OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

El Blanco
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:50
Kedvenc játékosaid: Minden Real Madrid játekos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Blanco » 2020. május 19., kedd 15:12

csababarca írta: Hátha valaki jártasabba témában, én csak egymásnak ellentmondó infókat találok.

Barátnőm lengyel, és szeretnénk júniusban egy hétvégére hazamenni a családjához, karácsonykor volt utoljára...húsvétkor mentünk volna de nem lehetett.
Most mi a tényállás ezzel kapcsolatban? Főleg Szlovákia a kritikus pont, elvileg nyitva a határátkelő ami nekünk kell (Tornyosnémeti), de mire lehet számítani?

Talán ő könnyebb helyzetben van, mert van lengyel és magyar lakcímkártyája is, de nekem csak magyar ugye. Ki tudunk menni és vissza is tudunk jönni?

illetve, hol lehet érdeklődni ezügyben? Külügyminisztérium, vagy határrendészet?


tudom, jöhet a válasz, hogy minek akarunk menni, maradj otthon by győrffy celebpál, de tényleg fél éve nem volt otthon, én nyáron nem leszek itthon, ez lenne a legegyszerűbb, ha autóval elmennénk pl pünkösdi hétvégén.
A baratnod siman at utazhat azzal nem lesz gond... Akar ma is marmint lengyel magyar alampolgar de ami teged ilet neked mar problemasab egyenlore te nem lephetnel be Szlovakia teruleterre persze ez a kozeljovoben valtozhat

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. május 19., kedd 14:53

4 ajtós autó hátuljára létezik kerékpárszállító? Mindenhol csak tetőre, vonóhorogra vagy hátsó ajtóra szerelhetőt látok, de a 4 ajtósnál ugye a csomagtartó egészen máshogy nyílik.
Nincsenek nagy igényeim, elbírjon kettő felnőtt biciklit és lehetőleg ne fél óra legyen a fel-leszerelés :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. május 19., kedd 14:51

csababarca írta: barcás írta... :mrgreen:
halli. szlovákiába szerintem nem juttok be. a határokat szerdától nyitják, de csak a szlovák állampolgárok számára. azaz ők mehetnek ki, és ha 24 órán belül visszajönnek akkor nem mennek karanténba. ha tovább tartózkodnak külföldön, akkor 2 hét. de, én nem olvastam semmit arról, hogy külföldi állampolgár is bejöhet. én nem alapoznék erre a helyetekben.

utánaolvastam még. a szabály csak szlovák állampolgárokra vonatkozik, fix. tehát külföldiként nem juttok be. 15-én döntenek, hogy megnyitják-e a határokat. de akkor is csak csehország és ausztria jön szóba. (persze addig még sok idő van, és ha továbbra is jó lesz a helyzet, lehet MO-ra is kiterjesztik..ma nem volt fertőzött nálunk, tegnap és tegnapelőtt 1-1)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. május 19., kedd 13:31

Köszi!

Mondjuk bnőm cégének policy-je, hogy ha külföldről visszajön valaki, két hét karantén továbbra is.
szóval lehet sztornó az egész.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 19., kedd 12:20

csababarca írta:
Realista24 írta:

Ezt néztétek már?
https://konzuliszolgalat.kormany.hu/eur ... gyelorszag
igen, de nekem eszerint se egyértelmű.
mindenesetre ott van egy email cím, csak az nem tudom hogy magyarul is írhatok e rá, vagy ez lengyel?!

plusz a kérdés Szlovákia főleg, mert ők nem nagyon engednek senkit ki-be, legalábbis ez az infó.

de bogarászom tovább, amit linkeltél.
Magyar cím, magyar követség, mehet magyarul.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4417
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. május 19., kedd 12:19

Ez a lengyelországi magyar nagykövetség, bátran írj nekik magyarul.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. május 19., kedd 12:07

Realista24 írta:

Ezt néztétek már?
https://konzuliszolgalat.kormany.hu/eur ... gyelorszag
igen, de nekem eszerint se egyértelmű.
mindenesetre ott van egy email cím, csak az nem tudom hogy magyarul is írhatok e rá, vagy ez lengyel?!

plusz a kérdés Szlovákia főleg, mert ők nem nagyon engednek senkit ki-be, legalábbis ez az infó.

de bogarászom tovább, amit linkeltél.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 19., kedd 12:04

csababarca írta: Hátha valaki jártasabba témában, én csak egymásnak ellentmondó infókat találok.

Barátnőm lengyel, és szeretnénk júniusban egy hétvégére hazamenni a családjához, karácsonykor volt utoljára...húsvétkor mentünk volna de nem lehetett.
Most mi a tényállás ezzel kapcsolatban? Főleg Szlovákia a kritikus pont, elvileg nyitva a határátkelő ami nekünk kell (Tornyosnémeti), de mire lehet számítani?

Talán ő könnyebb helyzetben van, mert van lengyel és magyar lakcímkártyája is, de nekem csak magyar ugye. Ki tudunk menni és vissza is tudunk jönni?

illetve, hol lehet érdeklődni ezügyben? Külügyminisztérium, vagy határrendészet?


tudom, jöhet a válasz, hogy minek akarunk menni, maradj otthon by győrffy celebpál, de tényleg fél éve nem volt otthon, én nyáron nem leszek itthon, ez lenne a legegyszerűbb, ha autóval elmennénk pl pünkösdi hétvégén.
Ezt néztétek már?
https://konzuliszolgalat.kormany.hu/eur ... gyelorszag
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. május 19., kedd 12:00

Hátha valaki jártasabba témában, én csak egymásnak ellentmondó infókat találok.

Barátnőm lengyel, és szeretnénk júniusban egy hétvégére hazamenni a családjához, karácsonykor volt utoljára...húsvétkor mentünk volna de nem lehetett.
Most mi a tényállás ezzel kapcsolatban? Főleg Szlovákia a kritikus pont, elvileg nyitva a határátkelő ami nekünk kell (Tornyosnémeti), de mire lehet számítani?

Talán ő könnyebb helyzetben van, mert van lengyel és magyar lakcímkártyája is, de nekem csak magyar ugye. Ki tudunk menni és vissza is tudunk jönni?

illetve, hol lehet érdeklődni ezügyben? Külügyminisztérium, vagy határrendészet?


tudom, jöhet a válasz, hogy minek akarunk menni, maradj otthon by győrffy celebpál, de tényleg fél éve nem volt otthon, én nyáron nem leszek itthon, ez lenne a legegyszerűbb, ha autóval elmennénk pl pünkösdi hétvégén.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 18., hétfő 22:00

nmate írta: Ez mondjuk probléma egy ideje. Kedvencem az a réteg, amelyiket megelőzöm, de lámpánál besorol elém, hiába előzöm meg 20 méter múlva, de neki ott kell szerencsétlenkedni előttem, hátha lecsúszok én is a következő zöldről :lol: Másik a járdán, zebrán bringázós, mely mélyen felháborodik, ha így ledudálja az autós.
Budapesten most hogy mindenhova bringás sávot raktak, meg rájöttek az emberek, hogy egész jó ha nem a 7-es buszon csöpög rád más izzadsága: boldog boldogtalan megindult, nem is akarom tapasztalni mi mehet ott. Jobb is perpill vidéken.
Ma ahogy mentem a bicajert, Pest olyan volt mint a critical mass baszki :lol:

De a tó körül is, 10-20as csoportok.

Vagy kora reggel kell mennem vagy 5 után. Mondjuk nekem nem gond, csak ha a gyerek is nyeregbe pattan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 18., hétfő 21:46

Ez mondjuk probléma egy ideje. Kedvencem az a réteg, amelyiket megelőzöm, de lámpánál besorol elém, hiába előzöm meg 20 méter múlva, de neki ott kell szerencsétlenkedni előttem, hátha lecsúszok én is a következő zöldről :lol: Másik a járdán, zebrán bringázós, mely mélyen felháborodik, ha így ledudálja az autós.
Budapesten most hogy mindenhova bringás sávot raktak, meg rájöttek az emberek, hogy egész jó ha nem a 7-es buszon csöpög rád más izzadsága: boldog boldogtalan megindult, nem is akarom tapasztalni mi mehet ott. Jobb is perpill vidéken.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 18., hétfő 21:25

:mrgreen: :mrgreen:

Meg megint sokan voltak, pedig viszonylag későn indultam, vasárnap délután négykor. Tök fasza meg minden, hogy körbe megvan a bicaj út, már csak közlekedni kéne megtanulnia az embereknek, főleg, ha csoportban vannak. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 18., hétfő 21:22

Realista24 írta:
Nika91127 írta:

Fasza vétel, gratula :) Kezdem szarul érezni magam,h "túl drágán" vettem bicajt. A napokban kezdtem el kerekezni a környéken. Még 1-2 kiegészítő hiányzik (pl. kulacstartó), meg az erőnlétem se a régi, így most a 10 km ideális "bemelegítés", aztán majd fokozatosan lépdelek felfele.
Köszi.

Én hétvégén mentem egy tó kört (Velence), háztól házig 52-55km, 2:15 perc volt. Biztos semmi extra, de én azt hittem meghalok :lol: foleg hogy a btwin 26os alappal tettem meg :kalapos:
Bő 20 feletti tempó 26-ossal az bőven jó :mrgreen: Azt nem haladni találták ki, hanem játszani az erdőben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 18., hétfő 20:29

Nika91127 írta:
Realista24 írta:

65 ért megvettem. 80ra tartotta.

Köszi bytheway :)
Fasza vétel, gratula :) Kezdem szarul érezni magam,h "túl drágán" vettem bicajt. A napokban kezdtem el kerekezni a környéken. Még 1-2 kiegészítő hiányzik (pl. kulacstartó), meg az erőnlétem se a régi, így most a 10 km ideális "bemelegítés", aztán majd fokozatosan lépdelek felfele.
Köszi.

Én hétvégén mentem egy tó kört (Velence), háztól házig 52-55km, 2:15 perc volt. Biztos semmi extra, de én azt hittem meghalok :lol: foleg hogy a btwin 26os alappal tettem meg :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 18., hétfő 20:26

nmate írta:
Realista24 írta:

65 ért megvettem. 80ra tartotta.

Köszi bytheway :)
Ilyen?
Akkor az 65-ért jó deal.
Pont ez. Karcok vannak, de fel éve állt egy helyben. Most lemostam, egyből jobban fest.

Majdnem otthagytam amúgy, de úgy voltam vele hogy lemosom és ha nem jön be ugyamennyiert el tudom úgyis adni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2020. május 18., hétfő 19:49

Svédországban 27 éve nem hunytak el annyian egy hónap alatt, mint idén áprilisban.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. május 18., hétfő 19:39

Realista24 írta:
nmate írta: Ha jó állapotú és tényleg féláron van, akkor bőven jó ilyen szaladgálósnak.
65 ért megvettem. 80ra tartotta.

Köszi bytheway :)
Fasza vétel, gratula :) Kezdem szarul érezni magam,h "túl drágán" vettem bicajt. A napokban kezdtem el kerekezni a környéken. Még 1-2 kiegészítő hiányzik (pl. kulacstartó), meg az erőnlétem se a régi, így most a 10 km ideális "bemelegítés", aztán majd fokozatosan lépdelek felfele.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 18., hétfő 19:09

Realista24 írta:
nmate írta: Ha jó állapotú és tényleg féláron van, akkor bőven jó ilyen szaladgálósnak.
65 ért megvettem. 80ra tartotta.

Köszi bytheway :)
Ilyen?
Akkor az 65-ért jó deal.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 18., hétfő 18:39

nmate írta: Ha jó állapotú és tényleg féláron van, akkor bőven jó ilyen szaladgálósnak.
65 ért megvettem. 80ra tartotta.

Köszi bytheway :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 18., hétfő 17:43

Ha jó állapotú és tényleg féláron van, akkor bőven jó ilyen szaladgálósnak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég