OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 30., péntek 13:54

Realista24 írta: A kettő nem függ össze sztem.
Egyrészt, már régen mondták hogy kelleni fog lehet a harmadik. Ráadásul nem Viktor találta ki, nyugaton is ilyen hírek voltak, de keleten is.

De gondolom ha mindet ingyen kapnánk, es nem gazdagodna rajta senki, akkor az egész ország csapatna havonta is akár.

Mindegy is. Nagyjából ugyanezek a körök mentek le az első oltási periódus előtt is. Aztán utána úgy mentek a Pfizerert mint Black Firdayon a nő a tescoban a tvemert.
A kérdés továbbra is fent áll: miért van szükség 3. oltásra?

Mert csökken az Antitestek száma a szervezetben, aminek alapból csak akkor kellene termelődni, mikor a vírus megtámadja azt?
Mert az eddigi vakcinák nem elég hatásosak az új mutációkal szemben?
Mert a szervezet elfelejti, hogy már találkozott a vírus antigénjeivel, így nem ismeri fel azt egy esetleges támadáskor?
Mert azt mondták a tudósok?
Mert az elején is azt mondták, hogy lehet, hogy kelleni fog?

Erre lennék kíváncsi.

Egyébként ebben a harcban a védőpajzsunk a maszk, a különleges katonáink a szappan és a fertőtlenítő és a taktikai előnyünk a tömegek elkerülése, minél kevesebb fizikai kontaktus. Remélem a felelős igennel szavazók ezeket továbbra is maximálisan használják, betartják :kacsint:
wZoLee7 írta: Nálunk az alap kettőre sem tudják rávenni az embereket, de menni megy mindenki össze-vissza mintha muszáj lenne. Aztán most meg a kimutatások, hogy az új fertőzöttek 91%-ka nem oltott, persze lehet ez is csak kampány az oltás mellett. Én már túl vagyok a kettőn, még sem készülök sehová, de itt ha beüt a szar megint akkor remélem lesz valami előnyöm belőle, az is előny ha nem kapom el ezt a szart
Elkapni ugyan úgy elkapod, csak a szervezeted könnyebben megbirkózik vele.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 30., péntek 13:45

Nálunk az alap kettőre sem tudják rávenni az embereket, de menni megy mindenki össze-vissza mintha muszáj lenne. Aztán most meg a kimutatások, hogy az új fertőzöttek 91%-ka nem oltott, persze lehet ez is csak kampány az oltás mellett. Én már túl vagyok a kettőn, még sem készülök sehová, de itt ha beüt a szar megint akkor remélem lesz valami előnyöm belőle, az is előny ha nem kapom el ezt a szart

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 30., péntek 13:35

A kettő nem függ össze sztem.
Egyrészt, már régen mondták hogy kelleni fog lehet a harmadik. Ráadásul nem Viktor találta ki, nyugaton is ilyen hírek voltak, de keleten is.

De gondolom ha mindet ingyen kapnánk, es nem gazdagodna rajta senki, akkor az egész ország csapatna havonta is akár.

Mindegy is. Nagyjából ugyanezek a körök mentek le az első oltási periódus előtt is. Aztán utána úgy mentek a Pfizerert mint Black Firdayon a nő a tescoban a tvemert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 30., péntek 13:24

El Sie7e írta:
kiserik írta:
Veled nem vitázom kormányzati dolgokban :p Szerintem Te a 16000es lélegeztető gép bizniszt is el tudod fogadni :D
ez a trend, minden ország többet vett, mint amennyi kell a lakossága egyszeri beoltásához (duplán)
az ellenzék így is hőzöngött még április-májusban hogy miért nem veszünk még 1,5-2 millió Pfizert :D
a 16ezres lélegezetőgép biznisz pedig arcpirítóan csúnya volt :shutup:
nem fölöslegnek kell tekintetni a mostani készleten lévő mennyiséget, hanem tartaléknak
szerinted a tározókban lévő gáz, amit nyáron termelnek be oda, az is fölösleges? :hmmm:
A probléma ott kezdődik, hogy fasza készletünk van elavultnak tűnő vakcinából. Ahogy R24 írta, a Pfizer azon dolgozik, hogy az új mutációk ellen is hatásos legyen az új gyártás, mi meg ráoltunk egy kínait a dupla Pfizerre oszt jó van. A három az három, mit kell itt problémázni.
Realista24 írta:
kiserik írta: A következő gyártás. Nem a készleten rohadó több millió fölösleg.
Fölösleg? Sztem olyan nincs. Vagy már mindenki be van oltva? Kétszer?
Érdekes kérdés, hogy miért is kell a 3. oltás?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 30., péntek 13:07

kiserik írta:
Realista24 írta:

De most nem ezt csinálják? Jön a delta, gamma, labda, théta, stb...Pfizerék is azon dolgoznak a hírek szerint, hogy az újak ellen is védjen a következő gyártás.
A következő gyártás. Nem a készleten rohadó több millió fölösleg.
Fölösleg? Sztem olyan nincs. Vagy már mindenki be van oltva? Kétszer?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. július 30., péntek 12:54

kiserik írta:
füst írta: Azért nem nő az oltakozási hajlam, mert pihi van. Ez egy pillanatnyi állapot, nem szabad ebből extrapolálni. Majd ha beindul megint a szar, akkor lesz megint kedv oltakozni, különösen akkor, ha világosan kirajzolódik, hogy a kórházba, intenzívre, elhunytak sorába milyen arányban kerülnek az oltottak-nem oltottak.
Jó hogy van tarcsiba elég vakcina, az elején oltottak már fél éve kapták a koktélt, lassan időszerű és aki pedig eddig kihagyta, de kedve lesz meggondolni magát, az azonnal kaphatja.
Veled nem vitázom kormányzati dolgokban :p Szerintem Te a 16000es lélegeztető gép bizniszt is el tudod fogadni :D
ez a trend, minden ország többet vett, mint amennyi kell a lakossága egyszeri beoltásához (duplán)
az ellenzék így is hőzöngött még április-májusban hogy miért nem veszünk még 1,5-2 millió Pfizert :D
a 16ezres lélegezetőgép biznisz pedig arcpirítóan csúnya volt :shutup:
nem fölöslegnek kell tekintetni a mostani készleten lévő mennyiséget, hanem tartaléknak
szerinted a tározókban lévő gáz, amit nyáron termelnek be oda, az is fölösleges? :hmmm:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 30., péntek 12:47

Realista24 írta:
kiserik írta:
Nagyon jó dolog ide keverni az influenza oltást. Példázza, hogy mennyire nincs megfelelően kommunikálva ez az egész mizéria. Influenza oltás nem azért van minden éven, mert a szervezet nem emlékszik rá... A WHO minden évben, az előző év eredményei alapján állítja össze, hogy mely influenza törzsek ellen legyen jó az oltás. Így minden évben más, de előfordulhat, hogy semmit sem ér ...
De most nem ezt csinálják? Jön a delta, gamma, labda, théta, stb...Pfizerék is azon dolgoznak a hírek szerint, hogy az újak ellen is védjen a következő gyártás.
A következő gyártás. Nem a készleten rohadó több millió fölösleg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 30., péntek 12:38

kiserik írta:
Realista24 írta:

Meg eleve arról volt szó, nem, hogy évente legalább egyszer kell egy belőle. Már annak, aki akar, mint az influenza oltásnál.
Nagyon jó dolog ide keverni az influenza oltást. Példázza, hogy mennyire nincs megfelelően kommunikálva ez az egész mizéria. Influenza oltás nem azért van minden éven, mert a szervezet nem emlékszik rá... A WHO minden évben, az előző év eredményei alapján állítja össze, hogy mely influenza törzsek ellen legyen jó az oltás. Így minden évben más, de előfordulhat, hogy semmit sem ér ...
De most nem ezt csinálják? Jön a delta, gamma, labda, théta, stb...Pfizerék is azon dolgoznak a hírek szerint, hogy az újak ellen is védjen a következő gyártás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 30., péntek 12:26

Nem írtam kormányzati dolgokról, a belpolt kerülöm mint a tüzet, már elég régóta. A mondandóm lényege 4 szóban ennyi;
Örülök, hogy van elég.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 30., péntek 12:19

füst írta: Azért nem nő az oltakozási hajlam, mert pihi van. Ez egy pillanatnyi állapot, nem szabad ebből extrapolálni. Majd ha beindul megint a szar, akkor lesz megint kedv oltakozni, különösen akkor, ha világosan kirajzolódik, hogy a kórházba, intenzívre, elhunytak sorába milyen arányban kerülnek az oltottak-nem oltottak.
Jó hogy van tarcsiba elég vakcina, az elején oltottak már fél éve kapták a koktélt, lassan időszerű és aki pedig eddig kihagyta, de kedve lesz meggondolni magát, az azonnal kaphatja.
Veled nem vitázom kormányzati dolgokban :p Szerintem Te a 16000es lélegeztető gép bizniszt is el tudod fogadni :D

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2021. július 30., péntek 12:18

En csak azt nem ertem, hogy ha van egy cikk, hogy Japanban most megsokszorozodott a fertozottek szama, akkor mindenki berohogozi a cikket. Egyreszt ez nem riogatas, hanem tenykozles, masreszt emberek halalat jelenti a megvokedett szamok, szerintem ezen kurvara nincs semmi rohogni valo.

A legfontosabb meg mindig az, hogy visszaszoritsuk az egeszet. A CDC most adott ki egy jelentest, hogy milyen fertozo is a delta, illetve hogy az oltottak is fertoznek tovabb, igaz kisebb mertekben. Ezeken a jelenteseken nalunk ezerszer okosabb, hozzaertobb emberek dolgoznak honapok ota, en adok az o szavukra, nem mindenkinek kell. Es ez nem riogatas, hanem tenykozles, kutatasra alapozva.

Ha azt mondjak ugyanezek az emberek, hogy kell harmadik oltas, amit amugy mar ez eleje ota mondanak, akkor en hiszek nekik. De az oltasok meglete nem kene hogy mentesitse az embereket a maszkviseles alol, mert a visszaszoritasban meg mindig a gyakori kezmosas, fertotlenites, es maszkhordas a legfontosabb lepcsofok.

Kulon poen volt, amikor voltam Mo.-n ket hete, es a taxis elkezdte mondani hogy mekkora ripacs, felos szar vagyok mert viseltem a maszkot a kocsijaban. :lol:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 30., péntek 12:14

Azért nem nő az oltakozási hajlam, mert pihi van. Ez egy pillanatnyi állapot, nem szabad ebből extrapolálni. Majd ha beindul megint a szar, akkor lesz megint kedv oltakozni, különösen akkor, ha világosan kirajzolódik, hogy a kórházba, intenzívre, elhunytak sorába milyen arányban kerülnek az oltottak-nem oltottak.
Jó hogy van tarcsiba elég vakcina, az elején oltottak már fél éve kapták a koktélt, lassan időszerű és aki pedig eddig kihagyta, de kedve lesz meggondolni magát, az azonnal kaphatja.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 30., péntek 12:01

Realista24 írta:
CS0ki írta:

Nem hiszem, hogy igy találták ki, csak a teszteleskor kiderült, hogy kettovel lehet jo immunreakciot kivaltani, hogy egy ideig jo legyen. De sosem volt arról szo, hogy onnantól már nem kell több, csak annyi, hogy rovid távon, fél éven belül várhatóan nem.
Utazás kapcsán meg hozzá fogják ezt is igazítani az adatokhoz, és mondjuk 1 ev után már nem fogsz vele utazgatni.
Meg eleve arról volt szó, nem, hogy évente legalább egyszer kell egy belőle. Már annak, aki akar, mint az influenza oltásnál.
Nagyon jó dolog ide keverni az influenza oltást. Példázza, hogy mennyire nincs megfelelően kommunikálva ez az egész mizéria. Influenza oltás nem azért van minden éven, mert a szervezet nem emlékszik rá... A WHO minden évben, az előző év eredményei alapján állítja össze, hogy mely influenza törzsek ellen legyen jó az oltás. Így minden évben más, de előfordulhat, hogy semmit sem ér ...

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 30., péntek 11:48

Még egy érdekesség a 3. oltással kapcsolatban: mi a kézenfogható értelme, ha globálisan az emberiség 15%-a nincs is beoltva? Kicsit hülye helyzet, de van egy pici réteg, aki úgy néz ki, hogy folyamatosan oltatni fogja magát amíg világ a világ, míg mások között nyugodtan terjedhet és mutálódhat!!! a vírus szabadon. Nem lenne logikusabb minél több embert beoltani? Egy érdekes elmélet szerint, de, logikusabb lenne, csak nem olyan kifizetődő. Azért ez még mindig a világ legnagyobb üzlete. A szegény országok oltása sehol nem jár, nem véletlen, hogy onnan kerülnek ki az újabb mutációk. Nincs rá pénzük, hogy megvegyék őket. Emellett ott van az oltakozási hajlam. Magyarországon a lakosság 55%-a van oltva. Ez a szám egy ideje nem nő. Mennyivel egyszerűbb eladni 3., 4., 5., 6., végtelenedik oltást azoknak, akik oltakozó kedvűek, mint azoknak, akik oltásellenesek? Magyarország több, mint 17 millió embernek elegendő, több, mint 30 millió adag vakcinát rendelt (márciusi adat). Jelenleg 11 millió adagot adtak be. Kb 20 millió adag fölöslegünk van... És még egy apró részlet: aki azt hiszi, hogy ez ingyen van, az bizony nagyon nagyot téved. Ezt az adófizetők pénzéből bizony ki kell fizetnie az országnak, mint tudjuk, a keleti, főleg kínai, vakcinákat bőven áron felül...

Sajnos ilyen világban élünk. Egy világjárvány idején is el kell gondolkodni dolgokon, mert van egy bizonyos réteg, akiket csak és kizárólag a pénz és a hatalom érdekel. Ilyen helyzetben is.
Realista24 írta:
kiserik írta:

Sajnos a mai modern ember egyik legnagyobb hibája, hogy pont arra nincs ideje, ami a legfontosabb. Lassan, de biztosan kiirtjuk magunkat. De ez egy másik téma.
Annyi minden fontos lenne, vagy a legfontosabb, hogy az csak akkor tudna működni, ha nem dolgoznál, vagy nem lenne gyereked, rajtad a nyomás a hitel miatt, stb.

De kezdetnek nem lenne rossz, ha a boltokban nem a szart árulnák. Nyivlán kivitelezhetetlen.
Valószínűleg egy páran innen is, de inkáb a gyerekeink fogják majd megmondani, hogy mi is volt/ lett volna a fontos, legfontosabb... jelenleg az egyéni jólét és nem a jóllét...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 30., péntek 11:27

CS0ki írta:
Azért 2 Pfizernél húztam meg a határt, mert egyrészt így találták ki ezt a fajta vakcinát, hogy 2 kell belőle, másrészt ez kell ahhoz, hogy utazni tudjak, ha úgy döntök. Ilyen egyszerű.
Nem hiszem, hogy igy találták ki, csak a teszteleskor kiderült, hogy kettovel lehet jo immunreakciot kivaltani, hogy egy ideig jo legyen. De sosem volt arról szo, hogy onnantól már nem kell több, csak annyi, hogy rovid távon, fél éven belül várhatóan nem.
Utazás kapcsán meg hozzá fogják ezt is igazítani az adatokhoz, és mondjuk 1 ev után már nem fogsz vele utazgatni.
Meg eleve arról volt szó, nem, hogy évente legalább egyszer kell egy belőle. Már annak, aki akar, mint az influenza oltásnál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. július 30., péntek 10:44

Azért 2 Pfizernél húztam meg a határt, mert egyrészt így találták ki ezt a fajta vakcinát, hogy 2 kell belőle, másrészt ez kell ahhoz, hogy utazni tudjak, ha úgy döntök. Ilyen egyszerű.
Nem hiszem, hogy igy találták ki, csak a teszteleskor kiderült, hogy kettovel lehet jo immunreakciot kivaltani, hogy egy ideig jo legyen. De sosem volt arról szo, hogy onnantól már nem kell több, csak annyi, hogy rovid távon, fél éven belül várhatóan nem.
Utazás kapcsán meg hozzá fogják ezt is igazítani az adatokhoz, és mondjuk 1 ev után már nem fogsz vele utazgatni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 30., péntek 9:36

kiserik írta:
ziro4vr írta:
Köszöntelek a mai világban, csak leesett ez neked is. :lol:

Btw imádom a zöldségek nagy részét meg a gyümölcsöket, de az év nagy részében iszonyat gusztustalan felhozatalt tudnak a nagy láncok hozni belőlük. Persze tudom menjek piacra, szerezzem be termelőtől stb, de sokaknak azért erre nincs idejük mondjuk.
Sajnos a mai modern ember egyik legnagyobb hibája, hogy pont arra nincs ideje, ami a legfontosabb. Lassan, de biztosan kiirtjuk magunkat. De ez egy másik téma.
Annyi minden fontos lenne, vagy a legfontosabb, hogy az csak akkor tudna működni, ha nem dolgoznál, vagy nem lenne gyereked, rajtad a nyomás a hitel miatt, stb.

De kezdetnek nem lenne rossz, ha a boltokban nem a szart árulnák. Nyivlán kivitelezhetetlen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 30., péntek 9:32

ziro4vr írta:
Realista24 írta: Úgy látom már poénkodni sem lehet, hogy ne vegye valaki személyes sértésnek :lol:
Köszöntelek a mai világban, csak leesett ez neked is. :lol:

Btw imádom a zöldségek nagy részét meg a gyümölcsöket, de az év nagy részében iszonyat gusztustalan felhozatalt tudnak a nagy láncok hozni belőlük. Persze tudom menjek piacra, szerezzem be termelőtől stb, de sokaknak azért erre nincs idejük mondjuk.
Sajnos a mai modern ember egyik legnagyobb hibája, hogy pont arra nincs ideje, ami a legfontosabb. Lassan, de biztosan kiirtjuk magunkat. De ez egy másik téma.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 30., péntek 9:14

Süti írta: Hát, én azon nem spórolnék alapvetően, mert a temetés drágább. :mrgreen: Szóval ne az első kínaiba vegyél, bár gondolom ha pedelecre van pénz akkor úgyse ez lenne a terv. :kalapos:

Ha van megbízható bringabolt nagyobb készlettel a környéken (Fehérváron tuti van, ott azért sok a bringás), akkor menj be, és segítenek. Könnyű legyen, kényelmes, meg szellőzzön jól. Ha felveszed és valahol szúr, vagy bök, akkor engedd el. Próbálj fel minél többet. Egy bizonyos szint felett az ár inkább már csak azon fog változtatni, hogy mennyire könnyű/high tech.

A viselést meg szerintem elég hamar megszokod, 3-4. úton már teljesen természetes.

Touros bringás nyilatkozta, hogy ő már a boltba se megy le sisak nélkül, pedig ő azért komoly km-eket teker évente, szerintem ez elég érv mellette. :kalapos:
Köszi köszi, wZoLee7nak is.

Na ha úgy alakul, akkor megnezek párat. Bár ebből kiindulva, sima trekkingre is ajánlatos :kalapos: lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 30., péntek 9:03

Realista24 írta: Úgy látom már poénkodni sem lehet, hogy ne vegye valaki személyes sértésnek :lol:
Köszöntelek a mai világban, csak leesett ez neked is. :lol:

Btw imádom a zöldségek nagy részét meg a gyümölcsöket, de az év nagy részében iszonyat gusztustalan felhozatalt tudnak a nagy láncok hozni belőlük. Persze tudom menjek piacra, szerezzem be termelőtől stb, de sokaknak azért erre nincs idejük mondjuk.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég