OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. március 20., péntek 21:15

Nos az olasz számokat látva egészen bizonyos vagyok hogy Kína messze nem valós adatokat közölt a halottakról.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2020. március 20., péntek 21:00

Berlin polgármestere szerint 3.5 millio embert nem lehet ellenőrizni. Szerintem a kínaiak felröhögtek ennél a mondatnál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 20:38

https://twitter.com/PrisonPlanet/status ... 96544?s=19

Olaszok...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. március 20., péntek 20:30

1 nap alatt 627 halott az olaszoknál.
Elképesztő, és sokan még mindig kilógnak a karanténból.

Amúgy attól parázok mostmár, hogy valamelyik szülő neadjisten kórházba kerül, és egyáltalán nem lenne súlyos, de nem fognak tudni vele foglalkozni, mert a sok idiótát kezelik, akik kinn mászkálnak most is.

Valahol vezethetnék, hogy ki az aki tud viselkedni, hogy ha elfajul a helyzet, akkor ők kevésbé szívjanak.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. március 20., péntek 20:14

Kerlon írta: Beszarás. Azt hottem csak en nyomok ilyeneket. 4 napja kovászt nevelek Szabi a pék tanai alapján. :D
Én 1 éve nevelgetem :D naplóm is van 38 kenyérnél tartok :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. március 20., péntek 20:13

angliaban is nagy bejelenteseket tett boris.

pubok, ettermek, stb azonnal bezarasra itelve, illetve a gym-ek, szinhazok, stb is asap.
alkalmazottakat elviekben a rendes fizetesuk 80%-aval fizetik, de ezt azert jobb kivarni.

nalunk is benn van most az osszes boss nagy tanacskozasokba'

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 20., péntek 20:05

Nekem is van egy belsős infóm, hátha érdekel valakit, 2 különböző helyről is hallottam, hogy Romániában kedden vezetik be a karantént.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 20:03

Köszi :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 20., péntek 19:58

Realista24 írta:
sebydani írta:

Az én újságárusom szerint holnap déltől izzítanak valamiféle kijárásit, a te gyrososod nem informált most téged? Nem tudom mennyire vegyem komolyan, bár elég tuti helyről jött elviekben.



Szabi a pék :salute:
Linket pocsok.

Péntektől hétfőig bármikor lehet, de közben azt is írjak hogy nem lesz, mert akkor gazdaság teljes rotty.
https://www.facebook.com/profile.php?id ... &ref=br_rs

https://www.youtube.com/watch?v=iDHFgaz5UJc
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 19:35

RealMadridFanatic írta:
Realista24 írta: A Spanish biological researcher: "You give the footballer €1 million euros a month & a biological researcher €1,800 per month, and you are now looking for a Coronavirus treatment. Go to Cristiano Ronaldo or Messi & they will get you a cure."
Ezt lattam mar korabban, nem tudom ugyanilyen kontosben-e, de lenyegeben errol szolt.

Abszolut megertem a felhaborodast, regi tema ez, szerintem is borzalmas modon tul vannak fizetve a futballistak, az egeszsegugyben dolgozok pedig alul. Tehat keressenek csilliardokat, de tobbnyire nem a penz miatt valasztjak ezt a palyat, hanem hivatastudat viszi oket ra. Ha a kutatasra osszessegeben szannanak ilyen osszegeket, az valoszinuleg segitene, de attol, hogy valakinek tobb a fizetese, nem feltetlen fog elobb megoldast talalni egy problemara.

Egyebkent megfogalmazodtak ilyen kerdesek sok helyen (vajon raebred-e az emberiseg, hogy kik az igazi hosok kozottunk), de gyanitom amint lecseng ez az egesz, "pillanatok alatt" visszaall minden a korabbi kerekvagasba...
Mondjuk ha a btit kutatók olyan munkáit, amiket általában közzé tesznek :fpalm: értelmes célokra fordítanak, milliókkal több pénzuk lenne, euróban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 19:33

sebydani írta:
Realista24 írta: ....
Az én újságárusom szerint holnap déltől izzítanak valamiféle kijárásit, a te gyrososod nem informált most téged? Nem tudom mennyire vegyem komolyan, bár elég tuti helyről jött elviekben.
Kerlon írta: Beszarás. Azt hottem csak en nyomok ilyeneket. 4 napja kovászt nevelek Szabi a pék tanai alapján. :D
Szabi a pék :salute:
Linket pocsok.

Péntektől hétfőig bármikor lehet, de közben azt is írjak hogy nem lesz, mert akkor gazdaság teljes rotty.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 20., péntek 19:31

Realista24 írta: ....
Az én újságárusom szerint holnap déltől izzítanak valamiféle kijárásit, a te gyrososod nem informált most téged? Nem tudom mennyire vegyem komolyan, bár elég tuti helyről jött elviekben.
Kerlon írta: Beszarás. Azt hottem csak en nyomok ilyeneket. 4 napja kovászt nevelek Szabi a pék tanai alapján. :D
Szabi a pék :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 20., péntek 19:30

Beszarás. Azt hottem csak en nyomok ilyeneket. 4 napja kovászt nevelek Szabi a pék tanai alapján. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. március 20., péntek 19:26

Realista24 írta: A Spanish biological researcher: "You give the footballer €1 million euros a month & a biological researcher €1,800 per month, and you are now looking for a Coronavirus treatment. Go to Cristiano Ronaldo or Messi & they will get you a cure."
Ezt lattam mar korabban, nem tudom ugyanilyen kontosben-e, de lenyegeben errol szolt.

Abszolut megertem a felhaborodast, regi tema ez, szerintem is borzalmas modon tul vannak fizetve a futballistak, az egeszsegugyben dolgozok pedig alul. Tehat keressenek csilliardokat, de tobbnyire nem a penz miatt valasztjak ezt a palyat, hanem hivatastudat viszi oket ra. Ha a kutatasra osszessegeben szannanak ilyen osszegeket, az valoszinuleg segitene, de attol, hogy valakinek tobb a fizetese, nem feltetlen fog elobb megoldast talalni egy problemara.

Egyebkent megfogalmazodtak ilyen kerdesek sok helyen (vajon raebred-e az emberiseg, hogy kik az igazi hosok kozottunk), de gyanitom amint lecseng ez az egesz, "pillanatok alatt" visszaall minden a korabbi kerekvagasba...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 20., péntek 19:20

M1Ö írta: Ezt egyébként lehet anyagilag bírni? :kalapos: De tenyleg, egy honapra mennyiből jössz ki, ha átálsz az ilyen étrendre? Mert erősen gondolkodtam én is rajta (rámjött vagy 25 kg plusz :shutup: ), de ne nézzetek sóhernek, én sajnálnám rá a pénzt, hogy minden egyes nap ilyen paraszt szemmel csili-vili kajákat egyek. :hmmm:
Hiszed vagy sem, de mi itt kint nemetben, kb olcsóbban (dragabban semmikepp) jovunk ki jelenleg úgy, hogy odafigyelunk a kajara. Na nem merjuk le a kajat merleggel meg stb. Nem táp kiegezunk. Konkrétan 99%ban sikerult elhagyni az etrendbol a tésztát, cukrot és lisztet. Kólát se ittam vagy 2 hónapja.

Varialni is tudjuk a kajakat, szoval még raunni sem tudunk.

Persze minden relativ.. Ki mennyit eszik, mi a cél. Én jelenleg leadni akartam a súlybol, es sikerult is. Megvan a napi 4-5 kajalas is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 19:20

A Spanish biological researcher: "You give the footballer €1 million euros a month & a biological researcher €1,800 per month, and you are now looking for a Coronavirus treatment. Go to Cristiano Ronaldo or Messi & they will get you a cure."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. március 20., péntek 19:14

M1Ö írta:
Mickey írta:Nem csilivili ez, bár engem is megpislákoltak,
Ne értsd/értsétek félre, nem úgy értettem, hogy né' má' a hülye városi eszi a sok magot, az nem is kaja. :kalapos: Csak én pl ma holnap 31 vagyok és még életembe nem ettem zabot meg meg chia magot meg mit tudom én mit. Erre értettem a paraszt szemet :kalapos:
Mickey írta:uborka dögivel aztán kész. Az jó zöld, az kell nekünk.
Azzal nem lesz gond, pont azt termesztünk :) Úgyhogy hangoztasd sokszor a körödben, hogy az kell a népnek! :lol:
Mickey írta:Voltak kiknek adtam "ötletet
Ha lecsengett ez a vírusos téma, akkor erről esetleg tudnánk egyeztetni? Jól jönne pár hasznos ötlet/tipp, mert ha így haladok tovább, gallyra fognak menni a térdeim festő/őstermelő ként... :/
"Hol van még a vége, Kisapám?! Még lehet eső, lehet hó!" :mrgreen:

Majd meglátjuk mi sül ki a dologból, aztán ha lesz lehetőség...meglátjuk.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. március 20., péntek 19:06

ateeemadrid írta: Olaszba 600+ halott. :ozil: :(
Sajnos már "uralják" a világot ebben a tekintetben. Több mint 4000 halott... Már egy városnyi embert elvitt. :-( Hiába nagy ország, ez azért komoly mértékű...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 20., péntek 19:01

Faust írta:
Realista24 írta:

Általánosságban igaz, de vannak kivételek. Amióta osztrákban veszem a pékárut, csak lesek nagyokat. :)
Miert, ott nem liszt es cukor az egesz? :mrgreen:
Kenyér és kenyér között is van különbség, ahogy zab és zab, hús és hús között is. Nem olyan haszontalan az, ha jó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. március 20., péntek 18:57

Mickey írta:Nem csilivili ez, bár engem is megpislákoltak,
Ne értsd/értsétek félre, nem úgy értettem, hogy né' má' a hülye városi eszi a sok magot, az nem is kaja. :kalapos: Csak én pl ma holnap 31 vagyok és még életembe nem ettem zabot meg meg chia magot meg mit tudom én mit. Erre értettem a paraszt szemet :kalapos:
Mickey írta:uborka dögivel aztán kész. Az jó zöld, az kell nekünk.
Azzal nem lesz gond, pont azt termesztünk :) Úgyhogy hangoztasd sokszor a körödben, hogy az kell a népnek! :lol:
Mickey írta:Voltak kiknek adtam "ötletet
Ha lecsengett ez a vírusos téma, akkor erről esetleg tudnánk egyeztetni? Jól jönne pár hasznos ötlet/tipp, mert ha így haladok tovább, gallyra fognak menni a térdeim festő/őstermelő ként... :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég