OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. május 27., hétfő 18:10

Victor írta:hol nézzek olcsó balatoni szállást (apartmant) 2 fő részére? barátosnével mennék 4-5 napra kipihenni a dolgokat

hova mennétek konkrétabban?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 27., hétfő 18:08

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... iy-KTbymqk
Az internet. Nem gyenge. Az amazon percenként 84.000 dollár értékben ad el cuccokat. Kis biznisz. :mrgreen:

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 27., hétfő 17:40

zuhanyzásnál nyugodtan érheti, kiáztatni valóban nem szabad, de fürdésnél rohadtul befülledne szerintem a fólia alatt...
van benne valami,igazat adok..én zuhanyzásnál használtam,aztán leszedtem jéghideg víz alá be,utána meg bepanthen rá.
2-max 3 hetet szoktak erre mondani.
ne haragudj..óriási butaság.1 hónap után is a legmagasabb faktoruval szabad csak.ha gondolod írd be googleba,mindenhol ezt fogod látni,de ha kell bemásolok 10 db linket ide neked hogy megérts.
kurva veszélyes,és kihalványodik a tattoo,maga a bőr regenerálódása 1 hónap minimum,az egy dolog hogy te mit látsz,hogy lepotyogott..
semmi baja nem lesz, ha nem 40fokban csináltatja és ki bír pár napot otthon, és 2 heten belül nem áztatja, napoztatja közvetlen.
baja?nem.de kényelmetlen..bár nekem mondjuk nagy felületen van,lehet nekem azért volt rosszabb.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 27., hétfő 17:11

hol nézzek olcsó balatoni szállást (apartmant) 2 fő részére? barátosnével mennék 4-5 napra kipihenni a dolgokat

miro, érdekes, én teljesen máshogy tudom, pedig nem egy ideje díszíti már pár dolog a testem.
de ha otthon vagy nem kell,hadd levegőzzön,előbb elfog kezdeni varrosodni szépen+nem szabad hogy befülledjen.
erről megoszlanak a vélemények, kinek mi válik be.
illetve fürdésnél tekerj rá fóliát,vágj ketté egy kukás zacskót húzz rá pl most a könyöködig és ragaszd le h ne érje sampon stb.
zuhanyzásnál nyugodtan érheti, kiáztatni valóban nem szabad, de fürdésnél rohadtul befülledne szerintem a fólia alatt...
,majd utána 3-4 hétig véletlenül se kezdj el pl szolizni,vagy ne napozzgass
2-max 3 hetet szoktak erre mondani.
a 3-4 hét után meg kezd el testápolózni
azután kell, miután teljesen legyógyult, nem szabad utána se hagyni pár napig kiszáradni, tehát kb 10 nap után.
szerk. de ha megfogadod a tanácsom,nyáron nem csináltatsz tattoot,butaság...
semmi baja nem lesz, ha nem 40fokban csináltatja és ki bír pár napot otthon, és 2 heten belül nem áztatja, napoztatja közvetlen.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 27., hétfő 16:44

a tetoválónak mindent el kell mondania. amúgy én 2 napig szoktam fóliázgatni, 3-4 óránként cserélgetem a fóliát, ekkor óvatosan lemosom, majd szárazra tapogatom tiszta törülközővel, majd Beptanhennel vékonyan bekenem. Éjszaka persze nem kell 3-4 óránként felkelni, elég reggel, ébredés után cserélni.
6-7 napig kent bepanthennel, a 3. naptól elhagyva a fóliázást, simán 3-4 óránként kenegetve, ne hagyd kiszáradni.

a teljes gyógyulási idő két hét, utána lehet sportolni, emelgetni meg bármit, amit előtte.
Kép
háát..hát..ez azért nem egészen van így.

-fóliázás:ha utcán vagy oké,mert poros lesz koszos,a nap is égeti iszonyuan.ok.
de ha otthon vagy nem kell,hadd levegőzzön,előbb elfog kezdeni varrosodni szépen+nem szabad hogy befülledjen.
illetve fürdésnél tekerj rá fóliát,vágj ketté egy kukás zacskót húzz rá pl most a könyöködig és ragaszd le h ne érje sampon stb.

jó tanácsként mondom hogy egy valamilyen rongy pelenkát teríts le alvás előtt mert szépen megtud fogni sok dolgot.

első 3 nap napi 2-3x jéghideg víz alá rakdbe,10 mpig,és utána szépen itasd föl valamivel a vizet,hogy lehuzza a duzzanatot,utána faszán kend át.

a teljes gyógyulási idő nem így van..sőt...
8-10 nap amíg általában lepotyog,majd utána 3-4 hétig véletlenül se kezdj el pl szolizni,vagy ne napozzgass mert elrákosodhat,kifakulhat satöbbi,illetve kerüld a medencéket is egy jó ideig,addig csak pávázz buliba a pultnál vele.( :mrgreen: )
a 3-4 hét után meg kezd el testápolózni,mert ha kiszárad az adott rész akkor fakul,ha meg szépen kened akkor szép lesz..
én nekem a jobb kezem maorival fölvan varva csuklótol vállig,majd most jön a balos,csak még kicsit kozmetikáznom kell a gondolaton h milyet is akarok. :-)


szerk. de ha megfogadod a tanácsom,nyáron nem csináltatsz tattoot,butaság...télen kell,hogy nyáron már minden ok legyen vele.. :-)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 27., hétfő 16:33

Egyre inkább úgy érzem, hogy kell ez nekem. Szóval szerintem júniusban valamikor meg is csináltatom. Amúgy a gyógyulási idő mennyi meg meddig kell fóliázgatni?
a tetoválónak mindent el kell mondania. amúgy én 2 napig szoktam fóliázgatni, 3-4 óránként cserélgetem a fóliát, ekkor óvatosan lemosom, majd szárazra tapogatom tiszta törülközővel, majd Beptanhennel vékonyan bekenem. Éjszaka persze nem kell 3-4 óránként felkelni, elég reggel, ébredés után cserélni.
6-7 napig kent bepanthennel, a 3. naptól elhagyva a fóliázást, simán 3-4 óránként kenegetve, ne hagyd kiszáradni.

a teljes gyógyulási idő két hét, utána lehet sportolni, emelgetni meg bármit, amit előtte.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 27., hétfő 16:29

Egyre inkább úgy érzem, hogy kell ez nekem. Szóval szerintem júniusban valamikor meg is csináltatom. Amúgy a gyógyulási idő mennyi meg meddig kell fóliázgatni?

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 27., hétfő 16:09

Tetoválással kapcsolatos kérdésem lenne, akinek esetleg van tapasztalata. Csuklóra szeretnék olyasmit, mint Ramosnak ami van. Van 1-2 konkrét dolog amit szeretnék ha benne lenne, viszont köré kéne valami fasza minta. Ha felvázolom a tetováló szakinak, hogy mit szeretnék ő hajlandó rajzolni valamit és akkor eldöntöm, hogy az tetszik-e? Vagy nem igazán pazarol ilyenre időt? Kb mennyibe kerülhet?
a tetováló megrajzolja az elképzelésed, és csak akkor rakja rád, ha 100%-ban tetszik neked a munka. mennyibe kerülhet? ez függ a pontos mintától és annak méretétől, no meg, hogy hol csináltatod.
amúgy szerintem csuklón egyáltalán nem fáj, nekem bicepsz belsőfelén volt húzósabb :-)

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 27., hétfő 12:12

ezért ne hogy gondolkozz mert "fáj".
hagyjuk már ezt..
egyébként meg a bicepsz belső fele,illetve a könyök a parádé.
na azok kellemetlenek,de kibírhatóak bőőőőven...
becsukod a szemed és összeszorítod a fogadat..ennyi.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 27., hétfő 10:09

Hát ugye körbe menne a csuklómon, tehát külső belső rész egyaránt. Majd még átgondolom :mrgreen: Csak az még a gondom, hogy nem igazán vastag a csuklóm és félek, hogy fog kinézni rajta. Még adok magamnak egy hónap gondolkodási időt, ha akkor is akarom még majd megcsináltatom.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. május 27., hétfő 9:19

Chancee9 írta:én csak annyit tudok hozzászólni ehhez, hogy a csukló az egyik legfájdalmasabb hely tetoválás szempontjából
a legfájóbbak a hajlatoknál vannak.


csukló is kényes, főleg ha a belső felére csináltatod.
joabulicsak

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2013. május 27., hétfő 9:15

pheco írta:Tetoválással kapcsolatos kérdésem lenne, akinek esetleg van tapasztalata. Csuklóra szeretnék olyasmit, mint Ramosnak ami van. Van 1-2 konkrét dolog amit szeretnék ha benne lenne, viszont köré kéne valami fasza minta. Ha felvázolom a tetováló szakinak, hogy mit szeretnék ő hajlandó rajzolni valamit és akkor eldöntöm, hogy az tetszik-e? Vagy nem igazán pazarol ilyenre időt? Kb mennyibe kerülhet?
én csak annyit tudok hozzászólni ehhez, hogy a csukló az egyik legfájdalmasabb hely tetoválás szempontjából :-)
amikor én csináltattam, akkor ezt még nem tudtam és csak egy kb 10-15 perc volt az egész, de elég kellemetlen volt :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2013. május 27., hétfő 9:03

"gracías pep"
Mondjuk ez tényleg vicces, igazából nincs mit szépíteni rajta, egyenértékű egy "köszönöm Józsi" varrással. :D Én inkább nem tetováltatnám magamra egy másik kolbász becenevét. :D

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. május 27., hétfő 8:47

Tarsi88 írta:Szép darab, én is hasonlót tervezek, mily meglepő nálam is csak anyagi akadályok vannak.

http://img515.imageshack.us/img515/300/vdli.jpg
jójó. bírom ezeket a vádlitetoválásokat.

aztán ha meglesz majd mehet kéthetente a szőrmóktalanítás :D
joabulicsak

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. május 27., hétfő 8:45

pátkán írta:
én ezt lestem ki de közel 70000 HUF. annnyim meg jelenleg nincs... :lol:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 1606_n.jpg
Szép darab, én is hasonlót tervezek, mily meglepő nálam is csak anyagi akadályok vannak. :D

http://img515.imageshack.us/img515/300/vdli.jpg
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. május 27., hétfő 8:28

Realista24 írta:Én kifejteném a véleményem, de amilyen üldözési mániád van, totál magadra vennéd, úgyhogy inkább csak egy smilet teszek:
:mrgreen:

amúgy. lehet hasonlóra gondolsz, de én falra mászok ezektől a csapatos tetkoktol. legyen az címer, legyen az felirat...
joabulicsak

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 8:18

"gracías pep"
Én kifejteném a véleményem, de amilyen üldözési mániád van, totál magadra vennéd, úgyhogy inkább csak egy smilet teszek: :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 27., hétfő 0:33

Egy címer még oké az én olvasatomba, de így külön egy tetoválás egy edzőről.. Érdekes. Ha José nyert volna 3 BL-t a csapattal, még akkor sem tetováltattam volna magamra, még hasonlót sem.


hát josét én sem, ne aggódj. :lol:

viccet félretéve.
a tetoválás szerintem kötetlen dolog, semmi sem hülyeség (jó, nyilván van kivétel, de na) csak az a lényeg, hogy neked sokat jelentsen, vagy kapcsolódjon valamihez.
valamilyen szinten egy önkifejező eszköz is a mellett, hogy szerencsés esetben még jól is néz ki, vagy karaktert színesít.

most lehet, hogy neked hülyeségnek meg túlzásnak hat, ha van egy mittudomén 7 centis "gracías pep" felirat a bokámon ennek a korszaknak a tiszteletére, de nekem pölö sokat jelent.
ugyanez fordítva, szerintem hót hülyeség 1-2 év után magunkra varratni a barátnőnk nevét, vagy az ilyen totál vallásos tetkók se nagyon jönnek át, de nyilván az adott személynek sokat jelent.
ezért szegről-végről nem hülyeség, csak nekem nem a kenyerem. érted, mire gondolok, csak nem tudom normálisan kifejteni már így fél egykor.

az meg a másik, hogy ha valakinek már jópár darab van, akkor egy idő után annyira nem görcsöl rá, hogy júj, ez most belefér e, vagy tényleg annyira fontos e, hogy rajtam legyen.
főleg, ha nem látható helyre megy.
nyilván én sem íratnék fel egy ilyen, relatíve kisebb volumenű dolgot, ha nem lenne már 2 másik barcás tetkóm máshol.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 27., hétfő 0:11

a gracías samy tényleg adná.
aztán én hogy jövök a képbe? :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. május 27., hétfő 0:00

pár héten belül nekem is készül a hetedik, "gracías pep" a terv, csak még nem álmodtam meg, hova, milyen betűtípussal, mekkora méretben, meg a többi részletet.
Azért ilyenre vetemedni.. :hmmm: Egy címer még oké az én olvasatomba, de így külön egy tetoválás egy edzőről.. Érdekes. Ha José nyert volna 3 BL-t a csapattal, még akkor sem tetováltattam volna magamra, még hasonlót sem. :mrgreen:

Mondjuk ma már semmin nem lepődök meg, egyik ismerősöm egy Fiat lógót tetováltatott magára még régebben. Vannak érdekes dolgok.. :-)
#happyshitting


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég