OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Mire utalhat a 24-es szám Realista nevében?

A szavazás 2021. június 11., péntek 20:08-kor befejeződött.

Benzema topic miatt kitiltottak számára
9
11%
Fosi bácsi IQ szintjére
9
11%
Hehe véglegeseinek számára
16
19%
Jim nem spanyolokat elismerő hozzászólasinak számára
3
4%
Kerlon haragosainak számára
3
4%
Petimadridista optimista kommentjeinek számára
7
8%
Raisen regisztárcióinak számára
8
10%
Ziro értelmes kommentjeinek számára
25
30%
Más, megírom kommentben
4
5%

Szavazatok száma: 84

LiamGallagher
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,Ronaldo,Roberto Carlos,Váczi,Toni Kroos,CR,Ramos
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2021. április 27., kedd 19:58

Süti írta:
LiamGallagher írta:

Én túléltem :mrgreen:
De arra készülj, hogy lehet neked is pokoli lesz az első éjszakád.
39 fokos láz, hidegrázás, remegés, másnap egész nap láz, végtagfájdalom :D
Kíváncsi vagyok, sokaktól hallottam, délben kaptam, egyelőre jól vagyok. :kalapos:
Én is délben kaptam, nekem sem volt bajom addig, amíg le nem feküdtem aludni :lol:

Süti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 27., kedd 19:31

LiamGallagher írta:

Kíváncsi vagyok, sokaktól hallottam, délben kaptam, egyelőre jól vagyok. :kalapos:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

LiamGallagher
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,Ronaldo,Roberto Carlos,Váczi,Toni Kroos,CR,Ramos
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2021. április 27., kedd 19:27

Süti írta: Na, nálam is bekerült az Astra a garázsba, remélem nem azért vagyunk ilyen kevesen a fórumon, mert a többiek már elhullottak az első után. :mrgreen:

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 27., kedd 17:34

Na, nálam is bekerült az Astra a garázsba, remélem nem azért vagyunk ilyen kevesen a fórumon, mert a többiek már elhullottak az első után. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 27., kedd 16:06

h3x0r írta:
Mester77 írta:

Igazából az a bajom, h a megadott fájl méret és a szélesség / magasság keretein belül maradva nekem mindig pici, pixeles szarok születnek. :lol:
En ACDSee.Photo.Studio.Ultimate.2020 -at hasznalok (ncore-rol)

1. Egyszeruen megnyitok egy kepet
2. Jobb felso sarokban Edit
3. Bal oldalt a Geometry resznel van az, hogy Crop
4. Nagyjabol kijelolom, hogy mit akarok kivagni. Mondjuk 244 x 374 (width x height). A ketto kozul az egyiket hasznalom fix pontnak.
5. Forumon 130 x 180-as kepet kell feltolteni.
- ha a kivagasomnal a szelesseg (244) a fix, akkor: magassag=244*180/130=338
- ha a magassag (374) a fix, akkor szelesseg=374*130/180=270
6. Bal oldalt van a width meg a height, kitoltom ezzel a ket szammal, kicsit meg lehet allitgatni, hogy kozepen legyen a kep. Done.
7. Ugyancsak Geometry alatt Resize
8. A Width-nel beirom, hogy 130, a masodik automatikusan 180 lesz, Done, Done, Save As

Eddig meg nem jartam ugy, hogy pixeles lett volna
Köszönöm szépen! :agree:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 27., kedd 16:00

Mester77 írta:
h3x0r írta:
ha paintben meg lehet oldani, akkor nyugodtan irhatsz :mrgreen: :lol:
Igazából az a bajom, h a megadott fájl méret és a szélesség / magasság keretein belül maradva nekem mindig pici, pixeles szarok születnek. :lol:
En ACDSee.Photo.Studio.Ultimate.2020 -at hasznalok (ncore-rol)

1. Egyszeruen megnyitok egy kepet
2. Jobb felso sarokban Edit
3. Bal oldalt a Geometry resznel van az, hogy Crop
4. Nagyjabol kijelolom, hogy mit akarok kivagni. Mondjuk 244 x 374 (width x height). A ketto kozul az egyiket hasznalom fix pontnak.
5. Forumon 130 x 180-as kepet kell feltolteni.
- ha a kivagasomnal a szelesseg (244) a fix, akkor: magassag=244*180/130=338
- ha a magassag (374) a fix, akkor szelesseg=374*130/180=270
6. Bal oldalt van a width meg a height, kitoltom ezzel a ket szammal, kicsit meg lehet allitgatni, hogy kozepen legyen a kep. Done.
7. Ugyancsak Geometry alatt Resize
8. A Width-nel beirom, hogy 130, a masodik automatikusan 180 lesz, Done, Done, Save As

Eddig meg nem jartam ugy, hogy pixeles lett volna

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 27., kedd 15:08

h3x0r írta:
Mester77 írta: van vki, aki nagyon otthonosan mozog az itteni avatar szerkesztésben?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 27., kedd 14:25

Mester77 írta: van vki, aki nagyon otthonosan mozog az itteni avatar szerkesztésben?

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 27., kedd 14:23

van vki, aki nagyon otthonosan mozog az itteni avatar szerkesztésben?

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 27., kedd 14:16

alexoxladjackoxi írta:
Mester77 írta: eredetileg én is mindig sportmotort szerettem vna, de egyrészt békában ülni nem leány álom, másrészt az én magasságom a motorok nagy %át kizárja, mert túl picik alattam, a tank fölé lóg a térdem stb.

Nekem most egy 650ccm-es, 70 LE Kawa Versys-em van, ami se nem sport, se nem túra, a kettő közt van vhol, ú.n funbike

Ilyen:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawas ... l-16718760

csak nekem full fekete, nincs hátul az a csicska sárvédős rendszám, sport plexi, leo vince dob..szóval picit azért fazonra van szabva :kalapos:
Aha, ez olyasmi, mint a Tracer. Akkor te is le vagy korlátolva, nyilván az sem jó ha nagyon magas valaki. Egyébként egy gondolat erejéig még vissza a sportmotorokhoz, elvileg ezek a Ninják inkább sporttúra kivitelnek számítanak, és nem olyan kényelmetlen az üléspozício, mint egy szupersporton. :hmmm:
Tévedsz. Kurvajó dolog magasnak lenni :mrgreen:

igen, az mt 09 tracer jó hasonlat.

nem az a klasszikus sporttúra, de valóban kényelmesebb, mint egy gixer mondjuk.

alexoxladjackoxi
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. április 27., kedd 14:10

Mester77 írta: eredetileg én is mindig sportmotort szerettem vna, de egyrészt békában ülni nem leány álom, másrészt az én magasságom a motorok nagy %át kizárja, mert túl picik alattam, a tank fölé lóg a térdem stb.

Nekem most egy 650ccm-es, 70 LE Kawa Versys-em van, ami se nem sport, se nem túra, a kettő közt van vhol, ú.n funbike

Ilyen:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/versys_650/kawasaki_versys_650_3_plusz_1_ev_red_baron_garanciaval-16718760

csak nekem full fekete, nincs hátul az a csicska sárvédős rendszám, sport plexi, leo vince dob..szóval picit azért fazonra van szabva :kalapos:
Aha, ez olyasmi, mint a Tracer. Akkor te is le vagy korlátolva, nyilván az sem jó ha nagyon magas valaki. Egyébként egy gondolat erejéig még vissza a sportmotorokhoz, elvileg ezek a Ninják inkább sporttúra kivitelnek számítanak, és nem olyan kényelmetlen az üléspozício, mint egy szupersporton. :hmmm:

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 27., kedd 13:37

eredetileg én is mindig sportmotort szerettem vna, de egyrészt békában ülni nem leány álom, másrészt az én magasságom a motorok nagy %át kizárja, mert túl picik alattam, a tank fölé lóg a térdem stb.

Ilyen:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawas ... l-16718760

alexoxladjackoxi

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. április 27., kedd 13:30

Mester77 írta:
alexoxladjackoxi írta: Ja, én nem azért nem akarok 50-est, mert lenézem ezeket a motorokat, hanem szimplán valószínűleg ezt is balfax lennék kezelni, ha nem tanít meg valaki az alapokra. :mrgreen: Ezért hajlok afelé, hogy rendesen beiratkozok A2-re, ahol legalább az alapokat elsajátítanám, de nem feltétlen maxolnám ki a kategóriát, ami az első motor választást illeti. Nem tudom mekkora az a motor, ami egy kezdő kezében nem okoz még túl nagy meglepetéseket, de lehet vele normálisan is közlekedni, mert ahogy az sem jó, ha túl gyenge. Valahol az is egy külön veszélyhelyzet, amikor kínlódsz egy 50-essel, vagy egy 4T 125-el, hogy megelőzz egy 60-al tötymörgő kamiont. Persze nem akarok okoskodni, én ezeket csak olvastam. A korlátlan A még 2 évig nem jöhet szóba a korom miatt. Amik tetszenek, azok a sportosabb motorok illetve a naked-ek. Supermotozás , endurozás, offroad meg a magasságom miatt kilőve. :mrgreen: Eléggé körbejártam az utóbbi időben a témát, néztem 50-eseket is amúgy, amúgy lehet poénkodni a Simsonnal, csak nagyot néztem a múltkor , amikor megláttam, hogy már 3 kiló körül mennek a jó állapotúak. Régen 100-150-ért patikát adtak. Befektetésnek nem lenne mondjuk utolsó. :lol: Egyébként egy 2-300 köbcentisre gondoltam, ami talán nem lenne túl nagy, és lehet vele normálisan közlekedni, de passz. Néztem mik vannak ebben a kategóriában. Honda CBF 250, Yamaha YBR 250, MT03, KTM Duke 200, Kawa Z300... meg hát ami talán a legjobban tetszik az a NInja. 250 vagy 300-as. Csak az a baj, hogy azért lehet ökörség lenne sportmocival kezdeni. Az idomozás azt mondják nem olcsó mulatság. :mrgreen: Mondjuk legkorábban tuti, hogy max. jövőre lesz aktuális a dolog, szóval ráérek még kigondolni mi legyen.
ja, h korban még nem vagy ott.. az más :D

igen, ha nem vagy túl magas akkor a supermoto, enduro kilőve. Sportmotorral véletlenül se kezdj!

naked akkor a neked való sztem. ezek közül első motornak egyértelműen az ybrahim 250et ajánlanám ( mt még 03al is igényel rutint, kawa szintúgy, ktm foglakozós)

de amúhy, ha az oktatáson elmondod, h 0 rutinnal rendelkezel, se váltani nem tudsz, se motoron nem ültél, akkor úgy is fognak kezelni. külön vesznek, megtanítanak váltani, elindulni, megállni, és majd utána engednek vissza a többiekhez. nem ördögtől való dolog ez, tök normális. ezen ne parázz
Jaa, azt mondjuk hallottam én is, hogy a KTM-eknek nagyobb a szervízigényük, mint a japán gyártók gépeinek, pedig a 200-as Duke is ideális lehetett volna. Egyébként igen, ha a szívemre teszem a kezem, akkor én is YBR250 vagy CBF250-et gondolom a legideálisabbnak elsőre. Zero idom, nem is olyan erősek, elvileg nagyon megbízhatóak is. Pedig a Kawasakik jobban tetszenek, neked milyen Kawád van?

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 27., kedd 12:17

alexoxladjackoxi írta: Ja, én nem azért nem akarok 50-est, mert lenézem ezeket a motorokat, hanem szimplán valószínűleg ezt is balfax lennék kezelni, ha nem tanít meg valaki az alapokra. :mrgreen: Ezért hajlok afelé, hogy rendesen beiratkozok A2-re, ahol legalább az alapokat elsajátítanám, de nem feltétlen maxolnám ki a kategóriát, ami az első motor választást illeti. Nem tudom mekkora az a motor, ami egy kezdő kezében nem okoz még túl nagy meglepetéseket, de lehet vele normálisan is közlekedni, mert ahogy az sem jó, ha túl gyenge. Valahol az is egy külön veszélyhelyzet, amikor kínlódsz egy 50-essel, vagy egy 4T 125-el, hogy megelőzz egy 60-al tötymörgő kamiont. Persze nem akarok okoskodni, én ezeket csak olvastam. A korlátlan A még 2 évig nem jöhet szóba a korom miatt. Amik tetszenek, azok a sportosabb motorok illetve a naked-ek. Supermotozás , endurozás, offroad meg a magasságom miatt kilőve. :mrgreen: Eléggé körbejártam az utóbbi időben a témát, néztem 50-eseket is amúgy, amúgy lehet poénkodni a Simsonnal, csak nagyot néztem a múltkor , amikor megláttam, hogy már 3 kiló körül mennek a jó állapotúak. Régen 100-150-ért patikát adtak. Befektetésnek nem lenne mondjuk utolsó. :lol: Egyébként egy 2-300 köbcentisre gondoltam, ami talán nem lenne túl nagy, és lehet vele normálisan közlekedni, de passz. Néztem mik vannak ebben a kategóriában. Honda CBF 250, Yamaha YBR 250, MT03, KTM Duke 200, Kawa Z300... meg hát ami talán a legjobban tetszik az a NInja. 250 vagy 300-as. Csak az a baj, hogy azért lehet ökörség lenne sportmocival kezdeni. Az idomozás azt mondják nem olcsó mulatság. :mrgreen: Mondjuk legkorábban tuti, hogy max. jövőre lesz aktuális a dolog, szóval ráérek még kigondolni mi legyen.
ja, h korban még nem vagy ott.. az más :D

igen, ha nem vagy túl magas akkor a supermoto, enduro kilőve. Sportmotorral véletlenül se kezdj!

naked akkor a neked való sztem. ezek közül első motornak egyértelműen az ybrahim 250et ajánlanám ( mt még 03al is igényel rutint, kawa szintúgy, ktm foglakozós)

de amúhy, ha az oktatáson elmondod, h 0 rutinnal rendelkezel, se váltani nem tudsz, se motoron nem ültél, akkor úgy is fognak kezelni. külön vesznek, megtanítanak váltani, elindulni, megállni, és majd utána engednek vissza a többiekhez. nem ördögtől való dolog ez, tök normális. ezen ne parázz

alexoxladjackoxi

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. április 27., kedd 12:00

Ja, én nem azért nem akarok 50-est, mert lenézem ezeket a motorokat, hanem szimplán valószínűleg ezt is balfax lennék kezelni, ha nem tanít meg valaki az alapokra. :mrgreen: Ezért hajlok afelé, hogy rendesen beiratkozok A2-re, ahol legalább az alapokat elsajátítanám, de nem feltétlen maxolnám ki a kategóriát, ami az első motor választást illeti. Nem tudom mekkora az a motor, ami egy kezdő kezében nem okoz még túl nagy meglepetéseket, de lehet vele normálisan is közlekedni, mert ahogy az sem jó, ha túl gyenge. Valahol az is egy külön veszélyhelyzet, amikor kínlódsz egy 50-essel, vagy egy 4T 125-el, hogy megelőzz egy 60-al tötymörgő kamiont. Persze nem akarok okoskodni, én ezeket csak olvastam. A korlátlan A még 2 évig nem jöhet szóba a korom miatt. Amik tetszenek, azok a sportosabb motorok illetve a naked-ek. Supermotozás , endurozás, offroad meg a magasságom miatt kilőve. :mrgreen: Eléggé körbejártam az utóbbi időben a témát, néztem 50-eseket is amúgy, amúgy lehet poénkodni a Simsonnal, csak nagyot néztem a múltkor , amikor megláttam, hogy már 3 kiló körül mennek a jó állapotúak. Régen 100-150-ért patikát adtak. Befektetésnek nem lenne mondjuk utolsó. :lol: Egyébként egy 2-300 köbcentisre gondoltam, ami talán nem lenne túl nagy, és lehet vele normálisan közlekedni, de passz. Néztem mik vannak ebben a kategóriában. Honda CBF 250, Yamaha YBR 250, MT03, KTM Duke 200, Kawa Z300... meg hát ami talán a legjobban tetszik az a NInja. 250 vagy 300-as. Csak az a baj, hogy azért lehet ökörség lenne sportmocival kezdeni. Az idomozás azt mondják nem olcsó mulatság. :mrgreen: Mondjuk legkorábban tuti, hogy max. jövőre lesz aktuális a dolog, szóval ráérek még kigondolni mi legyen.

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 27., kedd 11:36

még vmi.. ha már túl vagy mindenen, erősen ajánlok egy motorvezetési tréninget is elvégezni utána!! ( kanyarkövetés stb) :coffee:

attól, h meglesz a motoros jogsid, még nem fogsz tudni motorozni, és azért ott már az elején nagyon tisztába kellene lenni a dolgokkal :/

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 27., kedd 11:32

alexoxladjackoxi írta: Olyasmi kérdésem lenne hozzátok, hogy van köztetek olyan, aki motorozott, vagy motorozik? Egyelőre még csak kacérkodok a gondolattal, és ez legkorábban csak jövőre lehet aktuális, de azért megkérdezem. Az az igazság, hogy full 0 km-es vagyok, még csak robogós múltam sincs, és ezért kicsit tartok a dologtól, hogy feleslegesen tenném bele majd esetlegesen a pénzt, közben meg kiderülne, hogy érzékem sincs a dologhoz. B-s jogsi megvan, szóval vehetnék valami phicsa 50-est, de mondom zero tapasztalattal laikusként azt sem lenne egyszerű kipróbálni meg rendesen átnézni az adott vasat, illetve igazság szerint ismerettségi körben se nagyon van senki, aki motorozna és tudna segíteni. Szóval arra gondoltam, hogy inkább majd A2-re jelentkeznék, és legalább az alapokra megtanítana a motoros suli, bár azt mondják egy nagy fapad az egész oktatás. Egyébként az is megérne majd egy misét, ha rábaxnak egyből egy 500-asra, márpedig az lenne gondolom. Autózás nekem nem élmény, nem különösebben ad élvezetet, inkább csak stresszel az egész. :hmmm: Szóval akinek van mocis múltja, vagy bármit tud mondani a témával kapcsolatban, hogy nála hogy alakult ki, miként kezdte, esetleg mit tanácsol, megköszönöm!
szeva

én azt tanácsolnám, h vegyél egy kis 50ccmes motort, ami már váltós. ezek nem olyan drágák, könnyen túl is tudsz adni rajta, könnyű súlyban is. én is így kezdtem anno, megtanulod vele a forgalmat, sebességet váltani stb..

aztán iratkozz be suliba és (szerintem) tök felesleges a1, a2t csinálni... ha már ott vagy, menj korlátlan nagy A-ra. nekem is az van, nincs megkötés, később úgyis mindig csak nagyobbat akarsz majd :)

ráadásul a vizsgák is ugyanazok végig. ( elmélet, rutin, forgalmi)

nekem most egy 650es kawa van, és mai napig állítom, h azért lett meg motoron is minden vizsga elsőre, mert előtte már volt gyakorlatom váltós motorral. igen, a kis sztuyok 50es :lol:

első órán egy 125ccmest kapsz magad alá. és ha már stabil vagy vele, utána tesznek csak nagyobbra. ( kivéve nálam, mert túl magas vagyok az ilyen kis gépekhez, én azonnal 500ast kaptam, de nem volt vele gond)

Szóval az én tanácsom:

- 50es váltós motor ( gyaakorlás, tapasztalat szerzés)
- utána beiratkozol nagy A-ra
- kész vagy :kalapos:
- lehet venni első nagy motort

bocsi, h 2x idézlek, csak így tudtam szerkeszteni

50es váltós sok van, pl supermoto-k

El Sie7e
Kedvenc játékosaid: Raúl

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 27., kedd 11:30

Mester77 írta:
alexoxladjackoxi írta: Olyasmi kérdésem lenne hozzátok, hogy van köztetek olyan, aki motorozott, vagy motorozik? Egyelőre még csak kacérkodok a gondolattal, és ez legkorábban csak jövőre lehet aktuális, de azért megkérdezem. Az az igazság, hogy full 0 km-es vagyok, még csak robogós múltam sincs, és ezért kicsit tartok a dologtól, hogy feleslegesen tenném bele majd esetlegesen a pénzt, közben meg kiderülne, hogy érzékem sincs a dologhoz. B-s jogsi megvan, szóval vehetnék valami phicsa 50-est, de mondom zero tapasztalattal laikusként azt sem lenne egyszerű kipróbálni meg rendesen átnézni az adott vasat, illetve igazság szerint ismerettségi körben se nagyon van senki, aki motorozna és tudna segíteni. Szóval arra gondoltam, hogy inkább majd A2-re jelentkeznék, és legalább az alapokra megtanítana a motoros suli, bár azt mondják egy nagy fapad az egész oktatás. Egyébként az is megérne majd egy misét, ha rábaxnak egyből egy 500-asra, márpedig az lenne gondolom. Autózás nekem nem élmény, nem különösebben ad élvezetet, inkább csak stresszel az egész. :hmmm: Szóval akinek van mocis múltja, vagy bármit tud mondani a témával kapcsolatban, hogy nála hogy alakult ki, miként kezdte, esetleg mit tanácsol, megköszönöm!
szeva

én azt tanácsolnám, h vegyél egy kis 50ccmes motort, ami már váltós. ezek nem olyan drágák, könnyen túl is tudsz adni rajta, könnyű súlyban is. én is így kezdtem anno, megtanulod vele a forgalmat, sebességet váltani stb..

aztán iratkozz be suliba és (szerintem) tök felesleges a1, a2t csinálni... ha már ott vagy, menj korlátlan nagy A-ra. nekem is van nincs megkötés, később úgyis mindig csak nagyobbat akarsz majd :)

nekem most egy 650es kawa van

első órán egy 125ccmest kapsz magad alá. és ha már stabil vagy vele, utána tesznek csak nagyobbra. ( kivéve nálam, mert túl magas vagyok az ilyen kis gépekhez, én azonnal 500ast kaptam, de nem volt vele gond)

Szóval az én tanácsom:

- 50es váltós motor
50es váltós.. :hmmm: egy jó simson :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 27., kedd 11:24

szeva

aztán iratkozz be suliba és (szerintem) tök felesleges a1, a2t csinálni... ha már ott vagy, menj korlátlan nagy A-ra. nekem is van nincs megkötés, később úgyis mindig csak nagyobbat akarsz majd :)

nekem most egy 650es kawa van

Szóval az én tanácsom:

- 50es váltós motor

alexoxladjackoxi

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. április 27., kedd 11:00

Olyasmi kérdésem lenne hozzátok, hogy van köztetek olyan, aki motorozott, vagy motorozik? Egyelőre még csak kacérkodok a gondolattal, és ez legkorábban csak jövőre lehet aktuális, de azért megkérdezem. Az az igazság, hogy full 0 km-es vagyok, még csak robogós múltam sincs, és ezért kicsit tartok a dologtól, hogy feleslegesen tenném bele majd esetlegesen a pénzt, közben meg kiderülne, hogy érzékem sincs a dologhoz. B-s jogsi megvan, szóval vehetnék valami phicsa 50-est, de mondom zero tapasztalattal laikusként azt sem lenne egyszerű kipróbálni meg rendesen átnézni az adott vasat, illetve igazság szerint ismerettségi körben se nagyon van senki, aki motorozna és tudna segíteni. Szóval arra gondoltam, hogy inkább majd A2-re jelentkeznék, és legalább az alapokra megtanítana a motoros suli, bár azt mondják egy nagy fapad az egész oktatás. Egyébként az is megérne majd egy misét, ha rábaxnak egyből egy 500-asra, márpedig az lenne gondolom. Autózás nekem nem élmény, nem különösebben ad élvezetet, inkább csak stresszel az egész. :hmmm: Szóval akinek van mocis múltja, vagy bármit tud mondani a témával kapcsolatban, hogy nála hogy alakult ki, miként kezdte, esetleg mit tanácsol, megköszönöm!

Vissza: “Minden más”