OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. május 29., péntek 16:34

kiserik írta: Van egy másik videó, ami azt mutatja, hogy nem csak a rasszista rendőr térdelt az áldozat nyakán, hanem másik 2 rendőr is a saját testsúlyával (rajta térdelnek) tartja a földön. Korábban egy üzletben tartóztatták le (a hírek szerint hamis pénzzel akart fizetni és zavart volt) és arról is van felvétel, hogy az utcán kísérik megbilincselve. Hogy miért és miként került a földre, valamint a halál pontos oka még tisztázatlan legjobb tudomásom szerint.
Persze ha zavart, akkor eléggé kiszámíthatatlanná tud válni, hol együttműködő, hol nem. De azért életfontosságú szerven térdelni percekig? Ezt azért nem lehet nagyon megmagyarázni. Még akkor sem, ha nem biztos, hogy a halál oka ez volt.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 29., péntek 15:45

A Dzsudzsák hogy volt ott a meccsen, meg diplomata útlevele van esetből meg még több cikk született. Na és?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. május 29., péntek 15:17

csababarca írta:
El Sie7e írta:

Ilyen érvekkel aztán nehéz versenyre kelni :mrgreen: :mrgreen:
Én a cikkek fölötti cimkek alapján kerestem vissza és ennyit dobott ki
írd be hogy deák tér a keresőbe, mindjárt kidob jóval többet is.
főleg a demonstrációról, ha már a minneapolisi demonstrációval állítottad párhuzamba.
Nem a demonstrációval állítottam párhuzamba
Beírtam és a demonstrációról egy db cikk van (az h szél detti mit vár a belügyminisztertől nem hiszem h idevágó közvetlenül vagy h Dzsudzsák mit csinált és mit nem)
Előtte a gyilkos anyjának megszólalásán kívül 4 db cikk van
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. május 29., péntek 15:10

El Sie7e írta:

Ilyen érvekkel aztán nehéz versenyre kelni :mrgreen: :mrgreen:
Én a cikkek fölötti cimkek alapján kerestem vissza és ennyit dobott ki
írd be hogy deák tér a keresőbe, mindjárt kidob jóval többet is.
főleg a demonstrációról, ha már a minneapolisi demonstrációval állítottad párhuzamba.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. május 29., péntek 15:06

csababarca írta:
El Sie7e írta: index
deák téri kettős gyilkosság - bő 1 hét alatt 4 rövid cikk

minneapolisi eset - szűk fél hét alatt 6 cikk


ezt csak úgy itt hagyom
Ez nem igaz.

Cserébe az origón egyikről se könnyű cikket találni.
Ilyen érvekkel aztán nehéz versenyre kelni :mrgreen: :mrgreen:
Én a cikkek fölötti cimkek alapján kerestem vissza és ennyit dobott ki
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. május 29., péntek 14:59

El Sie7e írta: index
deák téri kettős gyilkosság - bő 1 hét alatt 4 rövid cikk

minneapolisi eset - szűk fél hét alatt 6 cikk


ezt csak úgy itt hagyom
Ez nem igaz.

Cserébe az origón egyikről se könnyű cikket találni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. május 29., péntek 14:29

index
deák téri kettős gyilkosság - bő 1 hét alatt 4 rövid cikk

minneapolisi eset - szűk fél hét alatt 6 cikk


ezt csak úgy itt hagyom
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. május 29., péntek 14:20

Victor írta: Csabi: köszi a tippet, megcsináltam, most egyelőre jó (kicsit jegesedik a hátulja, de nincs benne akkora jégtömb, amekkorától a Titanic is elsüllyedne).

Van viszont másik kérdésem :mrgreen: vettem egy használt TV-t, aztán itthon derült ki, hogy ilyen árnyékszerű csíkok vannak rajta. Ez főleg fehér háttérnél észrevehető és idegesítő, de mióta rádöbbentem, azóta mindig ezt figyelem, és annyira nem volt olcsó a tévé, hogy ne törődjek vele. Akitől vettem, ő szerinte nála nem volt ilyen :hmmm: Csatoltam egy képet a jelenségről. Szerintetek menthető, vagy átszabtak, és csesztem a pénzem, mert csak drágább lenne a hús, mint a leves? Egy szerelőt hívtam, de ő látatlanban azt mondta, hogy kuka...
Átszabtak sajnos.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. május 29., péntek 14:03

R. Carlos írta:
kiserik írta: 1 töredék felvétel alapján mondjátok ki a véleményeteket és ítélkeztek. Mint már annyiszor korábban. Gyilkos, rasszista, stb. Nem védeni akarom a rendőröket, de a pontos ismeretek hiányában ítélkezni nem szabad. Csak ebben a témában, itt a fórumon 2 rendőri túlkapásra (rasszizmusra) hozott példánál derült ki utólag, hogy nem volt az, rasszista meg végképp nem. Majd a bíróság eldönti, hogy mi történt és felelősségre vonja a bűnösöket. A többi csak parasztvakítás, szenzációhajhászás, és látjuk, hogy mit érnek el vele Amerikában, főleg a békés, PC, jogkövető, ártatlanul bántott és hátrányosan megkülönböztetett lakosság körében...

Más: korona ide, korona oda, itthon azért sok minden nem változik: https://g7.hu/kozelet/20200529/megalapi ... -es-nyert/

(Én meg nem pályázhatok a telepre napelemre, mert nincs még 1 éves a cég, a családi gazdálkodás meg ki van zárva alapból :-@ )
Valamilyen szinten ezzel tudok azonosulni, hogy mindennek megvan az oka. Feltehetőleg valamilyen erőszakosabb személlyel volt dolguk a rendőröknek. Viszont van egy arányossági követelmény, amit szerintem tartani kellene. Amennyiben az elkövető ellenszegülése, támadási szándéka megtörik és viselkedése átfordul másik irányba - együttműködő lesz, könyörög-, szerintem ennek a fajta testi kényszernek az alkalmazása nem szükséges(Itthon egyébként nem is megengedett). Sőt a véleményem szerint ha a hátán térdel, akkor is ugyanúgy kontroll alatt tudja tartani. Maximum még egy társa segítségét kéri.
Van egy másik videó, ami azt mutatja, hogy nem csak a rasszista rendőr térdelt az áldozat nyakán, hanem másik 2 rendőr is a saját testsúlyával (rajta térdelnek) tartja a földön. Korábban egy üzletben tartóztatták le (a hírek szerint hamis pénzzel akart fizetni és zavart volt) és arról is van felvétel, hogy az utcán kísérik megbilincselve. Hogy miért és miként került a földre, valamint a halál pontos oka még tisztázatlan legjobb tudomásom szerint.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2020. május 29., péntek 13:12

gondolom ez mar full hd okos tévé? annyira nem értek hozzá, de szerintem lehet cserélni kijelzőt de nem ér annyit a tv. nekem a lapos tévét verte be az asszony veletlen és mondtak ki lehet cserélni elég sokért (LG)
Ez is LG, és igen, full HD. Akkor javítani valószínűleg tényleg nem lehet, átvertek? :angry:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. május 29., péntek 12:57

Victor írta: Csabi: köszi a tippet, megcsináltam, most egyelőre jó (kicsit jegesedik a hátulja, de nincs benne akkora jégtömb, amekkorától a Titanic is elsüllyedne).

Van viszont másik kérdésem :mrgreen: vettem egy használt TV-t, aztán itthon derült ki, hogy ilyen árnyékszerű csíkok vannak rajta. Ez főleg fehér háttérnél észrevehető és idegesítő, de mióta rádöbbentem, azóta mindig ezt figyelem, és annyira nem volt olcsó a tévé, hogy ne törődjek vele. Akitől vettem, ő szerinte nála nem volt ilyen :hmmm: Csatoltam egy képet a jelenségről. Szerintetek menthető, vagy átszabtak, és csesztem a pénzem, mert csak drágább lenne a hús, mint a leves? Egy szerelőt hívtam, de ő látatlanban azt mondta, hogy kuka...
gondolom ez mar full hd okos tévé? annyira nem értek hozzá, de szerintem lehet cserélni kijelzőt de nem ér annyit a tv. nekem a lapos tévét verte be az asszony veletlen és mondtak ki lehet cserélni elég sokért (LG)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 29., péntek 12:37

Lábjegyzet kettő: le lehet nyugodni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2020. május 29., péntek 12:36

Csabi: köszi a tippet, megcsináltam, most egyelőre jó (kicsit jegesedik a hátulja, de nincs benne akkora jégtömb, amekkorától a Titanic is elsüllyedne).

Van viszont másik kérdésem :mrgreen: vettem egy használt TV-t, aztán itthon derült ki, hogy ilyen árnyékszerű csíkok vannak rajta. Ez főleg fehér háttérnél észrevehető és idegesítő, de mióta rádöbbentem, azóta mindig ezt figyelem, és annyira nem volt olcsó a tévé, hogy ne törődjek vele. Akitől vettem, ő szerinte nála nem volt ilyen :hmmm: Csatoltam egy képet a jelenségről. Szerintetek menthető, vagy átszabtak, és csesztem a pénzem, mert csak drágább lenne a hús, mint a leves? Egy szerelőt hívtam, de ő látatlanban azt mondta, hogy kuka...

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. május 29., péntek 12:24

Lábjegyzet:
Egy iránytű ugye körbeforog ezáltal nem tud kiakadni. :mrgreen:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2020. május 29., péntek 12:13

El Sie7e írta: Itt a temaban rajtad kivul mindenki csak a sajat velemenyet irta le eddig, te viszont masok velemenyet - ami nem is erre a konkret szitura vonatkozik sok esetben, hanem altalanossagban irnak a témáról - lenezve, ketsegbe vonva es ami meg fajobb, nem tisztelve probalsz olyan generlis velemenyt, altalnos igazsagot alkotni egy konkret ugy kapcsán ami kizar minden jozmsagot es esz ervet a vitanak nem nevezhető kinyiltkoztatasodbol
Visszaolvastam az uzeneteim, kivetel nelkul a "lenezo" dolgok erre az egy esetre erkeztek. Ennel az esetnel meg nem fogok egy olyan vonalat huzni, ahol szerintem elfogadhatova valik az esemeny. Nem, nem elfogadhato, semmilyen esetben sem a latottak.

Konkretan ez az eset:
géza írta:Igen, micsoda veszelyben volt az eletuk most is, hogy tiz percig teljes testsullyal a nyakan kellett terdelnie egy megbilincselt embernek. Vagy micsoda eletveszely volt akkor is, amikor a foldonfekvo emberbe uritettek ki a tarukat. Es ezek csak azok az esetek, amiket videora vettek az elmult idoszakbol.
géza írta:Nem csodalom, hogy nem minden esetben kooperalnak az emberek, amikor jo esely van ra, hogy vegzetes kimenetelu lesz szamukra a talalkozas. Btw George Floyd eseteben nem volt semmi ilyesmirol szo.

Van stressz? Nezd meg a videot. Milyen stressz volt ott? Megbilincselt, foldon fekvo ember, akinek a nyakan terdeltek 10 percig. Elotte levo videoban foldon levo emberbe uritettek ki egy tarat. Milyen stressz volt ott? Veszelyben volt ott az eletuk? Vagy amikor a rendor rossz hazba ment be, es lelovi az ott elo embert?
géza írta:Jezusom, nem hittem volna, hogy ekkora vitat generalok itt. Lattam tegnap egy videot, ahol egy rendor egy fekete ember nyakan terdelt tiz percig. Lattam harom hete egy videot, ahol egy terdelo emberbe uritettek ki a tarat. Szerintem ez rossz. Szerintem megolni egy embert, rossz. Nem oldalakrol beszelek, hanem a tettekrol.
Nem konkretan ez az eset:
géza írta:Senki nem mondja azt, hogy kocsog rendorok, ha mondjuk egy harlemi fekete drogbandaval valo leszamolasnal lelonek par bandatagot. Nem, itt visszatero, rendszeres tulkapasrol beszelunk.

Meg mindig jobb utolag magyarazkodni 10szer? Az 10 artatlan elet. Persze elfogadhato, ha ugy gondoljuk hogy egy fekete elet 1/10-ed annyit er, minden mas esetben nem annyira.

Az a baj, hogy ez az elfogadott a rendorokben. Latsz egy negert, lojj nyugodtan, majd utolag kimagyarazzuk, nincs szukseg arra, hogy nekik is adjunk jogokat.
géza írta:Ahogy irtam, ha egy shoot out van egy drog ganggel, akkor nem is erdekel, hogy japan, kinai, amerikai vagy feketet lonek le, az onvedelem. Az en moralis iranytumet kiakasztja ez a dolog, ahogy kiakasztja az is, ha feketek olnek meg feher rendoroket, csak az elmult idoszakban az egyikbol tobb jutott.
Es nem kotelezo tisztelnem minden velemenyt, nem fogok olyan velemenyeket sose tisztelni, amelyek szerint van olyan lehetoseg, ami szerint a videoban lattottak valaha jogosak lehetnek. Tisztelek minden mas velemenyt, peldaul füstet, akivel nyilvanvalo, hogy teljesen mashogy latjuk a dolgokat, de megis meg tudunk allapodni a legalapvetobb dolgokban, mint peldaul hogy van olyan eset, ahol indokolt a rendorok fegyverhasznalata, vagy az, hogy ami a videon volt, az minden szempontbol rossz.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. május 29., péntek 12:01

géza írta: :| :| :| :| :|

Nincs olyan verzio, olyan kifogas, olyan mondvacsinalt indok, ami jogossa teszi, hogy egy megbilincselt, hasan fekvo emberen, negy rendor jelenleteben het kibaszott percig terdeljenek a nyakan, mikozben a sajat eleteert konyorog. Ha szerintetek van erre magyarazat, vagy szerintetek nem eleg egy kibaszott tiz perces video, amin nyilvanvaloan latszik, hogy van/lett volna ennel jobb megoldas a szituaciora, akkor tenyleg nagyon-nagyon el vagytok tevedve. Nem csak ezzel a szituacioval kapcsolatban, hanem ugy un-block az eletben.

Geci, az az ember valakinek a gyereke volt. Valakinek az utolso kepe a gyerekerol az, hogy fekszik a hasan, amig egy rendor, harom tarsa kisereteben het percig teljes testevel terdel a nyakan. A gyerekenek az utolso szavai az voltak, hogy "i can't breathe". Ez az utolso amire emlekeznek vele kapcsolatban, ez az utolso ami megmarad. Gondolom, ha a te gyereked lett volna, akkor nem mondanad azt, hogy 1 felvetel alapjan itelkezunk.
Itt a temaban rajtad kivul mindenki csak a sajat velemenyet irta le eddig, te viszont masok velemenyet - ami nem is erre a konkret szitura vonatkozik sok esetben, hanem altalanossagban irnak a témáról - lenezve, ketsegbe vonva es ami meg fajobb, nem tisztelve probalsz olyan generlis velemenyt, altalnos igazsagot alkotni egy konkret ugy kapcsán ami kizar minden jozmsagot es esz ervet a vitanak nem nevezhető kinyiltkoztatasodbol
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. május 29., péntek 11:58

kiserik írta: 1 töredék felvétel alapján mondjátok ki a véleményeteket és ítélkeztek. Mint már annyiszor korábban. Gyilkos, rasszista, stb. Nem védeni akarom a rendőröket, de a pontos ismeretek hiányában ítélkezni nem szabad. Csak ebben a témában, itt a fórumon 2 rendőri túlkapásra (rasszizmusra) hozott példánál derült ki utólag, hogy nem volt az, rasszista meg végképp nem. Majd a bíróság eldönti, hogy mi történt és felelősségre vonja a bűnösöket. A többi csak parasztvakítás, szenzációhajhászás, és látjuk, hogy mit érnek el vele Amerikában, főleg a békés, PC, jogkövető, ártatlanul bántott és hátrányosan megkülönböztetett lakosság körében...

Más: korona ide, korona oda, itthon azért sok minden nem változik: https://g7.hu/kozelet/20200529/megalapi ... -es-nyert/

(Én meg nem pályázhatok a telepre napelemre, mert nincs még 1 éves a cég, a családi gazdálkodás meg ki van zárva alapból :-@ )
Valamilyen szinten ezzel tudok azonosulni, hogy mindennek megvan az oka. Feltehetőleg valamilyen erőszakosabb személlyel volt dolguk a rendőröknek. Viszont van egy arányossági követelmény, amit szerintem tartani kellene. Amennyiben az elkövető ellenszegülése, támadási szándéka megtörik és viselkedése átfordul másik irányba - együttműködő lesz, könyörög-, szerintem ennek a fajta testi kényszernek az alkalmazása nem szükséges(Itthon egyébként nem is megengedett). Sőt a véleményem szerint ha a hátán térdel, akkor is ugyanúgy kontroll alatt tudja tartani. Maximum még egy társa segítségét kéri.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2020. május 29., péntek 11:49

:| :| :| :| :|

Nincs olyan verzio, olyan kifogas, olyan mondvacsinalt indok, ami jogossa teszi, hogy egy megbilincselt, hasan fekvo emberen, negy rendor jelenleteben het kibaszott percig terdeljenek a nyakan, mikozben a sajat eleteert konyorog. Ha szerintetek van erre magyarazat, vagy szerintetek nem eleg egy kibaszott tiz perces video, amin nyilvanvaloan latszik, hogy van/lett volna ennel jobb megoldas a szituaciora, akkor tenyleg nagyon-nagyon el vagytok tevedve. Nem csak ezzel a szituacioval kapcsolatban, hanem ugy un-block az eletben.

Geci, az az ember valakinek a gyereke volt. Valakinek az utolso kepe a gyerekerol az, hogy fekszik a hasan, amig egy rendor, harom tarsa kisereteben het percig teljes testevel terdel a nyakan. A gyerekenek az utolso szavai az voltak, hogy "i can't breathe". Ez az utolso amire emlekeznek vele kapcsolatban, ez az utolso ami megmarad. Gondolom, ha a te gyereked lett volna, akkor nem mondanad azt, hogy 1 felvetel alapjan itelkezunk.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. május 29., péntek 11:26

1 töredék felvétel alapján mondjátok ki a véleményeteket és ítélkeztek. Mint már annyiszor korábban. Gyilkos, rasszista, stb. Nem védeni akarom a rendőröket, de a pontos ismeretek hiányában ítélkezni nem szabad. Csak ebben a témában, itt a fórumon 2 rendőri túlkapásra (rasszizmusra) hozott példánál derült ki utólag, hogy nem volt az, rasszista meg végképp nem. Majd a bíróság eldönti, hogy mi történt és felelősségre vonja a bűnösöket. A többi csak parasztvakítás, szenzációhajhászás, és látjuk, hogy mit érnek el vele Amerikában, főleg a békés, PC, jogkövető, ártatlanul bántott és hátrányosan megkülönböztetett lakosság körében...

Más: korona ide, korona oda, itthon azért sok minden nem változik: https://g7.hu/kozelet/20200529/megalapi ... -es-nyert/

(Én meg nem pályázhatok a telepre napelemre, mert nincs még 1 éves a cég, a családi gazdálkodás meg ki van zárva alapból :-@ )

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. május 29., péntek 10:48

Marky írta: Egy gyilkosságot - mert ez az volt - nem lehet semmilyen módon megindokolni.
Uhh.
Szerintem nincsenek ilyen általános érvényű dolgok.
Pl. egy gyilkosságot simán meg lehet indokolni önvédelemmel, személy- és értékvédelemmel, vagy szimplán azzal hogy gondatlanságból történt.
Jelen esetben ezek nem állnak fent, bár az utóbbi előfordulhat majd a bíró eldönti, hogy szánt szándékkal ölte-e meg... de attól még egy gyilkosságot is meg lehet indokolni, ha olyan a szituáció.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég