OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2021. szeptember 28., kedd 9:42

Nekem a fodrász koma aszonta, hogy a por formátumú hajfixáló a legjobb arra a célra, ha nagy a suba, és lelapul. Be köll dolgozni a hajtőhöz, és megemeli a sérót anélkül hogy tiszta genyós meg kenőzsíros lenne a haj. Régen évekig használtam, nekem bevált, a taftnak van ilyen terméke, amit kipróbáltam,és patent volt.
De azóta megkomolyodtam, 30 felett már nem páváskodik az ember a hajával, legyen rövid oszt cső. :D

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. szeptember 28., kedd 9:20

69erssam írta:

Én is zselét használok mégmindig. Egy 8as taftot formázásra és 12-es taftot a megerősítésre. A problémám az, hogy anno ezreket fizettem a waxért és a hajam 5 percen belül lelapult meg lekonyult. :ike:
biztosan hajtípus függő a dolog, nekem a zselétől lapult le, meg ilyen természetellenes hatása volt. (mondjuk kb 15 éve nem volt a hajamon, tehát lehet már nem azok a fajta zselék vannak:D)
wax meg fel sem tűnik hogy rajta van, kb senkinek.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2021. szeptember 28., kedd 8:33

csababarca írta:
alexoxladjackoxi írta: Köszi neked is meg a többieknek is, az egyik ki lesz próbálva az ajánlottak közül hamarosan. Mondjuk nem tudom ti hogyan állítjátok be, de én mosás után félszárazra törlöm kb., utána rádurrantom a zselét, és rászárítok hajszárítóval. Nem tudom az mennyire tesz jót neki. Alapvetően elég sok hajam van, de elöl mostanában mintha kevesebbet látnék, a fodrász is megjegyezte, hogy inkább ott hosszabbra kéne hagyni, mert ritkásabb. (jól fog mutatni ez a komment a nagy előválasztási dumcsizgatásotok között :mrgreen: )
Engedd el a zselé témát, a wax jobb.
Matrix matte definer, száraz (nem félnedvesre) hajra, hajszárítóval már eleve formázod, borsónyi az ujjadon, két tenyeredben széthordod, aztán 2-3 mozdulat, és kész a hajad.
Nem fénylik, nincs idétlen hatása a hajadnak.
Egész nap kitart, de másnap is elég ráfésülni.
Én is zselét használok mégmindig. Egy 8as taftot formázásra és 12-es taftot a megerősítésre. A problémám az, hogy anno ezreket fizettem a waxért és a hajam 5 percen belül lelapult meg lekonyult. :ike:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. szeptember 27., hétfő 21:50

alexoxladjackoxi írta: Köszi neked is meg a többieknek is, az egyik ki lesz próbálva az ajánlottak közül hamarosan. Mondjuk nem tudom ti hogyan állítjátok be, de én mosás után félszárazra törlöm kb., utána rádurrantom a zselét, és rászárítok hajszárítóval. Nem tudom az mennyire tesz jót neki. Alapvetően elég sok hajam van, de elöl mostanában mintha kevesebbet látnék, a fodrász is megjegyezte, hogy inkább ott hosszabbra kéne hagyni, mert ritkásabb. (jól fog mutatni ez a komment a nagy előválasztási dumcsizgatásotok között :mrgreen: )
Engedd el a zselé témát, a wax jobb.
Matrix matte definer, száraz (nem félnedvesre) hajra, hajszárítóval már eleve formázod, borsónyi az ujjadon, két tenyeredben széthordod, aztán 2-3 mozdulat, és kész a hajad.
Nem fénylik, nincs idétlen hatása a hajadnak.
Egész nap kitart, de másnap is elég ráfésülni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. szeptember 27., hétfő 21:28

Lol, ki a tököm zselézi a haját 2021-ben, hol élsz te. :mrgreen: :lol:

Annál már csak a 40+os man bun a viccesebb, ritkuló hajjal, mikor a konty úgy lobog hátul mint egy ernyedt fasz. :lol:
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. szeptember 27., hétfő 20:00

ferni írta: Egész ellenzék egy bohózat, MZP talán életképes lenne, de ő kishal az ellenzékben, nincs mögötte párt, esélye nem lenne semmire, hiába választanák meg.

Még mindig tartom közelebb leszünk az újabb kétharmadhoz, mint hogy leváltsák Vityáékat, ami ezt a szerencsétlen brigádot elnézve lehet nem akkora baj.
Ez akkor lenne szep, ha levonnak a konzekvenciat, es osszefogasostul mindenestul eltakarodnanak, ha igy sem sikerult. Persze nem igy lesz, valasztasi csalast kialtanak es diktaturat (amit zsinorban negyedjere is szabad parlamenti valasztason akarnak majd megdonteni :lol: ), 26-ban is ez a garnitura lesz az un. alternativa.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 27., hétfő 19:03

Használd az Ödegaard módszert, ő Lacatól szerzi be a matériát :D

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. szeptember 27., hétfő 19:00

RealMadridFanatic írta:
alexoxladjackoxi írta: Egy igazi férfias témával fordulnék hozzátok így hétfő reggel. :lol: Milyen hajfixálót ajánlanátok 4-5 cm-s rövid hajra (enyhén oldalra és hátra fésült, ha ez számít)? 5-ös erősségű Taft zselét használok, de mintha hullana a hajam tőle. Szóval valami olyan kéne, amitől nem leszek kopasz, de azért van tartása rendesen. Már ha egyáltalán létezik ilyen.
Osis Flexwax.
Köszi neked is meg a többieknek is, az egyik ki lesz próbálva az ajánlottak közül hamarosan. Mondjuk nem tudom ti hogyan állítjátok be, de én mosás után félszárazra törlöm kb., utána rádurrantom a zselét, és rászárítok hajszárítóval. Nem tudom az mennyire tesz jót neki. Alapvetően elég sok hajam van, de elöl mostanában mintha kevesebbet látnék, a fodrász is megjegyezte, hogy inkább ott hosszabbra kéne hagyni, mert ritkásabb. (jól fog mutatni ez a komment a nagy előválasztási dumcsizgatásotok között :mrgreen: )

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. szeptember 27., hétfő 18:57

Egész ellenzék egy bohózat, MZP talán életképes lenne, de ő kishal az ellenzékben, nincs mögötte párt, esélye nem lenne semmire, hiába választanák meg.

Még mindig tartom közelebb leszünk az újabb kétharmadhoz, mint hogy leváltsák Vityáékat, ami ezt a szerencsétlen brigádot elnézve lehet nem akkora baj.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. szeptember 27., hétfő 18:55

Realista24 írta:
babaking írta:
Jó esetben a választás másnapjáig tart ki a nagy összefogás. Akár nyernek akár nem, másnap egymás torkában esnek.

Rossz esetben már előtte bedől, és kész is az újabb 2/3.
Ami ezt látva/tudva/várva, nem baj.
az újabb 2/3tól megkímélném magunkat, egy egyszerű többség is bőven elég lesz, már így is nagyon belekényelmesedett a fidesz ebbe
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 27., hétfő 18:28

babaking írta:
raul 4 ever írta: Olyat nem lehetne, h Vitya szögreakasztja, visszamegy levezetni a felcsút öregfiukba, mzp meg beáll a fideszbe? :lol:
Tök értelmes faszi (interjúk alapján), mérnök, stb.,végre kilépnénk a jogász/közgazdász/ retkeskomcsi / idióta miniszterjelöltek csapdájából (todom h van közgazd diplomája is).. De önerőből, Hódmezvásárhelyről nem lesz világuralom..
Szvsz nagy lol eddig ez az előválasztás, nagyon a fidesz kezére játszanak eddig a gyerekek a műbalhékkal..
Meglepne, ha kitartana végig a nagy összeborulás..
Jó esetben a választás másnapjáig tart ki a nagy összefogás. Akár nyernek akár nem, másnap egymás torkában esnek.

Rossz esetben már előtte bedől, és kész is az újabb 2/3.
Ami ezt látva/tudva/várva, nem baj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 27., hétfő 18:17

raul 4 ever írta: Olyat nem lehetne, h Vitya szögreakasztja, visszamegy levezetni a felcsút öregfiukba, mzp meg beáll a fideszbe? :lol:
Tök értelmes faszi (interjúk alapján), mérnök, stb.,végre kilépnénk a jogász/közgazdász/ retkeskomcsi / idióta miniszterjelöltek csapdájából (todom h van közgazd diplomája is).. De önerőből, Hódmezvásárhelyről nem lesz világuralom..
Szvsz nagy lol eddig ez az előválasztás, nagyon a fidesz kezére játszanak eddig a gyerekek a műbalhékkal..
Meglepne, ha kitartana végig a nagy összeborulás..
Jó esetben a választás másnapjáig tart ki a nagy összefogás. Akár nyernek akár nem, másnap egymás torkában esnek.

Rossz esetben már előtte bedől, és kész is az újabb 2/3.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 27., hétfő 17:48

Olyat nem lehetne, h Vitya szögreakasztja, visszamegy levezetni a felcsút öregfiukba, mzp meg beáll a fideszbe? :lol:
Tök értelmes faszi (interjúk alapján), mérnök, stb.,végre kilépnénk a jogász/közgazdász/ retkeskomcsi / idióta miniszterjelöltek csapdájából (todom h van közgazd diplomája is).. De önerőből, Hódmezvásárhelyről nem lesz világuralom..
Szvsz nagy lol eddig ez az előválasztás, nagyon a fidesz kezére játszanak eddig a gyerekek a műbalhékkal..
Meglepne, ha kitartana végig a nagy összeborulás..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. szeptember 27., hétfő 17:45

'shutterisland írta:
Faust írta: Jakabot megzabalna reggelire. A prolikon kivul nagyon kevesek vevok erre az ostoba utszeli stilusra, amit ez a faszi kepvisel.
azert ha korulnezel otthon es foleg a videken, szerintem pont ez lenne az ereje.
ezzel kel-fekszik evek ota, ugy feltuzelne a nepet, mintha forradalom lenne.

es megegyszer elmondom, en sem tartanam jo miniszterelnoknek, de legalabb show lenne, mert a tobbi ellen meg az sem.
Te mikor jártál magyar vidéken utoljára?
Alapból a vidék nyer Orbánnak.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1988
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. szeptember 27., hétfő 17:36

Én pl azt sem értem, hogy Gy.Feri mi a fenét keresett tegnap Sopronban? Tudtommal nem ő indul, hanem a neje. Akkor miért nem azt küldte ide népszerűsíteni a pártját és a programját?

Marky írta:Probald meg ugy kenni, hogy a hajtoved ne kapjon belole.
+1, ez fontos szerintem is.

Amúgy meglepve olvasom, hogy zselézi még valaki a haját. Manapság nagyon kevés fiatalon látom ezt, mindenki inkább Bale-frizurát és egyéb furcsa kontyot hord, vagy ide-oda fésült verziókat, vagy az "alap frizurája van". Középsulis koromban rengetegen zselézték a hajukat, én is, de úgy vettem észre, változott a trend. Ezekszerint kitartanak még páran.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. szeptember 27., hétfő 17:12

nmate írta: Klárit betrollkodja a Fidesz... miért is nem lehetett 2 jelöltre szavazni? Természetesen azt is a DK ellenezte.
Nincs szükség fideszes trollkodásra, menj le egy vidéki faluba és kérdezz meg bármilyen 70pluszos embert hogy kit imád, orbánt vagy gyurcsányt. Valamelyiket a kettőből biztosan. A második fordulót elveszti egyébként.
Dobrevet valasztotta a bukott baloldal, KariGerit pedig szemelyesen a vezer. Kivancsi vagyok a szavazok hany szazaleka fideszes troll....
Hű, ezt most nem értem. Ki a vezér?

Szerintem az ellenzéki előválasztáson résztvevőknek maximum a három százaléka fideszes troll, és akkor nagyot mondtam.

Jakab egy komolytalan bohóc, ha ő vagy gyurcsányné lesz a lista élén, akkor Vityinho kérheti is a kávéját.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. szeptember 27., hétfő 16:55

Faust írta: Jakabot megzabalna reggelire. A prolikon kivul nagyon kevesek vevok erre az ostoba utszeli stilusra, amit ez a faszi kepvisel.
azert ha korulnezel otthon es foleg a videken, szerintem pont ez lenne az ereje.
ezzel kel-fekszik evek ota, ugy feltuzelne a nepet, mintha forradalom lenne.

es megegyszer elmondom, en sem tartanam jo miniszterelnoknek, de legalabb show lenne, mert a tobbi ellen meg az sem.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 27., hétfő 16:50

Faust írta:
flori írta: TCS visszalépett. :lol: És még ő éri magát sértettnek... gondolom nem úgy alakulnak a számok, ahogy azt gondolta még két hete.
Ez is milyen baszki, hogy a naaagy miniszterelnoki aspiranst, a rendszervaltas letetemenyeset, a nagy kozos nevezot elo adasban kell lebeszelni arrol, hogy bealljon amoge az ember moge, aki megfenyegette a csaladjat, es aki mar az ugynevezett mszpnek is kinos. :lol: Szurrealisztan. Elnezest a duplaert.
Tökéletesen megfogalmaztad a gondolatom, konkrétan ezért jöttem most fel a fórumra, hogy leírjam :lol: :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. szeptember 27., hétfő 15:53

flori írta: TCS visszalépett. :lol: És még ő éri magát sértettnek... gondolom nem úgy alakulnak a számok, ahogy azt gondolta még két hete.
Ez is milyen baszki, hogy a naaagy miniszterelnoki aspiranst, a rendszervaltas letetemenyeset, a nagy kozos nevezot elo adasban kell lebeszelni arrol, hogy bealljon amoge az ember moge, aki megfenyegette a csaladjat, es aki mar az ugynevezett mszpnek is kinos. :lol: Szurrealisztan. Elnezest a duplaert.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. szeptember 27., hétfő 15:50

Jakabot megzabalna reggelire. A prolikon kivul nagyon kevesek vevok erre az ostoba utszeli stilusra, amit ez a faszi kepvisel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég