OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. november 25., szerda 12:33

Szerintem nincs baj a korlátozásokkal, a baj az emberek fejében keresendő.
Az állandó kiskapuk keresése (kutyasétáltatás...meg nyúl, kurva nagy gondok), a korlátozások be nem tartása, stb.
Mondom nálunk kiadta a polgármester, hogy hol kell maszkot viselni köztéren, melyik utcában...az orvosi rendelő előtt kígyóztak (nem úgy mint Gyurcsány) az emberek maszk nélkül, vagy a közterületesek 20an söprögették a leveleket egy 10 m2-es területen, nyilván maszk nélkül, stb.

Az a baj, hogy nincs kapacitás vidéken ezeket ellenőrizni, konkrétan 2 hete karanténban vagyunk, egyszer jött rendőrautó erre. Mehetnék kb ahova akarok, de nem teszem, mert van eszem. Akkor se mentem már, amikor csak gyanú volt, és tesztre vártam.

Itt az emberek az idióták, ahogy írtam, az állandó kiskapu keresés, a nemtörődömség, stb.
Nyugdíjasokra érvényes ez a mentalitás nagyon, nekik ugye ne mondják meg, hogy mikor menjen 3 darab kifliért, meg 5 deka parizerért a közértbe.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. november 25., szerda 12:20

füst írta:
11:30-kor utána közvetlen 7 nyugdíjas házaspár jött be. Ennyit arról, hogy mennyire "körültekintőek" az idősek.
Mi ez a fordított logika? Az a releváns, hogy hányan használják ki az idősávot, nem az, hogy hányan nem. Ha elég sokan mennek vásárolni 9-11 között, akkor miattuk van értelme a dolognak.
Nincs fordított logika, ez egy "pillanatkép" volt. Nem tisztem számlálni, hogy 9-11 között mennyi idős megy. Szimplán leírtam, hogy abban az időpillanatban, amikor én fél12kor áthaladtam a bolt ajtaján, mögöttem mennyi nyugdíjas pár billegett be a boltba.

Ennyi :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. november 25., szerda 12:17

Dupla D írta: a társas érintkezések száma töredékére csökkent, a legveszélyeztetettebb korosztályban lévőkkel alig érintkezünk.
Nem tudom, hogy te milyen városban vagy országban élsz, de korlátozás ide, korlátozás oda... Az emberek egymas hegyen hátán vannak. Az intezkedesek nagyresze semmit nem ér amugy sem. .. Amig az ettermek, mozik, stb nem zartak be, addig tomve voltak. A boltok ugyanugy tele.

Szóval a tarsas erintkezes ugyanugy megvolt lényegében.

(Ja és amugy nem vagyok kifejezetten virusellenes, szoval ezt ne ugy ertsed h jajjj hát nincs is covid se semmi)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3864
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 25., szerda 12:13

11:30-kor utána közvetlen 7 nyugdíjas házaspár jött be. Ennyit arról, hogy mennyire "körültekintőek" az idősek.
Mi ez a fordított logika? Az a releváns, hogy hányan használják ki az idősávot, nem az, hogy hányan nem. Ha elég sokan mennek vásárolni 9-11 között, akkor miattuk van értelme a dolognak.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. november 25., szerda 11:54

Steve írta:
Dupla D írta:

És észre kéne venni, hogy március óta sokkal jobban vigyázunk mindenhol arra, hogy ne kapjuk el a vírust, illetve van azóta egy csomó korlátozás.

Ha nem lenne korlátozás, akkor milyen számok lennének? Azt gondolom mindenkinek világos, hogy nem lenne kb. egálban a tavalyi meg az idei halálozási adat. Szóval gyakorlatilag úgy emelkedett minimálisan a halálozások száma, hogy a társas érintkezések száma töredékére csökkent, a legveszélyeztetettebb korosztályban lévőkkel alig érintkezünk.
Nem is értem miért hőzöngenek emberek a korlátozás, extra biztonság ellen..??!!

Senki sem jókedvéből csinálja ezt.

Olvastam olyat is, hogy ez a kormánynak jó :ozil: Szerintem konkrétan ez egy kormánynak sem lehet jó. Tök mindegy ki van kormányon ez csak egy szívás. Folyik el a pénz értelmetlenül, nem szimpatikus korlátozások. Az nem hír ha valaki meggyógyul, a halálozások viszont igen.

Később ezt a pénzt amit most elégetünk ezt vissza kell termelni..

Szóval szerintem ez nem egy öröm senkinek sem. Ilyen helyzetben meg össze kell fogni pártállásoktól függetlenül.
Rendeletek a való világban:
Most jöttem meg a boltból. Párom terhes, így mielőtt megyek be melózni, gondoltam elmegyek pékcuccért, ne neki kelljen. 11:30-kor utána közvetlen 7 nyugdíjas házaspár jött be. Ennyit arról, hogy mennyire "körültekintőek" az idősek.

Más: ha annyira "maradjonotthonmindenki", de a parkolást ingyenessé tették mindenhol a városokban. Szombathelyen ha a Főtér környékén van dolgod (Kormányablak, Városháza, nagyobb bankok), 15-20 perc mire találsz parkolót, mindenhol egymás hegyén-hátán vannak az autók. A Főtéren boldog-boldogtalan sétálgat.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. november 25., szerda 11:29

Dupla D írta:
El Sie7e írta:

Októberben 15%-kal többen haltak meg Magyaországon, mint egy évvel korábban - jelentette a Központi Statisztikai Hivatal. A KSH hozzáteszi: amelynek hátterében a koronavírus-fertőzés okozta halálozások növekvő száma állhat.
És észre kéne venni, hogy március óta sokkal jobban vigyázunk mindenhol arra, hogy ne kapjuk el a vírust, illetve van azóta egy csomó korlátozás.

Ha nem lenne korlátozás, akkor milyen számok lennének? Azt gondolom mindenkinek világos, hogy nem lenne kb. egálban a tavalyi meg az idei halálozási adat. Szóval gyakorlatilag úgy emelkedett minimálisan a halálozások száma, hogy a társas érintkezések száma töredékére csökkent, a legveszélyeztetettebb korosztályban lévőkkel alig érintkezünk.
Nem is értem miért hőzöngenek emberek a korlátozás, extra biztonság ellen..??!!

Senki sem jókedvéből csinálja ezt.

Olvastam olyat is, hogy ez a kormánynak jó :ozil: Szerintem konkrétan ez egy kormánynak sem lehet jó. Tök mindegy ki van kormányon ez csak egy szívás. Folyik el a pénz értelmetlenül, nem szimpatikus korlátozások. Az nem hír ha valaki meggyógyul, a halálozások viszont igen.

Később ezt a pénzt amit most elégetünk ezt vissza kell termelni..

Szóval szerintem ez nem egy öröm senkinek sem. Ilyen helyzetben meg össze kell fogni pártállásoktól függetlenül.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. november 25., szerda 10:23

El Sie7e írta:
R. Carlos írta: Én abszolút nem vagyok vírustagadó és a korlátozó intézkedésekkel is egyet tudok érteni részben.

Azonban egy érdekes adatot osztottak meg a KSH oldaláról velem:
2019 első háromnegyed évében 97742 volt az elhunytak száma összesen az országban. Ugyanez a szám ebben az évben ugyanerre az időszakra 94494.

Tudom statisztika és tudom lehet hamisítani. Bár bízok benne, hogy ezt pont nem.

Viszont ezek a számok így pont nem tükrözik, hogy akkora nagy járvány lenne nálunk, ami egyébként rengeteg ember halálát okozza.
Októberben 15%-kal többen haltak meg Magyaországon, mint egy évvel korábban - jelentette a Központi Statisztikai Hivatal. A KSH hozzáteszi: amelynek hátterében a koronavírus-fertőzés okozta halálozások növekvő száma állhat.
És észre kéne venni, hogy március óta sokkal jobban vigyázunk mindenhol arra, hogy ne kapjuk el a vírust, illetve van azóta egy csomó korlátozás.

Ha nem lenne korlátozás, akkor milyen számok lennének? Azt gondolom mindenkinek világos, hogy nem lenne kb. egálban a tavalyi meg az idei halálozási adat. Szóval gyakorlatilag úgy emelkedett minimálisan a halálozások száma, hogy a társas érintkezések száma töredékére csökkent, a legveszélyeztetettebb korosztályban lévőkkel alig érintkezünk.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. november 25., szerda 10:12

R. Carlos írta: Én abszolút nem vagyok vírustagadó és a korlátozó intézkedésekkel is egyet tudok érteni részben.

Azonban egy érdekes adatot osztottak meg a KSH oldaláról velem:
2019 első háromnegyed évében 97742 volt az elhunytak száma összesen az országban. Ugyanez a szám ebben az évben ugyanerre az időszakra 94494.

Tudom statisztika és tudom lehet hamisítani. Bár bízok benne, hogy ezt pont nem.

Viszont ezek a számok így pont nem tükrözik, hogy akkora nagy járvány lenne nálunk, ami egyébként rengeteg ember halálát okozza.
Októberben 15%-kal többen haltak meg Magyaországon, mint egy évvel korábban - jelentette a Központi Statisztikai Hivatal. A KSH hozzáteszi: amelynek hátterében a koronavírus-fertőzés okozta halálozások növekvő száma állhat.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. november 25., szerda 8:55

Tudtok ajánlani jó irodai vagy "gamer" széket? Lehetőleg barátságos áron :D Ideje lecserélni a mostanit.
Kép

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. november 23., hétfő 22:28

Steve írta: Értem, hogy miért mondjátok, hogy látszat.

Viszont én most, hogy két hónapot voltam Magyarországon miközben ez az egész felszálló ágon volt, plusz megéltem ezt tavasszal itt Stockholmban is, így össze tudtam hasonlítani a két hozzáállást.

Itt semmi nincs, maszkot nem kell hordanod, minden nyitva van, azt csinálsz, amit akarsz. Kötelezettség nincs, csak ajánlás. Viszont azt érzem, pár retardáltan kívül itt az emberek elég fegyelmezetten követik az utasításokat. A dolog az idősek otthonában, korházakban lett elrontva.

Magyorországon BP-en az Astoriánál laktam/lakom ha ott vagyok a belvárosban és azért a szigor ellenére is lehetett érdekes dolgokat látni. Félig feltett maszk majd kocsmában leveszi az ember és ott isznak fél méterre egymástól. Vagy éppen étterem tele ott kajálnak mint a heringek és utána maszk az éttermen kívül..

Szóval szerintem jól tették, hogy beszigorítottak kicsit, ez kellett. Ez az öregekkel kapcsolatban meg szerintem igenis jó. Van nekik egy lehetőség, amikor kicsit védettebben mehetnek vásárolni. Ez egy lehetőség, ami jó.

Szerintem a kijárási korlátozás is szükséges volt. Le kell lassítani ennek a szarnak a terjedését és elszigetelni az öregeket.

Nyilván akik direkt önfejűek és leszarnak mindent, azok ezután is le fogják. De minden védekezés és minden lehetőség ami a kiszolgáltatott réteget védi, az jó.Én így látom.
Hát ja...akkor az van mint nálunk. Lényegében az etalon sok tekintetben Németország de a társadalmi viszonyok balkáni jellegűek (mentalitás, felelősségvállalás stb.). Nincs olyan intézkedés ami tökéletes ez sem az de legalább valamit próbálták lépni... Bezzeg Romániában nincs semmi korlátozás a vásárlás téren (ja de, a zárt térben működő termelői piacokat akartak bezárarni csak) mindenki hegyén hátán annyian amennyien csak beférnek az ajtón. Van egy Móricka a bejáratnál aki úgy tesz mintha mérné a hőmérsékletet de vicc az egész, bent meg semmi kontroll, egymás nyakába liheg mindenki...úgy hogy az incidencia ahol lakok 8-9/1000 fő már egy hete. Bezzeg oviba már egy hónapja nem vihetem a gyerkőcöt mert jaj de nagy rizikofaktor van ott. Mall-ok, hyperek persze nyitva és fullba tök mindegy mikor mész. Nem normálisak.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. november 23., hétfő 22:09

Értem, hogy miért mondjátok, hogy látszat.

Viszont én most, hogy két hónapot voltam Magyarországon miközben ez az egész felszálló ágon volt, plusz megéltem ezt tavasszal itt Stockholmban is, így össze tudtam hasonlítani a két hozzáállást.

Itt semmi nincs, maszkot nem kell hordanod, minden nyitva van, azt csinálsz, amit akarsz. Kötelezettség nincs, csak ajánlás. Viszont azt érzem, pár retardáltan kívül itt az emberek elég fegyelmezetten követik az utasításokat. A dolog az idősek otthonában, korházakban lett elrontva.

Magyorországon BP-en az Astoriánál laktam/lakom ha ott vagyok a belvárosban és azért a szigor ellenére is lehetett érdekes dolgokat látni. Félig feltett maszk majd kocsmában leveszi az ember és ott isznak fél méterre egymástól. Vagy éppen étterem tele ott kajálnak mint a heringek és utána maszk az éttermen kívül..

Szóval szerintem jól tették, hogy beszigorítottak kicsit, ez kellett. Ez az öregekkel kapcsolatban meg szerintem igenis jó. Van nekik egy lehetőség, amikor kicsit védettebben mehetnek vásárolni. Ez egy lehetőség, ami jó.

Szerintem a kijárási korlátozás is szükséges volt. Le kell lassítani ennek a szarnak a terjedését és elszigetelni az öregeket.

Nyilván akik direkt önfejűek és leszarnak mindent, azok ezután is le fogják. De minden védekezés és minden lehetőség ami a kiszolgáltatott réteget védi, az jó.Én így látom.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3864
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 23., hétfő 20:18

Éreztem én hogy van lehetőség ebben a kutyabérlésben. Megtaláltam a piaci rést. :mrgreen:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. november 23., hétfő 20:15

bocsánat, nem indirekt akart lenni :kalapos: :kalapos:
de amúgy érted mire gondolok, nem az idióta szón van a hangsúly, be lehet oda helyettesíteni bármi mást, akár a lebenslangerschicksalsschatz szót is :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2020. november 23., hétfő 19:59

Koszonom az indirekt idiotazast. :)

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. november 23., hétfő 19:54

Marky írta:
géza írta: komolyan nem ertem azt, hogy mi a retkes francert erzi a magyarsag egy resze azt, hogy minden helyzetre keressenek valami kiskaput.
Raadasul minek? 500m sugarban lehet kimenni kutyaval, nincs nyitva semmi, kutyaval sem lehet bandazni. Retardorszag.
Engem nem erint kulonosebben ez sem. Hetkoznap eleve 9 utan ebredek, 11-ig a napi megbeszeleseket bonyolitom le, ha le is megyek, akkor 2 korul. Van reggelim, ebedem, vacsoram, mert be tudok vasarolni 3 napra elore :mrgreen:
ezt is csak az egyik unatkozó hiradós találta ki, mert azt hitte a kiskapuk országában majd mennyire rá fog harapni a sok idióta. igaza lett. :|
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. november 23., hétfő 19:49

géza írta: komolyan nem ertem azt, hogy mi a retkes francert erzi a magyarsag egy resze azt, hogy minden helyzetre keressenek valami kiskaput.
Raadasul minek? 500m sugarban lehet kimenni kutyaval, nincs nyitva semmi, kutyaval sem lehet bandazni. Retardorszag.
Engem nem erint kulonosebben ez sem. Hetkoznap eleve 9 utan ebredek, 11-ig a napi megbeszeleseket bonyolitom le, ha le is megyek, akkor 2 korul. Van reggelim, ebedem, vacsoram, mert be tudok vasarolni 3 napra elore :mrgreen:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2020. november 23., hétfő 19:04

Szerintem sincs nagy baj ezzel az intezkedessel, ugy erzem, hogy ha a masik oldal hozta volna, akkor nem lenne felhaborodas. A nyolcas kijarasi tilalom se veszes alapbol, egyedul a bevasarlas miatt para, de azt is elozetes gondolkodassal es tervezessel meg lehet oldani.

Viszont olvastam, hogy a kijarasi tilalom miatt szinte megallas nelkul hivjak a menhelyeket, es az esetek tobbsegeben csak azert akarnak orokbe fogadni kutyat az emberek, hogy kimehessenek nyolc utan. Ezt szerencsere altalaban jol szurik a menhelyek, de komolyan nem ertem azt, hogy mi a retkes francert erzi a magyarsag egy resze azt, hogy minden helyzetre keressenek valami kiskaput.

Btw: tinderes baratunk meg mindig nem jelentkezett, @Steve, szervezed a madridomos mentoakciot? :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3864
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 23., hétfő 19:03

Mindenkinek a saját felelőssége. Aki kútba akar ugrani az úgyis beleugrik. Viszont aki komolyan veszi, annak ez segítség. Ha csak mimden 5. öreg kihasználja, az idósávot, akkor én örömmel maradok szombat 10-ig a seggemen. :D

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. november 23., hétfő 18:57

füst írta:
Nika91127 írta:

Szerinted mennyi nyugdíjas fog az idősávban vásárolni? :) Megmondom... Kb. a 20%-a. A többi az vagy kora reggel megy, vagy majd a nagy "csúcsban", délután 4 órát követően...
És akkor annak a 20%-nak nem segítség?
Én is sejtem hogy nem sokat ér, ugyanakkor örülök mert az én nagymamám pont az a kategória akinek ez jól jön.

De amúgy én se vagyok elégedett ezügyben a kormánnyal, én azért adom a feketepontot, mert ennyit vártak vele. :D
Nem azt mondtam,h a 20%-nak nem segít.
Hanem, hogy a maradék 80% szarni fog rá, mert ő "megteheti, hogy akkor megy, amikor akar".

Avatar
füst
Hozzászólások: 3864
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 23., hétfő 18:55

Nika91127 írta:

Szerinted mennyi nyugdíjas fog az idősávban vásárolni? :) Megmondom... Kb. a 20%-a. A többi az vagy kora reggel megy, vagy majd a nagy "csúcsban", délután 4 órát követően...
És akkor annak a 20%-nak nem segítség?
Én is sejtem hogy nem sokat ér, ugyanakkor örülök mert az én nagymamám pont az a kategória akinek ez jól jön.

De amúgy én se vagyok elégedett ezügyben a kormánnyal, én azért adom a feketepontot, mert ennyit vártak vele. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég