OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. szeptember 15., kedd 8:35

Mit szóltok az új, megfiatalodott origohoz? :) Most szaladtam bele, hogy influencerekkel hírdetik magukat, hogy a fiatal olvasókhoz is eljussanak. Hát baszki, mindig van lejjebb... :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sámat » 2020. szeptember 15., kedd 8:22

Ért valaki az Outlookhoz? Vagy esetleg milyen levelező rendszert javasoltak, ha kb 3-500 e-mail címre akarok kiküldeni nem gmailes e-mail címről üzenetet? Éjjel kiküldtem titkos másolatban 300 embernek, valaki megkapta, valaki nem, ötletem nincs, hogy mi alapján. Mert a rendszer visszadobta, de páran válaszoltak rá, tehát oda meg elment.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. szeptember 14., hétfő 13:06

Nem akarok úgy tenni mintha értenék hozzá. De kötve hiszem hogy a halottak száma miatt hozták meg a döntést. Szerintem a kórházak telítettsége vagy várható telítettsége miatt döntöttek a vesztegzár miatt, hogy lassítsák a terjedést, ezáltal kevesebb fertőzöttel kelljen egyidőben megbírkóznia az eü-nek. Pláne hogy csak 3 hetes az intézkedés, tök egyértelmű hogy csak lassítani akarnak az egészen.

Annyit azonban még én is tudok hogy sehol sem az a cél az intézkedésekkel, hogy eltüntessék a vírust. Ha így lenne, tényleg teljesen hülyék lennének.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. szeptember 14., hétfő 12:22

https://index.hu/kulfold/2020/09/13/kor ... be_izrael/
Péntektől lép életbe a három hétig tartó második országos zárlat Izraelben
A háromhetes időszakban az országban mindenki csak maximum 500 méterre hagyhatja el otthonát. Zárva lesz minden oktatási és szabadidős intézmény, csak az élelmiszerboltok és a gyógyszertárak tartanak nyitva.
LOL
Ezek teljesen hűlyék...remélem nem követi senki a példájukat...
Szerintem eléggé bebizonyosodott, hogy nincs értelme a fullos vesztegzárnak..nem tudják teljesen eltűntetni a vírust úgy sem. Február óta 1100 covid halott van Izraelben, az azért nem egy katasztrofális szám..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 13., vasárnap 9:48

Ennyi pénzből Joma, egyértelműen.

Ha még egy tizest hozzáadobsz, adidas.
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. szeptember 13., vasárnap 9:17

+1 Joma. Évekig nyűttem őket, rohadt jó kis cipők voltak.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 13., vasárnap 9:15

Victor írta: Köszi a válaszokat srácok. Megnézem a Joma cipőket is, hátha azok barátibb áron vannak :mrgreen:
Nekem jelenleg Nike van, itt nem lehet kapni Jomat.

Viszont nekem is volt korábban amíg Magyarországon laktam Joma, két különböző is és komolyan azok voltak a legjobb cipőim. Ár-érték arányban gondolkodás nélkül megéri. Mondjuk ez már jó régen volt és nem tudom azóta mennyit változott a minőség, de ha a többiek azt írják, hogy még manapság is nagyon jó akkor csak ajánlom. A nagy márkákhoz hasonlítva pedig nincs olyan hatalmas különbség minőségben.

Amúgy ha a két nagy márka között kell választani, akkor nekem a Nike jobban bejött mindig. Valahogy jobban passzol a lábamhoz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2020. szeptember 13., vasárnap 9:19-kor.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2020. szeptember 13., vasárnap 9:03

Köszi a válaszokat srácok. Megnézem a Joma cipőket is, hátha azok barátibb áron vannak :mrgreen:

rinaldo
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. június 26., szerda 19:09
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rinaldo » 2020. szeptember 13., vasárnap 8:53

Sziasztok, van köztetek valaki aki Magyarorszagon használja a DIgiOnline-t és esetleg megengedi, hogy kipróbáljam Erdélybõl? Ha esetleg van valaki akkor pls pm-be írjon. Köszi :salute: :salute:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. szeptember 13., vasárnap 8:18

Én is a Joma-t mondanám. Igaz, a hernyótalapasát nem ismerem, de terembe sokkal sokkal hamarabb megvenném még egy 30/40 ezres Adidas/Nike-nál is. Szerintem nagyon kényelmesek és furcsa, de hiába olcsóbbak, sokkal strapabíróbbak. Nekem volt egy még a 20as éveim elején, vagy 5 évig nyúztam.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. szeptember 13., vasárnap 8:11

Victor írta: Milyen focicipőt ajánlanátok műfüves pályára? A keret nem túl nagy, szeretném 10 ezer környékén végezni, főleg Adidas vagy Nike érdekelne, az sem lenne baj, ha magasszárú lenne (tartaná a bokám). Közel 7 éve nem rúgtam betegségem miatt labdába, most azonban a helyi klubnak valószínűleg besegítek egy kicsit, és nagyon izgatott vagyok, de viszont nincsen cipőm :mrgreen:

szerk: attól sem riadok vissza, ha használt, mert csak párszor fogom használni, szóval ha ismertek valami jó Facebook csoportot vagy helyet, ahol lehet venni, ne tartsátok magatokban :)
Használt felejtős.
Akkor inkább egy joma műfüves, elég jó áron vannak.
Sportdirectben is vannak akciók mindig (aréna mall).
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. szeptember 13., vasárnap 7:45

Victor írta: Milyen focicipőt ajánlanátok műfüves pályára? A keret nem túl nagy, szeretném 10 ezer környékén végezni, főleg Adidas vagy Nike érdekelne, az sem lenne baj, ha magasszárú lenne (tartaná a bokám). Közel 7 éve nem rúgtam betegségem miatt labdába, most azonban a helyi klubnak valószínűleg besegítek egy kicsit, és nagyon izgatott vagyok, de viszont nincsen cipőm :mrgreen:

szerk: attól sem riadok vissza, ha használt, mert csak párszor fogom használni, szóval ha ismertek valami jó Facebook csoportot vagy helyet, ahol lehet venni, ne tartsátok magatokban :)
A boraros teren. A dunahazban van egy adidas outlet de biztos van az ország tobb pontjan is, mindig vannak akciók is, sztem ki lehet fogni egy jot, olcson
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 13., vasárnap 6:43

Victor írta: Milyen focicipőt ajánlanátok műfüves pályára? A keret nem túl nagy, szeretném 10 ezer környékén végezni, főleg Adidas vagy Nike érdekelne, az sem lenne baj, ha magasszárú lenne (tartaná a bokám). Közel 7 éve nem rúgtam betegségem miatt labdába, most azonban a helyi klubnak valószínűleg besegítek egy kicsit, és nagyon izgatott vagyok, de viszont nincsen cipőm :mrgreen:

szerk: attól sem riadok vissza, ha használt, mert csak párszor fogom használni, szóval ha ismertek valami jó Facebook csoportot vagy helyet, ahol lehet venni, ne tartsátok magatokban :)
Használtat szerintem még véletlen se vegyél.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2020. szeptember 13., vasárnap 1:41

Milyen focicipőt ajánlanátok műfüves pályára? A keret nem túl nagy, szeretném 10 ezer környékén végezni, főleg Adidas vagy Nike érdekelne, az sem lenne baj, ha magasszárú lenne (tartaná a bokám). Közel 7 éve nem rúgtam betegségem miatt labdába, most azonban a helyi klubnak valószínűleg besegítek egy kicsit, és nagyon izgatott vagyok, de viszont nincsen cipőm :mrgreen:

szerk: attól sem riadok vissza, ha használt, mert csak párszor fogom használni, szóval ha ismertek valami jó Facebook csoportot vagy helyet, ahol lehet venni, ne tartsátok magatokban :)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2020. szeptember 12., szombat 23:21

Sziasztok!
SOS
SZTE :arrow: :arrow: BGE
Kreditátviteli kérelemnél csak a döntés alatt álló tárgyakat kell felvenni, vagy a már teljesített és ekvivalencia vizsgálaton elfogadott tárgyakat is?
Előre is köszi a választ!
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 12., szombat 21:03

'shutterisland írta: volt olyan opcio is, bar apa-anya munkahelyen nem tudom mennyire dijaznak, ha megtoljak 2 het karantennel a ket hetes kiruccanast. :mrgreen:
Mivel egyre több melóhely home office-os, így sok helyen nem gond már szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. szeptember 12., szombat 21:02

volt olyan opcio is, bar apa-anya munkahelyen nem tudom mennyire dijaznak, ha megtoljak 2 het karantennel a ket hetes kiruccanast. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 12., szombat 21:00

'shutterisland írta: ezt a reszet ertem mondjuk, pl 5 fos csalad ha szeptember 1 utan ment haza valahonnan akkor 3 kilo.
Vagy két hét karantén, nem? Én fix ezt választanám.

Mondjuk volt olyan ismerős akit említettek kapcsolati kutatás során, teszt kellett. Negatív lett. Mondták nem baj, karantén :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. szeptember 12., szombat 20:58

Mekk Elek írta: Több teszt, több hamis eredmény. Gyermekorvosnő mondta a héten, hogy amikor megkapták a teszteket, kipróbálták magukon a két asszisztensével együtt. Többször, több napon át. Az eredmény: egyszer pozitív, egyszer negatív, egyszer pozitív, egyszer negatív...
Gyorstesztet ne keverjük ide. Kb semmire sem jók.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. szeptember 12., szombat 20:56

ezt a reszet ertem mondjuk, pl 5 fos csalad ha szeptember 1 utan ment haza valahonnan akkor 3 kilo.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég