OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 29., szerda 20:30

Narancssárga színnel szokott valaki írni a fórumba?
"And my heart will leave you never."

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. május 29., szerda 20:26

Nekem is van olyan ismerősöm aki részt vett ilyeneken és teljes meggyőződéssel mondott el ehhez hasonló dolgokat. Én sem igazán hiszek ilyen dolgokban, de amikor elmesélte nem láttam olyan pontot ahol lehetett volna trükközni és ő sem ilyen idióta akit át lehet baszni. Furcsa dolgok ezek, de én sem tudom elhinni valahogy.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 29., szerda 19:43

Gondolom ezt a hatalmas tudást az emberiség nevében ingyenesen sajátíthatod el. Eltaláltam?
:mrgreen: Jaja meg tudok vizen is járni!
Kb-ra lesz*om mit gondolsz, nem vitatkozni írtam be. Nekem semmi hasznom nem lesz belőle ha valaki foglalkozik vele. De ezzel be is fejeztem a témát!

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 29., szerda 19:35

Gondolom ezt a hatalmas tudást az emberiség nevében ingyenesen sajátíthatod el. :lol: Eltaláltam? :D

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 29., szerda 19:34

az orvos lemondott a kutyákról, aztán jöttél, és voálá?
ezt ne.


vagy állatorvos vagy.. és akkor not bad, még viheted is valamire.
Na pont ezekért nem akarok mélyebben belemenni a dolgokba, nem érdekel hogy elhiszed e, akit érdekel körülnéz a témával kapcsolatbans vagy elmegy előadásra aztán eldönti mi igaz belőle

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 29., szerda 19:30

Bocs a dupláért csak közbe szedem össze a gondolataimat. Youtubos videókon emberek beszámolnak betegségekről amiket a módszerrel gyógyítottak meg, sokan daganatokat mulasztottak el. Pl az énekesnő Tóth Gabi is ezzel a módszerrel gyógyul. Valamint hosszútávon pozitív irányba befolyásolja az életedet, segít úgymond "sikeressé" válni, fejleszti a hatodik érzéket. Tanultunk módszert amivel akármilyen 100 szót bármikor vissza tudsz mondani, megkönnyíti a nyelvtanulást és a vizsgáraa való készülést. De tényleg inkább olvassatok utána és nézzetek videókat, Ő jobban el tudja mondani nálam! Nem véletlenül nem én tartom az előadásokat :D , csak gondoltam beírom hátha más is fogékony a dologra.

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. május 29., szerda 19:29

Monkey írta:egy hete sikerült 3 kis angol buldogot meggyógyítani akik már közel voltak a halálhoz...
az orvos lemondott a kutyákról, aztán jöttél, és voálá? :mrgreen:
ezt ne.


vagy állatorvos vagy.. és akkor not bad, még viheted is valamire. :lol:
tick. tick. tick.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: portillo » 2013. május 29., szerda 19:25

Az idegennyelv kis túlzással az egyik legértelmesebb (de szinte biztosan a legjobban hasznosítható) dolog, amit a középiskolában tanítanak neked. Legalábbis szerintem...

Ferencváros írta:Most lehet hülyeséget mondok, sőt, szinte biztos, de ha elvégzem a Sportszervező szakot, akkor utána mehetek sportmenedzser szakra-mesterképzés- ugye?

és sportszervezőhöz, ha nincs nyelvvizsgám, de anélkül is megvan a pont, úgy sincs esély?

egyébként köszi a választ :-)
Az első kérdésre a válaszom: igen. Persze Msc-re is van egy felvételi rendszer, amibe beleszámít a (Bsc) diploma + maga a felvételi, de az a rész nem nagy kunszt.
A másodikkal kapcsolatban nem tudom a jelenlegi szabályozást, gondolom ti ebben tájékozottabbak vagytok.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 29., szerda 19:16

Na itt vagyok, bocs srácok csak foglalt volt a délutánom.
Írhatnék rengeteg példát, másodpercek alatt sikerült elmúlasztanom fejfájásomat vagy megállítani a vérzést, egy hete sikerült 3 kis angol buldogot meggyógyítani akik már közel voltak a halálhoz... de ezek csak apróságok. Azért nem szívesen írok mást mert hihetetlenül hangzik és jönne a "persze ilyen nincs" ezért inkább ajánlom dr. Domján László kiadványait, Youtubeon van fent jó pár videó olyan emberekről akik eredményeket értek el a módszerrel. Illetve gyakran tart 2 hetes kurzusokat Bp.-en vagy más nagyvárosokban. Az előadásai nagyon élvezhetőek, reggel fél 9 től 6ig tartott de egyáltalán nem volt kimerítő. Számomra is még kicsit hihetetlenek ezek a dolgok, mérnöki végzetségem van, számomra az létezik amit meg tudok fogni de a módszernek tudományos alapjai vannak.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 29., szerda 19:15

pheco írta:A Telc nyelvvizsgát ajánlom. Elméletileg az a legkönnyebb és a gyakorlatban sem volt nehéz. Előtte 2 hétig készülgettem a gyakorló könyvből és simán meg lett, pedig nem vagyok nagy penge angolból.
azt még régebben én is megpróbáltam, 1 éve, meg is buktam. többi ismerősöm mindenki origora ment, és amiket onnan hallottam...hát kb. 0 angoltudással meg lehet csinálni. a telccel amúgy sem szimpatizáltam, hogy saját társaddal kell beszélni, nem a tanárral. mert így ha az egyik tud angolul, a másik nem, simán lehúzhatja. meg maguk a feladatok sem tetszettek.
A hallásomat érzem gyengének, ezért mentem telcre, mert ott 'be lehet tippelni a magnót' még ha nem is hallod tisztán. de mások is mondták, hogy az origo mostanra nagyon könnyű lett. pár éve tényleg nehezen volt, mostanában elég könnyen adogatják a vizsgalapokat.

Október-november földrajz érettségi, utána akarom megcsinálni a télen a nyelvvizsga szóbeli részét. remélem nem csúszik ki a 'szinte mindenkit átengedünk' részből. Fontos lenne a nyelvvizsga, mert edzői képzéshez is kötelező :/

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 29., szerda 19:08

A Telc nyelvvizsgát ajánlom. Elméletileg az a legkönnyebb és a gyakorlatban sem volt nehéz. Előtte 2 hétig készülgettem a gyakorló könyvből és simán meg lett, pedig nem vagyok nagy penge angolból.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 29., szerda 19:03

Legkisebbtobi írta:
hat ha jol tudom akkor mar kotelezo a nyelvizsga a felvetelihez...

koszond meg annak a szoke k :cens: nak...

angol tanárom szerint JELENLEG úgy van, hogy nekem még nem lesz kötelező(2év múlva) csak majd pont az utánam lévőknek. tehát egyelőre szerintem megúsztam, de mivel tuti, hogy még lesznek változások a két év alatt..inkább csak imádkozok, hogy ne essek bele, persze leakarom tenni a nyelvvizsgát, csak félő, hogy nem fog menni.

Azt is imádom mondjuk, hogy nekem már 6 tantárgyból kellesz érettségiznem...mert egy természettudományi nagyon fontos :hmmm:

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 29., szerda 18:59

Ferencváros írta:
portillo írta:Gondolom akkor az Msc-re gondolsz, mert a Bsc képzésen Sportszervező alapszak van (ez viszont 7-8 helyen is van az országban).

Nyelvvizsga pedig alapkövetelmény Msc-re (tudtommal mindenhol), de a Bsc-n is mindenképpen kell, a felvételi pontszámhoz.
Most lehet hülyeséget mondok, sőt, szinte biztos, de ha elvégzem a Sportszervező szakot, akkor utána mehetek sportmenedzser szakra-mesterképzés- ugye?

és sportszervezőhöz, ha nincs nyelvvizsgám, de anélkül is megvan a pont, úgy sincs esély?

egyébként köszi a választ :-)
hat ha jol tudom akkor mar kotelezo a nyelvizsga a felvetelihez...

koszond meg annak a szoke k :cens: nak...

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 29., szerda 18:43

portillo írta:Gondolom akkor az Msc-re gondolsz, mert a Bsc képzésen Sportszervező alapszak van (ez viszont 7-8 helyen is van az országban).

Nyelvvizsga pedig alapkövetelmény Msc-re (tudtommal mindenhol), de a Bsc-n is mindenképpen kell, a felvételi pontszámhoz.
Most lehet hülyeséget mondok, sőt, szinte biztos, de ha elvégzem a Sportszervező szakot, akkor utána mehetek sportmenedzser szakra-mesterképzés- ugye?

és sportszervezőhöz, ha nincs nyelvvizsgám, de anélkül is megvan a pont, úgy sincs esély?

egyébként köszi a választ :-)

Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: portillo » 2013. május 29., szerda 18:39

Gondolom akkor az Msc-re gondolsz, mert a Bsc képzésen Sportszervező alapszak van (ez viszont 7-8 helyen is van az országban).

Nyelvvizsga pedig alapkövetelmény Msc-re (tudtommal mindenhol), de a Bsc-n is mindenképpen kell, a felvételi pontszámhoz.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 29., szerda 17:00

Itt valaki esetleg jár sportmenedzser szakra? Nehéz oda bekerülni? Nyelvvizsga nélkül esélytelen?

Aki nem jár, de tudna róla pár infót, azt is megköszönném.

Mindenféleképpen a sportban szeretnék majd elhelyezkedni, 1-2 év múlva kezdem az MLSZ edzői képzését, és a sportmenedzser szakot néztem még ki magamnak. Ha jól tudom, csak a Semmelweis indított ilyen szakot. Nagyon nehéz bekerülni? :|

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 29., szerda 15:24

én is szívesen elolvasnám ha írnál róla egy-két dolgot
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 29., szerda 15:22

Monkey írta:Csak egy kis érdekesség, az elmúlt 2 hétvégén részt vettem egy agykontroll tanfolyamon. Gondolom sokan hallottatok már erről. Nem mondom hogy egyáltalán nem hiszek az ilyen dolgokban (nekem kicsit mindig olyan szektás érzésem van ilyen közegben, amitől kiver a frász :mrgreen: ) de úgy mentem el hogy lesz ami lesz... ha megpróbálom azzal nem veszítek semmit. Nos aki gondolkozott már ilyen kurzuson (meg aki még nem) annak csak javasolni tudom. Hihetetlen milyen dolgokat lehet befolyásolni az életedben. Pár apróbb sikerem volt ez alatt az egy hét alatt de ezek is bőven meggyőztek arról hogy érdemes ezt gyakorolni mert pozitív irányba viszi az életemet! Ha valakit érdekel írok róla bővebben is.
Jó dolog, én is voltam ilyen tanfolyamon. Sokat segít, és könnyebben találja meg az ember az apróbb örömöket is az életben.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 29., szerda 15:05

Engem is érdekel szóval jöhet.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: volt » 2013. május 29., szerda 15:02

Monkey írta:Csak egy kis érdekesség, az elmúlt 2 hétvégén részt vettem egy agykontroll tanfolyamon. Gondolom sokan hallottatok már erről. Nem mondom hogy egyáltalán nem hiszek az ilyen dolgokban (nekem kicsit mindig olyan szektás érzésem van ilyen közegben, amitől kiver a frász :mrgreen: ) de úgy mentem el hogy lesz ami lesz... ha megpróbálom azzal nem veszítek semmit. Nos aki gondolkozott már ilyen kurzuson (meg aki még nem) annak csak javasolni tudom. Hihetetlen milyen dolgokat lehet befolyásolni az életedben. Pár apróbb sikerem volt ez alatt az egy hét alatt de ezek is bőven meggyőztek arról hogy érdemes ezt gyakorolni mert pozitív irányba viszi az életemet! Ha valakit érdekel írok róla bővebben is.
Engem nagyon érdekelne, hálás lennék ha írnál róla bővebben :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég