OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. december 1., kedd 16:24

lestat írta: Imádom :lol:

Most akkor Orbán féltheti a gyerekeket tőle is vagy ez fideszes melegre nem vonatkozik? :hmmm:
Ki gondolta volna, hogy vizet isznak és bort prédikálnak. :mrgreen: Egyértelmü, hogy a párton belül sem követi mindenki a "hagyományos" családmodellt, talán olyanok is vannak akik ezzel nem értenek egyet. De egy párt ilyen - ha tagja vagy akkor kifelé általában a párt álláspontját közvetíted. Statisztikailag is kicsi az esélye, hogy ott mindenki teljesen hetero.

Igazából ebben a sztoriban tényleg csak azzal van a baj/ ott szegett szabályt, hogy megszegte a covid-elöírásokat. Ha drogot nem fogyasztott és a bulin mindenki felnött volt és szabad akaratából tette akkor uccu neki, egészségére.

Messze nem olyan súlyos mint pedofil képeket küldözgetni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. december 1., kedd 16:17

Imádom :lol:

Most akkor Orbán féltheti a gyerekeket tőle is vagy ez fideszes melegre nem vonatkozik? :hmmm:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2020. december 1., kedd 16:10

https://twitter.com/Ryanair/status/1333 ... 50144?s=20

Social medias arc az osszes fizetesemelest megerdemli. :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. december 1., kedd 16:08

Laci, már te is?! :lol:

https://telex.hu/kulfold/2020/12/01/bru ... -kepviselo

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: OFF

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. december 1., kedd 16:07

BBarni írta: Szerintem Szájer nem is lefelé mászott az ereszcsatornán, hanem felfelé, a rendőröknek próbált segíteni.

Adom :lol: :lol:
Som i Serem!
6oat

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBarni » 2020. december 1., kedd 15:59

Szerintem Szájer nem is lefelé mászott az ereszcsatornán, hanem felfelé, a rendőröknek próbált segíteni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 1., kedd 15:58

BlancoMark írta:
lestat írta:

Kedvenc reszem hogy főként férfiak vettek részt :lol:
Már azóta módosították a hírt, és konkrétan egy melegbár emeletén volt a titkos gangbang 25 férfi társaságában.

Mindez az 'anya nő, az apa férfi' megalkotójától. :D

Lesz mit meggyónni a hétvégén.
Kérem a sztorit :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. december 1., kedd 15:57

lestat írta:
géza írta: Szajer is megcsillogtatta a kereszteny konzervativ ertekeket. :mrgreen:
Kedvenc reszem hogy főként férfiak vettek részt :lol:
Már azóta módosították a hírt, és konkrétan egy melegbár emeletén volt a titkos gangbang 25 férfi társaságában.

Mindez az 'anya nő, az apa férfi' megalkotójától. :D

Lesz mit meggyónni a hétvégén.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. december 1., kedd 15:56

géza írta: Szajer is megcsillogtatta a kereszteny konzervativ ertekeket. :mrgreen:
Nincs veszve, ha vállalja a következményeket. Lemond, kilép a Fideszből, és ott hagyja a politikát. Nameg viseli a büntit a tettéért. A legnagyobb kulimászból is lehet egyenes háttal távozni, csak ne legyen puha a gerinc.
Nagy Imre a legjobb példa, aki éltében hitvány volt, haltában hős.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. december 1., kedd 15:54

géza írta: Szajer is megcsillogtatta a kereszteny konzervativ ertekeket. :mrgreen:
Kedvenc reszem hogy főként férfiak vettek részt :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2020. december 1., kedd 15:02

Szajer is megcsillogtatta a kereszteny konzervativ ertekeket. :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. december 1., kedd 12:06

Én is orrspray függő voltam, de a következő segített.

Nem tudom ezek közül melyik kapható Magyarországon, de hátha uaz, vagy ha nem akkor a hatóanyag alapján lehet hasonlót találni:

-Otricaret használtam és használok ma is. Ez alapvetően sós víz, aloe veraval. Ilyen sós vízes cucc van Magyarországon is. Ezt hogy ürítsem, átmossam az orrot.

- Ami segített nekem az a Livicort, korábban Rhinospray. Ezt lehet helyettesíteni Nasonex-szel, illetve én kaptam recepre egy Dymista nevű gyógyszert.

-ezen kívül olajos spray. Ez fontos a kiszáradt orrnyálkahártya ellen.

Szóval ami nekem bevált és egy fül-orr gégész ajánlotta az ez a hármas:

Tisztítás sós vízes spray-vel, kezelés kortizonos gyulladáscsökkentő spray-vel,regenerálás olajos orrspray-vel.

Itt nálunk van hideg rendes január-februárban és akkor a mai napig nyomom ezt a hármast, különben begyullad minden.

De ahogy R24 is írja akaraterő is kell hozzá.Ki kell bîrni az első 1-2 hetet utána ezek hatnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 1., kedd 12:01

Én is keltem sokszor így, és szerencsés vagy, ha csak reggel kelsz erre. Éjjel számtalanszor erre keltem, vagy éppen nem tudtam elaludni emiatt, de 3-5 nap után a szervezetem helyrerakta magát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. december 1., kedd 11:46

Realista24 írta: Én is nagyon rá tudtam csavarodni, de ahogy szerintem a legtöbb dolog, ez is fejben dől el, így függőség (pláne nem több éves) sosem alakult ki.
Igen, de valahol mégsem. Azért amikor reggel arra ébredsz fel, hogy nem kapsz levegőt, az nem olyan, mint amikor a bagósok stresszelik magukat egy szál cigiért.
soadroli írta:
alexoxladjackoxi írta: Kamillateás gőzölés esetleg? Vagy az csak nátha esetén jó? Illetve vény nélkül patikában lehet kapni valamit? Akár azt a steroidos cuccot, amit te írsz? Vagy valami mást, bármit, ami nem a szokásos Otrivin meg Nasivin, és segíthet ?
1-2 éve a Nasonex segítségével szoktam le, csak az vényköteles. Igaz, hogy azóta visszaszoktam és már ez se nagyon segít, de szerintem tégy vele egy próbát.
Háziorvos felírja szerinted? Mert akkor ezzel majd lehet tényleg teszek egy próbát, de adok egy esélyt a jó öreg kamillateának is előtte. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 1., kedd 11:36

Én is nagyon rá tudtam csavarodni, de ahogy szerintem a legtöbb dolog, ez is fejben dől el, így függőség (pláne nem több éves) sosem alakult ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. december 1., kedd 11:19

Létezik orr öblögető készlet is. Ismerőseim arra esküsznek. Nem tudom a doktor úrnak mi erről a véleménye, de ismerősöm gyógyszerész. Mondjuk emellett homeopátia hívó is :) Szerintem érdemes kipróbálni.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. december 1., kedd 10:17

alexoxladjackoxi írta: Kamillateás gőzölés esetleg? Vagy az csak nátha esetén jó? Illetve vény nélkül patikában lehet kapni valamit? Akár azt a steroidos cuccot, amit te írsz? Vagy valami mást, bármit, ami nem a szokásos Otrivin meg Nasivin, és segíthet ?
1-2 éve a Nasonex segítségével szoktam le, csak az vényköteles. Igaz, hogy azóta visszaszoktam és már ez se nagyon segít, de szerintem tégy vele egy próbát.
Kép

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. december 1., kedd 9:55

Kamillateás gőzölés esetleg? Vagy az csak nátha esetén jó? Illetve vény nélkül patikában lehet kapni valamit? Akár azt a steroidos cuccot, amit te írsz? Vagy valami mást, bármit, ami nem a szokásos Otrivin meg Nasivin, és segíthet ?

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2020. december 1., kedd 9:45

alexoxladjackoxi írta:
soadroli írta: Évek óta küzdök ezzel a problémával, én is várom az ötleteket :mrgreen:
Amúgy elvileg egy "kis" kitartásra lenne szükség, pár nap, 1-2 hét és helyreállna. De az halál lenne :D Én az Otrivint nyomom már régóta, hogy rohadjon meg..
És rendesen megállás nélkül használod? Csak mert én már mostanában úgy érzem, hogy marja a torkomat. Olvasgattam, hogy orrsövény ferdülés is lehet az oka, hát nem tudom azon mennyire segítene ha pár napra elhagynám.
Megszólítva érzem magam srácok.
Nos, a klasszikus orrspray-k azok alfa-receptorokon hatnak (ha még jól rémlik), ám a folyamatos stimulus (orrsprayzés) hatására, ezek a receptorok elszaporodnak, tehát egy idő után nem hogy javulna, de romlik az orrfolyásod.
A klasszik orrspary-ket maximum 2 hétig szabad használni, utána 3-4 hét szünetet kell tartani.
Ha nagyon be van dugulva az orrod, el kell menni fül-orr-gégészetre, írnak fel steroidos orrspray-t, az napi 2x1-1- puff az orrlyukakba, és 7-10 nap után lelohasztja a nyálkahártyát.
Ha esetleg allergiás vagy, érdemes valami antihisztamint szedni, az újabb generációsak már nem álomístanak, így reggel is bevehetőek (pl. Lendin).

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. december 1., kedd 9:44

alexoxladjackoxi írta: És rendesen megállás nélkül használod? Csak mert én már mostanában úgy érzem, hogy marja a torkomat. Olvasgattam, hogy orrsövény ferdülés is lehet az oka, hát nem tudom azon mennyire segítene ha pár napra elhagynám.
Nyáron általában csak alvás előtt szoktam, de mostanában 2x-3x is kell sajnos. Igen az is lehet, vagy orrpolip, nekem elvileg egyik sincs, annó megnézték. Havi 2 doboz simán elmegy, kész anyagi csőd :D
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég