OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 30., péntek 7:43

Ez kezd olyan lenni, mint az iPhone - Android :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 30., péntek 7:10

nmate írta: Ott a Pfizeres időpontotok az oltópontokra. :mrgreen:
Baszki, megelőztél. :lol:

Akkor hamarosan fórumtali? :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 30., péntek 7:04

Ott a Pfizeres időpontotok az oltópontokra. :mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. április 29., csütörtök 17:27

istimester írta:
_Bushido_ írta: Valakinek van tapasztalata ezügyben az elmúlt időből?
Ha szemben állsz a kocsival, a szélvédőn bal alul van matrica a rendszámmal. Szélvédőcsere esetén hova kell menni újra matricáért? Kell a csere számlája?
Sehova. Az üvegesek a matricát is át tudják tenni.
Hát ezek nem tették át. Betörött amúgy. azt a kis részt, amin a matrica volt, beletették egy zacskóba és odaadták. Szóval akkor az ő kötelességük volt, hogy áttegyék? Akkor irány vissza hozzájuk...

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 29., csütörtök 16:51

reeed_ati írta:
El Sie7e írta:

Pfizerrol kezdtek el a héten terjeszteni pl hogy az szív problémákat okozhat. Meg h 2-3 év múlva rengeteg daganatos ember lesz akit azzal oltottak. Érdemes ezeket csak zajnak tekinteni.
Az jo, mert szerdan megyek pfizert lovetni..
Remelem csak zaj.. :mrgreen:
Itt mindenki arra hajt, amerikai kollégáim meg nyíglődnek hogy milyen szar és fájdalmas. :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. április 29., csütörtök 16:35

_Bushido_ írta: Valakinek van tapasztalata ezügyben az elmúlt időből?
Ha szemben állsz a kocsival, a szélvédőn bal alul van matrica a rendszámmal. Szélvédőcsere esetén hova kell menni újra matricáért? Kell a csere számlája?
Sehova. Az üvegesek a matricát is át tudják tenni.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. április 29., csütörtök 16:34

Valakinek van tapasztalata ezügyben az elmúlt időből?
Ha szemben állsz a kocsival, a szélvédőn bal alul van matrica a rendszámmal. Szélvédőcsere esetén hova kell menni újra matricáért? Kell a csere számlája?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. április 29., csütörtök 14:06

El Sie7e írta:
KAG írta:

Én kínait kaptam, nem akartam tovább várni.
Ott is várok hasonló híreket.... :roll:
Pfizerrol kezdtek el a héten terjeszteni pl hogy az szív problémákat okozhat. Meg h 2-3 év múlva rengeteg daganatos ember lesz akit azzal oltottak. Érdemes ezeket csak zajnak tekinteni.
Az jo, mert szerdan megyek pfizert lovetni..
Remelem csak zaj.. :mrgreen:

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 29., csütörtök 13:06

füst írta: Én viszont csecsre futottam, mert az első oltás óta szarul vagyok, a láz ugyan elmúlt 3-4 nap után, viszont a köhögés és torokfájás masszívan megmaradt, és ilyen formában nem fogják nekem beadni a jövő héten esedékes második adag vodkalét.
Még 1-2 napig vívódok hogy felhívjam-e a háziorvost, de ha nem javul a szitu akkor kénytelen leszek.
Játszadozok a gondolattal, hogyha csak enyhe tünetek maradnak, akkor elkummantom és elmegyek az oltásra, de elég felelőtlen lenne, szóval erősen bízok a javulásban, ellenkező esetben fel kell hivom a dokit hogy most akkor mi legyen.
Hihetetlen hogy az elsők között szoptam be a kovidot, és még az oltás is így megcsinált.
Kezdem azt hinni hogy nem vagyok halhatatlan. :D
En vasarnap kapnam a masodik dozist, de az elmult napokban en is elkezdtem enyhen kohogni. Remelem csak kicsit megfaztam a hetvegen.
Ha meg van idod szerintem szolj a dokinak es csinaltass egy tesztet, talan idoben megjon a negativ eredmeny es te is megnyugszol.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 29., csütörtök 13:04

2021, hidegháború a vakcina infokkal :mrgreen:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 29., csütörtök 13:00

KAG írta:
Sierra írta:

Ez mondjuk fasza. :| Pont az ilyenek miatt voltam szkeptikus a ruszkikkal kapcsolatban, erre tessek... mindig a Csernobil jut eszembe, meg a nagytudasu “szakemberek”. Azert remelem nem lesz baj ebbol, bar en csak jovo het penteken kapnam a masodikat.
Én kínait kaptam, nem akartam tovább várni.
Ott is várok hasonló híreket.... :roll:
A dezinformacios kampány ezerrel pörög, érdemes minden ilyen hírt fenntartasokkal kezelni mind a keleti mind a nyugati vakcinákkal kapcsolatban. Lesznek itt meg cifrabb hírek is. A Pfizerrol kezdtek el a héten terjeszteni pl hogy az szív problémákat okozhat. Meg h 2-3 év múlva rengeteg daganatos ember lesz akit azzal oltottak. Érdemes ezeket csak zajnak tekinteni.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 29., csütörtök 12:56

Sierra írta:
Ez mondjuk fasza. :| Pont az ilyenek miatt voltam szkeptikus a ruszkikkal kapcsolatban, erre tessek... mindig a Csernobil jut eszembe, meg a nagytudasu “szakemberek”. Azert remelem nem lesz baj ebbol, bar en csak jovo het penteken kapnam a masodikat.
Én kínait kaptam, nem akartam tovább várni.
Ott is várok hasonló híreket.... :roll:
ZIDANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 29., csütörtök 12:54

Ez mondjuk fasza. :| Pont az ilyenek miatt voltam szkeptikus a ruszkikkal kapcsolatban, erre tessek... mindig a Csernobil jut eszembe, meg a nagytudasu “szakemberek”. Azert remelem nem lesz baj ebbol, bar en csak jovo het penteken kapnam a masodikat.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 29., csütörtök 12:32

Fieldvik írta:
füst írta: Én viszont csecsre futottam, mert az első oltás óta szarul vagyok, a láz ugyan elmúlt 3-4 nap után, viszont a köhögés és torokfájás masszívan megmaradt, és ilyen formában nem fogják nekem beadni a jövő héten esedékes második adag vodkalét.
Még 1-2 napig vívódok hogy felhívjam-e a háziorvost, de ha nem javul a szitu akkor kénytelen leszek.
Játszadozok a gondolattal, hogyha csak enyhe tünetek maradnak, akkor elkummantom és elmegyek az oltásra, de elég felelőtlen lenne, szóval erősen bízok a javulásban, ellenkező esetben fel kell hivom a dokit hogy most akkor mi legyen.
Hihetetlen hogy az elsők között szoptam be a kovidot, és még az oltás is így megcsinált.
Kezdem azt hinni hogy nem vagyok halhatatlan. :D
Erről volt most egy cikk valahol, hogy a brazilok azért nem engedélyezik a szputnyikot, mert a vektorként használt adenovírus aktívan tud a szervezetben működni. Ezek általában megfázás szerű tüneteket tudnak okozni. Lehet nálad is ilyesmiről lehet szó.
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20210 ... ban-480830
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Fieldvik
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Fieldvik » 2021. április 29., csütörtök 12:01

füst írta: Én viszont csecsre futottam, mert az első oltás óta szarul vagyok, a láz ugyan elmúlt 3-4 nap után, viszont a köhögés és torokfájás masszívan megmaradt, és ilyen formában nem fogják nekem beadni a jövő héten esedékes második adag vodkalét.
Még 1-2 napig vívódok hogy felhívjam-e a háziorvost, de ha nem javul a szitu akkor kénytelen leszek.
Játszadozok a gondolattal, hogyha csak enyhe tünetek maradnak, akkor elkummantom és elmegyek az oltásra, de elég felelőtlen lenne, szóval erősen bízok a javulásban, ellenkező esetben fel kell hivom a dokit hogy most akkor mi legyen.
Hihetetlen hogy az elsők között szoptam be a kovidot, és még az oltás is így megcsinált.
Kezdem azt hinni hogy nem vagyok halhatatlan. :D
Erről volt most egy cikk valahol, hogy a brazilok azért nem engedélyezik a szputnyikot, mert a vektorként használt adenovírus aktívan tud a szervezetben működni. Ezek általában megfázás szerű tüneteket tudnak okozni. Lehet nálad is ilyesmiről lehet szó.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 29., csütörtök 11:58

füst írta: Én viszont csecsre futottam, mert az első oltás óta szarul vagyok, a láz ugyan elmúlt 3-4 nap után, viszont a köhögés és torokfájás masszívan megmaradt, és ilyen formában nem fogják nekem beadni a jövő héten esedékes második adag vodkalét.
Még 1-2 napig vívódok hogy felhívjam-e a háziorvost, de ha nem javul a szitu akkor kénytelen leszek.
Játszadozok a gondolattal, hogyha csak enyhe tünetek maradnak, akkor elkummantom és elmegyek az oltásra, de elég felelőtlen lenne, szóval erősen bízok a javulásban, ellenkező esetben fel kell hivom a dokit hogy most akkor mi legyen.
Hihetetlen hogy az elsők között szoptam be a kovidot, és még az oltás is így megcsinált.
Kezdem azt hinni hogy nem vagyok halhatatlan. :D
Sztem nem az oltás, hanem újra elkaptad.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 29., csütörtök 11:57

Realista24 írta:
nmate írta: Nap végén nem lesz rosszabb az a kínai, meglátjátok.

Beadták és elmúlt a szkepticizmusom hmm. :lol:
:lol: :lol:

Mint amikor a tizedik tescós sör után is mindegy, hogy mit iszol? :mrgreen:
Egyébként így laikusként amennyire lehetett utánajártam, voltam ilyen meetupon amin ott volt Dr. Kemenesi, hallgattam több szakértői résztvevővel is ilyen videókonferenciákat, meg olvasgattam is.

Ami ugye sokaknál az AZ, Pfizer, Sputnik felé szimpátiát mutat, hogy ott hamarabb alakul valamiféle védettség, mint a Sinopharm esetén.
Nem is termel akkora mennyiségben antitesteket (egyébként ha jól olvastam / értettem, többféle antigén van a Sinopharmban és pl. nem a tüskefehérje által gerjesztett antitesteket érdemes mérni, hanem a nukleokapszidokat). Tehát sejtes immunitás ettől függetlenül kialakul. Illetve kicsit lassabb lehet, adott esetben védettséged jó eséllyel csak 45 nappal az első oltás után lesz.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 29., csütörtök 11:38

el magico írta: 2 napja kaptam meg a kínait, online regisztrációval jutottam hozzá, 23 éves egészséges kölök vagyok, egyébként meg bármilyen oltást elfogadtam volna.
Semmi mellékhatás nem volt, csak picit fájt a szuri helye, meg estére rohadt fáradt lettem (ami nem biztos, hogy emiatt volt).

Érdekességkép: ismerősi köreimben a legtöbben azért mondják vissza a kínait, mert ugye az EU még nem engedélyezte, és attól félnek, hogy idén nyáron nem fognak a kínaival tudni utazni külföldre, ezért még inkább kivárnak. Szerintem már csak a nyomás hatására is engedélyezni fogja az EU, világszerte több millió embert beoltottak már vele. Ti mit gondoltok erről?
Elsportolok kaptak kinait. Az uae komplett kerekparos csapata koztuk a tavalyi tour de france gyoztes Pogacar is ezzel inditotta az evet. Ha szar lenne nem adtak volna be nekik, marpedig naluk arra is figyelnek milyen fingszagot szivnak be minden napokban. Nem lesz ezzel sem gond az fix

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 29., csütörtök 11:33

Én viszont csecsre futottam, mert az első oltás óta szarul vagyok, a láz ugyan elmúlt 3-4 nap után, viszont a köhögés és torokfájás masszívan megmaradt, és ilyen formában nem fogják nekem beadni a jövő héten esedékes második adag vodkalét.
Még 1-2 napig vívódok hogy felhívjam-e a háziorvost, de ha nem javul a szitu akkor kénytelen leszek.
Játszadozok a gondolattal, hogyha csak enyhe tünetek maradnak, akkor elkummantom és elmegyek az oltásra, de elég felelőtlen lenne, szóval erősen bízok a javulásban, ellenkező esetben fel kell hivom a dokit hogy most akkor mi legyen.
Hihetetlen hogy az elsők között szoptam be a kovidot, és még az oltás is így megcsinált.
Kezdem azt hinni hogy nem vagyok halhatatlan. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 29., csütörtök 11:28

el magico írta: 2 napja kaptam meg a kínait, online regisztrációval jutottam hozzá, 23 éves egészséges kölök vagyok, egyébként meg bármilyen oltást elfogadtam volna.
Semmi mellékhatás nem volt, csak picit fájt a szuri helye, meg estére rohadt fáradt lettem (ami nem biztos, hogy emiatt volt).

Érdekességkép: ismerősi köreimben a legtöbben azért mondják vissza a kínait, mert ugye az EU még nem engedélyezte, és attól félnek, hogy idén nyáron nem fognak a kínaival tudni utazni külföldre, ezért még inkább kivárnak. Szerintem már csak a nyomás hatására is engedélyezni fogja az EU, világszerte több millió embert beoltottak már vele. Ti mit gondoltok erről?
Orosszal ugyanez a helyzet. Szép lassan majd ezek a bürökrata gondok is megszűnnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég