OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. február 19., szerda 8:28

___Samy___ írta:
Egy hónapig jarattam uresen. Folyamatos elhullast meg nem mondanék, mert egyszerre hullott el kettő, de se elotte, se azóta nincs semmi.

Igazából tuti te is csak megfőzted őket. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 18., kedd 22:07

Tádám írta:
___Samy___ írta: Egy neon meg egy guppi.

Tudom, hogy kevés ez a 30 liter, de majd a saját kéróba vagy háromszor ekkorát szeretnék :mrgreen:
Ja, tanulni teljesen jó, főleg, hogy sokkal több gond és teendő van vele, mint egy 200 literessel. :D

A kis neon meg guppi amúgy kényes, nagyon sok belőle a belterjes meg minden, így nem annyira mérvadó, hogy az elején hullanak.. Persze aztán később már hozzád nőnek, onnan már nehezebb lesz a gyász.

De ha folyamatosan hullanak el, akkor persze még valami nem okés a vízzel.
Az elején hagytál egy hetet, hogy a berendezéssel, beindító vegyszerrel csak álljon a víz?
Egy hónapig jarattam uresen. Folyamatos elhullast meg nem mondanék, mert egyszerre hullott el kettő, de se elotte, se azóta nincs semmi.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 18., kedd 21:30

'shutterisland írta: mondhatsz parat, nezek roluk legalabb videoanyagot.

ilyen cigany- meg nyomortelepes videok nezese a fetishem.
szeretek szornyulkodni es atertekelni a korulottem levo nyugodtabb korulmenyeket. :mrgreen:
Atya világ :lol:

Én jobb szeretek ezzel nem szembesülni, sajnos volt részem nagyon közelről tapasztalni. Itt helyben is akad ilyen témájú nevezetesség.
Olyat is ismerek, aki inkább vissza ment a 8 kerbe...mert ott még sincs olyan, mint itt....gondolta attól nem lehet rosszabb. Jött szép reményekkel. Azzal a lendülettel ment is.

De a környékben, környező településeken is vannak buli helyek.

Nincs ebben semmi extra, csak merő nyomor.

Na privátban mutatok videókat, nem szennyezném itt vele a fórumot.
Okádék.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. február 18., kedd 21:16

mondhatsz parat, nezek roluk legalabb videoanyagot.

ilyen cigany- meg nyomortelepes videok nezese a fetishem.
szeretek szornyulkodni es atertekelni a korulottem levo nyugodtabb korulmenyeket. :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 18., kedd 21:16

Tádám írta:
:lol: Bevehetlek a bizniszbe, ha szeretnéd.


“Én 5 évet laktam a szomszédban, a Pillangó Parkban (még R24 is járt nálunk), az elején még oda is beszivárogtak a zombik”
Megint belenyúltam :roll: :/

A hős utcai, akváriumos rém. :shutup:

Igazából nem tudom, hogy fenyegetésnek, vagy baráti invitálásnak vegyem az ajánlatot. Nem akarnék a halakkal úszni. :|
Realista24 írta: Engem is rábeszélt! Vigyázz vele! Életem egyik legrosszabb döntése volt

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 18., kedd 21:12

Tádám írta:
Steve írta: Ádámnak van valami akvárium businessje. :kalapos:

Először szegény R24-et veri át, aki finoman figyelmeztet mindenkit, de hogy mi is történt valójában arra nem válaszolhat, mert..

Majd Samy-re sózna rá Ádám egy laza 200 literes akváriumot, ki tudja milyen tartalommal.

Most meg ez




Ki tudja mibe keveri bele a jó Kerlont is.

Vigyázzatok az akváriumos emberrel! :kivagyhe:

:lol: Bevehetlek a bizniszbe, ha szeretnéd.
'shutterisland írta: bocs, hogy beleoffolok az offba, de a fovarosiakat kerdeznem, hogy a hős utca es kornyeke az tenyleg olyan, mint ahogy nehany youtube-s videoban vagy riportfilmben le van festve, vagy azert az eros tulzas ?

ez a bpesti nevezetesseg meg kimaradt, kivancsi vagyok, hogy tenyleg zombiva drogozott arcokkal meg pillangokeses c gyerekekkel van e tele vagy tulfujt lufi az egesz. :shifty:

Én 5 évet laktam a szomszédban, a Pillangó Parkban (még R24 is járt nálunk), az elején még oda is beszivárogtak a zombik, minden nap láttam őket reggel a metróhoz menet, meg a tűket mindenhol, homokozókban...
Aztán amikor nagyon felkapta a média az egészet, akkor kitakarították, de amúgy az egész környék a Puskással addig gáz volt, meg az 1-es vonala, de megszoktam 5 év alatt, és nem is igazán ért probléma, azonkívül, hogy néha jött a "Hé, tesa, van egy cigid?" - kérdés...
De mit keresnél ott amúgy? :roll:
Én olyan 13-15 éve nagyon sokat mozogtam az egyes vonalán, Puskás környékén, Zugló, Pillangó , Kerepesi, Mexikói , Hős stb...
Viszonylag taknyos kölyök forma is voltam ( mihez képest ) , estébe nyúlóan utaztam mindenféle tömegfenével. ..... de nem ragadt meg a fejemben hogy "hű meg ha".
Pár éve is jártam ott gyakrabban, manapság megint...
Akadnak érdekes forma lények, meg maradványaik...de sajnos ez másutt is előfordul, durvábban is. :-(

Engem egyébként a kéregetők találtak be rendszeresen, ennyi meg annyi apró...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 18., kedd 21:09

Tádám írta:
Kerlon írta: Ezen én is gondolkozom már. Youtuben tök jó videók vannak fent a témában.
már hogy akváriumon ? :mrgreen:
Aha
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. február 18., kedd 21:04

ja semmi, nem akarok en ott turazni, csak annyi videot lattam mar rola yt-n, hogy kivancsi vagyok, ez tenyleg valami real zombieland vagy csak tulfujtak. :D

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tádám » 2020. február 18., kedd 20:52

Steve írta: Ádámnak van valami akvárium businessje. :kalapos:

Először szegény R24-et veri át, aki finoman figyelmeztet mindenkit, de hogy mi is történt valójában arra nem válaszolhat, mert..

Majd Samy-re sózna rá Ádám egy laza 200 literes akváriumot, ki tudja milyen tartalommal.

Most meg ez
Tádám írta:

már hogy akváriumon ? :mrgreen:

Ki tudja mibe keveri bele a jó Kerlont is.

Vigyázzatok az akváriumos emberrel! :kivagyhe:

:lol: Bevehetlek a bizniszbe, ha szeretnéd.
'shutterisland írta: bocs, hogy beleoffolok az offba, de a fovarosiakat kerdeznem, hogy a hős utca es kornyeke az tenyleg olyan, mint ahogy nehany youtube-s videoban vagy riportfilmben le van festve, vagy azert az eros tulzas ?

ez a bpesti nevezetesseg meg kimaradt, kivancsi vagyok, hogy tenyleg zombiva drogozott arcokkal meg pillangokeses c gyerekekkel van e tele vagy tulfujt lufi az egesz. :shifty:

Én 5 évet laktam a szomszédban, a Pillangó Parkban (még R24 is járt nálunk), az elején még oda is beszivárogtak a zombik, minden nap láttam őket reggel a metróhoz menet, meg a tűket mindenhol, homokozókban...
Aztán amikor nagyon felkapta a média az egészet, akkor kitakarították, de amúgy az egész környék a Puskással addig gáz volt, meg az 1-es vonala, de megszoktam 5 év alatt, és nem is igazán ért probléma, azonkívül, hogy néha jött a "Hé, tesa, van egy cigid?" - kérdés...
De mit keresnél ott amúgy? :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 18., kedd 20:16

'shutterisland írta: bocs, hogy beleoffolok az offba, de a fovarosiakat kerdeznem, hogy a hős utca es kornyeke az tenyleg olyan, mint ahogy nehany youtube-s videoban vagy riportfilmben le van festve, vagy azert az eros tulzas ?

ez a bpesti nevezetesseg meg kimaradt, kivancsi vagyok, hogy tenyleg zombiva drogozott arcokkal meg pillangokeses c gyerekekkel van e tele vagy tulfujt lufi az egesz. :shifty:
Ezért ne menj oda.....egyébként is ott van a TEK - KR -NKE....ilyen őr meg olyan őr, be van védve 3 oldalról is a terület. Ilyen lapokkal nem buli a buli.

De ha a bajt keresed....
Mutatok én neked ilyen helyeket, garantált a látnivaló, a leírt nevezetesség.
:)

Egyébként sok évvel ezelőtt elég sűrűn mozogtam arra felé, manapság is megfordulok de kevésbé.
Nem volt soha semmi extra.
Bár nekem más az ingerküszöböm. Talán a megjelenés sem mindegy..
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. február 18., kedd 20:15

'shutterisland írta: bocs, hogy beleoffolok az offba, de a fovarosiakat kerdeznem, hogy a hős utca es kornyeke az tenyleg olyan, mint ahogy nehany youtube-s videoban vagy riportfilmben le van festve, vagy azert az eros tulzas ?

ez a bpesti nevezetesseg meg kimaradt, kivancsi vagyok, hogy tenyleg zombiva drogozott arcokkal meg pillangokeses c gyerekekkel van e tele vagy tulfujt lufi az egesz. :shifty:
Nem rendszeres esti program... de sétáltam már párszor azon a környéken sötétedés után, de senki sem kötött belém soha még csak nagyon csúnya pillantás se volt... mondjuk gondolom ha valakibe bele kötnek sem a 95 kgos férfiakat spécizik ki elsőnek.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. február 18., kedd 19:55

'shutterisland írta: bocs, hogy beleoffolok az offba, de a fovarosiakat kerdeznem, hogy a hős utca es kornyeke az tenyleg olyan, mint ahogy nehany youtube-s videoban vagy riportfilmben le van festve, vagy azert az eros tulzas ?

ez a bpesti nevezetesseg meg kimaradt, kivancsi vagyok, hogy tenyleg zombiva drogozott arcokkal meg pillangokeses c gyerekekkel van e tele vagy tulfujt lufi az egesz. :shifty:
Én a Hős utca másik, Hungárián belüli oldalán laktam a Századosnegyedben. A Századosnegyed teljesen jó, több új társasházzal, illetve most is épül valami irodaház. A Hungárián kívüli része viszont katasztrófa. Az gyalogosan teljesen nogo zóna. Van (vagy volt) egy nagy placcuk a zombiknak a lepukkant épületek között, amit éjszaka refikkel van kivilágítva, mintha egy börtönudvar lenne. Persze az utóbbi időben rendszeresek lettek a rendőri ellenőrzések, gyakran megy be járőr, de ettől még ugyanúgy jönnek ki az utcából a Hős utcai villamosmegállóba a köz-, de főleg önveszélyes figurák.
Emlékszem pár éve az egyik reggel a villamosmegállóban 3 friss hányást számoltam össze, és nem a bulizók miatt.
Ettől függetlenül szerencsére egyszer sem kötöttek belém, ahogy sehol máshol se Pesten.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 18., kedd 19:35

Ádámnak van valami akvárium businessje. :kalapos:

Először szegény R24-et veri át, aki finoman figyelmeztet mindenkit, de hogy mi is történt valójában arra nem válaszolhat, mert..

Majd Samy-re sózna rá Ádám egy laza 200 literes akváriumot, ki tudja milyen tartalommal.

Most meg ez
Tádám írta:
Kerlon írta: Ezen én is gondolkozom már. Youtuben tök jó videók vannak fent a témában.
már hogy akváriumon ? :mrgreen:

Ki tudja mibe keveri bele a jó Kerlont is.

Vigyázzatok az akváriumos emberrel! :kivagyhe:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. február 18., kedd 19:35

bocs, hogy beleoffolok az offba, de a fovarosiakat kerdeznem, hogy a hős utca es kornyeke az tenyleg olyan, mint ahogy nehany youtube-s videoban vagy riportfilmben le van festve, vagy azert az eros tulzas ?

ez a bpesti nevezetesseg meg kimaradt, kivancsi vagyok, hogy tenyleg zombiva drogozott arcokkal meg pillangokeses c gyerekekkel van e tele vagy tulfujt lufi az egesz. :shifty:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tádám » 2020. február 18., kedd 19:05

Kerlon írta: Ezen én is gondolkozom már. Youtuben tök jó videók vannak fent a témában.
már hogy akváriumon ? :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 18., kedd 18:37

Ezen én is gondolkozom már. Youtuben tök jó videók vannak fent a témában.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tádám » 2020. február 18., kedd 18:32

___Samy___ írta: Egy neon meg egy guppi.

Tudom, hogy kevés ez a 30 liter, de majd a saját kéróba vagy háromszor ekkorát szeretnék :mrgreen:
Ja, tanulni teljesen jó, főleg, hogy sokkal több gond és teendő van vele, mint egy 200 literessel. :D

A kis neon meg guppi amúgy kényes, nagyon sok belőle a belterjes meg minden, így nem annyira mérvadó, hogy az elején hullanak.. Persze aztán később már hozzád nőnek, onnan már nehezebb lesz a gyász.

De ha folyamatosan hullanak el, akkor persze még valami nem okés a vízzel.
Az elején hagytál egy hetet, hogy a berendezéssel, beindító vegyszerrel csak álljon a víz?
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 18., kedd 18:17

Egy neon meg egy guppi.

Tudom, hogy kevés ez a 30 liter, de majd a saját kéróba vagy háromszor ekkorát szeretnék :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tádám » 2020. február 18., kedd 15:38

___Samy___ írta: 30 literes van. Multheten beleontottem sima csapvizet, egy litert, és másnap megpurcant két hal. Azt hittem, hogy emiatt volt az egész, aztán egy kicsit beparaztam.

Ezért kérdezgettem az infókat. A többinek semmi baja egyébként, azóta se.
Hát igen, 30 liter kicsi ebből a szempontból sajnos, nehezen áll be az élet.. itt tényleg jó a heti rendszerességű részleges vízcsere.
Milyen halak purcantak ki?
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 18., kedd 14:40

30 literes van. Multheten beleontottem sima csapvizet, egy litert, és másnap megpurcant két hal. Azt hittem, hogy emiatt volt az egész, aztán egy kicsit beparaztam.

Ezért kérdezgettem az infókat. A többinek semmi baja egyébként, azóta se.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég