OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: OFF

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2021. augusztus 7., szombat 8:42

Esetleg volt mar téma edzomaszk hasznalata? Hasznal valaki ? Ki milyet ajanl futashoz, kuzdosporthoz?
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. augusztus 7., szombat 0:48

reeed_ati írta:
Realista24 írta: Volt valaki mostanság sógoréknál kocsival? Határellenőrzés tapasztalat érdekelne.
Egy hete voltam Bécsben, kis torlódás volt, de tőlem pl. nem kértek semmit, csak intettek, hogy takarodjak már.. :mrgreen:
Felénk meg aztán jöhet bárki, mert ott egy lélek nem volt kinn a Magyar határon.. :lol:
2 hete voltam arrafele, kisebb torlodas volt, osztrak hataror kerdezte, mi az uticel, mondtuk, hogy Nemetorszag, ugyhogy intett, hogy viszlat. Hazafele sehol senki...
:goat:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. augusztus 6., péntek 23:26

Realista24 írta: Volt valaki mostanság sógoréknál kocsival? Határellenőrzés tapasztalat érdekelne.
Egy hete voltam Bécsben, kis torlódás volt, de tőlem pl. nem kértek semmit, csak intettek, hogy takarodjak már.. :mrgreen:
Felénk meg aztán jöhet bárki, mert ott egy lélek nem volt kinn a Magyar határon.. :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. augusztus 6., péntek 23:07

legjobb baratom 1 honapja vezetett vissza nemetorszagba ausztrian at.
oltasa akkor meg nem volt, negativ teszt es munkaltatoi igazolas volt nala.
az egvilagon semmi sem volt, pedig minden dokumentum be volt keszitve az anyosulesen.

masodunokatesom ugyanez, gyorsabban atjutott, mint a virusmentes idoszakban.

nyilvan kicsi a minta, de kevesbe tunik veszesnek, aztan lehet hataratkelotol is fugg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 6., péntek 22:25

sebydani írta:
Realista24 írta: Volt valaki mostanság sógoréknál kocsival? Határellenőrzés tapasztalat érdekelne.
Akkor is érdekelnek a sógorlátogatások, ha ők is Budapesten laknak? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hú b+ :lol: mekkora troll vagy :lol: én meg hülye hogy nem gondoltam erre :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. augusztus 6., péntek 22:24

Realista24 írta: Volt valaki mostanság sógoréknál kocsival? Határellenőrzés tapasztalat érdekelne.
Akkor is érdekelnek a sógorlátogatások, ha ők is Budapesten laknak? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 6., péntek 22:19

Volt valaki mostanság sógoréknál kocsival? Határellenőrzés tapasztalat érdekelne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 5., csütörtök 17:40

lordgabi írta: Első Budapesti tűzijátékomra készülünk, előtte nap egy jó kis Leander Kills koncert... B-)
A kérdésem az lenne, hogy honnan érdemes követni a tűzijátékot? Igazából kora reggel tervezünk elindulni a városba, érdekelnek a vadászgépek a Duna felett, a Parlamentnél a zászlófelvonás, stb., szóval idő lesz rá, hogy korábban oda menjünk a legjobb helyre, mik a tapasztalatok?
Nemtom elég inputot kaptál-e, abban tudok segíteni honnan ne :)
Mi 1szer a Petőfi híd pesti oldaláról néztük, meg egyszer az Erzsébet híd alól, a budai rakparton. A hídról valszeg a közepe volna jó, de ott millióan voltak..
Jó szórakozást, de am tv-ből a legjobb :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. augusztus 5., csütörtök 10:02

Marky írta:
lordgabi írta: A kérdésem az lenne, hogy honnan érdemes követni a tűzijátékot?
Ha a tuzijatek erdekel, akkor a TV-bol.
Ha a hangulat, akkor valamelyik rakpartrol. Neztem mar Budarol es Pestrol is, ha jo helyet akarsz erdemes mar delutan leulni valahova, mert ilyenkor a fel varos ott lesz.
Ezt akartam írni csak nem akartam letörni a lelkesedést: TVben sokkal jobban látszik minden.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. augusztus 5., csütörtök 9:40

lordgabi írta: A kérdésem az lenne, hogy honnan érdemes követni a tűzijátékot?
Ha a tuzijatek erdekel, akkor a TV-bol.
Ha a hangulat, akkor valamelyik rakpartrol. Neztem mar Budarol es Pestrol is, ha jo helyet akarsz erdemes mar delutan leulni valahova, mert ilyenkor a fel varos ott lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 4., szerda 22:39

soadroli írta: Ezt csak úgy itt hagyom, legyen min csámcsogni, úgyis rég volt már téma :mrgreen:
Azt hittem dezodor :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. augusztus 4., szerda 21:57

Ezt csak úgy itt hagyom, legyen min csámcsogni, úgyis rég volt már téma :mrgreen:
Kép

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. augusztus 4., szerda 20:31

Első Budapesti tűzijátékomra készülünk, előtte nap egy jó kis Leander Kills koncert... B-)
A kérdésem az lenne, hogy honnan érdemes követni a tűzijátékot? Igazából kora reggel tervezünk elindulni a városba, érdekelnek a vadászgépek a Duna felett, a Parlamentnél a zászlófelvonás, stb., szóval idő lesz rá, hogy korábban oda menjünk a legjobb helyre, mik a tapasztalatok?
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. augusztus 4., szerda 12:16

A Limeos idiotakbol kezd nekem is elegem lenni. Tegnap a Muzeum koruton ment ketto roller, de 4 emberrel, az 50-el kozlekedo autok kozott! Hogy lehetnek ennyire hulyek az emberek? Ha osszetorik magukat, akkor a TB allja a kezelesuket?
Azt meg foleg nem ertem, hogy ha leadjak, miert nem lehet lerkni a jarda szelere azt a szart. Mennyi idot sporol meg azzal, ha csak lelep rola?

Szerintem komolyan meg kene regulazni ezeket az elektromos vackokat, mert nem normalis, hogy vagy a gyalogosok menekulnek eloluk a jardan, vagy az autosok es a bringasok izzadnak, hogy vajon mikor esik el elottuk.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 4., szerda 12:04

A rendszer is hülye, nem csak a használók. Nem tudom ki találta ki, hogy bárhol ledobhatod azt a szart az út közepén, de rakják körbe a lakását lime-al. Nevetséges hogy hol vannak elszórva, én nem is értem hogy kaphattak erre engedélyt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2021. augusztus 4., szerda 11:50

Én a nyáron szereztem be egy Xiaomit, főleg a városi közlekedés miatt, előtte a Lime-ot nem próbáltam. Kondiba, ügyfelekhez, boltozni járok vele, megspórolva az üzemanyagot és a parkolási díjakat. Meggyőződésem, hogy lehet vele normálisan közlekedni, sem gyalogosokkal, sem kerékpárosokkal, autósokkal nem volt összetűzésem. A és B jogsim van, tehát KRESZ betartására ügyelek. Mindenképp ajánlom, főleg, hogy gyors költségkalkulálás alapján 3-4 hónap alatt visszahozza az árát.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. augusztus 4., szerda 11:21

A limeot használni jó és kényelmes, ha belvárosban laknék tuti nyomnán többet, így csak egyszer-kétszer tudtam kipróbálni. Nyilván mint minden közlekedési eszköznél, a nem normális használata idegesít másokat. Engem is sok limeos idegesít (főleg autóval közlekedem), de sztem az emberek hülyék nem az eszköz :). Tervezek is majd venni egy elektromos rollert magamnak, és berakni a csomgagtartóba, adott városon belüli közlekedéseket azzal megoldani mikor megérkezem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 4., szerda 11:04

Jó én itt nem a kornyezetszennyezest vitattam, hanem a hasznosságát és, hogy értelmesen is lehet használni.

15 km séta után visszamentünk rollerrel a kiindulási ponthoz és ennyiről volt szó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. augusztus 4., szerda 10:50

Lime akkor is környezetszennyező, autóból nem ülsz át erre, minden más meg "zöldebb" opció.

Bubi jó lenne most, de nagyon belváros orientált. Hungáriára pl. nem ér ki teljesen. Donkey tetszik, a csomagjaik is jól vannak belőve, csak élősködők.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 4., szerda 10:30

nmate írta: Roller téma nagy plusz egy.

Lime: Kibaszott környezetszennyező, zavaró, igénytelen és retardáltak menne vele szinte kizárólag
Én Lime-oztam nem rég Krakkóban és isten adta áldás, ha nem akarsz tömegközlekedni.

A retardált felhasználás az, amikor összevissza rakják le és szórakozni veszik ki, nem pedig közlekedni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég