OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. március 21., szombat 12:51

nyugdijas körkèp

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. március 21., szombat 12:31

Vodafone - Vigyázzunk egymásra.
Reggeltől így írja a hálózatot a telefon, ezzel is próbálnak hatni a népekre. :/
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 21., szombat 12:21

nmate írta:
Kerlon írta: Kurvára tudom azokat az embereket sajnálni, akiknek az a legnagyobb bajuk jelenleg, hogy a retkes 4k csökkentett bitrátával megy a kibaszott netflixen. :lol: faszombarmá
Senki nem kérte, hogy sajnáld őket, nem tudom miről beszélsz.
De én empatikus ember vagyok. #faszombama
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 21., szombat 12:20

El Sie7e írta:
Realista24 írta: Fehérváron 30 koronás van, 10 súlyos. Csütörtökön volt állítólag az elso offical pozitív.
2 nap alatt 30 hirtelen? Vagy ez a 30 nem ofi? Csak az az egy csütörtöki?
Területi adatok hivatalosak nincsenek. EU dolgozó mondta. Szent Laci is fullon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. március 21., szombat 12:19

Realista24 írta: Fehérváron 30 koronás van, 10 súlyos. Csütörtökön volt állítólag az elso offical pozitív.
2 nap alatt 30 hirtelen? Vagy ez a 30 nem ofi? Csak az az egy csütörtöki?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 21., szombat 11:53

Fehérváron 30 koronás van, 10 súlyos. Csütörtökön volt állítólag az elso offical pozitív.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 21., szombat 11:27

Anthony írta: Igen, a németek is kozmetikáznak, ez eléggé egyértelmű. 20 ezer fertőzöttre 68 halott, miközben ez a kínaiaknál 800, az olaszoknál 2000+.
Ócska hazugság..
Van valami betegsége egy embernek, és elkapja a koronát, mit írnak be a halál okának? Az eredeti betegséget.
Az osztrákok meg kussoljanak, tőlük terjedt szét fél Európára a vírus, mert amikor már egy hete lehetett tudni, hogy az Ischgl sítelepről terjed a vírus még akkor sem zárták le, sőt amikor lezárták még akkor is működtették a sífelvonókat..
Bullshit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2020. március 21., szombat 10:51

Realista24 írta:
El Sie7e írta:

nézd meg az osztrák vagy a német számokat
ausztriában konkrétan 2649 esetre jut 9 halott
németeknél 20ezer fertőzött és kevesebb mint 200 halott
svájc 5500 fertőzött és 15 halott

ők is kozmetikáznak?
Sztem a titok abban van, hogy az olasz és spanyol öregek olyanok mint a magyarok, fegyelmezetlen. Ezért annyi a halálozás. Míg a német, osztrák vonal mondjuk pont ellenkezője.
Majd ha nálunk is elkezdenek hullani tizesevel az öregek, talán megijednek.
annyit tudnék ehhez hozzáfüzni,hogy leginkább az idősek otthonában tombol ez főképp,sajnos de persze saját szememmelis látom,hogy a spnyol öregek sem tudnak otthon maradni....

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. március 21., szombat 10:02

Igen, a németek is kozmetikáznak, ez eléggé egyértelmű. 20 ezer fertőzöttre 68 halott, miközben ez a kínaiaknál 800, az olaszoknál 2000+.
Ócska hazugság..
Van valami betegsége egy embernek, és elkapja a koronát, mit írnak be a halál okának? Az eredeti betegséget.
Az osztrákok meg kussoljanak, tőlük terjedt szét fél Európára a vírus, mert amikor már egy hete lehetett tudni, hogy az Ischgl sítelepről terjed a vírus még akkor sem zárták le, sőt amikor lezárták még akkor is működtették a sífelvonókat..

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. március 21., szombat 10:00

Én egyébként két napja látom a változást...joval kevesebb öreget láttam kinn és a boltban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 21., szombat 9:38

El Sie7e írta:
füst írta: Nos az olasz számokat látva egészen bizonyos vagyok hogy Kína messze nem valós adatokat közölt a halottakról.
nézd meg az osztrák vagy a német számokat
ausztriában konkrétan 2649 esetre jut 9 halott
németeknél 20ezer fertőzött és kevesebb mint 200 halott
svájc 5500 fertőzött és 15 halott

ők is kozmetikáznak?
Sztem a titok abban van, hogy az olasz és spanyol öregek olyanok mint a magyarok, fegyelmezetlen. Ezért annyi a halálozás. Míg a német, osztrák vonal mondjuk pont ellenkezője.
Majd ha nálunk is elkezdenek hullani tizesevel az öregek, talán megijednek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. március 21., szombat 9:17

majd meseljetek.
nalunk is elvileg 80%-ot fizetnek 3 honapig, igy feltetelezem, addig zarva is leszunk.
de hivatalos levelet meg nem kuldott a hotel.

kijarasi tilalom meg eppen nincs UK-ben, de a szamok szepen nonek, eleg sok a halott is, szoval szerintem csak ido kerdese.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. március 21., szombat 9:16

füst írta: Nos az olasz számokat látva egészen bizonyos vagyok hogy Kína messze nem valós adatokat közölt a halottakról.
nézd meg az osztrák vagy a német számokat
ausztriában konkrétan 2649 esetre jut 9 halott
németeknél 20ezer fertőzött és kevesebb mint 200 halott
svájc 5500 fertőzött és 15 halott

ők is kozmetikáznak?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. március 21., szombat 7:16

Steve írta:Téged is kirúgtak?
engem nem, de nyilvan, onnantol, hogy bezar a hotel, nem fizettek volna. igy most ez a 80%-os fizetes megmenthet mindenkit.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. március 21., szombat 6:59

Ukrajna ismét taszít magától, ocsmány egy képződmény, Európa legnagyobb országa azt hiszem, mert ugye Oroszország Ázsiába is bele nyúlik nagyobb részt, de legelmaradottabb minden tekintetben.
Rengeteg ukrán (nem kettős) állampolgár ragadt bent a külföldi országokban, 3 hónapig lehetnek ugye egy adott periódusban (90 nap) sima útlevéllel, eddig is vállalnak általában munkát, tehát nem a pánik miatt, hanem így is úgy is haza kellene utazniuk. Amíg nem volt ez a nagy karantén és a határzár 84 griveny volt már 1000 forint. Most, hogy kényszerből megindult haza a saját népe, lenyomta 70-re, mint Karácsonykor, hogy még jobban lehúzza a bőrt a sajátjáról, akinek normális életet, fizetést, jövőképet nem tud biztosítani. A valuta vételárát pedig úgy felnyomta, hogy 84 maradt, szerintem a világon nincs majdnem 200 forint eladás és vétel között.
A szlovák megengedte már a gyalogos forgalmat is, ahogyan Magyarország is megengedi, hogy haza térjenek. Itt is bekeményít. Hiába élsz te dokumentum és valóság szerint is 1-5 km-re a határtól, nem léphetsz be csak ukrán gépkocsival. Nincs miértje, nincs megmagyarázva az oka. Napokig pénzt szedtek a határőrök, rádión keresztül jeleztek a magyar oldalra, hogy hány embert engedhetnek be a senki földjére, a 2 határ közötti kb 500 méteres szakaszra, ahova az ukrán oldalról behajthatott egy ukrán rendszámos kis busz, felszedte az embereket, kihajtott velük kemény pénzért 300 métert kb a sorompón kívülre, és onnan találja fel magát mindenki. Ha 300 km még az otthona, akkor úgy. Teli van mémekkel az internet, hogy még a járvány is elkerüli ezt az országot. Lehetséges. De ha valós számok lennének közölve vagy szivárogtatva, szerintem döbbenetes lenne, a fertőzött/elhunyt arány, mert az orvosi színvonal még a felsoroltaknál is rosszabb.
A lényeg a mutatott precízség, már március 1 előtt is kesztyűben és maszkban flangálás, dokumentumok kitöltése haza érkezéskor, hogy nyilvántartásba legyen a saját karantén idején, stb. Miközben ismét vesztegelésre kényszeríti a határ külső szakaszán a saját népét, mert nem engedi be a külföldi rendszámú autó tulajdonos (80%) családtagját egy 300 méteres oda-vissza szakaszra, hogy haza tudja szállítani a sajátját, inkább a magyar szakaszon jobb ha vesztegel, éjszakázik szabad ég alatt, hátha amire szerencséje lesz és rá kerül a sor a privát buszban lázasan érkezik meg, ha előtte nem is volt egyáltalán beteg.
Jövő hétre hószállingózás, minden éjszaka fagy, és csak jönnének hazafelé, mert ugye Húsvétig kalkulált mindenki dolgozni. A pénz amit keresett, az ugye meg el van értéktelenedve (euró és dollár magas), mert ugye legtöbben Csehországban és Magyarországon nyomják Kárpátaljáról, ez a kettő van megszakítva.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. március 21., szombat 6:12

Ha már a hotelek. Én egy 4* hotelben vagyok kertész/udvaros/karbantartó éppen mikor a helyzet mit kíván... és ma lesz 11 órakor valami gyűlés az összes dolgozónak. A szabadnaposakat is berendelték....kivancsi leszek.
Bár elvileg én nem vagyok veszélyben. Egy anya/fia páros a tulajdonos és úgyhallottam az egyiküktől, hogy nekem mindenképp lesz munkám mivel a rendet óvni kell és a növényeket is ápolni. Mellesleg olyat is hallani lehetett h 5 hónapra elég fizetési tartalékja van a munkavállalók felé.

Szóval szorítsátok. Hogy legyen még holnap is munkám. :)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. március 20., péntek 23:17

hala real írta:
'shutterisland írta: angliaban is nagy bejelenteseket tett boris.

pubok, ettermek, stb azonnal bezarasra itelve, illetve a gym-ek, szinhazok, stb is asap.
alkalmazottakat elviekben a rendes fizetesuk 80%-aval fizetik, de ezt azert jobb kivarni.

nalunk is benn van most az osszes boss nagy tanacskozasokba'
Hotelekrol nem volt szo? Mert arrol nem olvastam. Nalunk ma lett szinte mindenki kirugva a helyzet miatt, most viszont itt is megy a tanacskozas, hogy igy akkor lehet, hogy megse. Elvileg hetfo korul kapjuk a tajekoztatast.
Téged is kirúgtak?

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2020. március 20., péntek 23:01

Faust írta: Mondjuk Kinaban virus nelkul is ezt csinaljak, egy percet sem elnek ott szivesen.
Én kint voltam dolgozni decembertől január 5ig.
11 városban jàrtam ez idő alatt.
A legnagyobb az sanghaji volt. Elég para egy világ az ott.. cyberrendőrségtől kezdve, retina és arc figyelő fizetésen at van ott minden.

Nagy élmény volt kint. Életre szóló. De többet nem megyek :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Shektor
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2017. július 18., kedd 14:55
Kedvenc játékosaid: Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Shektor » 2020. március 20., péntek 22:52

El Sie7e írta: Komolytalan vagy :ike:

A cellainformaciokat mar regota eleg sok mindenre hasznaljak

Én régen se értettem egyet vele.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 20., péntek 22:47

Mondjuk Kinaban virus nelkul is ezt csinaljak, egy percet sem elnek ott szivesen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég