas, toka, slampos megjelenés, mint a nők, semmi különbség nincs.

Schobert egy világi gyökér, akit csak a profit hajt meg a hírnév. ha az emberek érdekelnék, akkor nem lehúzós ducitáborokat szervezne Thaiföldre, meg a világvégére, hanem normális áron kínálna normális edzéslehetőségeket.
"életmód" tábor :lol:

Azt se kellene elfelejtenie hogy az ő felesége könnyen van, neki ez a munkája hogy jól nézzen ki meg le legyen szolizva. Egy 2-3 gyerekes anya meg örül ha eljut havi egyszer fodrászhoz, nem hogy napi 10 órát edzőtwrmezzen.

Egyébként a kövérség tényleg probléma itthon és tenni kellene valamit ellene, de nem a Norbi update a megoldás.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 26., vasárnap 14:43

Engem a stílus nem igazán érdekel, meg a norbi sem.
Egy 2 perces bejelentkezést láttam tőle, elég is volt. (valami otthoni anyag lehet.)

Csupa sarkítás és hangulatkeltés az egész.
Férfiakra nézve is elég sértőek az állításai.

De már többet szántam erre, mint amennyit érdemel. részemről.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 26., vasárnap 14:34

azt el is mondta, hogy szandekosan botranyt akart PR celbol, de a vartnal nagyobbat robbant a bomba.

en azzal a reszevel tokeletesen egyetertek, hogy hosszu kapcsolatokban (nem feltetlen hegyeznem ki a hazassagra vagy terhesseg utanra, mint o) evek utan sokan nagyon elengedik magukat, mert mar nem akarnak senkinek megfelelni.
peldaul tipikus noi dolog egy szakitas utan, hogy elkezdenek fogyozni, hajukat befestik, probalnak visszakapaszkodni oda, ahonnan elkenyelmesedesuk miatt leadtak.
de ez mindket felre igaz, ezt norbertunk is hozzatette tobbszor, de termeszetesen a noi oldal miatt megy a hadjarat ellene.

azzal is egyetertek (ezt az atv-ben mondta) hogy a ferfiaknak a szex inkabb vizualis dolog, mint lelki, a noknek ez inkabb forditva van.

szvsz is az van, amit h3x0r irt, vannak igazsagok es tenyek benne, de a stilus es a tema kenyessege miatt most mindenki eloszeretettel ugrik neki.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 26., vasárnap 13:57

'shutterisland írta:
dzsi91 írta: Azért amit ezzel a shobert norbival nyomnak már lassan túlnő a Ramos-sala birkozó kéztörésen. Én tartom,hogy a génállományom nem lehet azonos ezekkel az idiótákkal csak külsőre hasonlítunk.
a lazadast ertem de tulzonak erzem mert valahol volt a sorok kozott valosagtartalom.
Kicsit eltévedt sóbert norbert.
Megmondta a frankót, hatalmas túlzásokkal tarkítva."Legtöbb, Mindig, Értékelni " stb....
Egyébként sztm a férfiakra nézve legalább annyira sértő ez az okádék.
de a reklámbevétele tuti jó lett. míg valaki primitívebb módon nem értékeli a véleményét ( de biztos abból is tudna pénzt csinálni ).
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. január 26., vasárnap 13:40

tubatibi írta:
babaking írta: Szokott itt valaki sörözni? Mármint kifejezetten kóstolni, craft söröket kipróbálni stb? Mondanám, hogy sznobkodni, vagy hipszterkedni, de egyiknek sem érzem mag és nem is akarok senkit megbántani.

Van valami jó app amivel követitek, hogy mit ittatok és milyen volt? Én eddig fotókat csináltam, de egy idő után még így is halványulnak az emlékek :mrgreen:
.

Egyik kedves Ismerősöm hatalmas nagy sörkedvelő, most jár éppen sörkészítő mester képzésre is, elég jó kis finomságokat szokott hozni. Csapolt Leffe-t ittál már? Valami szenzációs
Meg egy apró tipp: Kóstold meg feltétlen a Floris Kriek, mind a csapoltat, mind az üvegest bátran, ugyanis szinte ez az egyetlen meggysör, amiben nem aromák vannak, hanem valóban meggyel van készítve. :)

Egyébként sörben nem nagyon ismerek, viszont, ha borokról van szó, akkor a Vivino app-ot próbáljátok ki.

Ha már bor, főként Pestiek...nincs kedve valakinek egy hétvégi Sommeliér képzéshez?
Erről lenne szó. :)

Még nem volt hozzá szerencsém, csak üvegeset találok mindenhol.
A meggysörökkel eddig nem volt szerencsém, a legtöbbet nagyon édesek találom - eléggé szörp hatásúak. Kicsit mint amikor Spriteból van a Radler.

Apropó Radler. Tudom, hogy sokan nem tartják sörnek, szerintem is közelebb van az üdítőhőz, de sokszor jól esik, csak nem szabad a "klasszikus" sörökkel összehasonlítani. A maga nemében viszont a Karlsberg radlerét nagyon ajánlom. Nem olyan édes mint a többi - itt főleg a Paulaner volt csalódás. A Karlsbergtől (igen K-val, egy német regionális főzde) egyébként nyugodt szívvel ajánlok bármit, ha szembejön - a Kellerbier kifejezett kedvenc.

Én most a My Bier Notesot töltöttem le, egész jól tudom értékelni is, csak a fotót nem tudom elmenteni mellé.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. január 26., vasárnap 13:14

'shutterisland írta:
dzsi91 írta: Azért amit ezzel a shobert norbival nyomnak már lassan túlnő a Ramos-sala birkozó kéztörésen. Én tartom,hogy a génállományom nem lehet azonos ezekkel az idiótákkal csak külsőre hasonlítunk.
a lazadast ertem de tulzonak erzem mert valahol volt a sorok kozott valosagtartalom.
Alapvetoen persze, hogy igaza van, tenyleg sok hazassagot tesz tonkre, hogy a no evekkel a szules utan sem tud visszafogyni, a ferfi mar nem kivanja annyira es keres valaki mast. Itt a stilus az, amit lehet kifogasolni, de Schobert celja nyilvan az volt, hogy botranyt okozzon es ebbol csinaljon egy kis ingyen reklamot maganak. Eddig is mindig ezt csinalta, csak epp azt felejtette el, hogy mar nem 2016-ot irunk, hanem 2020-at, amikor mindenki hiperszenzitiv es a tulsuly is tabu tema lett. (Miutan kirobbant a botrany, egyik no ismerosom elkezdett estenkent sorozatnezes kozben szobabiciklizni, a masik pizzazaskor csak valamilyen salatat kert, szoval mindenki szidja, de azert par embernel megis betalalt az uzenet)

Az emberekben rengetek frusztracio es keresuseg van, alig varjak, hogy valakire ratamadhassanak. Mig egy komolyabb tarsadalmi, politikai kerdesnel sokaknal beindul az oncenzura, csak nehogy a fonokom is elolvassa es bajom legyen belole, addig itt kovetkezmenyek nelkul lehetett szidkozodni. A sok (insta) celeb is azonnal racuppant a temara nehany extra like-ert es meg a szponzorokat sem serti meg vele, tokeletes deal.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 23., csütörtök 18:10

dzsi91 írta: Azért amit ezzel a shobert norbival nyomnak már lassan túlnő a Ramos-sala birkozó kéztörésen. Én tartom,hogy a génállományom nem lehet azonos ezekkel az idiótákkal csak külsőre hasonlítunk.
a lazadast ertem de tulzonak erzem mert valahol volt a sorok kozott valosagtartalom.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég