OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 8., hétfő 22:31

En iden vettem orszagutit. Van rysel edr af 105 os, hat egyelore meg csak elo sem vetten a kellyst, csak ezzel mentem, nagyon tetszik, bar majd parszaz km utan kiderul tenyleg milyen

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: portillo » 2021. március 8., hétfő 22:00

flori írta: Uh, tök jó téma, én is most szeretnék biciklit venni, csak teljesen hülye vagyok hozzá. :lol: Leginkább a városban gyíkvállúskodnék, max 1-2 velencei kör. Tényleg semmit nem tudok a bringákról, legyen könnyű és jól nézzen ki. :mrgreen: Olyan 200 ezer körül gondoltam áldozni rá. Milyet érdemes nézni, mire kell figyelni? Hol lehet találni? Marketplace? Használt is érdekelhet.
Én vennék a helyedben egy jól felújított versenybringát, 70-80ért már elég jókat kapsz. Könnyűek, városba tökéletes, hogy jól néz-e ki az már szubjektív. Na meg ha mégsem jön be, nem buksz nagyot, mert vélhetően ugyanannyiért tovább tudod adni.

Facebookon van több bringás csoport (kerékpár adok-veszek, stb.), de ahogy írta Sierra, a Bikemag apró is jó, csak a jó darabokra gyorsan kell lecsapni.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. március 8., hétfő 21:47

flori írta: Uh, tök jó téma, én is most szeretnék biciklit venni, csak teljesen hülye vagyok hozzá. :lol: Leginkább a városban gyíkvállúskodnék, max 1-2 velencei kör. Tényleg semmit nem tudok a bringákról, legyen könnyű és jól nézzen ki. :mrgreen: Olyan 200 ezer körül gondoltam áldozni rá. Milyet érdemes nézni, mire kell figyelni? Hol lehet találni? Marketplace? Használt is érdekelhet.
200-ból jön ki jó használt trekking shimano xt-vel.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 8., hétfő 21:16

flori írta: Uh, tök jó téma, én is most szeretnék biciklit venni, csak teljesen hülye vagyok hozzá. :lol: Leginkább a városban gyíkvállúskodnék, max 1-2 velencei kör. Tényleg semmit nem tudok a bringákról, legyen könnyű és jól nézzen ki. :mrgreen: Olyan 200 ezer körül gondoltam áldozni rá. Milyet érdemes nézni, mire kell figyelni? Hol lehet találni? Marketplace? Használt is érdekelhet.
bikemag fórumot tudom ajánlani, ha még több infót szereznél, akkor prohardveren is van bicós topik, nekem is sokat segítettek anno.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: flori » 2021. március 8., hétfő 21:11

Uh, tök jó téma, én is most szeretnék biciklit venni, csak teljesen hülye vagyok hozzá. :lol: Leginkább a városban gyíkvállúskodnék, max 1-2 velencei kör. Tényleg semmit nem tudok a bringákról, legyen könnyű és jól nézzen ki. :mrgreen: Olyan 200 ezer körül gondoltam áldozni rá. Milyet érdemes nézni, mire kell figyelni? Hol lehet találni? Marketplace? Használt is érdekelhet.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. március 8., hétfő 20:24

nmate írta:
Süti írta: Egynapos körre mi az északi parton inkább az utat választottuk. Volt 1-2 dudáló paraszt, de outival elviselhetetlen a bringaút. :(
Lett már gravel? :D

Milyen mocskosul felmentek a bringa árak, még tavaly májushoz képest is. Illetve milyen sokat kell várni rájuk... egy Canyon bringát ha akarnál, JÚLIUS végéig kellene várni.

Á, olyan árak vannak, hogy az éves lánc és hajtáscserével is megvárom a szépkártya töltésemet, mert már az is szemmel jól látható összeg :lol:

Plusz amit írtál is elbizonytalanított, szóval első körben lehet túrok inkább valami régi montivázat, aztán építek arra magam. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 8., hétfő 17:04

nmate írta:
Süti írta: Egynapos körre mi az északi parton inkább az utat választottuk. Volt 1-2 dudáló paraszt, de outival elviselhetetlen a bringaút. :(
Lett már gravel? :D

Milyen mocskosul felmentek a bringa árak, még tavaly májushoz képest is. Illetve milyen sokat kell várni rájuk... egy Canyon bringát ha akarnál, JÚLIUS végéig kellene várni.
Mickey írta: Aztán meg meglehet, hogy az őszre megint jön valami hullám, meg az ilyen olyan változatok...Nem vagyok teljesen pozitív a dolgok felől.
Szerintem az egész szezon kuka ilyen szempontból.
Csak nem Salomon Ultra Trail lenne?
Marky írta: Tudom, hogy hivatalosan most nem lehet szallashelyet foglalni, de mi a valosag? Vannak "okosba" kiadott hazak turautvonalak kozeleben? Tavaly tavasszal mi volt a helyzet?
Zemplénben próbáltam még januárban kék túra mentén, 3 szállásból 2 nem fogadott volna minket, így skippeltük. Szóval akad, de necces.
UTH is igen, meg más is, más sportágak is....
Fene tudja mi lesz, meg ki tudja milyen intézkedéseket találnak még ki.

Egyébként akad szállás..

Zemplénben voltam pont nemrég 2 napot edzeni, kék mentén.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. március 8., hétfő 15:49

Mickey írta:
MyStiQ írta:

A brit mutáns a fiatalokat támadja... Ráadásul még mindig 3 millió fő alatt van azok száma, akik regisztráltak az oltásra. Messze van még a nyájimmunitás. Arról meg ne is beszéljünk, hogy mire beoltják a 3 millió főt, az eleje lassan kaphatja újra, ha igaz az, hogy 6 havonta ismételni kell. Afelől persze nincs kétségem, hogy legkésőbb májustól nyitni fogunk, de azon sem lennék meglepődve, ha szeptembertől jönne a következő hullám.
Abban bízom, hogy a májusban megrendezésre kerülő nemzetközi versenyemet nem törlik el ismételten, mint tavaly. Sztm az áprilisi rendezvényeknek kapufa van totálisan, ezzel a márciusi felvezetéssel, de azon se csodálkoznék, ha majd csak nyártól engedélyeznének ezt azt. Aztán meg meglehet, hogy az őszre megint jön valami hullám, meg az ilyen olyan változatok...Nem vagyok teljesen pozitív a dolgok felől.
Szerintem itt az öreg prof elég jól elmagyarázza(1óra 5 perctől): https://youtu.be/m-EZg8GfWU4

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. március 8., hétfő 15:46

Süti írta: Egynapos körre mi az északi parton inkább az utat választottuk. Volt 1-2 dudáló paraszt, de outival elviselhetetlen a bringaút. :(
Lett már gravel? :D

Milyen mocskosul felmentek a bringa árak, még tavaly májushoz képest is. Illetve milyen sokat kell várni rájuk... egy Canyon bringát ha akarnál, JÚLIUS végéig kellene várni.
Mickey írta: Aztán meg meglehet, hogy az őszre megint jön valami hullám, meg az ilyen olyan változatok...Nem vagyok teljesen pozitív a dolgok felől.
Szerintem az egész szezon kuka ilyen szempontból.
Csak nem Salomon Ultra Trail lenne?
Marky írta: Tudom, hogy hivatalosan most nem lehet szallashelyet foglalni, de mi a valosag? Vannak "okosba" kiadott hazak turautvonalak kozeleben? Tavaly tavasszal mi volt a helyzet?
Zemplénben próbáltam még januárban kék túra mentén, 3 szállásból 2 nem fogadott volna minket, így skippeltük. Szóval akad, de necces.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. március 8., hétfő 15:44

Tudom, hogy hivatalosan most nem lehet szallashelyet foglalni, de mi a valosag? Vannak "okosba" kiadott hazak turautvonalak kozeleben? Tavaly tavasszal mi volt a helyzet?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 8., hétfő 14:28

MyStiQ írta:
füst írta: https://cdn.nwmgroups.hu/s/img/i/2103/2 ... h=1036&t=5
Ez tegnapi, maholnap elméletileg átlépjük az 1M főt. A lehetőségekhez képest jól állunk, remélem ez a március lesz az utolsó nehéz hónap, és áprilistól már fellélegezhetünk.
Ha a veszélyeztetett emberek védettek lesznek, akkor remélem nem marad akadálya a nyitásnak, és az idei nyári szezonban magára talál mindenki, aki idáig nem lóghatott a gazdaság éltető csecsén.
A brit mutáns a fiatalokat támadja... Ráadásul még mindig 3 millió fő alatt van azok száma, akik regisztráltak az oltásra. Messze van még a nyájimmunitás. Arról meg ne is beszéljünk, hogy mire beoltják a 3 millió főt, az eleje lassan kaphatja újra, ha igaz az, hogy 6 havonta ismételni kell. Afelől persze nincs kétségem, hogy legkésőbb májustól nyitni fogunk, de azon sem lennék meglepődve, ha szeptembertől jönne a következő hullám.
Abban bízom, hogy a májusban megrendezésre kerülő nemzetközi versenyemet nem törlik el ismételten, mint tavaly. Sztm az áprilisi rendezvényeknek kapufa van totálisan, ezzel a márciusi felvezetéssel, de azon se csodálkoznék, ha majd csak nyártól engedélyeznének ezt azt. Aztán meg meglehet, hogy az őszre megint jön valami hullám, meg az ilyen olyan változatok...Nem vagyok teljesen pozitív a dolgok felől.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 8., hétfő 14:12

Én egy kellys cliff 10-est szereltem fel csomagtartóval meg amivel kell és azzal mentem, akkor még nem volt országútim de mivel ez nekem csak túra, nem azzal mennék legközelebb sem

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. március 8., hétfő 14:03

Egynapos körre mi az északi parton inkább az utat választottuk. Volt 1-2 dudáló paraszt, de outival elviselhetetlen a bringaút. :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 8., hétfő 14:00

Aha, így már értem, mi 4 nap tekertünk úgy h csütörtök teljes pihenő volt. Nekem a térdem nem bírná, a csapat nagy része meg a felét sem lenne képes kondiból

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 8., hétfő 13:56

Hát meg az északi részen az út töredezett, és mikor már jó ideje úton vagy ( mert hát egy nap alatt kell körbemenni... :mrgreen: ) akkor a segged is kivan már, és dobál a rohadt út. Na, az nagyon kellemes. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 8., hétfő 13:54

Remy írta: Tavaly körbetekertük, minden nyitva, mindenhol emberek, egy rakás bringás. Mintha minden normális lenne. Kivéve a bicikli utat, na az kurvaszar. :mrgreen:
nem is mondanám h rossz lenne egyébként, de lehetne szélesebb, mondjuk mikor tihanytól 60-al mentem lefelé és a mamika a kutyájával megjelent a bringa út közepén akkor kicsit leizzadtam :lol: meg a déli partnál, főleg zamárdi és siófok között nincs is bringa út

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 8., hétfő 13:44

Tavaly körbetekertük, minden nyitva, mindenhol emberek, egy rakás bringás. Mintha minden normális lenne. Kivéve a bicikli utat, na az kurvaszar. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 8., hétfő 13:40

Remy írta: Van egy érzésem, hogy ugyanaz lesz a forgatókönyv mint tavaly, maximum kisebb változtatással, de nyáron nyitás lesz. Csak pörgetni kell ott majd a Balatoni régiót, nehogy már...

Aztán szeptember 1-től jön a meglepi és a covid újra lecsap. A 4. hullámot már megemlítették, innentől kezdve szerintem ez fix, hogy jönni is fog. Kérdés, hogy ellövik-e még a nyári szezon előtt, vagy a nyár végén érkezik.
erre kíváncsi leszek, idén is szerettem volna menni balatont körbe tekerni, de innen felvidékről ez idén lehet hogy nem játszik. Bár tavaly is úgy éreztem magam mint ha egy másik világba mentem volna ahol nincs covid

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 8., hétfő 10:32

Van egy érzésem, hogy ugyanaz lesz a forgatókönyv mint tavaly, maximum kisebb változtatással, de nyáron nyitás lesz. Csak pörgetni kell ott majd a Balatoni régiót, nehogy már...

Aztán szeptember 1-től jön a meglepi és a covid újra lecsap. A 4. hullámot már megemlítették, innentől kezdve szerintem ez fix, hogy jönni is fog. Kérdés, hogy ellövik-e még a nyári szezon előtt, vagy a nyár végén érkezik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2021. március 8., hétfő 10:26

füst írta: https://cdn.nwmgroups.hu/s/img/i/2103/2 ... h=1036&t=5
Ez tegnapi, maholnap elméletileg átlépjük az 1M főt. A lehetőségekhez képest jól állunk, remélem ez a március lesz az utolsó nehéz hónap, és áprilistól már fellélegezhetünk.
Ha a veszélyeztetett emberek védettek lesznek, akkor remélem nem marad akadálya a nyitásnak, és az idei nyári szezonban magára talál mindenki, aki idáig nem lóghatott a gazdaság éltető csecsén.
A brit mutáns a fiatalokat támadja... Ráadásul még mindig 3 millió fő alatt van azok száma, akik regisztráltak az oltásra. Messze van még a nyájimmunitás. Arról meg ne is beszéljünk, hogy mire beoltják a 3 millió főt, az eleje lassan kaphatja újra, ha igaz az, hogy 6 havonta ismételni kell. Afelől persze nincs kétségem, hogy legkésőbb májustól nyitni fogunk, de azon sem lennék meglepődve, ha szeptembertől jönne a következő hullám.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég