OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 15., vasárnap 19:58

Realista24 írta: Remélem nem nyalogattál kilincset, mint Varga Viktor :mrgreen:
Nem többször mint máskor.. :mrgreen: :mrgreen:
ziro4vr írta: Örülök hogy otthon a budiban vagy ha lemész kalácsért akkor gizda a frizurád. :mrgreen:
Egyelőre nálunk még be kell járni az irodába, nincs (még) tömeges home office. Egy amerikai olajcégnél dolgozom, az olajár mellett most másodlagos egy ilyen holmi gyilkos vírus :lol: :fpalm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. március 15., vasárnap 19:56

Az a baj, nekem pálcikaember testalkatom van, és nagyon xarul állna a kopaszság, kb. mint egy rákos, úgy néznék szerintem ki. Még meglátom, kedden terveztem egyébként menni, de nem biztos, hogy erőltetni kéne. Már 2-3 hete el akarok menni, de persze, hogy halogattam. :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 15., vasárnap 19:55

sebydani írta: Én pénteken voltam, kell a gizda frizura :kalapos:

Ott is próbálkoznak egyébként mindenféle módszerrel a fertőtlenítés érdekében, valahogy ott nem féltem. Annak viszont nem örültem, hogy metróznom meg villamosoznom kellett :mrgreen:
Örülök hogy otthon a budiban vagy ha lemész kalácsért akkor gizda a frizurád. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. március 15., vasárnap 19:54

muszaj, egy jo low-faded haircut nem terem csak ugy magatol. :mrgreen:

viccet felreteve annyira en sem parazok ra a fodraszra amugy, kulonosen odafigyelnek most mindenre es kb 20 percet toltok ott, boven nagyobb a risk a melohelyemen.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 15., vasárnap 19:53

Ezért előny, ha már kihullott az a kevés is, ami volt. :mrgreen: Letolod magadnak otthon és cső.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 15., vasárnap 19:52

sebydani írta: Én pénteken voltam, kell a gizda frizura :kalapos:

Ott is próbálkoznak egyébként mindenféle módszerrel a fertőtlenítés érdekében, valahogy ott nem féltem. Annak viszont nem örültem, hogy metróznom meg villamosoznom kellett :mrgreen:
Gratulálok, de legalább a kezedet megmosod :mrgreen:
Remélem nem nyalogattál kilincset, mint Varga Viktor :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 15., vasárnap 19:50

Én pénteken voltam, kell a gizda frizura :kalapos:

Ott is próbálkoznak egyébként mindenféle módszerrel a fertőtlenítés érdekében, valahogy ott nem féltem. Annak viszont nem örültem, hogy metróznom meg villamosoznom kellett :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 15., vasárnap 19:49

Én ezt terveztem, video call úgyse lesz, fent-lent letolni nullással, 2 hónap múlva pont jó lesz :D
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 15., vasárnap 19:44

Ja egyszerűbb letolni nullással a picsóba, aztán jónapot. :D Jó vagy vele még 2-3 hónapig.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 15., vasárnap 19:43

alexoxladjackoxi írta: Ti fogtok fodrászhoz menni a következő hetekben? Nyilván ez egy olyan dolog, ami eltörpül az egészséggel szemben, de nekem már nagyon esedékes lenne, 2 hónapja nem voltam, és hezitálok, hogy érdemes-e elmenni. Azért csak nem szívesen jár igénytelenül az ember az utcán, én legalábbis nem. Most se szívesen megyek már el olyan helyekre, ahová nem muszáj, de mi van ha idővel csak rosszabbodik a helyzet, ami szinte borítékolható is igazából, éppenséggel nem annyira akarok úgy kinézni majd 3 hónap múlva, mint egy ősember. :lol:
Ahol én voltam, ott előtte fertőtlenítettek ózonos készülékkel, én voltam az első vendég. Nem tudom ér-e, ért-e valamit.

Amúgy, vegyél egy vágógépet, aztán csapasd le. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. március 15., vasárnap 19:40

Ti fogtok fodrászhoz menni a következő hetekben? Nyilván ez egy olyan dolog, ami eltörpül az egészséggel szemben, de nekem már nagyon esedékes lenne, 2 hónapja nem voltam, és hezitálok, hogy érdemes-e elmenni. Azért csak nem szívesen jár igénytelenül az ember az utcán, én legalábbis nem. Most se szívesen megyek már el olyan helyekre, ahová nem muszáj, de mi van ha idővel csak rosszabbodik a helyzet, ami szinte borítékolható is igazából, éppenséggel nem annyira akarok úgy kinézni majd 3 hónap múlva, mint egy ősember. :lol:

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. március 15., vasárnap 19:19

El Sie7e írta:
Professore írta: Más. Itt Romániában bejelentette az oktatási miniszter hogy teleiskola lesz hétfőtől a kozszolgalati tévén 9-13h a 8 osztályosoknak, délután meg az érettségire készülő osztályoknak. Kivételesen ez jó húzás mert az internet penetrációja a rurális térségben elég pocsék.
Ja és van régi-új kisebbségben működő kormányunk. Hurrá! Szintén dicséretes hogy az ellenzék nem populista kampanyüzemmódban tolja hanem meglepő módon önmérsékeltet gyakorol.
ez az ellenzékről itthon nem mondható el, sőt a szakszervezeteken és egyéb kamarákon, médiumokon keresztül, szócsövüknek használva azokat még inkább uszításba és álhírgyártásba kezdtek :vivo:
Ezt pont azért írtam mert tegnap megneztem egy RTL híradót. Nem kellett volna mert a gyomrom felfordult az ellenzéki pártok nyilatkozatai többségétől. Azzal egyetértek hogy igazuk volt abban hogy le kellett állítani a közoktatást meg abban is hogy néhány polgármester erkölcstelen módon kihasználta a megnövekedett mozgásterét de a legtöbb "javaslatunk" az kritikán aluli és egy célt szolgál csak alá ásni a kormánypart és a kormány hitelességét. Ez is erkölcstelen magatartás ilyen időkben.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 15., vasárnap 19:09

nmate írta: Nem sokáig tudnék fentmaradni a pénzemből, költök minden szarra, mintha nem lenne holnap, de elég stabilnak mondható a munkám, legalábbis a szakmám.

(kopp-kopp)
Mindig is tudtam hogy thai prosti vagy. :mrgreen:

Az enyém túl biztosnak nem mondható, mmint a szektor. De ezen most nem parázok még annyira, meglátjuk.
Nem illik.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2644
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. március 15., vasárnap 19:04

Professore írta: Más. Itt Romániában bejelentette az oktatási miniszter hogy teleiskola lesz hétfőtől a kozszolgalati tévén 9-13h a 8 osztályosoknak, délután meg az érettségire készülő osztályoknak. Kivételesen ez jó húzás mert az internet penetrációja a rurális térségben elég pocsék.
Ja és van régi-új kisebbségben működő kormányunk. Hurrá! Szintén dicséretes hogy az ellenzék nem populista kampanyüzemmódban tolja hanem meglepő módon önmérsékeltet gyakorol.
ez az ellenzékről itthon nem mondható el, sőt a szakszervezeteken és egyéb kamarákon, médiumokon keresztül, szócsövüknek használva azokat még inkább uszításba és álhírgyártásba kezdtek :vivo:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. március 15., vasárnap 19:03

kozben olaszorszagban csak ma majdnem 400 uj aldozat. :|

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. március 15., vasárnap 19:00

Nekem per pillanat nem okoz egyelőre komoly anyagi gondot a dolog (csak az alapbért fogom kapni). Sőt mivel leallt az egyetemi oktatás vakaciozok kényszerből. Persze tavoktatas meg egyéb finomság amit third party free megoldásokkal kell megoldani mindenkinek ahogy tudja mert használható sajat inforendszer az nincs. Mondjuk meglesz ennek a böjtje abban biztos vagyok.
Van annyi tartalékom hogy akár 5 hónapig is ki húzza a család, szükösen ez akár 7 is lehet. A szépség hibája a dolognak csak az hogy ez a tartalék lényegében a leelőlegezett új keco (jelzálogos hitel lesz) belső elkészítésére van szánva. Nagyon nem hiányzik egy tartós gazdasági krízis de ez már borítékolható.

Néhány éve komolyan gondolkozok azon hogy ideje lenne váltani a profitszférába de most örülök hogy végül nem léptem ezt meg. Kitartást kívánok midenkinek aki nehéz helyzetben van. Bízzunk a relatíve gyors lefolyásban.

Más. Itt Romániában bejelentette az oktatási miniszter hogy teleiskola lesz hétfőtől a kozszolgalati tévén 9-13h a 8 osztályosoknak, délután meg az érettségire készülő osztályoknak. Kivételesen ez jó húzás mert az internet penetrációja a rurális térségben elég pocsék.
Ja és van régi-új kisebbségben működő kormányunk. Hurrá! Szintén dicséretes hogy az ellenzék nem populista kampanyüzemmódban tolja hanem meglepő módon önmérsékeltet gyakorol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 15., vasárnap 18:42

Csabi írta:
Realista24 írta:

Bank? Ne tegyétek, majd úgy jártok mint az olaszoknál néhány helyen, hogy az automaták üresek lesznek, kártyás fizetés meg nem megy.
jó de a revolut azért működni fog ugye? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Tuti :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. március 15., vasárnap 18:36

Realista24 írta:
Yazid írta: tegyük fel a kínai finomságok piacáról indult ez az egész, oké. le merem fogadni nem 20éve esznek denevért, uszkárt macskát. pont most mutálódott ugyebár khm oké. én is tök laikus vagyok, de gondoljunk bele lehet volt már pár ilyen vírus csak nem volt repülőzés, ilyesfajta embertömeg mozgás meg INTERNET se. érdekes lenne azért a végkifejlet, úgy érzem akkor se halna ki az emberiség. mondjuk 1895 kitör ez a szar persze nem repül boldog, boldogtalan kontinenseken át, de már akkor is hajóztak rendesen meg ment a földszerzés, meg az orvostudomány is elég gyatra volt. en csak azt akarom mondani nem akarom elhinni hogy mióta ember van a földön x ideje nem söpört már át 100 vírus meg stb. csak pár spanyol nátha, ebola, h1n1 meg influenza 10féle amik ugye már valamilyen szinten dokumentálva voltak. itt vagyunk mégis.
ja és örülök hogy kb tudjuk mostmár kinek mennyi pénze van a bankjában :lol:
Bank? Ne tegyétek, majd úgy jártok mint az olaszoknál néhány helyen, hogy az automaták üresek lesznek, kártyás fizetés meg nem megy.
jó de a revolut azért működni fog ugye? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 15., vasárnap 18:34

Faust írta: En is kiszedtem majdnem minden penzem. :mrgreen: Puszta elovigyazatossag sosem art.
Én akartam tegnapelőtt még kivenni, de baszki, nem tudom a pin kódom a betéti kártyámnak :lol: :lol:
Én szerintem 10 éve nem vettem ki pénzt :lol: úgy oldottam meg, hogy kártyával fizettem és megkaptam cashben, de most azért kimenekíteném a nagy részét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 15., vasárnap 18:28

En is kiszedtem majdnem minden penzem. :mrgreen: Puszta elovigyazatossag sosem art.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég