OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 22., szombat 21:37

Gondolom a moziban is háttal ülsz be a filmekre. :mrgreen: :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. május 22., szombat 21:32

Aztan leveszi, csak vegig kene nezni. Nem hosszu.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. május 22., szombat 21:31

Az ember maszkban mondja el, hogy a mai naptól nem kell maszkot viselni a szabad terén, az utcán. :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. május 22., szombat 15:28

MyStiQ írta: Mocskosul oltásellenes vagyok/voltam/leszek, nagyon félek a hosszabb távú mellékhatásoktól, de tegnap megkaptam én is az első adag Pfizert. Minimálisan tompább vagyok, illetve a jobb vállam, ahova kaptam az oltást egy kicsit fáj, de ennyi.

A kártya miatt ilyenkor kell valamit csinálnom vagy majd kiküldik?

Ui.: gyertek Football Rivalsozni, Online móka topikban ott van minden fontos infó. :mrgreen:
Magyarországon kaptad? Akkor majd küldik. Illetve le tudod tölteni az appba is - nem tudom, hogy mikortól mondjuk
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2021. május 22., szombat 15:26

Mocskosul oltásellenes vagyok/voltam/leszek, nagyon félek a hosszabb távú mellékhatásoktól, de tegnap megkaptam én is az első adag Pfizert. Minimálisan tompább vagyok, illetve a jobb vállam, ahova kaptam az oltást egy kicsit fáj, de ennyi.

A kártya miatt ilyenkor kell valamit csinálnom vagy majd kiküldik?

Ui.: gyertek Football Rivalsozni, Online móka topikban ott van minden fontos infó. :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. május 22., szombat 15:25

Karigeri egy jellegtelen meztelencsiga, teljesen eselytelen. Szerencsere.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. május 22., szombat 15:19

Vakcinákhoz vissza:

Tegnap reggel kaptam a 2. Pfizert. Este felé álmos lettem, aztán éjszaka a hideg rázott. Reggel életem leghosszabb másnaposságával keltem. Fejem, fülem gyomrom és egy kis émelygés. Azóta nem, hogy nem javul de rosszabb lett.

Legalább van indok egész nap ágyban maradni és Girot F1et és meccset nézni. :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 22., szombat 10:59

Realista24 írta: Nem gondolnám hogy Karigeri veszélyes a Fideszre. Bár nem nagyon követem a politikai életét, de annyi támadási felület van rajta és vele kapcsolatban, amit erőből megold a Fidesz.
Tarlóst mégis legyőzte, bár BP más, szoci fellegvár :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 22., szombat 10:53

Nem gondolnám hogy Karigeri veszélyes a Fideszre. Bár nem nagyon követem a politikai életét, de annyi támadási felület van rajta és vele kapcsolatban, amit erőből megold a Fidesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. május 22., szombat 10:07

Szerintem az, hogy egy miniszterelnök beszéljen nyelveket az elengedhetetlen, szóval jogosan támadják.

Ami nem tetszik benne egyébként, hogy amikor megválasztották főpolgármesterré kijelentette, hogy semmiképp nem indul el a miniszterelnök választáson, neki Budapest a fontos. Jó politikus módjára segget is csinált a szájából .


A Fideszre meg mindig ő egyébként a legveszélyesebb, úgyhogy készültek is rá bőven. Nagyon okosan ebből is pillanatok alatt Orbán- Gyurcsány kérdést csináltak.

Mondjuk, hogy Feri mégpedig színen lehet az is az ország szégyene
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. május 22., szombat 7:58

Faust írta:
'shutterisland írta: ha mar ellenzeki osszefogas, jakabot meg megvagtak 10 millerrel, mert ficsurozott a parlamentben. :lol:
Van mibol befizetnie. :lol:
Tudta jól, hogy ez lesz. Drága reklám.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. május 21., péntek 23:49

'shutterisland írta: ha mar ellenzeki osszefogas, jakabot meg megvagtak 10 millerrel, mert ficsurozott a parlamentben. :lol:
Van mibol befizetnie. :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 21., péntek 23:33

ha mar ellenzeki osszefogas, jakabot meg megvagtak 10 millerrel, mert ficsurozott a parlamentben. :lol:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. május 21., péntek 22:45

Hát ezért, csak ezt lehet olvasni róla.

Mondjuk az is kemény volt, mikor a köztévé behívta. Biciklivel jöttél 15 km-t öltönyben a város másik végébe januárban -5 fokban?

:lol: :lol: :lol:

Kíváncsian várom mivel fogják tudni még gyilkolni, eddig inkább magukbó csináltak bohócot, mint belőle.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 21., péntek 22:38

db97 írta:
Pipita írta:

Hát nem tudom, az egyik oldalon van egy ember, akinek a legnagyobb bűne, hogy szarul beszél angolul és csak írni-olvasni tud tudományos cikkeket, a másik oldalon meg, hát, lehetne másba is belekötni, az angol tudásával együtt.
Én nem vagyok Fidesz fan, sem Karácsony ellenes, de ne haragudj, ez az idézett rész szerintem komolyan vehetetlen. Annyira várom már, ha majd végre lehet politikai vitát folytatni úgy, hogy egyik félen sincs szemellenző. :roll: Mert amit te itt most leírtál, az semmivel sem kisebb szemellenző, mint ami a megingathatatlan Viktor hívőkön van. Méghogy Karácsonynak ez a legnagyobb "bűne", hogy nem tud angolul. A haverok meggazdagodásáról szóló rész is külön vicces, amit később említesz. Véletlenül nem Karácsony első intézkedései közé tartozott, mikor megválasztották, hogy a fővárosi vezetőknek bért emelt, a járványhelyzet kellős közepén? A múltkori busztender?

Nem akarok tényleg személyeskedni, remélem nem veszed annak, de nekem így ez komolyan vehetetlen. A fidesz lop. Orbán lop. Gazdagítja a haverokat. De Karácsony nem. Se senki az ellenzékből. Nemár. :roll:

Magyarországon nem lehet a korrupcióra alapozva politikailag hitelesen vitázni, mert csak az nem csinálja, aki nem tudja. És amúgy, meggyőződésem, hogy nem csak Magyarországon, de ez már csak az én véleményem. Politikai ideológiákról, világnézetről, járványkezelésről, bármiről lehet és kell is vitázni, de korrupcióról tök komolyan vehetetlen.
ha támoadod az összefogás bármely ártatlan résztvevőjét csakis fideszes kutya lehetsz :D
amúgy az összefogás ha kormányozni fog, meg tudnak majd súlyos szakpolitikai kérdésekben egyezni? :hmmm: én nem tudom, csak kérdezem :)

miért gondolják szted úgy Pipa h ez szerintük a legfőbb bűne? azért mert ezzel gyilkolják a karakterét? csak ezt ragadják ki a sok közül
az egyszerű átlagmagyarnak egyszerű üzeneteket küldenek :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. május 21., péntek 22:36

Bocsánat, félreérthető volt amit írtam. Nem én gondolom úgy, hogy Karácsony Gergely legnagyobb bűne hogy nem tud angolul.

Orbán Viktor és a szolgái gondolják úgy.

db97
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2017. február 8., szerda 21:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: db97 » 2021. május 21., péntek 22:07

Pipita írta:

Hát nem tudom, az egyik oldalon van egy ember, akinek a legnagyobb bűne, hogy szarul beszél angolul és csak írni-olvasni tud tudományos cikkeket, a másik oldalon meg, hát, lehetne másba is belekötni, az angol tudásával együtt.
Én nem vagyok Fidesz fan, sem Karácsony ellenes, de ne haragudj, ez az idézett rész szerintem komolyan vehetetlen. Annyira várom már, ha majd végre lehet politikai vitát folytatni úgy, hogy egyik félen sincs szemellenző. :roll: Mert amit te itt most leírtál, az semmivel sem kisebb szemellenző, mint ami a megingathatatlan Viktor hívőkön van. Méghogy Karácsonynak ez a legnagyobb "bűne", hogy nem tud angolul. A haverok meggazdagodásáról szóló rész is külön vicces, amit később említesz. Véletlenül nem Karácsony első intézkedései közé tartozott, mikor megválasztották, hogy a fővárosi vezetőknek bért emelt, a járványhelyzet kellős közepén? A múltkori busztender?

Nem akarok tényleg személyeskedni, remélem nem veszed annak, de nekem így ez komolyan vehetetlen. A fidesz lop. Orbán lop. Gazdagítja a haverokat. De Karácsony nem. Se senki az ellenzékből. Nemár. :roll:

Magyarországon nem lehet a korrupcióra alapozva politikailag hitelesen vitázni, mert csak az nem csinálja, aki nem tudja. És amúgy, meggyőződésem, hogy nem csak Magyarországon, de ez már csak az én véleményem. Politikai ideológiákról, világnézetről, járványkezelésről, bármiről lehet és kell is vitázni, de korrupcióról tök komolyan vehetetlen.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. május 21., péntek 21:49

El Sie7e írta:
Pipita írta:

Szerintem igen, nekem tetszett. :mrgreen: :mrgreen:
ahogy gondolom Réjnek is tetszett a karigeri :) btw a KariGeri sztem szép név :D hangzatos, ritmusos, a helyében erre fűzném fel a kampányt is :D
Én is karigerizem amúgy a főpolgármester urat, Ramost meg kapitányozom.

Pleva Dániel, a Vas megyei momentumos jelölt szlogenje:
Kimondani - Megoldani - Pleva Dani.

Nekem hiányoznak az ilyenek a politikából. :mrgreen: 89-es fidesz plakátok, 10/10
Egyedül a Jobbik Vonával lépte meg azt, hogy igyekeztek mindent megszavazni, ami szerintük hasznos volt az ország számára. Nem mentek csak azért szembe a Fidesszel, mert ők a fIdEsZ, és ha ők "A"-t mondanak, akkor nekünk "B"-t kell. Elkeserítő.
Meg az LMP, ezt a tengelyt hívta Új Pártoknak Vona, ha jól emlékszem.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. május 21., péntek 21:44

El Sie7e írta:
flori írta: Ezt a félbites dumát ne itt már pls. :salute:

karigeri, ferike, klárika... elhiszem hogy ezt gondolod, de legyen már egy szint. Legalább itt.
a kereszténydemokrata fidesz buziellenes alaptörvény írója megszólítás jobb? :D
annyira a béka segge alatt van a közbeszéd h annál lejjebb süllyedni nehezen lehet már, de a parlamentben ezt is megpróbálják
egyébként ez sajnos nem csak hazai probléma, ausztriában is panaszkodtak erre, hogy a politikai közbeszéd színvonala nagyot süllyedt az elmúlt években
úgy érzem a 2 pólus (bal és jobb oldal) annyira eltávolodott egymástól, annyira más a világnézeti képük (legyen az a migránsokhoz való hozzáállás, vagy a hitelhez, beruházásokhoz, etc.), hogy ez kibékíthetetlen ellentétet szül, és ismétlem ez nem magyar jelenség, európa szerte ezt tapasztalom. tudtok olyan országot mondani (biztos van kivétel) ahol konstruktív az ellenzéki hozzáállás? és most tökmindegy, hogy a kormány bal vagy jobboldali, nemzeti vagy liberális, vagy bárhogy állítják be magukat
Ez érdekes kérdés, hosszan lehetne tárgyalni miért polarizálódott a világ. Az USA ugyanolyan jó példa erre, mint Magyarország. Soha nem volt még ekkora szakadék a pártok között. Erre volt egy jó diagramsor, ami azt mutatta meg, hogy egy ember melyik párt jelöltjére szavazott az amerikai elnökválasztáson és a skálán mennyire tartja magát jobb/baloldalinak - teljesen széthúzódott a két tábor. Régebben volt átszavazás, most pedig szélsőségesebbek az emberek, és az egyik oldalról a másikra való átszavazás lényegében minimálisra csökkent.

Vélhetően könnyebb eladni valamit egyszerű üzenetekkel ahelyett, hogy árnyalt képet adnának a választóknak. Itthon ezt a Fidesz nagyon jól látta meg, jól sikerült a két pólus felállítása. A Fidesz elfoglalta az egyik pólust, az ellenzék meg belekényszerül a másikba. Most már csak jó és rossz oldal van (mindenkinek a saját meglátása szerint), ahol a Fidesz hangja a leghangosabb. Leegyszerűsödött a választás.

Számomra ez a lehető legrosszabb irány, ami elképzelhető. Nem szeretem a bal-jobb-liberális stb. skatulyázást, mert minden egyes kérdésben más-más lehet egy ember megközelítése, ami ráadásul évről évre változhat.


A másik kérdés pedig az ellenzék szerepe. Sajnos számomra kiábrándító. Emlékszem tinédzser koromból annyi maradt meg a híradóból, hogy az akkori ellenzék állandóan mást mond, mint a kormány, még ha teljesen jó dologról is van szó. Ugyanez megy 2010 után is. Egyedül a Jobbik Vonával lépte meg azt, hogy igyekeztek mindent megszavazni, ami szerintük hasznos volt az ország számára. Nem mentek csak azért szembe a Fidesszel, mert ők a fIdEsZ, és ha ők "A"-t mondanak, akkor nekünk "B"-t kell. Elkeserítő.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 21., péntek 21:38

Pipita írta:
El Sie7e írta:

a kereszténydemokrata fidesz buziellenes alaptörvény írója megszólítás jobb? :D
Szerintem igen, nekem tetszett. :mrgreen: :mrgreen:
ahogy gondolom Réjnek is tetszett a karigeri :) btw a KariGeri sztem szép név :D hangzatos, ritmusos, a helyében erre fűzném fel a kampányt is :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég