OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. január 6., szerda 0:03

Csabi írta: meg vagyok elégedve az életemmel. az egyetlen dolog amit bánok, hogy nem más fősulira mentem. mondom mindezt úgy, hogy végülis azt csinálom amit kitanultam és szeretem is.
Az UKF vagy a város miatt?
Realista24 írta: Nem csak anyagilag, bármilyen szempontból.
És csak egyet lehet :kalapos:
Ebben az esetben az életem nagy hibája még előttem van. Bár idén kezdek építkezni, szóval kitudja :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 5., kedd 22:21

Ez egyszerű, miközben felnőttem, nem töltöttem elég időt a szeretteimmel, a felmenőkkel. Bárcsak...

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. január 5., kedd 22:09

Nem sok rossz döntést hoztam életem során, igazán boldog embernek tartom magam.
Azért néhány hibára tisztán emlékszem. De ha csak egyet lehet mondani, akkor az az, hogy elhittem, hogy Higuain világklasszis lesz.

:mrgreen:

Viccet félretéve, tudom hogy vannak hibáim, és ebből adódóan hibás döntéseim, de nem hiszem hogy bármit is másként csinálnék. Önkritikus vagyok, ami a jövőbeni döntéseimben mindig segítenek. Nem hiszem hogy a ma döntését, a tegnapi hibák nélkül ugyanúgy hoznám meg, márpedig mint említettem nagyon boldog ember vagyok. A hibákat tapasztalatként élem meg, így nincs is amit nagyon megbántam volna. Apróságokban talán igen, de a nagy döntéseknél, mindig mérlegeltem, és az akkori legjobbat hoztam ki. Jól sült el. Mind szakmailag, mind a magánéletben. Szerencsém is volt valószínűleg, vagy lehet Istennek is hívni, nem tudom. De céltudatos voltam mindig.

Több dolog iránt sajnálkozok a környezetemből, hogy miért így alakulnak/alakultak de azokra nagyobb ráhatásom nincs, mint amit megtettem. Ha valaki hülye, hát az.
Babinho Coelho off.

Így maradok az 1. válasznál. Higuain.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 5., kedd 22:07

Amúgy lány és elég csinos, de hallottál már te az áldozathozatalról? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. január 5., kedd 22:05

ziro4vr írta: Nem húztam meg a palvin barbi tesóját az egyik corvinusos buli után. Utána hátha a huga is összejött volna. :mrgreen:
Fiù vagy lánytesòja vanè?? :kalapos: :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 5., kedd 22:00

Nem húztam meg a palvin barbi tesóját az egyik corvinusos buli után. Utána hátha a huga is összejött volna. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 5., kedd 21:31

Realista24 írta: Bár sok itt a fiatal gyík, de azért pár döntés van mogottetek. Mi életed legrosszabb döntése, amit ha lehetne másképpen csinálnád?
ha többet is lehet, akk:
1/ h nem mentem a bgf/corvinusra vmi tinglitangli szakra, de legalább vmi közgáz bsc-re, akk. valszeg előrébb lennék szakmailag. lehetnék log.vezető/ilyesmi szinten, kereshetnék 3szor többet, mint most, jobb céges teló, stb.. (de lehet az asszonnyal nem futunk össze hiába tanult ő is pesten, nem lenne a gyereknek ilyen jó anyja, kevesebb szabadidő, nagyobb nyomás, szal lehet ez így jó)

2/ h bár nem voltam jó focista, ifit otthagytam. azt sajnálom.. qmma jó haverok most is, 1-2 meccsen azért játszottam volna, felnőttben is megye 1-2-ben tán, ezt sajnálom, h a mennyei megyei élet mint focista kimaradt.. mennyit ihattunk volna vasárnaponként.. anyám.. de jó lett vna..

3/2009. márc. 1én volt egy inter-roma (szünetben 0-2 volt a romának), máig bánom h nem raktam megy komoly pénzzel h X lesz. eskü éreztem h 3-3 lesz a vége..

ha csak egyet lehet választani, akkor 2, mert imádom a focit/megye életérzést és sokkal több jutott vna belőle. (érdekes, h sok az egyetemet írta egyébként, korai kicsit 18 évesen kiválasztani, még most +15 évvel később sem vok biztos h egyébként rosszul alakultak a dolgok...)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 5., kedd 21:29

meg vagyok elégedve az életemmel. az egyetlen dolog amit bánok, hogy nem más fősulira mentem. mondom mindezt úgy, hogy végülis azt csinálom amit kitanultam és szeretem is.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. január 5., kedd 20:30

Nem feküdtem rá a reál tárgyakra középsuliban, hanem eldöntöttem, hogy nekem az nem megy.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

el magico
Hozzászólások: 878
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. január 5., kedd 20:28

pitkon írta: Nmate azon allitasaval egyet kell ertsek, hogy elszoktunk a halaltol. En abban sem vagyok biztos, hogy ha nem lenne ekkora media a covid19 korul akkor is ennyien mennenek-e orvoshoz/korhazba a leguti megbetegedesukkel. A psziches felelem es kimerultseg is hatraltatja a felepulest egy-egy betegsegbol.
Ez óriási +1.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. január 5., kedd 20:10

nem probaltam meg legalabb nb2-es focista lenni. :mrgreen:

25 eve meg nem gondoltam volna, hogy ha a tehetseg/fizikum/szorgalom harmasbol ketto kozepes es egy legalabb atlag feletti, akkor tobbszaz ezreket lehet keresni vele es meg meno is.

sokan nb3-ban meg megyei szinten is olyan penzeket akasztanak, hogy az ember csak pislog azutan, hogy annak idejen volt max cipotamogatas meg benzinpenz, jobb helyeken gyozelemert otezer.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 20:04

istimester írta: Anyagilag?

1. Mehettem volna XXX kutatóintézetbe labat lógatni 2k euróért, de elveim voltak.

Azóta felnőttem, ma mar jóval rugalmasabbak az elveim.

2. Csak tavaly alapítottam saját céget.
3. Egyetem alatt jóval több szakmai gyakorlatra lett volna időm, mint amit real bevállaltam.
4. Túl úriember voltam a nőkkel.
6. Tul jó minőségű anyagokkal dolgoztam az első lakásom beépítése során.
7. 1.6-os motorral vettem meg a 407-et :mrgreen:

Stb.


Ilyesmik.
Nem csak anyagilag, bármilyen szempontból.
És csak egyet lehet :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. január 5., kedd 20:00

Anyagilag?

1. Mehettem volna XXX kutatóintézetbe labat lógatni 2k euróért, de elveim voltak.

Azóta felnőttem, ma mar jóval rugalmasabbak az elveim.

2. Csak tavaly alapítottam saját céget.
3. Egyetem alatt jóval több szakmai gyakorlatra lett volna időm, mint amit real bevállaltam.
4. Túl úriember voltam a nőkkel.
6. Tul jó minőségű anyagokkal dolgoztam az első lakásom beépítése során.
7. 1.6-os motorral vettem meg a 407-et :mrgreen:

Stb.


Ilyesmik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 19:45

ikelemen5 írta:
Realista24 írta: Bár sok itt a fiatal gyík, de azért pár döntés van mogottetek. Mi életed legrosszabb döntése, amit ha lehetne másképpen csinálnád?
Nem vettem Bitcoint, amikor olcsó volt, pedig nagyon gondolkoztam rajta akkoriban (2010 kb.)
.
Én előtte(2010 előtt) nem tettem be minden pénzem egy befektetesbe, pedig volt egy 100%os tippem...inkabb lakashitelbe ugrottam :lol: bolond voltam hogy nőre hallgattam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 5., kedd 19:44

Pénzügyet választottam érettségi után, amit ráadásul utáltam is, nem pedig valami olyan szakmát, amivel könnyű külföldön melót találni. Sokkal, de sokkal előrébb lehetnék már... :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. január 5., kedd 19:40

Realista24 írta: Bár sok itt a fiatal gyík, de azért pár döntés van mogottetek. Mi életed legrosszabb döntése, amit ha lehetne másképpen csinálnád?
Nem vettem Bitcoint, amikor olcsó volt, pedig nagyon gondolkoztam rajta akkoriban (2010 kb.)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 19:35

Bár sok itt a fiatal gyík, de azért pár döntés van mogottetek. Mi életed legrosszabb döntése, amit ha lehetne másképpen csinálnád?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pitkon
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 14:11
Kedvenc játékosaid: Modric

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pitkon » 2021. január 5., kedd 15:59

shoota írta: Ez nem teljesen osszehasonlithato ebben a formaban, mivel az elso influenza jarvany idejen kozel sem volt ilyen fejlett orvostudomanya az emberisegnek. Most pedig a covid nagy esellyel gyogyithato, de ha levennenk a kezunket a betegekrol olyan 30-40 eves emberek is meghalnanak, akik meg hosszu eletet elhettek volna.
Ez epp, hogy azon allitasomat tamasztja ala, hogy ha azt megoldottuk akkor(olyan orvosi technologiaval es tudassal), most a coviddal sem lesz ez maskepp. Egy ido utan, igy vagy ugy de ez is kikopik.

Nmate azon allitasaval egyet kell ertsek, hogy elszoktunk a halaltol. En abban sem vagyok biztos, hogy ha nem lenne ekkora media a covid19 korul akkor is ennyien mennenek-e orvoshoz/korhazba a leguti megbetegedesukkel. A psziches felelem es kimerultseg is hatraltatja a felepulest egy-egy betegsegbol.

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: shoota » 2021. január 5., kedd 15:27

Ez nem teljesen osszehasonlithato ebben a formaban, mivel az elso influenza jarvany idejen kozel sem volt ilyen fejlett orvostudomanya az emberisegnek. Most pedig a covid nagy esellyel gyogyithato, de ha levennenk a kezunket a betegekrol olyan 30-40 eves emberek is meghalnanak, akik meg hosszu eletet elhettek volna.

pitkon
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 14:11
Kedvenc játékosaid: Modric

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pitkon » 2021. január 5., kedd 15:21

shoota írta: De influenzában nem hal meg ennyi ember és a kórházak sincsenek túlterhelve. Most pedig úgy vannak fullon az itthoni kórházak, hogy 90%-ban csak covid-os betegek vannak bent. Ez pedig ahhoz vezet, hogy más betegeket sem tudnak ellátni a kórházban. Ez a legnagyobb baj. :hmmm:
Nezz utana mennyire volt halalos az influenze a sajat idejeben mikor felutotte a fejet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég