OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. július 8., szerda 6:02

oroszisti írta: Valaki volt esetleg mostansag Tokaj es kornyeken borkostolon? Egy hosszu hetveget tervezek 10 fos tarsasaggal. Vendeghazat szeretnek berelni sutogetesi lehetoseggel, illetve masnap egy borvacsorat tervezek, illetve ha a kozelben lenne valmilyen strandolasi lehetoseg az tokeletes lenne. Villanyban voltunk mar tobbszor, szivesen valtanank. Ha van szemelyes tapasztalat azt tart karokkal fogadom. Egy normalis honlapot meg nem talaltam eddig😁😁
én tokajtól 25kmre lakok nyíregyháza fele. rengeteg ilyen vendégház van, csodálkozok hogy nem találsz neten. a strandolást azt elfelejtheted max ha bejösztök nyh.ra sostó gyógyfürdőbe. ott tudtok strandolni a tisza ezen környékén nem igen. koszos, zavaros is eléggé

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: OFF

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2020. július 7., kedd 23:53

Valaki volt esetleg mostansag Tokaj es kornyeken borkostolon? Egy hosszu hetveget tervezek 10 fos tarsasaggal. Vendeghazat szeretnek berelni sutogetesi lehetoseggel, illetve masnap egy borvacsorat tervezek, illetve ha a kozelben lenne valmilyen strandolasi lehetoseg az tokeletes lenne. Villanyban voltunk mar tobbszor, szivesen valtanank. Ha van szemelyes tapasztalat azt tart karokkal fogadom. Egy normalis honlapot meg nem talaltam eddig😁😁
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. július 4., szombat 15:39

Az interju tobb eros pontot tartalmazott de a szemelyes kedvencem:

Mindig csak a tegnapihoz képest látjuk a helyzetet, az pedig sokkal nem rosszabb. Ha képesek volnánk az eseményeket folyamatában megélni, hogy honnan jutottunk el hová, akkor megdöbbennénk, mert sokat romlott az ország politikai, társadalmi helyzete.

Illetve ez is egesz jo:

Nem tudom elégszer ismételni, nem Orbán Viktort kell leváltani, hanem azt a társadalmi közeget, ami egyáltalán Orbán Viktort kormányon tarthatja. Ha nem így teszünk, akkor Orbán Viktor újra vissza fog térni, maximum másnak fogják hívni.

Persze ez az elkepzeles csak eg utopisztikus alom.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. július 4., szombat 13:59

És porszívóügynöknek sem utolsó. :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. július 4., szombat 13:16

kierkegaard írta: Ha akartok ma egy jo interjut olvasni akkor batran merem ajanlani az alabbit: https://alfahir.hu/2020/07/04/vona_gabo ... TsjeHCS2vw
Neki is meg voltak a saját hülyeségei, de magasan számomra a legnormálisabb, legértelmesebb politikus volt az elmúlt évtizedben a sok szerencsétlen ellenzéki között.
Legutóbb ezt a videóját láttam, az amerikai helyzettel kapcsolatban és milyen hatással lehet ez ránk is akár a jövőben.
link

Amúgy pl Ő lenyilatkozta jóval előre, ha nem nyer a Jobbik ő lelép, meg is tette, ritkaság már ez is a mai politikai világban, hogy valaki betartja a szavát :lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. július 4., szombat 13:03

Ha akartok ma egy jo interjut olvasni akkor batran merem ajanlani az alabbit: https://alfahir.hu/2020/07/04/vona_gabo ... TsjeHCS2vw

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. július 4., szombat 10:51

Ha már itt mindenre választ lehet kapni, akkor bedobnek egy új témát :mrgreen:

Medencébe ki milyen vegyszereket használ az algasodasra, fertőtlenítésre meg ehhez hasonlokra?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. július 4., szombat 7:59

Pls help!

Vki tudna Siófokon mondani egy helyet (lehetőleg az ezüstpart közelében) ahol adjak a holnapi meccsünket?? :-*
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

h.csabi
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h.csabi » 2020. július 2., csütörtök 16:26

Nálunk havi szinten megfordul 4-5000 euró is accountonként, eddig enm volt probléma, de szerintem nem szabad egyelőre Revoluton nagyobb pénzt tárolni, max válatani.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. július 2., csütörtök 16:16

db97 írta: Aki használ Revolutot, segíthetne picit. Olvasom, sok helyen, hogy nagyobb összegeknél előfordulhat, hogy zárolja a szamladat... na most, mi számít nagyobb összegnek? Gondolom azért 100-150 ezer Ft nagyságrendben nem kell meg ettől felni... albérletet szeretném ezen keresztül intezni, ezért kérdezem.

Köszi elore is!
Elektronika topikban az legutóbbi 2 oldalon beszéltünk róla.

db97
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2017. február 8., szerda 21:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: db97 » 2020. július 2., csütörtök 16:04

Aki használ Revolutot, segíthetne picit. Olvasom, sok helyen, hogy nagyobb összegeknél előfordulhat, hogy zárolja a szamladat... na most, mi számít nagyobb összegnek? Gondolom azért 100-150 ezer Ft nagyságrendben nem kell meg ettől felni... albérletet szeretném ezen keresztül intezni, ezért kérdezem.

Köszi elore is!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. június 26., péntek 23:20

Anthony írta:
Spanyol kutatók 2019. március 12-én gyűjtött barcelonai szennyvízmintákban is kimutatták az új koronavírus jelenlétét - írja a Barcelonai Egyetem pénteki közleményére hivatkozva az MTI.
Hogy is van ez akkor?
2018 január és 2019 december közötti fagyasztott mintákat vizsgáltak meg, ebből egy darab lett pozitív. Ráadásul semmi részletet nem írnak erről a témáról, egyelőre ez nálam clickbait hír kategória :roll:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. június 26., péntek 23:07

Spanyol kutatók 2019. március 12-én gyűjtött barcelonai szennyvízmintákban is kimutatták az új koronavírus jelenlétét - írja a Barcelonai Egyetem pénteki közleményére hivatkozva az MTI.
Hogy is van ez akkor?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. június 24., szerda 12:13

Agyam eldobom :lol: :lol: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. június 24., szerda 11:40

https://index.hu/sport/motorsport/2020/ ... -nyomozas/
:happy: :happy: :happy:

Félreértés, vagyis azt láttak bele, amit akartak.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. június 20., szombat 14:37

___Samy___ írta: Egyébként Steve, tudom ajánlani a Facebook csoportokat, ha alkatrészeket keresel. Ott mindig bont valaki autót.
Nem vagyok túl aktív mára facebookon, szóval ott nem nagyon voltam képben. Rákeresek magyarra és svédre is. Köszi a tippet! :agree:
Realista24 írta: [quote=kierkegaard post_id=<a href="tel:1060334">1060334</a> time=<a href="tel:1592557212">1592557212</a> user_id=5635]
helyes. jöjjön csak. Ilyen csodálatos évem még nem volt. A home office maga az áldás.

mondjuk ha jól emlékszem valamelyik ország bejelentette, hogy ők nem fognak ilyen szigorú korlátozásokat bevezetni. Szóval sajna nem lesz megint ilyen álom helyzet.
Szomorú hogy egy ilyen helyzet kellett hozzá hogy huszon harminc év után el tudd mondani hogy ez. Ölt a legjobb éved. Elég groteszk.
[/quote]

Ha valaki ilyet le tud írni, akkor az szerintem nem fogta fel a helyzet súlyosságát továbbra sem.

Nekem is voltak olyan időszakok, amikor azt éreztem, most már leszarom..aztán meghalt a főnököm apja. Beszélgetek a szomszéddal, mondom rég láttalak, azt mondja bezárták magukat két hétre, mert az intenzíven voltak elköszönni az apjától, aki szintén meghalt koronában..ezek most így csak a legközelebbi halállal végződött ismerettségeim. Gondolom, ha őket megkérdezed, ők nem lennének ennyire pozitívak. Nyilván mindenki csak magára gondol, amíg őt nem éri gond..illetve szerencsére nem mindenki.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peadani » 2020. június 19., péntek 17:26

kierkegaard írta: helyes. jöjjön csak. Ilyen csodálatos évem még nem volt. A home office maga az áldás.

mondjuk ha jól emlékszem valamelyik ország bejelentette, hogy ők nem fognak ilyen szigorú korlátozásokat bevezetni. Szóval sajna nem lesz megint ilyen álom helyzet.
Ha a céged nem agyhalottakból állna a vezetőknél akkor simán lehettél volna már előtte is home officeban :) Dehát kinek mi nyilván neked jó mert nem kell maszkba rohangálnod napi 8 órába otthon a 4 fal között :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 19., péntek 12:37

kierkegaard írta: helyes. jöjjön csak. Ilyen csodálatos évem még nem volt. A home office maga az áldás.

mondjuk ha jól emlékszem valamelyik ország bejelentette, hogy ők nem fognak ilyen szigorú korlátozásokat bevezetni. Szóval sajna nem lesz megint ilyen álom helyzet.
Szomorú hogy egy ilyen helyzet kellett hozzá hogy huszon harminc év után el tudd mondani hogy ez. Ölt a legjobb éved. Elég groteszk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. június 19., péntek 11:42

Én inkább azt kívánnám érjen véget ez a fos. Nekem is nagyon kényelmes a mostani helyzet
plusz egy.

speciel pl nekem is kedvezett (foleg anyagilag), es rendbe tudtam tenni par dolgot, amire nem volt soha sem idom es energiam.
de megis ugy varom, hogy minden visszaalljon a regi kerekvagasba, hogy hihetetlen.
az a szabadsag erzes, hogy akkor es oda mesz, amikor akarsz, legyen szo utazasrol, etteremrol, bowlingrol, barmirol, szvsz hosszu tavon megfizethetetlen.

meg gondolom senki nem szeretne facetimeon karacsonyozni meg szilveszterezni sem, ha nem muszaj. :D


Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. június 19., péntek 11:35

kierkegaard írta: helyes. jöjjön csak. Ilyen csodálatos évem még nem volt. A home office maga az áldás.

mondjuk ha jól emlékszem valamelyik ország bejelentette, hogy ők nem fognak ilyen szigorú korlátozásokat bevezetni. Szóval sajna nem lesz megint ilyen álom helyzet.
az usa jelentette be pl
viszont a munkahelyek hozhatnak egy második hullám esetén is olyan döntést, hogy home office-ba küldik az alkalmazottakat
itt inkább azokra gondolok, ahol emiatt nem áll meg az élet :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég