OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. január 18., hétfő 11:01

Ti hany evesen koteleztetek el magatokat komolyan (osszekoltozes) jelenlegi baratno/jegyes/felesegetekhez?

Csak kivancsisagbol kerdezem. :mrgreen:
Eleg nagy valaszut ele kerult a kapcsolatom a baratnommel, o ossze akarna koltozni, en pedig nem, mivel tul fiatalnak es eretlennek ereznem magam ekkora lepeshez.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. január 17., vasárnap 13:43

Sziasztok!

Mivel már sokszor bebizonyosodott, h itt aztán tényleg mindent meg lehet oldani.. :kalapos:

Valaki motorozik közülünk?

Vásárlás előtt állok. Korlátlan A kategóriás jogsi természetesen már rég megvan.

Kiszemeltjeim:

Kawa versys 650
Suzuki dl650 és sv 650
Aprillia pegaso strada 650
Honda cbf 600

Kérdés

Egész magas vagyok 193cm, motoros cipővel sisakkal meg 2m
Szóval van vkinek viszonyítási alapja, h melyiken nem nézek ki úgy, mint egy lábbal hajtós gyerek motoron? :mrgreen:

Versysen és dl-en már ültem, azok kb jók is. De nem akarom elvetni a többi lehetőséget sem, amíg nem ültem fel.

Viszont nincs úgy lehetőségem csak random felugrani egy egy gépre :)

Ha esetleg tudtok segíteni köszik vagytok
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. január 15., péntek 17:33

tubatibi írta: Egyébként Engem is érdekel a tőzsde világa.
Pár tippet szívesen fogadnék.

Mennyi az “apró”, amivel egyáltalán érdemes belevágni?
Melyik a legjobb demo-s, ingyenes játszós platform?
Utána hova érdemes beregisztrálni, magyar nyelvű szakirodalom van-e ezzel kapcsolatban?
Ezt a csatornát én tudom ajánlani, teljesen az alapoktól beszél különféle témákról a srác. Persze van nagyon sok könyv, meg angol nyelvű csatorna is nyilván amit érdemes lehet követni, csak eszembe jutott, hogy szinte minden kérdésedre csinált már külön videót :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. január 15., péntek 16:53

Egyébként Engem is érdekel a tőzsde világa.
Pár tippet szívesen fogadnék.

Mennyi az “apró”, amivel egyáltalán érdemes belevágni?
Melyik a legjobb demo-s, ingyenes játszós platform?
Utána hova érdemes beregisztrálni, magyar nyelvű szakirodalom van-e ezzel kapcsolatban?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2021. január 15., péntek 14:22

Nekem XTB számlám van, kipróbáltam időközben a Plus500-at és eToro-t is, de UX-ben és feature-ökben az XTB verte őket. De lehet csak azért, mert őket már addigra megszoktam :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. január 15., péntek 13:38

Én a KBC-nél kereskedek, onnan tudok hozni egy összefoglalót. Javítsatok ki ha tévedek de eToron gondolom normál számlás kereskedés lehetséges csak, szóval azokat a sorokat érdemes nézni. Általánosságban 15% adót kell utána fizetni de érdemes utánajárni alaposan, mert van amit a szolgáltató levon viszont bevallásban ugyanúgy fel kell tüntetni.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. január 15., péntek 13:21

Szintén etoro, kb fél éve, de én se csinálom nagyon nagyba.

Abban viszont tud valaki valamit, hogy ezt leadózni majd hogyan kell (ha kell :D )?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. január 15., péntek 13:06

Én eTorozok 2-3 hónapja, szeretnék ingyen osztalékpénzeket majd idővel, adjatok tanácsokat. :mrgreen:

Gergő, te hova regisztráltál? :mrgreen:

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2021. január 15., péntek 12:58

sebydani írta: Srácok, van itt valaki aki kereskedik részvényekkel a tőzsdén? Akár csak hobbi szinten apróval :)
Kb fél éve csaptam bele 1-2 hónap demó számlás "játék" után. Semmi komoly összeg egyelőre, tapogatom csak a lehetőségeket, és belekóstolok ebbe-abba. :)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. január 15., péntek 12:14

Srácok, van itt valaki aki kereskedik részvényekkel a tőzsdén? Akár csak hobbi szinten apróval :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 14., csütörtök 15:53

Van itt olyan esetleg aki rendelkezik az autóján utólag felszerelt vonóhoroggal? Itthon több autó is van de egyiken sincs és most gondolkodtam h az egyikre tetetek. Azért is praktikus lenne, mert szeretek bringázni és jó lenne ha nem mindig kellene a fél autót lebontani h beférjek, egy bringa hordozóra felcsapnám és mehetek. Azzal tisztában vagyok h milyen típusok léteznek, de kettő dolog nem tiszta. Melyik éri meg :D és hogy a bringa hordozó miatt 13 pines megoldás kell, vagy megfelelő a 13/8-as is.

A tipusoknál nyilván az egyszerű 2 csavar tartja, a kis karral lecsatlakoztatható, vagy ami kulcsos megoldás, de főként ami érdekel, a vízszintes éa a függőleges csatlakozás. Utóbbi nagy előnye h ha nincs fent akkor nem látszik, de hallottam olyant h hamar kikopik és lötyög az egész. Remélem érthető a kérdés, kösznöm előre is ha valakinek már van tapasztalata és megosztja. Az a baj hogy ha olyantól kérdezek aki benne van a "szakmában" az a drágát javasolja, vagy a másik véglet akinek a legegyszerűbb van és nem érdekli h az jó e, hogy néz ki, neki az van az a legjobb :D

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. január 12., kedd 22:06

Működik telefonról is. Mentek a lájkok, ügyes. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 12., kedd 16:01

tubatibi írta: Sziasztok! Ha nem maradhat, akkor törölje valamelyik admin. :)

Tesóm indult egy fotópályázaton, ahol közönségdíjazás van éppen. 3 képe van fent az albumban, ha esetleg van kedvetek és időtök, akkor egy gyors lájkot nyomhatnátok rá.
(A Facebookos link valamiért csak gépről működik, szóval sajnos telóról nem jó.)

Link 1

Link 2

Link 3

Köszi Mindenkinek! :)
Nagyon patent !
Más is kért márt hasonlót...

Ment a tetszik :agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: OFF

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2021. január 12., kedd 15:53

tubatibi írta: Sziasztok! Ha nem maradhat, akkor törölje valamelyik admin. :)

Tesóm indult egy fotópályázaton, ahol közönségdíjazás van éppen. 3 képe van fent az albumban, ha esetleg van kedvetek és időtök, akkor egy gyors lájkot nyomhatnátok rá.
(A Facebookos link valamiért csak gépről működik, szóval sajnos telóról nem jó.)

Link 1

Link 2

Link 3

Köszi Mindenkinek! :)
Nekem telóról is ment, egyébként nagyon jó kepek! Először el se hittem, hogy ez itthon van.. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. január 12., kedd 15:36

Sziasztok! Ha nem maradhat, akkor törölje valamelyik admin. :)

Tesóm indult egy fotópályázaton, ahol közönségdíjazás van éppen. 3 képe van fent az albumban, ha esetleg van kedvetek és időtök, akkor egy gyors lájkot nyomhatnátok rá.
(A Facebookos link valamiért csak gépről működik, szóval sajnos telóról nem jó.)

Link 1

Link 2

Link 3

Köszi Mindenkinek! :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. január 11., hétfő 15:29

chosenone46 írta: sziasztok!

van koztetek olyan akinek alkalmazotti jogviszony mellett van sajat vallalkozasa? akar mellekallasban vizvezetekszerelo vagy dropshipping-el foglalkozas, barmi johet. ha igen, az lenne a kerdesem, hogy jutottatok el a “celhoz”? volt egy szenvedelyetek es azzal akartatok mindenkeppen foglalkozni csak mondjuk nem akartatok otthagyni az allasotokat vagy mar nagyon kellett a penz es jo otletnek tunt igy kiegesziteni a keresetet?
Amire a munkámból munkámból kifolyólag széles rálátásom volt és ezen keresztül több nagyker szereplőt ismertem. Ezért nyilván jobb feltétetlekkel tudtam árut szerezni tőlük mint random ismeretlen János, aki belevág valami üzletbe + kb.a rendes "szerződéses" munkaidőmben is meg tudom oldani.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. január 11., hétfő 8:44

Nézd meg azt, hogy a munkádból tudsz e esetleg maszekolni, ottani kapcsolatokon keresztül. A környezetemben a legtöbb embernek így esett be plusz.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2021. január 11., hétfő 0:22

sziasztok!

van koztetek olyan akinek alkalmazotti jogviszony mellett van sajat vallalkozasa? akar mellekallasban vizvezetekszerelo vagy dropshipping-el foglalkozas, barmi johet. ha igen, az lenne a kerdesem, hogy jutottatok el a “celhoz”? volt egy szenvedelyetek es azzal akartatok mindenkeppen foglalkozni csak mondjuk nem akartatok otthagyni az allasotokat vagy mar nagyon kellett a penz es jo otletnek tunt igy kiegesziteni a keresetet? mar egy ideje motoszkal a fejemben, hogy kellene valami beveteli forras a foallasomon kivul, de nincs olyan hobbim ami termelne, igy erdekelne, hogy mas is volt-e hasonlo cipoben es megis igy tudott egyrol a kettore elinditani valamit. vagy tervez-e.

vagy johetnek olyanok is, hogy megprobalta, de nem jott be stb. ujra kezdene-e vagy soha tobbet ilyesmi
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 10., vasárnap 20:25

Sziasztok!

Mivel sok éve már csak mac-et használok, a céges gépre meg jön minden automatikusan, max a programozáshoz használt cuccokat mahonálhatom.
így lenne egy valószínűleg ostoba windows/microsoft kérdésem. :roll: :)
Édesapámnak egy office 2016-ja van és a “beszerzett” kulcs megadta magát. Gondoltam veszek neki emagról egy eredeti kulcsot, amit használhat. Láttam, hogy a 2016-os és a 2019-es kb azonos áron vannak. Akkor nyilván inkább egy 2019-es kulcsot vennék.Viszont ő nem nagyon tud telepítgetni, meg otthon van bezárva a korona miatt.

Szóval olyan kérdésem lenne, hogy ha megveszem a 2019-es digitális kulcsot azzal lehet-e egy régebbi 2016-os office-t is aktiválni, vagy csak 2016-os officet?

Ha valakinek lenne elfekvőben eredeti/érvényes/működő 2016-os office kulcsa és elküldené privátban azt is megköszönném. :kalapos:

Köszi előre is a választ!

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Petr » 2021. január 7., csütörtök 16:29

Off az offban, de tegyetek el humorosba (vagy sirosba, amelyik tetszik):
https://twitter.com/holmescnn/status/13 ... 7273608194 :lol:

Meg neki all feljebb, annyira tipikus.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég