OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kyller » 2022. január 19., szerda 13:44

Sziasztok!
Mi majdnem egy éve költöztünk Győr mellé, Töltéstavára albérletbe, mivel a környéken akartunk családi házat venni készen. Sajnos akkoriban semmi nem volt, ami jó lett volna. Néztük Győrszentivánt, Győrújbarátot, Nyúlt, Győrújfalut, de vagy az ár volt nagyon magas, vagy nem volt elég nagy a telek. Aztán úgy hozta a sor, hogy Péren találtunk egy üres telket elég jó árban, közművesített 1249nm. Maga a falu egy átlagos falu, nem annyira rendezett, mint Töltéstava(ami szerintem elég jó hely), de végül belevágtunk az építkezésbe, és a nagyobbik gyereket is ide írattuk be oviba, amit nagyon szeret. Győr kb 10-15 perc autóval, Pannonhalma is kb, viszont látni az Apátságot. Nagyon sok ház épül a határban, szerintem vannak is eladóak, érdemes rájuk nézni.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. január 19., szerda 13:43

TheBull6 írta: Mennyi győri mennyei megyei-s van itt...páratok biztos nyalt pár szőröst tőlem. :D :kalapos:
Kb. 10 éve játszottam utoljára. Életem egyik legjobb sporttal kapcsolatos döntése volt, amikor befejeztem :lol:

Amúgy, nekem arrafelé az a tapasztalatom, hogy nincs kevesebb szar ember arra sem, mint keletebbre, csak pénzesebbek.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. január 19., szerda 13:01

nmate írta:
realfan írta:

Ezt örömmel olvasom :D Abdához köt egyik legjobb focis élményem, mikor megye 3-ban Csertőiék ellen védhettem :mrgreen: :mrgreen:
Istenem, az a csapatuk, tele sok nagyképű ex focista faszfejjel csináltak egy Abda 2-t, ott rúgtak szét mindenkit megye 3-ban, aztán majdnem elkaptuk őket, kőkemény 1-0-t sikerült összeszenvedniük :lol:
Annyit adtak ki, amennyire szükség volt. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: OFF

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. január 19., szerda 12:51

Mennyi győri mennyei megyei-s van itt...páratok biztos nyalt pár szőröst tőlem. :D :kalapos:

Témához visszatérve:

Écsre költöztünk most, de ha kicsit vastagabb a buxa meg közelebb akarsz lenni Győrhöz, akkor irány Nyúl, ha meg szebb panorámát akarsz, akkor meg Pannonhalma. Ha kettő között tökéletesen elvagy, akkor meg Écs. :D

Előtte Kunszigeten laktam amúgy. Kics*szett zsákfalu, oda ne költözz. Hiába amúgy egy normális falu, de ha pl a gyerkőc vagy hasonló majd Győrbe jár suliba, várhatja a buszokat mert 2 óránként jár 1 délután kb.

Amúgy Abda meg Lébény is pl rendben van teljesen. Győrújfalu egy kicsit Győr városrészének érzi magát, szóval ott azért vannak árak, meg arcok is. :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. január 19., szerda 12:29

realfan írta:
Süti írta:

Szerintem azért nincs vesekövem mert sokat bringáztam arra. :mrgreen:
Ezt örömmel olvasom :D Abdához köt egyik legjobb focis élményem, mikor megye 3-ban Csertőiék ellen védhettem :mrgreen: :mrgreen:
Istenem, az a csapatuk, tele sok nagyképű ex focista faszfejjel csináltak egy Abda 2-t, ott rúgtak szét mindenkit megye 3-ban, aztán majdnem elkaptuk őket, kőkemény 1-0-t sikerült összeszenvedniük :lol:

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realfan » 2022. január 19., szerda 12:13

Süti írta:
realfan írta:

Haza kell beszélnem, ha Gy-M-S, akkor csakis Lébény :D Győrhöz közel, jó a közlekedés, autópályán kb 15-20 perc bejutni, a falut...izé már várost szépen fejlesztik, nemzeti park a falu határán és a több, mint 800 éves templom sem elhanyagolható. Ausztria is közel és most sokat is építkeznek eladásra. mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy én már lassan 10 éve Pesten élek :mrgreen:
Szerintem azért nincs vesekövem mert sokat bringáztam arra. :mrgreen:
Ezt örömmel olvasom :D Abdához köt egyik legjobb focis élményem, mikor megye 3-ban Csertőiék ellen védhettem :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2022. január 19., szerda 11:43

realfan írta:
69erssam írta: Ahoy-ahoy.

Tervben van nálunk a költözés és Győr-Mosonnal szemezgetünk. Vannak ott ismerősök is viszont érdekelne a véleményetek amennyiben van onnan valaki.
Győr 20-25km-es vonzáskörzetében nézünk településeket, újépítésű ingatlanokat 45-50misi körül. Több olyan település van aminek elég alacsony a lakossága a legfrissebb infók szerint(2-3ezer fő). Tudtok mondani olyan települést amit nem ajánlanátok illetve ajánlanátok?
Nyilván ejelneg is nagyközsgéen élek íg ynem gond a vidék de nem feltétlen szeretnék traktorral, kakassal kelni és feküdni.
Ty!
Haza kell beszélnem, ha Gy-M-S, akkor csakis Lébény :D Győrhöz közel, jó a közlekedés, autópályán kb 15-20 perc bejutni, a falut...izé már várost szépen fejlesztik, nemzeti park a falu határán és a több, mint 800 éves templom sem elhanyagolható. Ausztria is közel és most sokat is építkeznek eladásra. mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy én már lassan 10 éve Pesten élek :mrgreen:
Lébény érdekes volt..az új építésüeknek a stílusa olyan mintha hagyomány/stílus őrzőek akarnának lenni. Pl ez is: https://ingatlan.com/lebeny/elado+haz/ikerhaz/32382246

Egyébként igén jó időt és távolságot mutatott a google térkép, amennyiben Győrbe terveztem egy utat. Azt egyébként örömmel hallom, hogy nagyrészt megfelelőek a környező települések és nem úgy mint pest megyében(annak bizonyos részén), hogy minden 2. települést szkippelésre javasolják :mrgreen:

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2022. január 19., szerda 11:40

Süti írta:
69erssam írta: Ahoy-ahoy.

Tervben van nálunk a költözés és Győr-Mosonnal szemezgetünk. Vannak ott ismerősök is viszont érdekelne a véleményetek amennyiben van onnan valaki.
Győr 20-25km-es vonzáskörzetében nézünk településeket, újépítésű ingatlanokat 45-50misi körül. Több olyan település van aminek elég alacsony a lakossága a legfrissebb infók szerint(2-3ezer fő). Tudtok mondani olyan települést amit nem ajánlanátok illetve ajánlanátok?
Nyilván ejelneg is nagyközsgéen élek íg ynem gond a vidék de nem feltétlen szeretnék traktorral, kakassal kelni és feküdni.
Ty!
Én Győrtől 8km-re, Abdán nőttem fel, csak ajánlani tudom, mexikóiak nincsenek, rendes hely. Az új építésű részen szerintem szép házakat is lehet fogni. Hogy mennyiért, azt nem tudom. Tömegközzel konkrétan közelebb volt Győr belvárosa időben, mint 1-2 külső részből.
A szigetközi úton kifelé Győrúfajlu felé se rosszak a települések, ahogy szerintem csanak és Gyirmót se rossz.
Felfelé a Kisbajcs Nagybajcs vonalat viszont elengedném, arra botrány a közlekedés minden téren, autóval is.

Ha ennél távolabb mennél, akkor én Pannonhalma felé nézelődnék, Nyúl, Écs, ilyesmi.
Néztem Abdát is..azt hiszem az volt a legdrágább a listánkon :D (Győrújbaráton kívül mert ott olyan árak vannak, hogy a pestiek is tudnának nézni)
Amiket írtál Győrújfalu, Gyirmót és a lentebbiek szimpatikusnak tűnnek. Némelyik talán kicsit vidékies a google térkép alapján, de emellett szimpatikusan is. 1-2 hónapon belül szeretnénk körbejárni az ottani településeket, hogy ne csak elképzelésünk legyen a helyszínről. Köszi a válaszodat!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. január 19., szerda 10:57

realfan írta:

Haza kell beszélnem, ha Gy-M-S, akkor csakis Lébény :D Győrhöz közel, jó a közlekedés, autópályán kb 15-20 perc bejutni, a falut...izé már várost szépen fejlesztik, nemzeti park a falu határán és a több, mint 800 éves templom sem elhanyagolható. Ausztria is közel és most sokat is építkeznek eladásra. mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy én már lassan 10 éve Pesten élek :mrgreen:
Szerintem azért nincs vesekövem mert sokat bringáztam arra. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realfan » 2022. január 19., szerda 10:53

69erssam írta: Ahoy-ahoy.

Tervben van nálunk a költözés és Győr-Mosonnal szemezgetünk. Vannak ott ismerősök is viszont érdekelne a véleményetek amennyiben van onnan valaki.
Győr 20-25km-es vonzáskörzetében nézünk településeket, újépítésű ingatlanokat 45-50misi körül. Több olyan település van aminek elég alacsony a lakossága a legfrissebb infók szerint(2-3ezer fő). Tudtok mondani olyan települést amit nem ajánlanátok illetve ajánlanátok?
Nyilván ejelneg is nagyközsgéen élek íg ynem gond a vidék de nem feltétlen szeretnék traktorral, kakassal kelni és feküdni.
Ty!
Haza kell beszélnem, ha Gy-M-S, akkor csakis Lébény :D Győrhöz közel, jó a közlekedés, autópályán kb 15-20 perc bejutni, a falut...izé már várost szépen fejlesztik, nemzeti park a falu határán és a több, mint 800 éves templom sem elhanyagolható. Ausztria is közel és most sokat is építkeznek eladásra. mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy én már lassan 10 éve Pesten élek :mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. január 19., szerda 10:42

69erssam írta: Ahoy-ahoy.

Tervben van nálunk a költözés és Győr-Mosonnal szemezgetünk. Vannak ott ismerősök is viszont érdekelne a véleményetek amennyiben van onnan valaki.
Győr 20-25km-es vonzáskörzetében nézünk településeket, újépítésű ingatlanokat 45-50misi körül. Több olyan település van aminek elég alacsony a lakossága a legfrissebb infók szerint(2-3ezer fő). Tudtok mondani olyan települést amit nem ajánlanátok illetve ajánlanátok?
Nyilván ejelneg is nagyközsgéen élek íg ynem gond a vidék de nem feltétlen szeretnék traktorral, kakassal kelni és feküdni.
Ty!
Én Győrtől 8km-re, Abdán nőttem fel, csak ajánlani tudom, mexikóiak nincsenek, rendes hely. Az új építésű részen szerintem szép házakat is lehet fogni. Hogy mennyiért, azt nem tudom. Tömegközzel konkrétan közelebb volt Győr belvárosa időben, mint 1-2 külső részből.
A szigetközi úton kifelé Győrúfajlu felé se rosszak a települések, ahogy szerintem csanak és Gyirmót se rossz.
Felfelé a Kisbajcs Nagybajcs vonalat viszont elengedném, arra botrány a közlekedés minden téren, autóval is.

Ha ennél távolabb mennél, akkor én Pannonhalma felé nézelődnék, Nyúl, Écs, ilyesmi.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2022. január 19., szerda 10:12

Ahoy-ahoy.

Tervben van nálunk a költözés és Győr-Mosonnal szemezgetünk. Vannak ott ismerősök is viszont érdekelne a véleményetek amennyiben van onnan valaki.
Győr 20-25km-es vonzáskörzetében nézünk településeket, újépítésű ingatlanokat 45-50misi körül. Több olyan település van aminek elég alacsony a lakossága a legfrissebb infók szerint(2-3ezer fő). Tudtok mondani olyan települést amit nem ajánlanátok illetve ajánlanátok?
Nyilván ejelneg is nagyközsgéen élek íg ynem gond a vidék de nem feltétlen szeretnék traktorral, kakassal kelni és feküdni.
Ty!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. január 19., szerda 10:11

Helló! A nagyCönyvtvár :mrgreen: torrent oldalra tudna küldeni egy meghívót valaki? Én most nem tudom megoldani sehogy, sógorjelöltnek kellene, megbízható, az enyémet használta hónapokon keresztül, csak ezt (is) szánnám ajándékba neki, közeleg a születésnapja. Köszi előre is, privátban küldöm az email címet, ha esetleg van jótékony felajánló. :-*
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. január 16., vasárnap 19:48

zoli0415 írta: Bezzeg a doktorminiszterelnökelvtárs és bandája leszavazta a rájuk vonatkozó oltási kötelezettséget. Véletlen lenne? Nem hiszem.
nem is tudtam h Orbán már az Igazságügyi bizottságban is tag, így jogosult volt az indítványról szavazni

egyébként az Igazságügyi biztosságban van Jobbikos, DK-s és MSZP-s tag is, mégis egyedül a független Fülöp Erik szavazta meg az indítványt :hmmm:

a FIDESZ-nél pedig minden képviselő be van oltva
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. január 16., vasárnap 19:16

Realista24 írta:
sámat írta:
Nem az, de Orbánról meg hazánkról volt szó, és nemcsak annyit mondott, amit a kolléga ír.
Én meg a biznisz részére reagáltam, és hogy ez nem magyarspecifikus.
Nagyon pici pont vagyunk a gyógyszeripar sakk tábláján. Jelen pillanatban olyan szinten sarcolják meg a világot, amilyet még nem látott a történelem.

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2022. január 16., vasárnap 19:15

Bezzeg a doktorminiszterelnökelvtárs és bandája leszavazta a rájuk vonatkozó oltási kötelezettséget. Véletlen lenne? Nem hiszem.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. január 16., vasárnap 19:06

Tavaly tavasszal kaptam 2 Szputnyikot, novemberben egy modernát. Az első Szputnyiktól másnap reggel belázasodtam. A második Szpuntyiktól csak a szúrás helyénél fájt a karom egy napig. A Modernat szétb@szta egy hétvégémet: gyengeség, láz, karfájdalom 4 napig...

Nekem ha azt mondják az eü-s ismerőseim kell a negyedik, akkor felveszem. Eddig is rájuk hallgattam.

Viszont ez az új oltási igazolás érdekes, most olvasok itt róla először. A védettségim megvan, de még a régi személyi igazolványommal érvényes, amit lecseréltem 10-én. Most akkor egy hónapra kapok új védettségit, majd kapok egy oltásit februárban? Mert ha így van, valaki nagyon jól jár.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Norbi90
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2022. január 16., vasárnap 18:52

sámat írta:
El Sie7e írta:
Bocs h nem idézem az egész rádió interjút
Lol :lol:
Képzeld mondta azt is ementali sem szeretne lenni
Na most oldjuk fel a gordiuszi csomót :D
Ő nem is lesz az, abban biztos lehetsz ;) nem kell az egészet idézni, csak az egyik lényeges pontot hagytad el :) legalábbis nekem az, hogy ajánlják a 4. oltást, ha már az oltásokról van szó.

A biznisz sem az, ebben igazad van. Amúgy más országokban ez hogy van? Márhogy Ausztrián kívül…az oltásra gondolok.
anyámékat itt németben jövöhéten hivjak ossze, a nagyon nagy góré meg egy orvos lesz vele, hogy miért nem akarják beoltatni magukat, 4 en még nem oltottak a tizen pár fös létszámbol, és az istennek nem akarják az oltást, ezért megkérdezik miért nem stb . erőltetik na.

nekem meloba, eddig a kék orvosi helyett hétfötöl ffp2 es a kötelező. eztse viseltuk nagyon jol de az ffp2 től egyenesen lázonganak az emberek, németben kemény, ha nem vagy oltva nem mehetsz be csak élelmiszer, patika, drogériaba, ruhabolt stb bese teheted a lábad.

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sámat » 2022. január 16., vasárnap 18:45

El Sie7e írta:
sámat írta: Nem az, de Orbánról meg hazánkról volt szó, és nemcsak annyit mondott, amit a kolléga ír.
Bocs h nem idézem az egész rádió interjút
Lol :lol:
Képzeld mondta azt is ementali sem szeretne lenni
Na most oldjuk fel a gordiuszi csomót :D
Ő nem is lesz az, abban biztos lehetsz ;) nem kell az egészet idézni, csak az egyik lényeges pontot hagytad el :) legalábbis nekem az, hogy ajánlják a 4. oltást, ha már az oltásokról van szó.

A biznisz sem az, ebben igazad van. Amúgy más országokban ez hogy van? Márhogy Ausztrián kívül…az oltásra gondolok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. január 16., vasárnap 18:43

sámat írta:
Realista24 írta:
De úgy csináltok, mintha ez valami magyar specialitás lenne.
Már amikor a harmadikat lövettem be, sógoréknál mondták, hogy mehetnek emberek akár a negyedikre is.
Nem az, de Orbánról meg hazánkról volt szó, és nemcsak annyit mondott, amit a kolléga ír.
Én meg a biznisz részére reagáltam, és hogy ez nem magyarspecifikus.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég