OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 18., hétfő 17:43

Ha jó állapotú és tényleg féláron van, akkor bőven jó ilyen szaladgálósnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 18., hétfő 16:16

Realista24 írta:
nmate írta:

Mi lett végül?

Én végül Kellysben találtam meg ami kell. Igazából nekem az segített, hogy ezt tudtam rendelni ami még idén ideér és ezen volt olyan fék amivel már kibékülök.
Update, most egy Genesis sx3.8-ról alkudozok...de nem tudom be merjem-e vállalni.
Amit kiderítettem róla, hogy Intersport saját márkás terméke, listaára elég magas, viszont ez most kevesebb, mint féláron lenne, két éves darab. Felszereltségre elég jónak tűnik. De jó lenne, ha valaki még tudna írna róla itt valamit :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 18., hétfő 15:32

nmate írta:
Realista24 írta: Kellys Cliff 70 még ami képbe jöhet egy oldalról. Bedurcizok aztán egy használtfos Gepida lesz :lol:
Mi lett végül?

Én végül Kellysben találtam meg ami kell. Igazából nekem az segített, hogy ezt tudtam rendelni ami még idén ideér és ezen volt olyan fék amivel már kibékülök.
Update, most egy Genesis sx3.8-ról alkudozok...de nem tudom be merjem-e vállalni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 18., hétfő 15:29

nmate írta:
Realista24 írta: Kellys Cliff 70 még ami képbe jöhet egy oldalról. Bedurcizok aztán egy használtfos Gepida lesz :lol:
Mi lett végül?

Én végül Kellysben találtam meg ami kell. Igazából nekem az segített, hogy ezt tudtam rendelni ami még idén ideér és ezen volt olyan fék amivel már kibékülök.
Ah még semmi, viszont tegnap este mocskos ideges lettem. Felraktak egy KTM life tracket, garisat, 109ért...elvitték 1 perccel az orrom előtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 18., hétfő 15:20

Realista24 írta: Kellys Cliff 70 még ami képbe jöhet egy oldalról. Bedurcizok aztán egy használtfos Gepida lesz :lol:
Mi lett végül?

Én végül Kellysben találtam meg ami kell. Igazából nekem az segített, hogy ezt tudtam rendelni ami még idén ideér és ezen volt olyan fék amivel már kibékülök.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2020. május 14., csütörtök 18:24

Hi!

Egyik ismerősöm emeltezett ma Építőipari ismeretekben, nem volt elég figyelmes és a rajzolós feladatnál ahol külön pontban kivan emelve, hogy: -Ceruzával dolgozzon
Ő tollal rajzolta le a dolgokat.

Kérdés, így totál minusz ezeknek a pontoknak? Fordított esetben megérteném, de így talán nem annyira számít.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 14., csütörtök 11:52

ujabb enyhitesek mo.-n

meg tart az elo kormanyinfo elvileg.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. május 12., kedd 22:14

A Radio Free Europe különleges galériát állított össze a Fortepan képeiből, "Összetört Város" címen a világháború végének évfordulójának alkalmából. Igaz, Budapest ostroma néhány hónappal korábban, 1945 februárjában végetért.
Link.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. május 12., kedd 16:08

Bencze írta:
Legalabb migrancsok nincsenek
Na ez sem olyan biztos...

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Bencze » 2020. május 12., kedd 16:02

Jo uton haladnak Kina es Oroszorszag fele.
Legalabb migrancsok nincsenek

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 12., kedd 16:00

vigyazni kell, mit posztolsz a virussal kapcs

:sly:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8414
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. május 12., kedd 14:08

pátkán írta: Kis házi.

Jòsika (ejtsd jòzsika) Miklòs írò

Nyelvtanilag hasonlò kiejtessel keresek masik hires emberket. Tipp? :hmmm:
Huh
Ha csak egy kell akkor ő lesz az.
https://www.google.com/amp/s/cardinalis ... 3flayout=5


https://hu.m.wikipedia.org/wiki/Sigmond_Istv%C3%A1n
https://hu.m.wikipedia.org/wiki/%E2%80%99Sigmond_Elek

Nem egyszerű :D

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2020. május 12., kedd 10:47

Kis házi.

Jòsika (ejtsd jòzsika) Miklòs írò

Nyelvtanilag hasonlò kiejtessel keresek masik hires emberket. Tipp? :hmmm:
joabulicsak

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. május 11., hétfő 9:18

Ez megint mire jó? Emberek életével játszadoznak a szaros seggük mentésére.... :cens:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 10., vasárnap 13:16

ateeemadrid írta: Tényleg vicc kategória ez az éles váltás amúgy, ezekre, hogy csak a vendéglátóegységek teraszán lehet lenni, 1.5 méter távolság, szájmaszk, szarnak magasról, a kocsmák úgy televannak fiatalokkal, mintha mi sem történt volna.
Itt nálunk szlovákiában sorra járják az ellenőrök az üzleteket, kocsmákat stb helyeket és a büntetések 20 ezer eurónál indulnak. Itt a faluban is ez megy, minden terasz asztal fullon van, de épp tegnap tekertem majdnem 50 km-t, bejártam a környéket és a legtöbb helyen mindenki tartotta, maszk, 1-2 ember per asztal. Láttam egy kocsmát ahol minden asztalnál 1 ember ült tisztes távban egymástól.

Sport szempontjából szerintem még szeptemberben is lesznek pozítív eredmények én attól tartok, játékosok, edzők, stáb, bárki, túl sok személyről van szó

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. május 10., vasárnap 12:59

az emberek felelőtlenek. az elmúlt időben is már kezdett beütni az ebihal figyelem tartomány és kezdték félvállról venni a dolgokat mert megszokták. én továbbra sem megyek sehova mert közvetlen környezetemben van veszélyeztetett. megértem akinek mennie kell és ez rendben is van. én is egy háztartásban élek egészségügyi dolgozóval és mennie kell. de pont ezért van elsőkezes info hogy mi megy a kórházban. szerintem korai a feloldás és amilyenek az emberek nagy ugrásra készülök de remélem tévedek.

hogy foci is legyen benne nem meglepőek ezek a pozitív tesztek. ha nem a pénz lenne mögötte leszarnák a szezont. szomorú hogy ennek ellenére is próbálják tuszakolni. aki ott dolgozik azok is ugyanolyan emberek. nekik is vannak rokonaik betegségekkel vagy bármi mással. felelőtlen az egész

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. május 10., vasárnap 12:38

Nem csoda, nagyon sok volt ez a két hónap szórakozás nélkül. Én is egyből kirobbantam otthonról ahogy lehetett. Ha nem a kutyaszaros pesterzsébeten laknék még földet is csókoltam volna. És a másik oldalnak is kell már a feloldás mint egy falat kenyér, szezon van, kell a bevétel a vendéglátóknak.
Mindenesetre én elégedett vagyok, rosszabbra számítottam, de ezt az első hullámot szerintem elég jól átlépte Mo.

Kérdés hogy ősszel mire számíthatunk, de úgy vettem észre, hogy komolyan számolnak a második hullámmal, remélem azt is jól átvészeljük.

Ugye elég sok helyen bele lehet futni ebbe a diagramba, a spanyolnáthánál is ez volt, amkikor felütötte fejét,4-5 hónap alatt, a tavasz végére elfogyott. Aztán ősszel újra erőre kapott és sajnos akkor vitte el az áldozatok nagy részét.
Gondolom ezer soron áttanulmányozták a szakik hogy mi lenne a jó, szóval remélhetőleg nem lesz akkora gond ezúttal.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. május 10., vasárnap 12:24

Tényleg vicc kategória ez az éles váltás amúgy, ezekre, hogy csak a vendéglátóegységek teraszán lehet lenni, 1.5 méter távolság, szájmaszk, szarnak magasról, a kocsmák úgy televannak fiatalokkal, mintha mi sem történt volna.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. május 10., vasárnap 12:19

Két hét múlva kiderül, hogy mi a helyzet. Most úgy tűnik, hogy mindenki megőrült és megrohamoztak mindent. Az utak újra megteltek, parkolni lehetetlen, a boltokban sokan a korlátozás ellenére is vagy maszk nélkül tobzódnak, vagy lehúzzák az orrukról.

Mérhetetlen felelőtlenségnek tartom azt, ahogy a társadalom ezt kezeli. Ahogy az utakon a sebességhatár és a lámpák le vannak szarva, úgy a távolságtartás is. Már ahol fel van festve a 1.5m, azt se tartják be.

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. május 10., vasárnap 11:56

Anthony írta: NÉMETORSZÁG: KÉT POZITÍV TESZT, KARANTÉNBAN AZ EGÉSZ CSAPAT!
Jövő héten döntenek a Dynamo Dresden sorsáról, de az biztos, hogy két hétig nem tudnak játszani

Kezdődik.
Hogy lehet így bajnokságot lejátszani?
Áthoztam ide, mert átfogóbb a téma:

Továbbra is érdekes kérdéseket vet fel nálam ez a vírus. Mi lesz, ha nem lesz rá vakcina? (És ha lesz, akkor mindenki megkapja, vagy a szegények le lesznek ejtve?) Továbbra is ennyire kell félni tőle? Annyira, hogy eltöröljünk olyan dolgokat, mint a csapatsportok, de annyira azért ne, hogy a jóllét és a fogyasztói társadalom fenntartása miatt ne szarjuk le továbbra is a környezetvédelmet vagy az egészségünket? Jut eszembe, Steve: a svédek kihaltak már? :karaj:
Magyarországon (tudom, hogy hazudnak, de erről van infó) a 413 elhunytból 1 db 72 éves embernek nem volt más, súlyos, halálos betegsége, 5-6 embernél nincs adat. Az átlagos napi elhalálozás hazánkban 355 fő. Az átlagos napi koronás elhalálozás hazánkban 7 fő.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég