OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 25., péntek 16:28

Főoldalon meglepi :mrgreen: :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. július 25., péntek 16:04

Big up, nagy fel ( réjzen után szabadon :mrgreen: :lol: ) Kecsunak!

Nézem, nézem már cimbi! :)

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. július 25., péntek 15:33

No nem tudtam mar szerkeszteni. Szoval bocs a duplaert, a film egy portrefilm az nagyonhosszu :D eletemrol szol.[/quote]
bocsi, de ez nagyon durván össze-vissza lett leírva és nem is nagyon találom, aztán lehet én vagyok csak bfasz (sőt szinte biztos :mrgreen: )[/quote]

bocs csak ipadrol nem olyan konnyu. Szoval: mediaklikk.hu. Ez az mtv mediatar. Alul is van csuszka es felul us. Az also allitja a napot a felso pedig az idpontot azon a napon belul. Es az alsot julius18-ra kell vinni a felsot pedig 12:30-ra es a musor c. Pamende. :)

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 25., péntek 15:30

kecsu10 írta:
kecsu10 írta:Udv!

Ezer eve nem jartam erre sajnos.
A regebbi arcok ismernek, es szeretnek valamit megosztani veletek akit esetleg majd erdekel
Mediaklikk.hu julius 18-i 12:30 adas, a musor c. Pamende, a film cime pedig a vilag vegerol jottem. Ja az m1.[url][http://www.mediaklikk.hu//url]
No nem tudtam mar szerkeszteni. Szoval bocs a duplaert, a film egy portrefilm az nagyonhosszu :D eletemrol szol.
bocsi, de ez nagyon durván össze-vissza lett leírva és nem is nagyon találom, aztán lehet én vagyok csak bfasz (sőt szinte biztos :mrgreen: )

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. július 25., péntek 15:04

kecsu10 írta:Udv!

Ezer eve nem jartam erre sajnos.
A regebbi arcok ismernek, es szeretnek valamit megosztani veletek akit esetleg majd erdekel
Mediaklikk.hu julius 18-i 12:30 adas, a musor c. Pamende, a film cime pedig a vilag vegerol jottem. Ja az m1.[url][http://www.mediaklikk.hu//url]
No nem tudtam mar szerkeszteni. Szoval bocs a duplaert, a film egy portrefilm az nagyonhosszu :D eletemrol szol.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. július 25., péntek 14:54

Udv!

Ezer eve nem jartam erre sajnos.
A regebbi arcok ismernek, es szeretnek valamit megosztani veletek akit esetleg majd erdekel
Mediaklikk.hu julius 18-i 12:30 adas, a musor c. Pamende, a film cime pedig a vilag vegerol jottem. Ja az m1.[url][http://www.mediaklikk.hu//url]

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2014. július 25., péntek 14:20

Tudtok valami jóó játékot iphonera amivel ellehet szorakozni?
carvajal.bale.vidal.jesé

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. július 24., csütörtök 12:20

állapottól is függ, de szerintem 150-ért nem nagyon kapkodják el egy hamar. túl idős és nem is egy megbecsült márka, hogy egy 28 éves autót 150-ért instant vigyenek, csak, ha külön ilyenre van szüksége valakinek. szerintem 120 körül éri meg felrakni, ha nagyon gyorsan el akarod passzolni.
180 körül már 92-93-as astrak vannak, egész jó állapotban, amikhez bármikor talál az ember alkatrészt és az opelnek jobb "image-e" van, mint a daihatsunak.

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. július 24., csütörtök 12:01

pátkán írta:
BojanKiki írta:Van egy körülbelül 200 000 forint értékű autóm, amit gyorsan elkéne adnom. Hol tudom ezt megtenni? A pénz gyorsan kell, megéri 150-ért is eladnom. Zálogház?
Ha áron alul felteszed használt-ra akár onnan is elkapkodják.
De legcélszerűbb bemenni egy kereskedésbe és megkérdezni mennyiért veszik be. Te pedig vagy rábólintasz, vagy nem..
Márka kereskedés nincs szerintem. Egy 1986-os Daihatsu Coureréröl bezsélünk?

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2014. július 24., csütörtök 5:57

BojanKiki írta:Van egy körülbelül 200 000 forint értékű autóm, amit gyorsan elkéne adnom. Hol tudom ezt megtenni? A pénz gyorsan kell, megéri 150-ért is eladnom. Zálogház?
Ha áron alul felteszed használt-ra akár onnan is elkapkodják.
De legcélszerűbb bemenni egy kereskedésbe és megkérdezni mennyiért veszik be. Te pedig vagy rábólintasz, vagy nem..
joabulicsak

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. július 24., csütörtök 5:48

tubatibi írta:A www.duolingo.com weboldalról mi a véleményetek? Valaki elkezdte?
Én végig is csináltam,nem rossz,de önálló tanulási folyamatként szerintem kevés. Nekem frissítésre kellett,arra jó volt.
Most az english today sorozatot csinálom. Érdemes megnézni,ha nem vagy zéró angolból.

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. július 24., csütörtök 0:44

Van egy körülbelül 200 000 forint értékű autóm, amit gyorsan elkéne adnom. Hol tudom ezt megtenni? A pénz gyorsan kell, megéri 150-ért is eladnom. Zálogház?

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: OFF

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. július 23., szerda 20:36

tubatibi írta:A www.duolingo.com weboldalról mi a véleményetek? Valaki elkezdte?

Az alapoktól lehet különböző nyelveket tanulni, majd a végén le is vigázshatsz(nem kötelező). A nyelvtanulásnak nincsen ára, különböző tesztlapok, ha egy szót nem tudsz angolul akkor felül odaírja. Ráadásul a nyelvtanulás ingyenes.
Egy bővebb összefoglaló, hogy mi is az a Duolingo: LINK
Én tavaly ősszel elkezdtem,bár sokáig nem folytattam időhiány miatt,de egyébként jó ötletnek találom ezt az oldalt.Ha van már egy minimális tudásod,akkor szerintem egész jó. Lehet vele fejleszteni magad. Teljesen nulláról kezdve nem tudom mennyire működik a dolog,de elvileg úgy találták ki,hogy a full kezdők is boldoguljanak vele.
Mivel teljesen ingyenes szerintem érdemes kipróbálni,rontani biztos nem ront senki nyelvtudásán. :D

Persze,ha nyelvvizsgát akar az ember,akkor nem tudom mennyire lehet csak erre hagyatkozni. Valószínű,hogy magában ez nem elég,pedig jó lenne,mert mocskosul tudnék már örülni egy nyelvvizsgának. :lol:

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. július 23., szerda 20:24

tubatibi írta:A www.duolingo.com weboldalról mi a véleményetek? Valaki elkezdte?

Az alapoktól lehet különböző nyelveket tanulni, majd a végén le is vigázshatsz(nem kötelező). A nyelvtanulásnak nincsen ára, különböző tesztlapok, ha egy szót nem tudsz angolul akkor felül odaírja. Ráadásul a nyelvtanulás ingyenes.
Egy bővebb összefoglaló, hogy mi is az a Duolingo: LINK
Köszi, hogy linkelted. :salute: Nem is tudtam, hogy van ilyen oldal. Épp most kezdtem spanyolul tanulni, kipróbálom ennek a segítségével.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2014. július 23., szerda 20:05

Sziasztok,

Eléggé S.O.S. ügyben írnék, kérem ha valaki tud valamit, vagy ismer valakit aki tud valamit, az akár privátban, akár itt jelezze. :agree:

A Mamma Mia-ra keresnék kettő darab, egymás mellé szóló belépőjegyet, vagy az augusztusi, Szegedi Szabadtéri előadások közül valamelyikre, vagy ősszel valamelyik budapesti Madách Színházas előadásra. Igazából mindegy melyik helyszín, a lényeg az egymás melletti jegyeken van, és lehetőleg ne az utolsó sor szélére szóljanak, ha ez nem túl nagy elvárás :p A hivatalos csatornákon már néztem, ott sajnos már elfogytak a belépők :(

Keresgéltem minden felé, az aprós oldalakon hirdetettekkel pedig holnap veszem majd fel a kapcsolatot, bár esélyes hogy elkeltek már. Addig hátha tud valaki segíteni, a határidő hétfő lenne a jegyek beszerzésére, mert születésnapi ajándéknak lennének :)

Előre is köszönöm, ha valaki tud valamit :salute: :salute:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 23., szerda 16:53

A www.duolingo.com weboldalról mi a véleményetek? Valaki elkezdte?

Az alapoktól lehet különböző nyelveket tanulni, majd a végén le is vigázshatsz(nem kötelező). A nyelvtanulásnak nincsen ára, különböző tesztlapok, ha egy szót nem tudsz angolul akkor felül odaírja. Ráadásul a nyelvtanulás ingyenes.
Egy bővebb összefoglaló, hogy mi is az a Duolingo: LINK
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 23., szerda 13:36

...és még szerencse, hogy nem általánosít. :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 23., szerda 13:26

talán ide illik leginkább.
tudom hogy vannak hülyék. :lol: :lol:
de ez wtf?
Hát a real madrid szurkolókat nem kell komolyan venni.Meg merem kockáztatni h minden2 kisgyerek realos.A lányok CR miatt drukkolnak a realnak.A mostani "reálosok"olyan 2009 óta reálosok.Minden évben új "sztárokat" igazolnak.Kicsit dúrván túlozva 3-4 évente váltják le a keret 50%-t. 3-4 gólt rúgnak átlagban a kiscapatoknak.Nincs nagy verseny a bajnokságban 1 igazi ellenfelük van.Mivel nevetve verik az ellenfeleket könyebb tartalékolni a BL-re amiben nagyobb az esélyük.Van pénz szarásig.Indén "csak" 2 játékost vettek 100 millióért.Ez az álma a mai kisgyerekeknek.Amikor elmennek suliba akkor megmit lehet hallani? Kinek szurkolsz? Miért a Realnak? Miért a Barcanak? Ki a jobb? Ki a világ legjobbja? Mess/Ronaldo?Ha lejátszottak egy meccset akkor megy a vita.Megérdemelt/nem érdemelt?Az én csapatom 4-0 elverte a spanyol 18. helyezettet a tied meg csak 2-1 re nyert angliában. A legszebb ebben az h talán a meccseket sem nézik csak hallgatják gépezés közben vagy megnézik a végeredményt.
Túlnyomó részben azok az emberek szurkolnak az ilyen csapatoknak akik nem elégedettek az életükkel/v egyenesen katasztrófa szerintem.Van mibe menekülni.
Nekem is vannak szar napjaim és én is sokszor elfelejtem a problémákat amikor leülök meccset nézni van h nem tudok megnézni egy meccset.De én 2 lábon a földön járok.Tudom mit jelent padlón lenni és mit jelent felemelkedni onnan.Nem félek a kudarctól.Ez egy örök szerelem a részemről a Manchester United felé.
ezen sírni kéne vagy nevetni?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 23., szerda 10:14

Elolvastam a legutobbi fb poszt alatti kommenteket.

Eloszor is megtudtam, hogy ne vagyok madridista: "CASILLAST a kapuba, aki nem így gondolja az nem Madridista" es ami durva, hogy 18 ember like-olta is :lol:

Mint ahogy az is kiderult, hogy "Casillas nélkül semmit sem nyerünk!" illetve ha "Ha iker nincs real sincs".

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: OFF

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 23., szerda 9:33

Marci77 írta:De fsza lenne,ha lennenek Fifaban :D Mindenki ezeket tolna. (meg a neonokat + en full feketeket)
told fel a képeket a soccergaming fórumának mezcsinálós topikjába, hátha lesz egy őrült aki megcsinálja :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég