OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 25., vasárnap 2:20

Képek alapján azért 1-2 ember kiment inni szombaton... :ozil:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. április 24., szombat 14:45

Norbi90 írta:merről valósi vagy Gabi ? anyámék Kígyósiak beregszászi járás.
:agree:
Éveken keresztül jártam oda makaróniért, amíg nyitva volt a boltunk. :D

Nagyszőlősi járás (mostmár beregszászi lett), Tiszabökény, Péterfalva előtt van.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Norbi90
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2021. április 24., szombat 13:22

Kb. 10 éve vagyok hivatalosan is magyar állampolgár. 2014 óta van állandó magyarországi lakcímem. Orvosi ellátást nem kellett igényelnem hála Istennek, amióta elkezdtem az iskolát szerintem, így nem volt szükségem sem Kárpátalján sem itt háziorvoshoz "beregiszrálódni". Több mint 2 éve itt élek Budapesten, de nem jelentkezem be a XVI. kerületi lakásom címére. Ami a lényeget illeti: ha oltást szeretnék most úgy, hogy szerintem a határmenti háziorvosom se tud rólam sok mindent (320 km tőlem jelenleg), de érvényes, végleges TAJ számom is van, akkor elég a regisztráció az oltásra, és utána majd külön regisztrálni erre az új formátumra, hogy melyik nap, melyik oltóponton szeretném a kínai oltást, akár itt Budapesten?
Többen is evezünk ebben a cipőben, szóval a kérdés most nem is saját részre lenne fontos, mert egyelőre továbbra is tartózkodom az oltástól, de menet közben változhat a helyzet, és szeretnék képben lenni maximálisan. Köszönöm előre is. :agree:
merről valósi vagy Gabi ? anyámék Kígyósiak beregszászi járás.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 24., szombat 11:53

Süti írta:
sebydani írta:
Jelenleg talán 211 millió kínai kapott oltást, heti kb. 20 millió oltást adnak be (ha hitelesek az adatok) és majd elképesztő mennyiségű emberről beszélünk akik azt az oltást kapták. Meglepne, ha nem lenne elfogadva egy idő után valamilyen formában. Több millió kínai turista megy évente csak Párizsba pl., rengeteg pénzt hagyva ott amire elég nagy szükségük lesz az újraindítások után.
Fair enough, ebben van valami. 11. ker oltópontra mész? Tapasztalatokra kíváncsi lennék majd. :salute:
Jaja, a Karolinára a Sportegészségügyi központban levő oltópontra. Van meg több lehetőség is de ide tudtam a legkorábbra foglalni. Írok majd mindenképp :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 24., szombat 11:12

sebydani írta:
Jelenleg talán 211 millió kínai kapott oltást, heti kb. 20 millió oltást adnak be (ha hitelesek az adatok) és majd elképesztő mennyiségű emberről beszélünk akik azt az oltást kapták. Meglepne, ha nem lenne elfogadva egy idő után valamilyen formában. Több millió kínai turista megy évente csak Párizsba pl., rengeteg pénzt hagyva ott amire elég nagy szükségük lesz az újraindítások után.
Fair enough, ebben van valami. 11. ker oltópontra mész? Tapasztalatokra kíváncsi lennék majd. :salute:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. április 24., szombat 11:07

kiserik írta: Pfizer első belövetve.
Ma nekem is. #Yolo :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. április 24., szombat 11:06

pfizer beadva. egyenlőre nincs semmi.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 24., szombat 10:37

Süti írta: Az újra oltakozásról milyen információk vannak? Egyedül azért nem megyek, mert nem tudom, hogy külföldre jó lesz e, tekintve hogy rajtunk kívül itt nem használja senki.
Jelenleg talán 211 millió kínai kapott oltást, heti kb. 20 millió oltást adnak be (ha hitelesek az adatok) és majd elképesztő mennyiségű emberről beszélünk akik azt az oltást kapták. Meglepne, ha nem lenne elfogadva egy idő után valamilyen formában. Több millió kínai turista megy évente csak Párizsba pl., rengeteg pénzt hagyva ott amire elég nagy szükségük lesz az újraindítások után.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 24., szombat 9:57

Süti írta:
nmate írta:

Lelkem mélyén szkeptikusan állok még mindig kicsit a kínaival, mivel közvetve látom az intenzív osztályon, hogy bizony 2 oltásosok is kerülnek be oda, de talán idősek körében tűnik csak viszonylag hatástalannak és egy szakértői vélemény is meggyőzött, szóval megyek. :mrgreen: Kiderítem saját bőrömön mit tud a Xiaomi 5g chip.
Külföld meg nem érdekel egyelőre. Jövőre úgyis lesz lehetőség újra oltatni ha arról van szó.
Az újra oltakozásról milyen információk vannak? Egyedül azért nem megyek, mert nem tudom, hogy külföldre jó lesz e, tekintve hogy rajtunk kívül itt nem használja senki.
nekem is ezért vannak jelenleg fenntartásaim az orosz, de főleg a kínai vakcinával.
a janssent is elfogadnám már, a nyugatiak közül egyedül az astrát utasítanám vissza (ebbe nem csak a vérrög képződés tartozik bele, hanem a 12 hetes második oltás)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 24., szombat 9:49

nmate írta:

Lelkem mélyén szkeptikusan állok még mindig kicsit a kínaival, mivel közvetve látom az intenzív osztályon, hogy bizony 2 oltásosok is kerülnek be oda, de talán idősek körében tűnik csak viszonylag hatástalannak és egy szakértői vélemény is meggyőzött, szóval megyek. :mrgreen: Kiderítem saját bőrömön mit tud a Xiaomi 5g chip.
Külföld meg nem érdekel egyelőre. Jövőre úgyis lesz lehetőség újra oltatni ha arról van szó.
Az újra oltakozásról milyen információk vannak? Egyedül azért nem megyek, mert nem tudom, hogy külföldre jó lesz e, tekintve hogy rajtunk kívül itt nem használja senki.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 24., szombat 9:43

Pfizer első belövetve.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 24., szombat 9:14

p.csabi1 írta:
kodo írta:

Más is megy? Kíváncsi vagyok mennyire népszerű a fórumon.

Én is megyek hétfőn reggel.
jöhetne erről is 1 szavazás R, az előző sztem már kifutott téma :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. április 24., szombat 9:03

kodo írta:
sebydani írta: Na ezen a külön regisztrációs oldalon foglaltam időpontot hétfő reggelre, kapom a kínait majd.
Más is megy? Kíváncsi vagyok mennyire népszerű a fórumon.

Én is megyek hétfőn reggel.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 24., szombat 7:46

lordgabi írta: Kb. 10 éve vagyok hivatalosan is magyar állampolgár. 2014 óta van állandó magyarországi lakcímem. Orvosi ellátást nem kellett igényelnem hála Istennek, amióta elkezdtem az iskolát szerintem, így nem volt szükségem sem Kárpátalján sem itt háziorvoshoz "beregiszrálódni". Több mint 2 éve itt élek Budapesten, de nem jelentkezem be a XVI. kerületi lakásom címére. Ami a lényeget illeti: ha oltást szeretnék most úgy, hogy szerintem a határmenti háziorvosom se tud rólam sok mindent (320 km tőlem jelenleg), de érvényes, végleges TAJ számom is van, akkor elég a regisztráció az oltásra, és utána majd külön regisztrálni erre az új formátumra, hogy melyik nap, melyik oltóponton szeretném a kínai oltást, akár itt Budapesten?
Többen is evezünk ebben a cipőben, szóval a kérdés most nem is saját részre lenne fontos, mert egyelőre továbbra is tartózkodom az oltástól, de menet közben változhat a helyzet, és szeretnék képben lenni maximálisan. Köszönöm előre is. :agree:
Elég.
Esetleg ahogy pár hozzászólással előrébb szó volt róla írj a Neak-nak
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. április 24., szombat 0:09

Kb. 10 éve vagyok hivatalosan is magyar állampolgár. 2014 óta van állandó magyarországi lakcímem. Orvosi ellátást nem kellett igényelnem hála Istennek, amióta elkezdtem az iskolát szerintem, így nem volt szükségem sem Kárpátalján sem itt háziorvoshoz "beregiszrálódni". Több mint 2 éve itt élek Budapesten, de nem jelentkezem be a XVI. kerületi lakásom címére. Ami a lényeget illeti: ha oltást szeretnék most úgy, hogy szerintem a határmenti háziorvosom se tud rólam sok mindent (320 km tőlem jelenleg), de érvényes, végleges TAJ számom is van, akkor elég a regisztráció az oltásra, és utána majd külön regisztrálni erre az új formátumra, hogy melyik nap, melyik oltóponton szeretném a kínai oltást, akár itt Budapesten?
Többen is evezünk ebben a cipőben, szóval a kérdés most nem is saját részre lenne fontos, mert egyelőre továbbra is tartózkodom az oltástól, de menet közben változhat a helyzet, és szeretnék képben lenni maximálisan. Köszönöm előre is. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 23., péntek 22:33

kodo írta:
sebydani írta: Na ezen a külön regisztrációs oldalon foglaltam időpontot hétfő reggelre, kapom a kínait majd.
Más is megy? Kíváncsi vagyok mennyire népszerű a fórumon.
Lelkem mélyén szkeptikusan állok még mindig kicsit a kínaival, mivel közvetve látom az intenzív osztályon, hogy bizony 2 oltásosok is kerülnek be oda, de talán idősek körében tűnik csak viszonylag hatástalannak és egy szakértői vélemény is meggyőzött, szóval megyek. :mrgreen: Kiderítem saját bőrömön mit tud a Xiaomi 5g chip.
Külföld meg nem érdekel egyelőre. Jövőre úgyis lesz lehetőség újra oltatni ha arról van szó.

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kera » 2021. április 23., péntek 21:24

Na megnéztük a verdán azokat a pontokat amiket mondtatok, de egyiknek sem volt semmi jele, és amíg néztük ezeket, járt a motor, a kis kedves kocsim, volt olyan figyelmes, hogy megmutatta mi a nyűge. Folyik a hűtővíz valahol, szép kis tócsa lett, így egyértelművé vált. Holnap felemeljük aztán megnézzük pontosan hol csöpöghet, így ha megússzuk egy csővel, vagy tőmítéssel, boldogság van. Köszi a tippeket srácok! :mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 23., péntek 20:09

sebydani írta: Na ezen a külön regisztrációs oldalon foglaltam időpontot hétfő reggelre, kapom a kínait majd.
Más is megy? Kíváncsi vagyok mennyire népszerű a fórumon.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. április 23., péntek 12:20

kecsu10 írta:
Yazid írta:

az autóban nincs fagyálló szag?


el kell vigyed egy normális autószerelőhöz, van CO tesztere, megnézi, az 100% megmondja
Hideg indításkor normális is lehet egy kis fehér füst, az nem probléma. A sapkát kell megszagolni a kiegyenlítő tartályon. Ha kipufogó, égett szagú, akkor hengerfejes. Azért több benne az olaj, mert rövid távon benzines lesz az olaj, ha jól átmelegszik kinyonmja magából, akkor majd csökken az olaj szintje. A víz ott is tud folyni ahol nem látod. Olaj nem folyik? Kifelé is tud hengerfejes lenni, nemcsak befelé.
nem biztos hogy érezni azt úgy orral... co teszt még mindig a biztos.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 23., péntek 12:07

Na ezen a külön regisztrációs oldalon foglaltam időpontot hétfő reggelre, kapom a kínait majd.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég