OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 29., szombat 21:51

Yazid írta: már hányingerem van, akarmilyen hírcsatorna, korona vírus migráció, korona vírus, migráció. jaj 10ezer migráns már a görög határnál juj mi lesz, bontják a kerítést hát lőjenek már közéjuk azt meggondolnák lehet. mi ez a hülyeség én elkezdénék szökni átfele ausztriába le is lőnének rögtön.
Most komolyan, minek néztek tv-t?

Nálam csak a meccs miatt, meg este a Discovery/comedy central miatt van bekapcsolva. Semmi mást nem nézek. Nem is hiányzik.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 29., szombat 18:47

Eljon majd az az ido is, csak a magyar honvedseg fogja visszatessekelnj a keritesen a magyarokat. :lol:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. február 29., szombat 18:38

Pipita írta:
Yazid írta: már hányingerem van, akarmilyen hírcsatorna, korona vírus migráció, korona vírus, migráció. jaj 10ezer migráns már a görög határnál juj mi lesz, bontják a kerítést hát lőjenek már közéjuk azt meggondolnák lehet. mi ez a hülyeség én elkezdénék szökni átfele ausztriába le is lőnének rögtön.
Mi van? Ki lőne le? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Biztos azt hiszi meg áll a vasfüggöny.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. február 29., szombat 18:31

Yazid írta: már hányingerem van, akarmilyen hírcsatorna, korona vírus migráció, korona vírus, migráció. jaj 10ezer migráns már a görög határnál juj mi lesz, bontják a kerítést hát lőjenek már közéjuk azt meggondolnák lehet. mi ez a hülyeség én elkezdénék szökni átfele ausztriába le is lőnének rögtön.
Mi van? Ki lőne le? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. február 29., szombat 18:24

dennson írta: Ahol szüleim élnek /agglomeráció/ verekedés volt az egyik hipermarketben a lisztért és a cukorért...
Ma, a csabai Pennyben, 1 raklap(!!!) lisztet vitt el egy csávó! Nem tudom, hogy lett lehetséges, mert voltam eladói gyakorlaton, akkor azt tanították, hogy van egy limit. Na de mindegy, elvitte. Nem tudom, hogy saját részre, vagy tovább hasznosítja, de ígyis-úgyis gáz. Egy raklapnyit...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 29., szombat 17:53

már hányingerem van, akarmilyen hírcsatorna, korona vírus migráció, korona vírus, migráció. jaj 10ezer migráns már a görög határnál juj mi lesz, bontják a kerítést hát lőjenek már közéjuk azt meggondolnák lehet. mi ez a hülyeség én elkezdénék szökni átfele ausztriába le is lőnének rögtön.

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. február 29., szombat 12:17

kierkegaard írta: Munkatarsam mondta, hogy mar polcot csinalt otthon a konzerveknek... Csak azert nem rohogtem ki, mert szanalmat ereztem. Nagyon mely szanalmat.

Evrol evre egyre biztosabba valik szamomra ebben a cegben, hogy a diploma nem minden.
Ahol szüleim élnek /agglomeráció/ verekedés volt az egyik hipermarketben a lisztért és a cukorért...

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: OFF

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2020. február 29., szombat 10:01

Szánalmas ami lett ebből az országból. 1-2 nagy ember forog a sírjában.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. február 29., szombat 9:30

Idióták
Aaa múúúúúltat végképp eltörőőőőőőőlni... :iszunk:

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. február 27., csütörtök 10:45

Munkatarsam mondta, hogy mar polcot csinalt otthon a konzerveknek... Csak azert nem rohogtem ki, mert szanalmat ereztem. Nagyon mely szanalmat.

Evrol evre egyre biztosabba valik szamomra ebben a cegben, hogy a diploma nem minden.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. február 27., csütörtök 10:27

úgy tűnik, hogy elkezdődött a felhalmozás.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2020. február 26., szerda 11:38

RealAsensio írta:
Es mibol gondolod, hogy nem mutalodik, hogy nem durvul el a helyzet? Miert olyan biztos mindenki abban, hogy tul van ez gondolva? Nem azt mondom, hogy parazni kell es nem szabad kimozdulni, de egyelore nem tudjak megallitani es nincs biztos megoldas ellene. Most ugy tunik, hogy csak a legyengult szervezetet kepes erdemben tamadni, de ez barmikor fordulhat. Ez a virus is kialakult valahogy, aztan utjara indult. Minden igy kezdodik: nem para, nem kell izgulni.

Egyebkent a natha ellen van fix orvossag, tudnak mindent rola, errol meg annyira nem. Nem kerek minden, nem ertik 100%-osan a lefolyasat, van azert miert izgulni. Baratnom orvostan hallgato, van nemi ralatasunk.
Biztos vagyok benne, hogy mutálódik.

A nátha ellen nincs orvosság, a szervezeted győzi le.

Ha nagyon a mélyére nézünk, a megfázások (köhögés, orrfolyás, légúti tünetek etc.) jelentős részében valamilyen koronavírus az okozó. Ezek a vírusok az állatoknál még gyakoribbak és messze keleten a denevértől kezdve a madarakig mindent megzabálnak, párosítva azzal, hogy az európai értelemben vett higiéna nem ismert fogalom. Nem véletlen, hogy ott ütötte fel a fejét a járvány, ahol.

Jelenleg a fertőző betegségek miatt világszerte egyre kevesebben halnak meg, pedig az utóbbi évtizedekben volt SARS, MERS (ezek is koronavírusok) és ilyen-olyan-amolyan influenza világjárvány. Figyelni kell a higiénára, gyakran moss kezet, óvni kell a veszélyeztetett csoportokat és hidd el, ez is le fog csengeni, mint az összes aktuális mindmeghalunk világjárvány. Az elővigyázatosság indokolt, a pánik felesleges.
A húsvétra már most le kellett kötnünk a füstölt árut, hogy le tudják gyártani addigra és időben meg is kapják a boltok.
Engem az lep meg, hogy ilyen későn kötöttétek le.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. február 26., szerda 10:24

Marky írta: a kereskedelem nincs felkészülve egy hirtelen nagy rohamra, semmilyen szinten. van némi rálátásom a beszállítói láncolatra, egy húsvéti rohamra például már 60 nappal előbb készül minden szereplő, elég pontosan kivan számolva a várható eladási volumen. nincsenek hosszú tartalékok sehol, a logisztikákban sem. a tesco például sok vidéki áruházban még a normál heteket sem tudja úgy lehozni, hogy ne legyenek üres polcok.
sajnos rengeteg minden importból jön, mert csak a végső feldolgozás történik itthon.

lehet kicsit túlgondolom ezt, de igenis reális veszélye van annak, hogy átmeneti áruhiány tud kialakulni, ha pedig azt látják az emberek, hogy akadozik az ellátás, még inkább öngerjesztő lesz ez a folyamat.

remélem a kormány közelében van még néhány értelmes gondolkodású vezető, akik képesek reálisan állni a helyzethez és kezelni tudják a kialakulóban lévő pánikot.
Pontosan, én is a kereskedelemben dolgozok. A húsvétra már most le kellett kötnünk a füstölt árut, hogy le tudják gyártani addigra és időben meg is kapják a boltok.
Máról holnapra ez nem megy.

Én nemcsak a hús, hanem ilyenkor már a Ferreroval, a Mondelezzel, a Nestlével is le van kötve a mennyiség a húsvéti édesség idényárura (csokitojás, nyulak, kinder, boci, milka stb.).

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 25., kedd 20:07

Jövőhéten meg tömeges rendezvényre(verseny) megyek...mindenféle országból, mindenféle ezer ember...
még a végén be kell fosnom.

meg is nézem honnan jönnek, és mifélék :mrgreen:

majd a hátamra kötöm a hypos palackot


szerk
a terjedése a legjobb....mint valami zombieapokalipszis
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. február 25., kedd 20:06

Mickey írta: beszarás
komoly fegyverkezési láz is felütötte a fejét :mrgreen:

lehet ha tovább olvasok, már a bunkerekről is megtudhatok ezt azt :hmmm:

mondom, fusd végig a kommenteket, őrület :D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 25., kedd 19:58

beszarás
komoly fegyverkezési láz is felütötte a fejét :mrgreen:

lehet ha tovább olvasok, már a bunkerekről is megtudhatok ezt azt :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. február 25., kedd 19:55

Realista24 írta:
Óriási :mrgreen:

Amúgy sztem egészséges mértékű kp is fontos, hogy legyen. Nem csak a zabálás :mrgreen:
hát igen, jól elrejtve a suska.

amúgy tök valid dolgot írt valaki, hogy ha már halmozol, fegyvert is szerezzen az ember, mert kiszimatolják, hogy van kajád, akkor el is akarják majd venni:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 25., kedd 19:47

csababarca írta: https://logout.hu/bejegyzes/alimanjanos ... lpalo.html

itt az útmutató :mrgreen:
első komment üt a legjobban, de érdemes beleolvasgatni, sokan már most úgy állnak hozzá, hogy kész vége mindennek, minditthalunk.

komolyan kell venni, de azért észnél is kell maradni, szvsz.
persze nem baj, ha 1-2 hétre be van tárazva az ember, de vidéken ez nem hiszem hogy gond.
Óriási :mrgreen:

Amúgy sztem egészséges mértékű kp is fontos, hogy legyen. Nem csak a zabálás :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. február 25., kedd 19:35

https://logout.hu/bejegyzes/alimanjanos ... lpalo.html

itt az útmutató :mrgreen:
első komment üt a legjobban, de érdemes beleolvasgatni, sokan már most úgy állnak hozzá, hogy kész vége mindennek, minditthalunk.

komolyan kell venni, de azért észnél is kell maradni, szvsz.
persze nem baj, ha 1-2 hétre be van tárazva az ember, de vidéken ez nem hiszem hogy gond.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sanko. » 2020. február 25., kedd 18:32

hát igen, én egy italnagykernél vagyok üzletkötő. Hétről - hétre lehet tapasztalni, főleg ünnepek előtt meg kánikulában, hogy alap termékek (víz vagy egy arany fácán akár például) beszerezhetetlenek. Pedig az csak egy melegebb időszak. Nyilván nem lehet hasonlítani egy élelmiszer vonalhoz, de ha belegondol az ember... én azok táborát erősítem, akik túlfújtnak gondolják ezt az egészet. Persze vannak nálam okosabbak..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég