OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. március 18., csütörtök 16:00

Hivatalos: idén is elmarad a Balaton Sound és a VOLT fesztivál.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. március 18., csütörtök 15:56

csababarca írta: ez a koronavírus igazolvány ér valamit, használható valamire, ad valami "mentességet", vagy csak valami kormányközeli haver akinek pont van egy ilyen kártyakészítő cége jól járt azzal, hogy kiszórták ezeket?
Semmi ertelme szoval gondolom a masodik.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. március 18., csütörtök 15:53

ez a koronavírus igazolvány ér valamit, használható valamire, ad valami "mentességet", vagy csak valami kormányközeli haver akinek pont van egy ilyen kártyakészítő cége jól járt azzal, hogy kiszórták ezeket?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. március 16., kedd 10:01

Köszi köszi most néztem meg. :)
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. március 16., kedd 9:45

p.csabi1 írta:
El Sie7e írta:

még nem töltötte fel a nav gondolom
azt írták h március 15-től, ami lehet este 11 óra is :mrgreen: nincsenek még elkésve :) bár egy ünnetnapra tenni az ígért feltöltést...grat :lol:
Ja,úgy ahogy mondod vagy majd éjfél előtt 1 percel töltik fel. :mrgreen:
https://index.hu/gazdasag/2021/03/16/na ... ga-mihaly/

fent vannak :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. március 16., kedd 8:22

RealAsensio írta:
ikelemen5 írta: Terasz burkolásra mit ajánlana a fórum? :)
Valami fa vagy fa hatásút néztem, de mint minden más, ez is elképesztően drága. :|
Burkold le hosszu vekony fa mintas burkolattal, pl 15x60-as lapokkal. Ha nem a leggagyibbat valasztod, nagyon jol tud kinezni. Fagyallo kulteri burkolat legyen, legalabb S1-es ragasztoval kell burkolni, es ha nem fedett a terasz akkor erdemes pl knauf (alias cemix) aquastoppal a betonfeluletet atkenni burkolas elott. Nem olcso, de aki hosszutavban gondolkodik, annak ajanlom :)
Ez lesz szerintem, köszi.
A Knauf tippért pedig extra köszi! :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 16., kedd 6:54

Nika91127 írta:
Realista24 írta: A 2,5 éves 80ezer már jobban hangzik egy fokkal, de ezeket a városokat messziről kerülnem.

Persze örülök az üdítő kivételnek :) es jó tudni hogy van ilyen :kalapos:

A km gari meg szervizkönyv sokat nem ér a szememben, amikor 2500 ftert kínáltak nekem a fokamhoz.
Ja hát megértem én. Náluk tényleg emiatt merek nézni, sok a jó tapasztalat velük. Superbet úgy adták el, h előtte leszervizeltèk. Sok az Octi náluk, nagy része flotta kocsi, 90-170 ezer kmig. Ez a Focus vmiért bejön. Csak a csomiját keveslem :)
Hát igen, egy Mondeo után vagy Octavia helyett szűkősnek fog hatni, viszont a Titanium felszereltség elég vonzó lehet. Nekem is ilyen volt, csak kombiban, imádtam.

Sokat nem volt nálam, talán másfél évet se, mert céges kocsira váltottam, de a kötelező szervizeken kívül mást nem kellett vele csinálni. Nem egészen két évesen vettem, 120ezer km-rel, havi 7-8ezret vertek bele, de úgy rendben tartották, hogy ha 40ezerre tekerték volna vissza is elhiszem.

Én végül 180ezer km körül adtam el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. március 16., kedd 6:44

Realista24 írta: A 2,5 éves 80ezer már jobban hangzik egy fokkal, de ezeket a városokat messziről kerülnem.

Persze örülök az üdítő kivételnek :) es jó tudni hogy van ilyen :kalapos:

A km gari meg szervizkönyv sokat nem ér a szememben, amikor 2500 ftert kínáltak nekem a fokamhoz.
Ja hát megértem én. Náluk tényleg emiatt merek nézni, sok a jó tapasztalat velük. Superbet úgy adták el, h előtte leszervizeltèk. Sok az Octi náluk, nagy része flotta kocsi, 90-170 ezer kmig. Ez a Focus vmiért bejön. Csak a csomiját keveslem :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 16., kedd 6:40

A 2,5 éves 80ezer már jobban hangzik egy fokkal, de ezeket a városokat messziről kerülnem.

Persze örülök az üdítő kivételnek :) es jó tudni hogy van ilyen :kalapos:

A km gari meg szervizkönyv sokat nem ér a szememben, amikor 2500 ftert kínáltak nekem a fokamhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. március 16., kedd 6:36

Realista24 írta:
Nika91127 írta: Hali Madridom Népe!

A mindenre is válaszoló fórumra lenne szükségem.
Pénteken GTK-ra törték a Mondeom, én jól vagyok. Viszont új kocsi után kell néznem. A keret korlátolt, jópár tesztet olvasgattam, utánanéztem. 2 típusról kérnék véleményt.
Mk3as, faceliftes Focus, 1.5 tdci 120 pacis.
Skoda Octavia, 2016-os, 1.6 crtdi, 110 paci, 5 sebességes manuális.
Használ valaki ilyeneket? Tapasztalatok? A Focusnak egy hibàja lenne számomra - a Mondi után kicsi lenne a csomagtartója.
Mindegyik autó kb. 3,7 millió, ez lenne most a plafon (mehetne több is, de nem akarom minden pénzem kocsira elb*szni). Turbóbenzinesből nem kérek, a TSI-k kokszosodnak és elromolnak, a Ford Ecoboost se világbajnok használtan...
Mindkét autó magyar, szervizkönyves, km garival. A Focusban 77ezer, az Octiban 110ezer van.

A válaszokat előre is köszi!

Nika
Hát én ott kezdenem, hogy hol veszed őket helyileg? Ha Győr vagy Fehérvár, meg se vedd. Elhiszed a km-t?

A foka klasszikus 78ezer körüli km :kalapos: illetve egy 5 éves dízel Octiba sztem három év alatt raktak ennyit.
Győrben, Autó Pulai. Anno apumék a Superbet ott vették, kevés km-es, szalonautó volt anno. 80 ezer km-t tettek bele 2,5 év alatt, semmi baja. Tőlük már több ismerős is vett kocsit, mindegyik patent volt.
Tudom, hogy ez a 2 típus volt főleg flottás autó. A Focus 5 ajtós, Titanium, magánszemélyé volt, nagyobbra váltás miatt került eladásra.
Az Octi szintén magánszemélyé lehet, cégeseket nem nagyon adna világos belsővel, meg az átlag flottakocsinál jobban felszerelt.

A C-terv egy 2.0 CRTDI, DSG6-os Octi Pécsen, abban 150ezer km van, de az se annyira felejtős részemről... :)

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto ... g-16816052

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto ... a-16827499

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto ... v-16823029

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. március 16., kedd 6:22

Nincs tapasztalatom vele, de én is egy ilyen Octaviat néztem ki. Az egyik legmegbízhatóbb kocsi, mindenhol magas pontszámai vannak. És igen, a csomagtartó is hatalmas. Szerintem nagyon tuti vétel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 16., kedd 6:18

Nika91127 írta: Hali Madridom Népe!

A mindenre is válaszoló fórumra lenne szükségem.
Pénteken GTK-ra törték a Mondeom, én jól vagyok. Viszont új kocsi után kell néznem. A keret korlátolt, jópár tesztet olvasgattam, utánanéztem. 2 típusról kérnék véleményt.
Mk3as, faceliftes Focus, 1.5 tdci 120 pacis.
Skoda Octavia, 2016-os, 1.6 crtdi, 110 paci, 5 sebességes manuális.
Használ valaki ilyeneket? Tapasztalatok? A Focusnak egy hibàja lenne számomra - a Mondi után kicsi lenne a csomagtartója.
Mindegyik autó kb. 3,7 millió, ez lenne most a plafon (mehetne több is, de nem akarom minden pénzem kocsira elb*szni). Turbóbenzinesből nem kérek, a TSI-k kokszosodnak és elromolnak, a Ford Ecoboost se világbajnok használtan...
Mindkét autó magyar, szervizkönyves, km garival. A Focusban 77ezer, az Octiban 110ezer van.

A válaszokat előre is köszi!

Nika
Hát én ott kezdenem, hogy hol veszed őket helyileg? Ha Győr vagy Fehérvár, meg se vedd. Elhiszed a km-t?

A foka klasszikus 78ezer körüli km :kalapos: illetve egy 5 éves dízel Octiba sztem három év alatt raktak ennyit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. március 16., kedd 6:15

Hali Madridom Népe!

A mindenre is válaszoló fórumra lenne szükségem.
Pénteken GTK-ra törték a Mondeom, én jól vagyok. Viszont új kocsi után kell néznem. A keret korlátolt, jópár tesztet olvasgattam, utánanéztem. 2 típusról kérnék véleményt.
Mk3as, faceliftes Focus, 1.5 tdci 120 pacis.
Skoda Octavia, 2016-os, 1.6 crtdi, 110 paci, 5 sebességes manuális.
Használ valaki ilyeneket? Tapasztalatok? A Focusnak egy hibàja lenne számomra - a Mondi után kicsi lenne a csomagtartója.
Mindegyik autó kb. 3,7 millió, ez lenne most a plafon (mehetne több is, de nem akarom minden pénzem kocsira elb*szni). Turbóbenzinesből nem kérek, a TSI-k kokszosodnak és elromolnak, a Ford Ecoboost se világbajnok használtan...
Mindkét autó magyar, szervizkönyves, km garival. A Focusban 77ezer, az Octiban 110ezer van.

A válaszokat előre is köszi!

Nika

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. március 15., hétfő 23:21

Norbi90 írta: valaki konyít az mbvk pont hu ingatlan árverésekhez? volna pár kérdésem hozzá :) :)
Én csapatom, jó móka, segítek szívesen, már ha tudok, eléggé bonyolult rendszer mondjuk. :lol:
chosenone46 írta:
Sierra írta:

Sztem Decathlon oldalán nézz körül. Annyiért biztos találsz vmi fasza Quechua bakancsot.
én is a decathlont tudom ajánlani, 20 környékén már teljes igényt kielégítő cipőkre le lehet ott is csapni.
Én a Sportsdirectről rendeltem anno leárazva 10k alatt, arra amire nekem kell, bőven fasza, amúgy nem értek hozzá. :mrgreen:

Norbi90
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2021. március 15., hétfő 23:07

valaki konyít az mbvk pont hu ingatlan árverésekhez? volna pár kérdésem hozzá :) :)

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2021. március 15., hétfő 22:43

Sierra írta:
Dupla D írta: Túracipő/túrabakancsban ki mit ajánl? Itthoni túrázáshoz. Nem extra használatra. 20 körül szánnék rá.
Sztem Decathlon oldalán nézz körül. Annyiért biztos találsz vmi fasza Quechua bakancsot.
én is a decathlont tudom ajánlani, 20 környékén már teljes igényt kielégítő cipőkre le lehet ott is csapni.

viszont ha már szóba került a túrázás, ismertek olyan eldugottabb, kevésbé preferált túraútvonalakat amiket ajánlanátok pesttől kb max 1 órányi távolságra? a pilis fullon van állandóan, börzsönyben is jóval többen vannak mostanában, így egyre nehezebb már nyugis helyet találni, ahol csak mi vagyunk és a gondolataink...
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. március 15., hétfő 22:30

ikelemen5 írta: Terasz burkolásra mit ajánlana a fórum? :)
Valami fa vagy fa hatásút néztem, de mint minden más, ez is elképesztően drága. :|
Burkold le hosszu vekony fa mintas burkolattal, pl 15x60-as lapokkal. Ha nem a leggagyibbat valasztod, nagyon jol tud kinezni. Fagyallo kulteri burkolat legyen, legalabb S1-es ragasztoval kell burkolni, es ha nem fedett a terasz akkor erdemes pl knauf (alias cemix) aquastoppal a betonfeluletet atkenni burkolas elott. Nem olcso, de aki hosszutavban gondolkodik, annak ajanlom :)
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 15., hétfő 21:31

Dupla D írta: Túracipő/túrabakancsban ki mit ajánl? Itthoni túrázáshoz. Nem extra használatra. 20 körül szánnék rá.
Sztem Decathlon oldalán nézz körül. Annyiért biztos találsz vmi fasza Quechua bakancsot.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. március 15., hétfő 21:30

Túracipő/túrabakancsban ki mit ajánl? Itthoni túrázáshoz. Nem extra használatra. 20 körül szánnék rá.

Ma megmásztuk a Prédikálószéket a meredekebbik útvonalon, és az én utcai, barázda nélküli talpú cipőm miatt egyszer-kétszer átgondoltam az életemet, amikor elkezdett csúszni alattam minden. :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2021. március 15., hétfő 19:24

Sziasztok! Ncore meghivot valaki tudna kuldeni? Ha van akkor irjon privatban :)
joabulicsak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég