OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. április 14., szerda 16:16

Jövő héten nyithatnak a teraszok. :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 14., szerda 16:07

nmate írta: Az elmúlt 1 héten két egészségesnek mondható huszonévesről is tudok, aki meghalt koronában. Oltásuk nem volt. Terhes nőket is durván emészti ez a brazil cucc. Előző nyáron nem fostam, bátran mentem kocsmázni stb. Most vettem egy gamer gépet, 54 üveg sört a Szent Andrásból és 2 könyvet. :lol:
Akkor most 2 hétre megvagy ifjú barátom. :lol:

Hát ja, már ez a brit se kutya, de ha bejön a brazil vagy még mutálódik valami csinos verzió belőle, azért para. Most nagyon az a közhangulat, hogy kapjak már 1 oltást, megvan, zsír, azonnal visszakaptam a régi életem. Jön majd a nyár, eb, balaton, nyitások, nehogy baj legyen. Szép hogy ennyire oltottságban élen járunk, csak sajna halálozásban is.

Gépre meg ja én se kerülnék, nem annyira jó buli, bár ott azért előtte még vannak köztes állapotok.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 14., szerda 15:19

TheBull6 írta: Szomszédunk (28 éves nő), egészségügyben dolgozik, szóval az oltás már ugye megvan.

Két hete itthon van, múlt héten férje már mentőt akart neki hívni, annyira köhögött és fulladozott. De a csaj mondta, hogy ő be nem megy lélegeztetőgépre, mert arról nem jön le. Láttam a csajt múltkor az udvarukon levegőzni, nem nézett ki annyira jól..
1. Nem 100%-ban hatásos egy oltás sem, ez egy példa, szerencsére nagyon sok ellenpélda is van.
2. Nagyon-nagy százalékban viszont csökkenti a kórházbakerüléses esetek számát. Kivétel mindig van, illetve a brazil mutáció elég erős. Ha már 80%-ban ki is szűri ezeket (ami átlagosnak mondható) elkerülhető az egészségügy teljes összeomlása.

Az elmúlt 1 héten két egészségesnek mondható huszonévesről is tudok, aki meghalt koronában. Oltásuk nem volt. Terhes nőket is durván emészti ez a brazil cucc. Előző nyáron nem fostam, bátran mentem kocsmázni stb. Most vettem egy gamer gépet, 54 üveg sört a Szent Andrásból és 2 könyvet. :lol:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: OFF

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. április 14., szerda 14:43

Szomszédunk (28 éves nő), egészségügyben dolgozik, szóval az oltás már ugye megvan.

Két hete itthon van, múlt héten férje már mentőt akart neki hívni, annyira köhögött és fulladozott. De a csaj mondta, hogy ő be nem megy lélegeztetőgépre, mert arról nem jön le. Láttam a csajt múltkor az udvarukon levegőzni, nem nézett ki annyira jól..

Halfkey
Hozzászólások: 4406
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 14., szerda 12:07

Az oltás nem azonnal hat, kb két hét amíg kialakul védettség, szóval addig még bőven elkaphatod a covidot és extrém esetben belehalhatsz. ‘Az oltás után meghalt’ esetek nagy része ez.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 14., szerda 11:56

ziro4vr írta: Én meg csak figyellek titeket vénembereket, akik már megkapták. :mrgreen:

Mondjuk most már kínait se akarok, ha azt ajánlanák vagy az astrát akkor várnék, tapasztalat alapján pár nap múlva lesz pfizer vagy az orosz.
Anyumnak is egy hete ajánlottak fel az astrat, mondtam neki inkább várjon mert hamarosan úgy is kaphat Pfizert. Holnap már mehet is oltakozni :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 14., szerda 11:43

Én meg csak figyellek titeket vénembereket, akik már megkapták. :mrgreen:

Mondjuk most már kínait se akarok, ha azt ajánlanák vagy az astrát akkor várnék, tapasztalat alapján pár nap múlva lesz pfizer vagy az orosz.
Nem illik.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 14., szerda 11:42

Fél Madridom az oroszt kapta. Még senki nem jelentkezett, hogy meghalt volna. :kalapos:

Nekem oltás estéjén lett lázam, meg tompán fájt a fejem 1 napig kb. Ma már semmi bajom.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 14., szerda 11:37

Haver 2 napja kapta az oroszt. 54 éves. Nulla mellékhatás. Igaz, decemberben volt már covidos.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. április 14., szerda 11:16

Ha olyat oltanak be aki épp covidos az elég súlyos tunetekkel járhat, nem ismerem ennek a hatását pontosan de nem véletlen nem oltanak olyat aki épp beteg.
Ezt külön nem vizsgálták, ezért nem oltanak akkor. De valószínűleg jó pár ember be lett oltva úgy, hogy pozitív volt közben, csak nem tudta.
Ezt hogy? Nem multak el az oltasi mellekhatasok? Vagy kesobb rosszabb lett az allapota? Eleg hipochonder vagyok, ezek az oltas utani halalozasok szarul erintenek :-(
Az oltás nem halhatatlanságra adják, néha mintha már azt várnánk el tőle.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 14., szerda 10:54

Realista24 írta:
El Sie7e írta:

Ha olyat oltanak be aki épp covidos az elég súlyos tunetekkel járhat, nem ismerem ennek a hatását pontosan de nem véletlen nem oltanak olyat aki épp beteg. Egyébként lehet nem lenne hülyeség egy gyorsteszt a szuri előtt :D a sorban állás ideje alatt meg is van, bár nem a legmegbizhatobb az igaz
Ausztriában csak teszt után oltanak. Igaz ott ingyenes a teszt.
Pcr vagy gyors?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 14., szerda 10:50

El Sie7e írta:
Marky írta: Masnap bevettem egy fel algopyrint es azota rendben vagyok. Ocsemnek kicsit sulyosabb tunetei voltak, de mar o is jobban van. Egy baratom pedig az oltas masnapjan mar futsal meccset jatszott :mrgreen:

Ezt hogy? Nem multak el az oltasi mellekhatasok? Vagy kesobb rosszabb lett az allapota? Eleg hipochonder vagyok, ezek az oltas utani halalozasok szarul erintenek :-(
Ha olyat oltanak be aki épp covidos az elég súlyos tunetekkel járhat, nem ismerem ennek a hatását pontosan de nem véletlen nem oltanak olyat aki épp beteg. Egyébként lehet nem lenne hülyeség egy gyorsteszt a szuri előtt :D a sorban állás ideje alatt meg is van, bár nem a legmegbizhatobb az igaz
Ausztriában csak teszt után oltanak. Igaz ott ingyenes a teszt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 14., szerda 10:48

Marky írta: Masnap bevettem egy fel algopyrint es azota rendben vagyok. Ocsemnek kicsit sulyosabb tunetei voltak, de mar o is jobban van. Egy baratom pedig az oltas masnapjan mar futsal meccset jatszott :mrgreen:
El Sie7e írta: Egy ismerősünk (63 éves) megkapta a Szputnyikot, ra 2 hétre meghalt :/
Lehet h már fertőzött volt az oltás pillanatában is, nem tudni. De valószínűleg ez az oka.
Ezt hogy? Nem multak el az oltasi mellekhatasok? Vagy kesobb rosszabb lett az allapota? Eleg hipochonder vagyok, ezek az oltas utani halalozasok szarul erintenek :-(
Ha olyat oltanak be aki épp covidos az elég súlyos tunetekkel járhat, nem ismerem ennek a hatását pontosan de nem véletlen nem oltanak olyat aki épp beteg. Egyébként lehet nem lenne hülyeség egy gyorsteszt a szuri előtt :D a sorban állás ideje alatt meg is van, bár nem a legmegbizhatobb az igaz
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 14., szerda 10:35

Masnap bevettem egy fel algopyrint es azota rendben vagyok. Ocsemnek kicsit sulyosabb tunetei voltak, de mar o is jobban van. Egy baratom pedig az oltas masnapjan mar futsal meccset jatszott :mrgreen:
El Sie7e írta: Egy ismerősünk (63 éves) megkapta a Szputnyikot, ra 2 hétre meghalt :/
Lehet h már fertőzött volt az oltás pillanatában is, nem tudni. De valószínűleg ez az oka.
Ezt hogy? Nem multak el az oltasi mellekhatasok? Vagy kesobb rosszabb lett az allapota? Eleg hipochonder vagyok, ezek az oltas utani halalozasok szarul erintenek :-(

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: I am GC » 2021. április 14., szerda 10:32

Tegnap #teamsputnikv. Kisebb hőemelkedés este, ma mar semmi :agree:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 14., szerda 10:26

Egy ismerősünk (63 éves) megkapta a Szputnyikot, ra 2 hétre meghalt :/
Lehet h már fertőzött volt az oltás pillanatában is, nem tudni. De valószínűleg ez az oka.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 14., szerda 10:20

Realista24 írta: 15 órával Szputnyik után semmi mellékhatás.

Kollégám viszont rottyon volt már tegnap este, ma reggelre még szarabbul, ugyanúgy Szuptnyik.
Szintén #teamszputnyik. :mrgreen:
Tegnapelőtt kaptam, szintén nem volt semmilyen lényeges mellékhatás, kis vállfájdalom meg nyomottság, de annyi.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 14., szerda 9:56

15 órával Szputnyik után semmi mellékhatás.

Kollégám viszont rottyon volt már tegnap este, ma reggelre még szarabbul, ugyanúgy Szuptnyik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. április 13., kedd 19:34

persze azt szoktak mondani, hogy a rossz reklam is reklam de raszorul o arra, hogy evente 1x beszoljon a nep jelentos reszenek ?

en schwarzi vs norbi kepeket lattam. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 13., kedd 19:17

'shutterisland írta: legujabb schobert norbi megvan ?
ez a pali imad kozutalat targya lenni ? :lol:
Akkor ezert futottam bele a 120 kilos Dwayne 'Vagodiszno The Rock' Johnson kepekbe. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég