OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. szeptember 8., hétfő 22:21

Amúgy hétvégén valamiféle közös meccsnézés nem lesz szervezve Pesten?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. szeptember 8., hétfő 22:13

sentry írta: Az 100% hogy erős korreláció van aközött, hogy az diplomás emberek előbb találnak boldog párt egy másik diplomás ember személyében. Bár ez elég tág fogalom manapság már, mert annyi a büfé szak, hogy csak na. De az intelligencia az elég erős pillér egy boldog hosszú távkapcsolatban. Én agyfaszt kapok egy akármilyen gyönyörű nőtől, ha képtelen normálisan beszélni, ha nincs humora (ami szerintem szintén komolyan függ az intelligenciától).

Szóval szorosan nem, de van kapcsolat a diploma és az intelligencia között, így a párválasztásban is van szerepe, nem közvetlen, de közvetve igen.

Szerintem.
Ez szerintem is így van, én egyetértek ezzel.
Nem könnyű kifogni egy olyan embert, akivel tényleg nagyon jól kijössz, főleg manapság a sok iphone-os-airmaxes-zarában-bershkábanöltözködök hülye picsák között.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 8., hétfő 22:09

szerintem igazad van, gondolom pont ennek a szellemében működik.
ha meghallod vagy olvasod, hogy elittárs, igényes, okos és azért szerintem legbelül nem éppen szegény embereket vizionálsz be.
nyilván semmire sem biztosíték a papír, de pont ezt szeretné az oldal elhitetni, és általánosságban lehet, hogy igaza van.

manapság már, mert annyi a büfé szak, hogy csak na.
igen, de gondolom ez azért a 30+ korosztálynak szól, gondolom azért régebben kevesebb volt a büfészak. :mrgreen:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. szeptember 8., hétfő 22:05

Géci írta:Igazäból ez a megkülömböztetés zavar... Nincs szükségem párra, mert 7 éve élünk boldogan (remélem :mrgreen: ). Engem csak ez a megkülönböztetés zavar. Mindegy, csak kíváncsi voltam, hogy ez csak engem zavar, vagy mást is. Ezek szerint csak engem :)
Megint le leszek köpdösve. De már megszoktam! :mrgreen:

Az 100% hogy erős korreláció van aközött, hogy az diplomás emberek előbb találnak boldog párt egy másik diplomás ember személyében. Bár ez elég tág fogalom manapság már, mert annyi a büfé szak, hogy csak na. De az intelligencia az elég erős pillér egy boldog hosszú távkapcsolatban. Én agyfaszt kapok egy akármilyen gyönyörű nőtől, ha képtelen normálisan beszélni, ha nincs humora (ami szerintem szintén komolyan függ az intelligenciától).

Szóval szorosan nem, de van kapcsolat a diploma és az intelligencia között, így a párválasztásban is van szerepe, nem közvetlen, de közvetve igen.

Szerintem.

Ha valaki le akar ezért ugatni, akkor tegye meg bátran. :lol: :mrgreen:

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. szeptember 8., hétfő 21:26

Géci írta:Igazäból ez a megkülömböztetés zavar... Nincs szükségem párra, mert 7 éve élünk boldogan (remélem :mrgreen: ). Engem csak ez a megkülönböztetés zavar. Mindegy, csak kíváncsi voltam, hogy ez csak engem zavar, vagy mást is. Ezek szerint csak engem :)
Nem csak téged.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 8., hétfő 21:17

Igazäból ez a megkülömböztetés zavar... Nincs szükségem párra, mert 7 éve élünk boldogan (remélem :mrgreen: ). Engem csak ez a megkülönböztetés zavar. Mindegy, csak kíváncsi voltam, hogy ez csak engem zavar, vagy mást is. Ezek szerint csak engem :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 8., hétfő 20:41

Sirok. :lol: Multkor volt az a verses felkeres facebookon, most pedig gyerekkori kepeket kell megosztani :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 20:38

mila írta:http://madridom.hu/mezrendeles/
tudok még a megadott címen keresztül mezt rendelni?
vagy azért került le a legfrissebb hírekes sávból, mert már sajnos nem lehet? :|
Lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mila
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mila » 2014. szeptember 8., hétfő 20:21

http://madridom.hu/mezrendeles/
tudok még a megadott címen keresztül mezt rendelni?
vagy azért került le a legfrissebb hírekes sávból, mert már sajnos nem lehet? :|
92:48

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 8., hétfő 20:18

Realista24 írta:
Géci írta:Kíváncsi vagyok, hogy csak engem idegesít ez az "Elittárs" nevű társkereső? :hmmm:
Miért idegesít? :lol:
Lehet hogy a 22 eves, frissen diplomazott, nagy mellu szoszi csaj helyett egy 40-es kopasz faszi varta az elso randin :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 20:00

Géci írta:Kíváncsi vagyok, hogy csak engem idegesít ez az "Elittárs" nevű társkereső? :hmmm:
Miért idegesít? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2014. szeptember 8., hétfő 19:47

Kíváncsi vagyok, hogy csak engem idegesít ez az "Elittárs" nevű társkereső? :hmmm:
Regisztrálj át a Prosztó társkeresőre! :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 8., hétfő 19:36

Kíváncsi vagyok, hogy csak engem idegesít ez az "Elittárs" nevű társkereső? :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 11:21

Santi írta:Akkor kb azt mondjátok a legjobb megoldás itt, hogy poszt törlése, érintett felek bannolása, mivel egyik sem tudja a saját igazát bizonyítani 100%-ban, ezért repülhet mind. :mrgreen:
És ha jól értem azért már nem perelhet be engem, mert bannoltam egy facebook csoportból.
Ja, összefoglalva nagyjából ennyi. Vagy töröld az egész facebookot :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. szeptember 8., hétfő 11:19

Akkor kb azt mondjátok a legjobb megoldás itt, hogy poszt törlése, érintett felek bannolása, mivel egyik sem tudja a saját igazát bizonyítani 100%-ban, ezért repülhet mind. :mrgreen:
És ha jól értem azért már nem perelhet be engem, mert bannoltam egy facebook csoportból.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 8., hétfő 11:05

Santi írta:Igen facebook. De most közben azon gondolkoztam, hogy nemtudom melyik félnek van igaza, ezért akár úgy is eljárhatok, hogy mivel nem bizonyított a csalás egyértelműen, az érintett pedig kérte a tartalom eltávolítását, ezért törölhetem, mivel ártatlanság védelme vagymi. Most függetlenül attól, hogy amúgy lehet csalt, de nem tudják ezt szilárd bizonyítékokkal alátámasztani.
How do I report something I see in a group?

If you want to report something that's been posted in a group, you can click the icon in the top right of the post:

Report to Admin makes the group admins aware of this post, and tells them the name of the group member who reported it. Admins may or may not choose to remove the post or block the person who shared the post. This will not send a report to Facebook.
Report as Abuse sends a report to Facebook. Learn more about the Facebook Community Standards.

( https://www.facebook.com/help/436113899837980 )

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 11:03

Santi írta:Igen facebook. De most közben azon gondolkoztam, hogy nemtudom melyik félnek van igaza, ezért akár úgy is eljárhatok, hogy mivel nem bizonyított a csalás egyértelműen, az érintett pedig kérte a tartalom eltávolítását, ezért törölhetem, mivel ártatlanság védelme vagymi. Most függetlenül attól, hogy amúgy lehet csalt, de nem tudják ezt szilárd bizonyítékokkal alátámasztani.

Viszont ha ezt megteszem és ezután fogom és kivágom az egész bandát a csoportból csak úgy (ahogy hex mondta), mert nem kell nekem még1 ilyen ide, akkor azért a lépésemért már semmilyen módon nem baszogathatnak?
Ártatlanság vélelme :mrgreen:
És igen, kiteszed, semmi gond nem lehet abból. Majd visszamegy más néven, trollkodni. Madridom 2.0, igaz Luiz? :Đ :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. szeptember 8., hétfő 11:01

Igen facebook. De most közben azon gondolkoztam, hogy nemtudom melyik félnek van igaza, ezért akár úgy is eljárhatok, hogy mivel nem bizonyított a csalás egyértelműen, az érintett pedig kérte a tartalom eltávolítását, ezért törölhetem, mivel ártatlanság védelme vagymi. Most függetlenül attól, hogy amúgy lehet csalt, de nem tudják ezt szilárd bizonyítékokkal alátámasztani.

Viszont ha ezt megteszem és ezután fogom és kivágom az egész bandát a csoportból (mindkét oldalt) csak úgy (ahogy hex mondta), mert nem kell nekem még1 ilyen ide, akkor azért a lépésemért már semmilyen módon nem baszogathatnak?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Santi 2014. szeptember 8., hétfő 11:03-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 10:53

Érdekes dolog. Ugye itt arról van szó, hogy X megvádolta Y-t egy olyan fórumon (ha a facebook csoportra fórumként tekintünk), ahol én vagyok az admin. A kérdés itt az, hogy ha a sértett engem felszólít, hogy mint admin távolítsam el az őt sértő bejegyzést (amiről én mint nemtudom melyik félnek van igaza), de én nem távolítom el, mert nemtudok igazságot tenni. Akkor neki engem ezért van-e lehetősége bármilyen jogcímen feljelenteni?
Ha én jól értelmezem (hozzávéve hexor linkjét), akkor jelen esetben a Facebook oldalon történt a dolog, így ők a felelősök az ott megjelent tartalmakért. Így én azt mondanám, hogy téged nem jelenthet fel. Bár, amikor egy csoportot létrehozol a facebookon, akkor gondolom mindenféle szarságot elfogadsz, amit regisztráláskor el sem olvastál és ott lehet le vannak védve ilyen szempontokból.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. szeptember 8., hétfő 10:49

Realista24 írta:
Santi írta:Valaki otthon van a jogban?

Admin vagyok egy csoportban face-n, ami egy pc-s autós játékról szól. Ebben valakit csalással vádoltak, hogy valami cheat progival megbabrálta a játékot, hogy ne fogyjon benzine a versenyen, míg azt mondja az érintett, hogy ez nem igaz és perrel fenyeget, ha nem veszem le a posztot, mert a jó hírnevének csorbítása vagy mi fene.

Nem fostam be, egyelőre ezen csak röhögök, de kajak ezt megteheti? Mert ha igen, akkor viszont nem kell a nyakamba egy per és inkább leveszek a posztot.
Elvileg megteheti.
Egy példa régebbről
http://www.origo.hu/itthon/20130410-laz ... telot.html
Érdekes dolog. Ugye itt arról van szó, hogy X megvádolta Y-t egy olyan fórumon (ha a facebook csoportra fórumként tekintünk), ahol én vagyok az admin. A kérdés itt az, hogy ha a sértett engem felszólít, hogy mint admin távolítsam el az őt sértő bejegyzést (amiről én mint nemtudom melyik félnek van igaza), de én nem távolítom el, mert nemtudok igazságot tenni. Akkor neki engem ezért van-e lehetősége bármilyen jogcímen feljelenteni?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég