OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. július 30., péntek 10:44

Azért 2 Pfizernél húztam meg a határt, mert egyrészt így találták ki ezt a fajta vakcinát, hogy 2 kell belőle, másrészt ez kell ahhoz, hogy utazni tudjak, ha úgy döntök. Ilyen egyszerű.
Nem hiszem, hogy igy találták ki, csak a teszteleskor kiderült, hogy kettovel lehet jo immunreakciot kivaltani, hogy egy ideig jo legyen. De sosem volt arról szo, hogy onnantól már nem kell több, csak annyi, hogy rovid távon, fél éven belül várhatóan nem.
Utazás kapcsán meg hozzá fogják ezt is igazítani az adatokhoz, és mondjuk 1 ev után már nem fogsz vele utazgatni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 30., péntek 9:36

kiserik írta:
ziro4vr írta:
Köszöntelek a mai világban, csak leesett ez neked is. :lol:

Btw imádom a zöldségek nagy részét meg a gyümölcsöket, de az év nagy részében iszonyat gusztustalan felhozatalt tudnak a nagy láncok hozni belőlük. Persze tudom menjek piacra, szerezzem be termelőtől stb, de sokaknak azért erre nincs idejük mondjuk.
Sajnos a mai modern ember egyik legnagyobb hibája, hogy pont arra nincs ideje, ami a legfontosabb. Lassan, de biztosan kiirtjuk magunkat. De ez egy másik téma.
Annyi minden fontos lenne, vagy a legfontosabb, hogy az csak akkor tudna működni, ha nem dolgoznál, vagy nem lenne gyereked, rajtad a nyomás a hitel miatt, stb.

De kezdetnek nem lenne rossz, ha a boltokban nem a szart árulnák. Nyivlán kivitelezhetetlen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 30., péntek 9:32

ziro4vr írta:
Realista24 írta: Úgy látom már poénkodni sem lehet, hogy ne vegye valaki személyes sértésnek :lol:
Köszöntelek a mai világban, csak leesett ez neked is. :lol:

Btw imádom a zöldségek nagy részét meg a gyümölcsöket, de az év nagy részében iszonyat gusztustalan felhozatalt tudnak a nagy láncok hozni belőlük. Persze tudom menjek piacra, szerezzem be termelőtől stb, de sokaknak azért erre nincs idejük mondjuk.
Sajnos a mai modern ember egyik legnagyobb hibája, hogy pont arra nincs ideje, ami a legfontosabb. Lassan, de biztosan kiirtjuk magunkat. De ez egy másik téma.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 30., péntek 9:14

Süti írta: Hát, én azon nem spórolnék alapvetően, mert a temetés drágább. :mrgreen: Szóval ne az első kínaiba vegyél, bár gondolom ha pedelecre van pénz akkor úgyse ez lenne a terv. :kalapos:

Ha van megbízható bringabolt nagyobb készlettel a környéken (Fehérváron tuti van, ott azért sok a bringás), akkor menj be, és segítenek. Könnyű legyen, kényelmes, meg szellőzzön jól. Ha felveszed és valahol szúr, vagy bök, akkor engedd el. Próbálj fel minél többet. Egy bizonyos szint felett az ár inkább már csak azon fog változtatni, hogy mennyire könnyű/high tech.

A viselést meg szerintem elég hamar megszokod, 3-4. úton már teljesen természetes.

Touros bringás nyilatkozta, hogy ő már a boltba se megy le sisak nélkül, pedig ő azért komoly km-eket teker évente, szerintem ez elég érv mellette. :kalapos:
Köszi köszi, wZoLee7nak is.

Na ha úgy alakul, akkor megnezek párat. Bár ebből kiindulva, sima trekkingre is ajánlatos :kalapos: lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 30., péntek 9:03

Realista24 írta: Úgy látom már poénkodni sem lehet, hogy ne vegye valaki személyes sértésnek :lol:
Köszöntelek a mai világban, csak leesett ez neked is. :lol:

Btw imádom a zöldségek nagy részét meg a gyümölcsöket, de az év nagy részében iszonyat gusztustalan felhozatalt tudnak a nagy láncok hozni belőlük. Persze tudom menjek piacra, szerezzem be termelőtől stb, de sokaknak azért erre nincs idejük mondjuk.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 30., péntek 8:59

Realista24 írta:
Süti írta: Én az évi többezer km-emen még nem találkoztam rendőrrel aki BÁRMIT ellenőrzött volna bármilyen bringákon. :mrgreen: Lámpa, fényvisszaverők, sisak, akármi. :lol: Semmit. Pedig megyek elég sokféle helyen. Nem hiszem hogy erre van kapacitás. Plusz 1-2 darabon csak közelebbről látszik, hogy van rajta egy akku pakk.

Szvsz. én csont nélkül használnám. Sisakot viszont mindenképp, még sima bringára is, de ezzel pláne. Tényleg életet ment. (Vagy nem ment a hiánya...)

Van egyébként egész pörgős ebike csoport facebookon, szokta ajánlgatni, ott tuti van bőséges tapasztalat.
Szerintem ezt a csoportot pont linkelte egy kedves barátom, azt fogom olvasgatni.

A bukóval vagyok "gondban", sosem haszáltam, kicsit idegenkedem is tőle...de ahogy öregszem :mrgreen: lehet beruházok egyre.

Milyen szempontot érdemes figyelembe venni azon kívül, hogy ne legyen bugyilila :mrgreen:
Egy olcsó Kellyses bukám van jelenleg. Estem már vele és kapott a sisak de én semmit nem éreztem belőle. Nem kell kitudja milyen drága, sokkal fontosabb hogy jól illeszkedjen és ne lötyögjön össze-vissza. Nélküle nem nagyon indulok el outizni, ilyen bringa utas túra sebességen viszont nem mindig használok.
Mondjuk nálunk kötelező a sisak, nálatok meg a csengő :lol: Sosem fogom megérteni milyen logikával jutottak erre a döntéshozók

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. július 30., péntek 8:57

kiserik írta:

Azért 2 Pfizernél húztam meg a határt, mert egyrészt így találták ki ezt a fajta vakcinát, hogy 2 kell belőle, másrészt ez kell ahhoz, hogy utazni tudjak, ha úgy döntök. Ilyen egyszerű.
Ez érv. A többi egyáltalán nem. Kettőt várnak el, ezért nem oltasz 3.-at, ok. De mivel 100 féle oltás van, hosszútávú infod pedig eddig nem volt, mert nem is lehetett, a vészhelyzetben kitalált 2 oltás nem biztos hogy megállja a helyét. Lásd kínai.

És nem, nem meggyőzni akarlak, mert érthető ez az érv. Csak az nem, hogy valaki azt mondja, 2 után elég lesz az, hogy egészségesen élek. Mire alapozva?
A (ki)oktató videót köszönöm, nyilván tudom, hogy az oltás nem egy pajzs....
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. július 30., péntek 8:53

Hát, én azon nem spórolnék alapvetően, mert a temetés drágább. :mrgreen: Szóval ne az első kínaiba vegyél, bár gondolom ha pedelecre van pénz akkor úgyse ez lenne a terv. :kalapos:

Ha van megbízható bringabolt nagyobb készlettel a környéken (Fehérváron tuti van, ott azért sok a bringás), akkor menj be, és segítenek. Könnyű legyen, kényelmes, meg szellőzzön jól. Ha felveszed és valahol szúr, vagy bök, akkor engedd el. Próbálj fel minél többet. Egy bizonyos szint felett az ár inkább már csak azon fog változtatni, hogy mennyire könnyű/high tech.

A viselést meg szerintem elég hamar megszokod, 3-4. úton már teljesen természetes.

Touros bringás nyilatkozta, hogy ő már a boltba se megy le sisak nélkül, pedig ő azért komoly km-eket teker évente, szerintem ez elég érv mellette. :kalapos:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 30., péntek 8:49

Süti írta: 1.01 volt, hogy lesz aki kiforgatja amit mondani akarok, lassan már vitamintagadó leszek.

A probléma nem ez volt. Mi alapján döntöttél úgy, hogy pont 2 Pfizer után ismeri eléggé a vírust a szervezeted? Miért nem döntöttél így egy után? Miért nem 3 után? Ha alapból 5 lett volna kötelező, a 6. után mondod ezt? Az éves influenza oltás nem zavar?

Semmi baj nincs a sok zöldséggel, és gyümölccsel, én is tolom amennyit csak lehet, az immunrendszerrel is teljesen egyetértek. De ezt a vonalat mégis hogy húztátok meg? Legalább egy antitest vizsgálat volt? Vagy úgy keltetek fel, hogy hmm, úgy érzem, a szervezetem már eléggé ismeri a vírust.

Ez lenne a lényeg, nem az, hogy kinevetem ha valaki gyümölcsöt eszik.

A logikád alapján a kínai gang is megkapta a 2 oltást, a többit oldják meg immunrendszerből. Ja, hogy nem biztos hogy rendesen működik? Egyenek több vitamint, meg ne nyalogassák a kilincset.
Maradjunk annyiban, hogy inkább ezt nevezném kiforgatásnak:
Süti írta:
RealAsensio írta:

Ket oltason vagyok tul, ennyi eleg volt, koszonom, a tobbit megoldja a szervezetem a gyumolcsokkel, zoldsegekkel, sportolossal kiegeszitve.
Mondjuk volt ismerősöm aki ugyanezt mondta oltás nélkül is. Aztán majdnem otthagyta a fogát. De hát lelke rajta aki gyümölcssalival meg permetes paprikával üti a halálos vírust.
Az éves influenza oltás nem zavar. Soha nem oltattam magam influenza ellen, de tudom, hogy miért van évente oltás.

Azért 2 Pfizernél húztam meg a határt, mert egyrészt így találták ki ezt a fajta vakcinát, hogy 2 kell belőle, másrészt ez kell ahhoz, hogy utazni tudjak, ha úgy döntök. Ilyen egyszerű.

Linkelek egy videót, ami elég érthetően elmagyarázza (akár gyerkőcöknek is), hogy miként működnek a vakcinák. https://www.youtube.com/watch?v=2eMWJWvuhqs Spoiler: nem, nem kapsz védőpajzsot és különleges katonákat sem a harchoz. Mindenkinek immunrendszerből kell megoldani. Szar ügy, de ez van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 30., péntek 8:38

Süti írta: Én az évi többezer km-emen még nem találkoztam rendőrrel aki BÁRMIT ellenőrzött volna bármilyen bringákon. :mrgreen: Lámpa, fényvisszaverők, sisak, akármi. :lol: Semmit. Pedig megyek elég sokféle helyen. Nem hiszem hogy erre van kapacitás. Plusz 1-2 darabon csak közelebbről látszik, hogy van rajta egy akku pakk.

Szvsz. én csont nélkül használnám. Sisakot viszont mindenképp, még sima bringára is, de ezzel pláne. Tényleg életet ment. (Vagy nem ment a hiánya...)

Van egyébként egész pörgős ebike csoport facebookon, szokta ajánlgatni, ott tuti van bőséges tapasztalat.
Szerintem ezt a csoportot pont linkelte egy kedves barátom, azt fogom olvasgatni.

A bukóval vagyok "gondban", sosem haszáltam, kicsit idegenkedem is tőle...de ahogy öregszem :mrgreen: lehet beruházok egyre.

Milyen szempontot érdemes figyelembe venni azon kívül, hogy ne legyen bugyilila :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. július 30., péntek 8:36

Én az évi többezer km-emen még nem találkoztam rendőrrel aki BÁRMIT ellenőrzött volna bármilyen bringákon. :mrgreen: Lámpa, fényvisszaverők, sisak, akármi. :lol: Semmit. Pedig megyek elég sokféle helyen. Nem hiszem hogy erre van kapacitás. Plusz 1-2 darabon csak közelebbről látszik, hogy van rajta egy akku pakk.

Szvsz. én csont nélkül használnám. Sisakot viszont mindenképp, még sima bringára is, de ezzel pláne. Tényleg életet ment. (Vagy nem ment a hiánya...)

Van egyébként egész pörgős ebike csoport facebookon, szokta ajánlgatni, ott tuti van bőséges tapasztalat.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 30., péntek 8:23

Úgy látom már poénkodni sem lehet, hogy ne vegye valaki személyes sértésnek :lol:
Eredetileg sertésnek akartam írni, de féltem :mrgreen:

Süti, te meg bicaj témában szólj hozzá akkor, ha már nmateval arra jutottunk, hogy elvileg a kutya nem ellenőrzi az s-pedeket. Te mit tudsz? Rábaszarintok, ha veszek egyet és ugyanúgy használom, mint a simákat?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. július 30., péntek 8:11

1.01 volt, hogy lesz aki kiforgatja amit mondani akarok, lassan már vitamintagadó leszek.

A probléma nem ez volt. Mi alapján döntöttél úgy, hogy pont 2 Pfizer után ismeri eléggé a vírust a szervezeted? Miért nem döntöttél így egy után? Miért nem 3 után? Ha alapból 5 lett volna kötelező, a 6. után mondod ezt? Az éves influenza oltás nem zavar?

Semmi baj nincs a sok zöldséggel, és gyümölccsel, én is tolom amennyit csak lehet, az immunrendszerrel is teljesen egyetértek. De ezt a vonalat mégis hogy húztátok meg? Legalább egy antitest vizsgálat volt? Vagy úgy keltetek fel, hogy hmm, úgy érzem, a szervezetem már eléggé ismeri a vírust.

Ez lenne a lényeg, nem az, hogy kinevetem ha valaki gyümölcsöt eszik.

A logikád alapján a kínai gang is megkapta a 2 oltást, a többit oldják meg immunrendszerből. Ja, hogy nem biztos hogy rendesen működik? Egyenek több vitamint, meg ne nyalogassák a kilincset.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 30., péntek 8:03

Azért ez nem semmi :ozil: A vírusok ellen egyetlen orvosság van. Nem, nem vakcinának hívják, hanem immunrendszernek. Egyedül az immunrendszer képes megvédeni az emberi szervezetet a vírusok támadásával szemben. A vakcinák csak segítenek abban, hogy az immunrendszernek ne egy ismeretlen vírussal szemben kelljen megküzdenie. Innentől nem olyan bonyolult összerakni a képet. Fontos a vakcina, de a legfontosabb az immunrendszer. Sajnos a mai világban rengeteg dolog gyengíti az imunrendszert. Stressz, alváshiány, alkohol, vitaminhiány, túlsúly, hogy csak párat melítsek. Ezért gyilkos politika a rémisztgetés, félelemkeltés, vagy fordulhat elő, hogy egy erős, egészséges ember is áldozattá válik. Az, hogy tenni akar valaki ezek ellen az immungyengítő dolgok ellen, nagyon nem kinevetendő dolgok. A természetes vitamin és rost bevitel a zöldségek és gyümölcsök által érhető el. Sajnos eljutottunk arra a szintre, mikor magyarázni kell (mint egy védekezve), hogy például a savanyítási eljárásokkal a zöldségeink ugyan úgy megőrzik rost és vitamin tartalmukat, mint ha frissen fogyasztanánk azokat. Nagyon egyszerű és otthon elvégezhető dolgok ezek, ha vigyázni akarunk az egészségünkre. Szóval még mindig azt mondom, hogy 2 Pfizerrel a szervezetem eléggé ismeri a vírust, innentől az immunrendszeremmel törődöm és továbbra sem nyalogatom a kilincseket beb@szva egy átmulatott éjszaka után, 150 kilósan, a fárasztó, idegbajos munkahét után a mekiben. És nem röhögöm ki azt, aki másként gondolja.

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2021. július 29., csütörtök 22:48

Tisztelettel kérdezném azoktól akik a zöldségre és gyümölcsre esküsznek, hogy az év 3-4 hónapján kívül mikor ezek az élelmiszerek valóban elérhetőek, ha otthon megtermeszted és Te veszed le a fáról vagy a földről.... hogyan oldjátok meg a beszerzést, hogy ne legyen károsabb mint, ha nem is ennél semmit?

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. július 29., csütörtök 21:18

Realista24 írta:
Ez volt a zöldséges lobbi vs gyógyszeripar. :kalapos:

A megközelítés jó, mármint hogy az ember próbál egészséges életet élni, de a vírusok ellen ez pont nem sokat ér sztem.

Annál már az is többet ér, ha kerülod a közösséget és magadban szurcsolod a sört. Mint Ziro :smile:
Ez lett volna a lényege igen. :kalapos: Ha valaki nem akar oltani egyet se, lelke rajta, még érvelni is lehet mellette, de a kettő elég volt, innentől napi fél kiló paradicsom majd szinten tart, mert szerintem eddig indokolt volt amit a tudósok mondtak, viszont a 3. oltásban már nincs igazuk nekem nagyon követhetetlen. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 29., csütörtök 20:40

Süti írta:
RealAsensio írta:

Ket oltason vagyok tul, ennyi eleg volt, koszonom, a tobbit megoldja a szervezetem a gyumolcsokkel, zoldsegekkel, sportolossal kiegeszitve.
Mondjuk volt ismerősöm aki ugyanezt mondta oltás nélkül is. Aztán majdnem otthagyta a fogát. De hát lelke rajta aki gyümölcssalival meg permetes paprikával üti a halálos vírust.
Ez volt a zöldséges lobbi vs gyógyszeripar. :kalapos:

A megközelítés jó, mármint hogy az ember próbál egészséges életet élni, de a vírusok ellen ez pont nem sokat ér sztem.

Annál már az is többet ér, ha kerülod a közösséget és magadban szurcsolod a sört. Mint Ziro :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4462
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. július 29., csütörtök 19:25

Nekem semmi bajom nem volt az első 2től sem, 2x30p volt az életemből, ingyen van, semmi okát nem látom, hogy problémázzak egy 3. oltáson.

Arra leszek kíváncsi, hogy pl 2 szputnyik 1 pfizer kombót el fognak e fogadni mondjuk külföldön.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. július 29., csütörtök 18:28

RealAsensio írta:
Realista24 írta: Na, harmadik, igen vagy nem?
Ket oltason vagyok tul, ennyi eleg volt, koszonom, a tobbit megoldja a szervezetem a gyumolcsokkel, zoldsegekkel, sportolossal kiegeszitve.
Mondjuk volt ismerősöm aki ugyanezt mondta oltás nélkül is. Aztán majdnem otthagyta a fogát. De hát lelke rajta aki gyümölcssalival meg permetes paprikával üti a halálos vírust.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6621
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. július 29., csütörtök 17:29

Realista24 írta: Na, harmadik, igen vagy nem?
Ket oltason vagyok tul, ennyi eleg volt, koszonom, a tobbit megoldja a szervezetem a gyumolcsokkel, zoldsegekkel, sportolossal kiegeszitve.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég