OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. szeptember 12., szombat 12:43

elnezegetve a szamokat rendesen beindult a masodik hullam otthon is.

szerintetek megint jon egy kemeny szigoritas pakk meg bezarogatasok az oszre ?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. szeptember 11., péntek 20:54

Anthony írta: Na az a pletyka, hogy Lőrinc válás utáni nője Várkonyi Andrea?
Valaki hallott erről valamit? :x
kozbeszerzest kell kiirni, love me tender. :mrgreen:

amugy de nehez lehet ilyen feltetlekkel csajozni. :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 11., péntek 19:45

Realista24 írta:
Realista24 írta: Na madridom népe, osztrák munkavállalót keresek, aki jártas mindenféle hivatalos ügyintézésben odakint. Köszipuszi. :sziv:
Na, megbukik a madridomnépének mindent megoldok képessége? :(
Már megbukott. :(

Senki sem ajánlott nekem teraszmosó cuccot. :|
Pedig ez egy bézik kvescsön volt.

Egyedül Kerlon mókázott itt a domestosszal. :kalapos:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. szeptember 11., péntek 19:14

Anthony írta: Na az a pletyka, hogy Lőrinc válás utáni nője Várkonyi Andrea?
Valaki hallott erről valamit? :x
Nem, de én rámennék az asszonyra, valami csak csurrant neki is. Ha más nem hallgatási/titoktartási pénzek :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. szeptember 11., péntek 19:08

Na az a pletyka, hogy Lőrinc válás utáni nője Várkonyi Andrea?
Valaki hallott erről valamit? :x

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. szeptember 11., péntek 18:50

Nekem befejezte az ugrálást, sőt, eltűnt teljesen mindenhonnan. :sly:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. szeptember 11., péntek 17:10

Realista24 írta:
Halfkey írta: Nem, ez új feature. Mondjuk ha lenne Madridom pro előfizetés ami eltünteti, megfontolnám :hmmm:
Adblock segít.
én eddig direkt kikapcsoltam az adblockot h ezzel is támogassam az oldalt, de ez az ide-oda ugráló geci már nekem is sok :mrgreen:

más: tud vki ajánlani olyan helyet ahova vihetném a kocsit alvázvédelemre? lehetőleg olyat ahol garanciát is adnak, anélkül nem hiszek az időtállóságban :kalapos:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62790
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 11., péntek 16:57

Halfkey írta: Nem, ez új feature. Mondjuk ha lenne Madridom pro előfizetés ami eltünteti, megfontolnám :hmmm:
Adblock segít.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4408
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. szeptember 11., péntek 16:40

Nem, ez új feature. Mondjuk ha lenne Madridom pro előfizetés ami eltünteti, megfontolnám :hmmm:

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sanko. » 2020. szeptember 11., péntek 16:37

csak nálam van a képernyő alsó sávjában folyamatosan hirdetés itt a madridomon? bezárni se tudom. más oldalnál nincs.

Norbi90
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2020. szeptember 9., szerda 10:17

uhh azt passzolom, emlékszek anyám itt németben igényelt, feltétele volt hogy iskolába járjak még amit igazolnunk kellett, kapott mindenféle formanyotatványt amit navnál ittott kellett kitölteni, emlékszek még hivatalos fordito irodában is kellett fordittatni papirokat egerben csináltattuk, akkor közös háztartásban kell élni amit persze igazolni is kell, egy szoval mindent igazolni kell :D finamzamtnál kell azthiszem igényelni ezt különben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62790
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 9., szerda 10:09

Norbi90 írta: szia, ki is költöznél ? én németországgal kapcsolatban vagyok jártas, de az osztrák is hasonló.

Tehát mindennek az alapja hogy legyen lakcímed, ami értelemszerüen azt jelenti hogy legyen lakásod, ha van ismerős akkor nála betudsz jelentkezni, mert bankszámlát, betegbiztosítást, bármit csak lakcímbejelentővel tudsz csinálni, ugye bankszámlát kell nyitnod mert arra kapod a fizetésed, bankokat kint is válogatni kell, vannak lehuzósabbak is vannak kedvezőbbek is, aztán kint nem egységes TB rendszer van mint otthon, vannak különbözö biztosítási irodák cégek, célszerü a legnagyobbhoz menni, itt németben pl midnenki AOK nál van, vagyis többség, itt németben elkell menned a bevándorlási hivatalba is például és bekell mutatnod a munkaszerződésed és azt hogy van lakásod, hogy ne elakard magad tartatni, persze ha van gyereked rá megtudod kérni a családi pótlékot ilyesmiket. adószámot németben például nem kell igényelni, hanem automaikusan kapsz mihelyst bejelentkezel lakcímre, vagy munkáltató intézi nemtudom osztrákban hogy müködik, nemtudom vane már munkaszerződésed, de sok helyen kérik lakásnál, ugyhogy ha van akkor azt vidd magaddal mindenhová. remélem nem tul nagy katyvasz amit irtam :D :D :D
Nem, nem akarok kiköltözni. Csak intéznék családi pótlékot, mindenféle beiskolázási támogatást stb.-t. Vannak remek irodák, akik vállalják mindezt 150 euróért :lol:

TB-t már intéztem, meg TB kártyát is, csak ez a családi pótlékot kéne csinálnom, hogy kivegyem a lóvét onnan is :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Norbi90
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2020. szeptember 9., szerda 9:58

szia, ki is költöznél ? én németországgal kapcsolatban vagyok jártas, de az osztrák is hasonló.

Tehát mindennek az alapja hogy legyen lakcímed, ami értelemszerüen azt jelenti hogy legyen lakásod, ha van ismerős akkor nála betudsz jelentkezni, mert bankszámlát, betegbiztosítást, bármit csak lakcímbejelentővel tudsz csinálni, ugye bankszámlát kell nyitnod mert arra kapod a fizetésed, bankokat kint is válogatni kell, vannak lehuzósabbak is vannak kedvezőbbek is, aztán kint nem egységes TB rendszer van mint otthon, vannak különbözö biztosítási irodák cégek, célszerü a legnagyobbhoz menni, itt németben pl midnenki AOK nál van, vagyis többség, itt németben elkell menned a bevándorlási hivatalba is például és bekell mutatnod a munkaszerződésed és azt hogy van lakásod, hogy ne elakard magad tartatni, persze ha van gyereked rá megtudod kérni a családi pótlékot ilyesmiket. adószámot németben például nem kell igényelni, hanem automaikusan kapsz mihelyst bejelentkezel lakcímre, vagy munkáltató intézi nemtudom osztrákban hogy müködik, nemtudom vane már munkaszerződésed, de sok helyen kérik lakásnál, ugyhogy ha van akkor azt vidd magaddal mindenhová. remélem nem tul nagy katyvasz amit irtam :D :D :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62790
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 9., szerda 8:10

Megoldom egyedül :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. szeptember 9., szerda 8:02

Realista24 írta:
Realista24 írta: Na madridom népe, osztrák munkavállalót keresek, aki jártas mindenféle hivatalos ügyintézésben odakint. Köszipuszi. :sziv:
Na, megbukik a madridomnépének mindent megoldok képessége? :(
Réj majd segít! :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62790
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 9., szerda 6:27

Realista24 írta: Na madridom népe, osztrák munkavállalót keresek, aki jártas mindenféle hivatalos ügyintézésben odakint. Köszipuszi. :sziv:
Na, megbukik a madridomnépének mindent megoldok képessége? :(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realfan9
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016. április 25., hétfő 17:03
Kedvenc játékosaid: Modric, Ramos, R9, CR, ZZ
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: London

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realfan9 » 2020. szeptember 8., kedd 12:29

Caraway írta: Pestiek!

BME Nemzetkozi gazdalkodas diplomaval(kozgazdasz), folyekony angol es alapfoku nemet nyelvtudassal mennyire nehez elhelyezkedni Pesten? Illetve milyen munkakorokben van ra lehetoseg?

Ugy hozta az elet, hogy lehet egy fel even belul vissza kell koltozzek Pestre videkrol, viszont egyelore elegge tanacstalan es kilatastalan vagyok mindennel kapcsolatban. :(

Koszi!
Mint pesti közgaszdász, azt mondom, hogy elég könnyū elhelyezkedni vele, de Pesten úgy általában is. Nem tudom, hogy most mit dolgozol, de nem hiszem hogy 1-2 hónapon belül ne találnál valami értelmeset. Meg ha nincsenek nagyon speckó elvárasok a munkában, akkor betanított excel-kapálás van sok helyen. Nyilván ami húzós, az a lakhatás. De semmiképp ne lõdd alá a bérigényed, inkább játssz kivárósat. A helyedben elkezdeném már most a keresést, úgyis az interjúk mostanában online zajlanak az elsõ körökben, ott már kiderülnek a lényegi dolgok (bér, munkakör, mindennapok, home office vagy on-site, egyéb juttatások, stb.)

Amennyire rálátok a pénzügyi, meg az SSC szektorra, nem nagyon fogta meg ez a kiszabott vírus a hiring process-t sehol. Általában olyan heti 30-50 Job Posting van nálunk, a pénzügyi területeken meg a referral bonus az egekben. Pénzügyes munkatársam mondta, hogy van olyan pénzügyi cég, ami még nálunk is kétségbeesettebben keres most mindenféle jöttmentet (nem rád értem, csak úgy általában :kalapos: ) egész korrekt bérekért. Persze a próbaidõ húzós, azt mostanában nem próbálnám ki szívesen (bár nálunk nem nagyon szokás elküldeni embert, hacsak a világáról sem tud). Az új kollégákat is online onboardoljuk, van olyan aki Áprilisban hozzánk került, azóta 1 napot volt az irodában, átvenni a belépõkártyáját.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 8., kedd 12:06

Simán el lehet helyezkedni, behívni várhatóan befognak, aztán ha nem előre lejátszott, akkor már csak rajtad múlik.

Viszont azért necces, én most nem lennék sehol próbaidős.
Nem illik.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. szeptember 8., kedd 11:52

Caraway írta: Pestiek!

BME Nemzetkozi gazdalkodas diplomaval(kozgazdasz), folyekony angol es alapfoku nemet nyelvtudassal mennyire nehez elhelyezkedni Pesten? Illetve milyen munkakorokben van ra lehetoseg?

Ugy hozta az elet, hogy lehet egy fel even belul vissza kell koltozzek Pestre videkrol, viszont egyelore elegge tanacstalan es kilatastalan vagyok mindennel kapcsolatban. :(

Koszi!
Nem nehéz, nekem ugyanez van csak BGE-n. De tapasztalattól, érdeklődési körtől is függ. Én pl. labdarúgásban dolgozom vele, de van szaktárs banki, rendezvényszervező, diplomácia szektorban is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. szeptember 8., kedd 11:29

Pestiek!

BME Nemzetkozi gazdalkodas diplomaval(kozgazdasz), folyekony angol es alapfoku nemet nyelvtudassal mennyire nehez elhelyezkedni Pesten? Illetve milyen munkakorokben van ra lehetoseg?

Ugy hozta az elet, hogy lehet egy fel even belul vissza kell koltozzek Pestre videkrol, viszont egyelore elegge tanacstalan es kilatastalan vagyok mindennel kapcsolatban. :(

Koszi!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég