OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. május 30., vasárnap 16:25

El Sie7e írta:
Zuglóban volt elszámoltatás amikor a T. Csaba lett a polgármester? Vagy bárhol, ahol ellenzéki lett és korábban fideszes zsiványok betyárkodtak?
Volt valaha elszámoltatás bármelyik oldal részéről is?
Nem.
És ez elég nagy baj, hogy semminek nincs következménye.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 30., vasárnap 16:22

csababarca írta:
Sierra írta: Sokkal rosszabbra számítottam (Patrióta), nekem nincs vele bajom. Jó pár lipsi oldalról idéznek, vagy vágnak be videot/hangfeltvételt. Ez meg is lepett.

És sajnos kurva sok mindenben igaza vagy egyébként, meglepően korrekt dolgokat mond benne szerintem. Egyértelmű, hogy Gyurcsánynak még mindig kurva nagy befolyása van a politikában, nem véletlenül van még 15 évvel is az öszödi beszéd után a színtéren.
Rákay meg a korrekt dolgok.
Ha korrekt lenne elmondaná, hogy a fidesz tartja felszínen gyurcsányt, mert még mindig vele tudják leginkább riogatni és összetartani a jobboldalt.
Millió alkalma lett volna és lenne a kormánynak Ferit kiszorítani a politikából, és ellehetetleníteni, miért nem teszik?
Miért nem volt elszámoltatás, amire felhúzták a kampányukat?

Fidesznek kell gyurcsány mint egy falat kenyér, próbálkoztak sorossal de az igazi patás ördög a jobboldal szemében gyurcsány.
Zuglóban volt elszámoltatás amikor a T. Csaba lett a polgármester? Vagy bárhol, ahol ellenzéki lett és korábban fideszes zsiványok betyárkodtak?
Volt valaha elszámoltatás bármelyik oldal részéről is?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. május 30., vasárnap 16:07

Sierra írta: Sokkal rosszabbra számítottam (Patrióta), nekem nincs vele bajom. Jó pár lipsi oldalról idéznek, vagy vágnak be videot/hangfeltvételt. Ez meg is lepett.

És sajnos kurva sok mindenben igaza vagy egyébként, meglepően korrekt dolgokat mond benne szerintem. Egyértelmű, hogy Gyurcsánynak még mindig kurva nagy befolyása van a politikában, nem véletlenül van még 15 évvel is az öszödi beszéd után a színtéren.
Rákay meg a korrekt dolgok.
Ha korrekt lenne elmondaná, hogy a fidesz tartja felszínen gyurcsányt, mert még mindig vele tudják leginkább riogatni és összetartani a jobboldalt.
Millió alkalma lett volna és lenne a kormánynak Ferit kiszorítani a politikából, és ellehetetleníteni, miért nem teszik?
Miért nem volt elszámoltatás, amire felhúzták a kampányukat?

Fidesznek kell gyurcsány mint egy falat kenyér, próbálkoztak sorossal de az igazi patás ördög a jobboldal szemében gyurcsány.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 30., vasárnap 15:46

Sokkal rosszabbra számítottam (Patrióta), nekem nincs vele bajom. Jó pár lipsi oldalról idéznek, vagy vágnak be videot/hangfeltvételt. Ez meg is lepett.

És sajnos kurva sok mindenben igaza vagy egyébként, meglepően korrekt dolgokat mond benne szerintem. Egyértelmű, hogy Gyurcsánynak még mindig kurva nagy befolyása van a politikában, nem véletlenül van még 15 évvel is az öszödi beszéd után a színtéren.

Az meg sztem egyértelmű volt, hogy az ellenzéki vezetésű kerületekben ugyanúgy viszik majd a haverokat a szocik mindenféle magas rangú posztokba, mint ahogy a fidesz teszi ezt 11 éve, ilyen a politika. Mindenki hozzá akar férni a húsos fazékhoz.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. május 30., vasárnap 13:17

flori írta: Ennél a Patriótánál kínosabb jobb oldali move nem sok volt mostanában a médiában. :lol:
Én amikor olvastam, hogy jön a jobb oldali partizán, örültem és kíváncsian vártam a hasonló színvonalat, mert nagyon ráférne a jobb oldalra.

Megnéztem az első részt. Lapozzunk, szánalmas.

Lordgabi: nekem 12 nap volt :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. május 30., vasárnap 13:14

Védettségi igazolványt (Budapesten) kb. hány nappal postázzák ki az első oltást követően?
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. május 29., szombat 23:20

Zironak mikor volt 24 értelmes hozzászólása? :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. május 29., szombat 22:16

flori írta: Ennél a Patriótánál kínosabb jobb oldali move nem sok volt mostanában a médiában. :lol:
Rákay neve sokat elmond :lol:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 29., szombat 22:14

Ennél a Patriótánál kínosabb jobb oldali move nem sok volt mostanában a médiában. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 28., péntek 18:52

36 éves vagyok, egyáltalán semmiféle mellékhatás. Édesapám 69 éves és ugyanez. 10év különbséggel kapjuk az oltást.

:mrgreen:



Amúgy annyira nem várom a dolgot. Rengeteg ismerősöm, akiknek megvolt és van antitestjük és kaptak oltást szarul voltak. Míg akiknek nincs azoknak semmi mellékhatás. Kicsit így tartok tőle, de természetesen ahogy lehet oltatom magam. Remélem erre 5-6éven belül lesz lehetőségem is. :kalapos:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. május 28., péntek 17:17

M1Ö írta: Na... megkaptam végre én is az első oltásom! Pfizer-t kértem, kaptam. Bő fél órája lőtték be és már mintha kezdenének égni a füleim. Mondjuk a doki mondta, hogy sanszos, hogy lesz tünet, mert a fiatalokra intenzívebben hat. Lényeg a lényeg, hogy van aki ezt kapta és mennyire ütötte ki?😀
26 éves vagyok, egyáltalán semmiféle mellékhatás. Édesapám 48 éves és ugyanez. 1 perc különbséggel kaptuk az oltást vasárnap.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 28., péntek 16:03

babaking írta: Jó kifogás egy kis pihenésre.
Lógás melóból igazoltan 2021-ben.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. május 28., péntek 15:43

M1Ö írta:
babaking írta:második eléggé (lásd lentebb)
Inkább ne kerestem volna vissza. :| Pont ezektől vagyok ki, mint a kutya... :lol:
nem kell izgulni, rakás ismerősöm meg sem érezte. Plusz tudod, hogy mitől van, és hogy 1-2 nap és magától elmúlik. Jó kifogás egy kis pihenésre.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. május 28., péntek 15:28

babaking írta:második eléggé (lásd lentebb)
Inkább ne kerestem volna vissza. :| Pont ezektől vagyok ki, mint a kutya... :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. május 28., péntek 15:23

Egyértelmű mire szavaztam fent. :D

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. május 28., péntek 15:19

El Sie7e írta: fájt a karom 2 napig ha hozzáértem vagy ráfeküdtem
ezen kívül semmi (30, F)
Na ezt már szeretem, ilyen válaszra vártam! :D Csak a fejem ne fájjon, azt nem bírom elviselni. :kivagyhe: Pont azon agyaltam miközben sétáltam be, hogy 2 éve, 39,2-es lázzal, tiszta másnaposan arra kelek reggel, hogy após szól, hogy lehet kelni és vinni ki a lucernát... :ozil: :lol: Szóval lát jöhet, fejfájás meg magas vérnyomás ne :(

30, F? Akkor 2 évvel idősebb vagyok, de 30 fölött minden év sokat számít, úgyhogy ahogy mondani szokták, "ha nem írok, ne válaszoljatok!" :lol:
babaking írta: èn is és a második eléggé (lásd lentebb). Fülfájás nálam is volt ((még) 26, F)
Akkor csak jól éreztem, hogy valami van velük. A hozzászólásod meg vissza keresem.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. május 28., péntek 15:10

M1Ö írta: Na... megkaptam végre én is az első oltásom! Pfizer-t kértem, kaptam. Bő fél órája lőtték be és már mintha kezdenének égni a füleim. Mondjuk a doki mondta, hogy sanszos, hogy lesz tünet, mert a fiatalokra intenzívebben hat. Lényeg a lényeg, hogy van aki ezt kapta és mennyire ütötte ki?😀
èn is és a második eléggé (lásd lentebb). Fülfájás nálam is volt ((még) 26, F)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 28., péntek 15:03

M1Ö írta: Na... megkaptam végre én is az első oltásom! Pfizer-t kértem, kaptam. Bő fél órája lőtték be és már mintha kezdenének égni a füleim. Mondjuk a doki mondta, hogy sanszos, hogy lesz tünet, mert a fiatalokra intenzívebben hat. Lényeg a lényeg, hogy van aki ezt kapta és mennyire ütötte ki?😀
fájt a karom 2 napig ha hozzáértem vagy ráfeküdtem
ezen kívül semmi :D (30, F) :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. május 28., péntek 14:59

Na... megkaptam végre én is az első oltásom! Pfizer-t kértem, kaptam. Bő fél órája lőtték be és már mintha kezdenének égni a füleim. Mondjuk a doki mondta, hogy sanszos, hogy lesz tünet, mert a fiatalokra intenzívebben hat. Lényeg a lényeg, hogy van aki ezt kapta és mennyire ütötte ki?😀
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 28., péntek 12:04

ziro4vr írta: Szemetek, csak a kézilabda topikban van 2400, de hát kit érdekel, csak a bulvárra mentek ti kefirmániás kurafik. :mrgreen:
Az sem érdekel senkit se :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég