OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 13., hétfő 13:53

kierkegaard írta:
rashidm írta:
Én haverokkal mennék Kanárira szeptember közepén... hát necces.
nekem meg augusztus vége egy korfu..Mindenesetre úgy vagyok vele, hogy ha nem megyek akkor a refundból hozzácsapva megyünk mauritiusra később.
Korfu, Mauritius.
Same same but different :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. április 13., hétfő 13:48

realistahuni írta:
Valami WHO-s szakértő szerint 2021 ősze előtt nem lesz biztonságos koncerteket rendezni.
Wat? :ozil:

Forrásod van róla esetleg?
Ha ez igaz akkor a meccsek is jó sokáig lehetnek zártkapusak.
A New York Times-os interjút, amire hivatkoznak még nem csekkoltam le, de több más, külföldi zenével és koncertekkel foglalkozó oldal is lehozta.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. április 13., hétfő 13:37

soadroli írta:
ateeemadrid írta: Szerintem ezen a nyáron nem nagyon lesz ilyen nagyobb fesztivál megtartva, még ha kezdene lecsengeni a dolog, akkor is kockázatos lenne. Én a Nova Rockkal szoptam be, bár az alapból júniusban lett volna, úgyhogy várható volt.
nekem meg itt a 2 soad, meg 1 korn koncertjegyem, (kb 100k :mrgreen: ), csak visszautalják ha elmarad.
dettó 3 koncertjegyem van (150 euro), ebből már az egyik elmaradt (márc 22), kettő további jön még júni 1 és júli 11. Véhetően azok is elmaradnak. De a hivatalos oldalukon azt írták, hogy egyelőre még nem muszáj visszaváltani, keresnek őszre (jóval későbbra) időpontot. Ha meg tudják oldani a helyszínnel és fellépővel nincs gond, érvényes a koncertjegy. Egyéb esetben nyilván visszaadják az árát. Ha tutira megtartják jövőre, vagy valamikor, felőlem maradhat(nak) a jegy - jegyek.
Lenne még egy koncert, amire szívesen elmennék, az kivételesen december közepén, bízok benne, hogy arra már talán el tudok menni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. április 13., hétfő 13:29

kierkegaard írta:
nekem meg augusztus vége egy korfu..Mindenesetre úgy vagyok vele, hogy ha nem megyek akkor a refundból hozzácsapva megyünk mauritiusra később.
Aug vége 25 napos Japán körút... valszeg off lesz az egész, de még reménykedek. Szállások mondjuk ingyen lemondhatóak, de a repjegyet nem kéne elbukni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. április 13., hétfő 13:27

rashidm írta:
Én haverokkal mennék Kanárira szeptember közepén... hát necces.
nekem meg augusztus vége egy korfu..Mindenesetre úgy vagyok vele, hogy ha nem megyek akkor a refundból hozzácsapva megyünk mauritiusra később.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. április 13., hétfő 13:08

ha mar penzvisszafizetes, egyelore ugy nez ki, hogy nekem a ryanair refund sem lesz egy annyira egyszeru kor.

28-an toroltek a return jaratunkat portugaliaba, refundot lehetett kerni, kertem is.
az en fiokommal tortent a foglalas, en voltam a passenger 1, az en kartyamrol fizettem, szoval nyilvan a kitoltendo form-ban az en nevemmel probaltam.
min.10x ujraprobaltam ekezetekkel, 3.nevvel, sorrendet felcserelve, stb de sehogy sem volt jo (termeszetesen ujra be kellett mindig irkalni a tobbi adatot is) aztan beprobaltam asszony (passenger 2) nevevel es egybol elfogadta. :lol:

akkor jott az e-mail, hogy 20 napon belul kerul majd feldolgozasra a kerelem.

egy par nap mulva kertek, hogy toltsem ki ujra a formot "techinikai hiba" miatt, masnap jott egy uj mail, hogy akkor most jo es mostantol szamitva 20 napot kernek.

tegnap kaptam egy ujabb emailt, hogy nagyon sok request jon a covid 19 miatt, a staff sajnos short ekozben, igy priorizaljak a "legsebezhetobb utasokat" es a kerelmeket sorba allitjak.
itt mar nem josolnak varhato idotartamot sem.

sajna latszik, hogy ezek a legitarsasagok kulonosen nagy sz.rban vannak.
( megjegyzem, van olyan ismerosom, aki mar megkapta a refundjat pedig csak par nappal hamarabb igenyelte, szoval ez eleg random lehet. )

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. április 13., hétfő 13:06

realistahuni írta:
Valami WHO-s szakértő szerint 2021 ősze előtt nem lesz biztonságos koncerteket rendezni.
Wat? :ozil:

Forrásod van róla esetleg?
Ha ez igaz akkor a meccsek is jó sokáig lehetnek zártkapusak.

Más:

Nyaralást ki hogy látja?

Szerintem olaszoknál és spanyoloknál sanszos hogy az egész szezon off.
Nekem Krétára lenne repjegyem augusztus második felében arra még azt mondanám hogy van némi esély de szoros lesz.
Én haverokkal mennék Kanárira szeptember közepén... hát necces.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. április 13., hétfő 13:06

Valami WHO-s szakértő szerint 2021 ősze előtt nem lesz biztonságos koncerteket rendezni.
Wat? :ozil:

Forrásod van róla esetleg?
Ha ez igaz akkor a meccsek is jó sokáig lehetnek zártkapusak.

Más:

Nyaralást ki hogy látja?

Szerintem olaszoknál és spanyoloknál sanszos hogy az egész szezon off.
Nekem Krétára lenne repjegyem augusztus második felében arra még azt mondanám hogy van némi esély de szoros lesz.
Love football, hate antifa.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. április 13., hétfő 12:28

Ez ugyan nem koncert....de a verseny nevezési díjak is érdekesen alakulnak.

Egyik helyen viszik a nevezés 50%-át. Közel 25 ezernél ez is fájó.Ilyen lehetőségeket adtak...
Visszakapod a másik felét.
Jövőre biztosítva a helyed, de 50% megint fizetni kell.
Átviheted más eseményekre a fele pénzt....
Másik helyen persze jövőre 100%-ban biztosíva a nevezés. Visszakérésnél pedig 30%-ot visznek el...

Mikor hogy... :/
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. április 13., hétfő 12:27

Valami WHO-s szakértő szerint 2021 ősze előtt nem lesz biztonságos koncerteket rendezni.

Én is sajnálom, mert nekem is zsebben SOAD meg a Deftones, utóbbi bakancslistás és még nem láttam őket élőben.
Az Parkos buli, úgyhogy szerintem azt visszautalják. A System viszont arénás, és ismerjük, hogy milyen gyorsan elkapkodták a jegyet, én ott inkább választanám a halasztást. Ki tudja jönnek-e megint, illetve, hogy leszek-e megint akkora mákos, hogy berántsam a kiemelt állójegyet.
Viszont az alapvetően fesztivál turnénak indult, talán 4-5 arénás buli van közte, úgyhogy simán lehet, hogy abból se lesz eltolás.

KoRn-ra nincs jegyem, de azt is terveztem. Viszont azóta is áldom az időzítést, hogy a FFDP még belefért a nagy korlátozások előtt.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. április 13., hétfő 12:06

Aerosmithesre van jegyem. Ők már amúgy is veszélyeztettek, biztos nem lesz. Bár náluk már a jövőre halasztás is necces :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 13., hétfő 11:52

ateeemadrid írta:
csak visszautalják ha elmarad.
sztem emiatt nem kell aggódni, viszont biztos időigényes lesz a dolog
Santana koncert tapasztalat ismerősnek.
Először azt írták 14 napon belül visszakapják, majd azt hogy jövőre lesz koncert és érvényes lesz rá a jegy. No cach back.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. április 13., hétfő 11:49

csak visszautalják ha elmarad.
sztem emiatt nem kell aggódni, viszont biztos időigényes lesz a dolog

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. április 13., hétfő 11:46

ateeemadrid írta: Szerintem ezen a nyáron nem nagyon lesz ilyen nagyobb fesztivál megtartva, még ha kezdene lecsengeni a dolog, akkor is kockázatos lenne. Én a Nova Rockkal szoptam be, bár az alapból júniusban lett volna, úgyhogy várható volt.
nekem meg itt a 2 soad, meg 1 korn koncertjegyem, (kb 100k :mrgreen: ), csak visszautalják ha elmarad.
Kép

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. április 13., hétfő 11:12

Szerintem ezen a nyáron nem nagyon lesz ilyen nagyobb fesztivál megtartva, még ha kezdene lecsengeni a dolog, akkor is kockázatos lenne. Én a Nova Rockkal szoptam be, bár az alapból júniusban lett volna, úgyhogy várható volt.

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: shoota » 2020. április 13., hétfő 11:09

Szerintetek meddig fog ez az egesz tartani? Augusztusban a Szigetet megtartjak majd vagy az is elmarad? Terveztem menni :kalapos:

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2020. április 13., hétfő 11:02

olasz halálozások száma az előző évekhez képest


Nem, nem jelent meg a számokban. :kivagyhe:
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. április 13., hétfő 10:27

NY-ban is hagyományosan minden évben tömegsírokkal nyomják
Ha már itt tartunk, igen, Hart Island erre van náluk, a hajléktalanok, illetve mélyszegények ott kapnak végső nyughelyet.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. április 13., hétfő 10:23

én azzal sem tudok feltétlenül egyet érteni, hogy ez egy mezei influenzához hasonlíható
attól azért jobban terjed és talán halálosabb is, de ezt csak utólag lehetne kijelenteni

viszont akik ennyire a távolságtartás mellett kardoskonak és így a gazdaság leállítása mellett, és a gazdaság összeomlása vs. emberélet kérdéskörben ennyire határozottan az emberéletek mellett foglalnak állást, azoktól kérdezném, belegondoltatok már, hogy ez a gazdasági összeomlás mivel jár közvetett módon? pontosan, ugyan azzal mint a koronavírus közvetlen módon. rengeteg áldozattal. és itt nem a gazdasági értelemben vett áldozatokra kell gondolni, hanem bizony rengeteg halottja is lesz ennek közvetett módon.

a közeljövőben, amíg nincs kifejlesztett védőoltás egyetlen mód van az emberi és gazdasági túlélésre, az ütemezett leállások és emberi távolságtartások bevezetése. amikor lecsengőben van az első fázis újra csökkenteni kell a korlátozásokat, a gazdaságot feléleszteni, majd amikor újabb hullám jön, akkor bizony a korlátozásokat újra be kell vezetni
így minimalizálható a kár mind2 oldalról, az egészségügy túlterhelése és a gazdaság összeomlása

remélem, hogy most tanultunk mindannyian ebből a vírusból és talán a következő fázis korlátozások nélkül is kevésbé fog terjedni, azt a minimális távolságtartást és higéniai szabályokat betartva, amit hetek óta szajkózik Cecília asszony
nem azt mondom, hogy ezeket betartva el fog tűnni a vírus, viszont ezzel nagyobb lehet az esélye hogy még kevésbé terjedjen - kevesebb korlátozást fenntartva
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. április 13., hétfő 10:18

El Sie7e írta:

Az emberek többsége valószínűleg

feltételezések, innentől kezdve egy cikknek nincs értelme

hangulatkeltés, pánik fokozás

kép meg sehol hogy az utáckon hullák hevernének

Ja, minden évben ilyeneket okoz az influenza járvány, NY-ban is hagyományosan minden évben tömegsírokkal nyomják. Valóban csak feltételezések, innentől kezdve biztos csak hirtelen sokan haltak meg, ez ott mindennapos.

https://www.youtube.com/watch?v=XHsfjnRB-uA

tessék, ha képeket akarsz nézni, meg videót.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég