OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Melyik korosztályba tartozol?

A szavazás 2019. november 28., csütörtök 19:36-kor befejeződött.

10-15
0
0 szavazat
16-20
0
0 szavazat
21-25
36
29%
26-30
63
51%
31-35
17
14%
36-40
6
5%
41-50
2
2%
50+
0
0 szavazat

Szavazatok száma: 124

pátkán

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. április 9., csütörtök 11:18

Sziasztok.

A osztályu mercikről vélemény? Kaptam egy elég kedvező ajánlatot és nagyon elgondolkoztam rajta.
Mennyire szervizigényesek? Aki esetleg használt, van neki, leírhatná.
joabulicsak

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. április 9., csütörtök 3:57

Édesapámmal néztük ketten, végig őrjöngés, aztán a 91. perctől kezdve néma csend, a légy/szúnyog zümmögését is lehetett hallani. Mindketten némán imádkoztunk, és bámultuk a tévét, amikor Iker végezte el a bedobást, akkor valami furcsa érzés belém ütött. Apukám is vallásos ember, sosem felejtem el, amit ima közben mondott, korábban nem hallottam ilyesmit tőle: "Istenem, ha tényleg létezel, tégy csodát, legyen végre egyszer igazság a földön". Ramos fejesénél, mindketten ugráltunk, pecsenyére vertem a tenyerem, másnap vettük észre, hogy megrepedt a plafon az alsó szobában, de ez senkit nem érdekelt. Lementünk az x. üveg sörért amikor letelt a hosszabbítás, mindketten tudtuk, hogy innen már nincs mese, elfáradtak, darálás lesz... :salute: :sziv:
Ex-szerkesztő.
Kép
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

sonic
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. április 9., csütörtök 2:26

En Tottenhamben egy pubban neztem a meccset egy arsenalos ( :mrgreen: ) egy barcas es egy semleges nezo tarsasagaban, + vagy 100-200 bevandorlo/bennszulott. Eleg erdekes osszetetel volt... A rendes hosszabbitas megkezdesenel mar minden kinom volt, teljesen kivoltam. Aztan Ramos fejesenel majdnem leborogattam az asztalt es a hosszabbitas lefujasaig illetve az elso cigiig kb alig tudtam lehiggadni. Oriasi adrenalin rush volt, teljes euforia. Onnan meg mar minden Madridista tudta hogy a mienk a serleg, a 2*15 mar jutalom volt. Jott par feles a lefujasig, aztan bucsuzoul megegy es utana enekelve hazasetaltam. :)

Egyebkent az egyenlitesnel kb felrobbant a kocsma pedig nem sok Realos lehetett... Fasza volt a hangulat.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 8., szerda 21:02

hamesz írta:
csoda, hogy megengedte az asszony, hogy megnézd. :mrgreen:
Akkor max az áramszolgáltató tudta volna megakadályozni, hogy ne nézzem a meccset. :mrgreen:
Vagy egy jó arrow rész :lol: :lol:
Nem illik.

LeagueofLesbians
Kedvenc játékosaid: Raúl

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. április 8., szerda 21:02

hamesz írta:
Akkor max az áramszolgáltató tudta volna megakadályozni, hogy ne nézzem a meccset. :mrgreen:

Ültem volna kocsiba és meg se álltam volna az első városig, ahol van áram :mrgreen:
[FIFA WORLD]

hamesz
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 8., szerda 20:59

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 8., szerda 20:57

hamesz írta:
első sorban szépen helyett foglaltam egy haverommal.
Nem fájt utána a nyakad? :lol: Én már mikor készülődtek a szöglethez megfogtam a tévét és elkezdtem rázni és folyamatosan mondogattam, hogy valahogy kössön ki a hálóba könyörgöm. Utána szaladtam két kört az udvaron és siettem vissza nehogy lekéssem a folytatást. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

hamesz
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 8., szerda 20:55

első sorban szépen helyett foglaltam egy haverommal.
Nem fájt utána a nyakad? :lol: Én már mikor készülődtek a szöglethez megfogtam a tévét és elkezdtem rázni és folyamatosan mondogattam, hogy valahogy kössön ki a hálóba könyörgöm. Utána szaladtam két kört az udvaron és siettem vissza nehogy lekéssem a folytatást. :mrgreen:

Puding
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

HozzászólásSzerző: Puding » 2015. április 8., szerda 20:51

Én egy moziban néztem, kb. 35-40-en lehettünk, első sorban szépen helyett foglaltam egy haverommal. Elég sokat italozgattunk előtte is, a félidőben meg főleg, szóval ordibáltam ott mint a nem normálisok. A gól után ugráltam a vetítő vászon előtt sállal a kezemben utána meg ütöttem a földet. :lol: :lol: :lol: Felejthetetlen élmény volt! :D
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

LeagueofLesbians
Kedvenc játékosaid: Raúl

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. április 8., szerda 20:36

jó látni, hogy nem csak én őrültem meg. Rohantam fel-alá és ordítottam, mintha valami kiakarna szabadulni belőlem. Felejthetetlen érzés. Én kisebb társaságban voltam, de senki nem tudta, hogy most ki kinek a nyakába ugorjon végül az erkélyen ordibálva egymás hegyén hátán valahogy összekapartuk magunkat.

Az más tészta, hogy 2 hónapig a szomszédok csúnyán néztek rám, de le se szarom őket :mrgreen:

(edit: mi is leszaggattuk a szekrényem ajtaját :mrgreen: )
[FIFA WORLD]

Tádám
El Siete
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Tádám » 2015. április 8., szerda 20:34

Én Ramos fejesénél már álltam az ágy mellett, aztán kirohantam a szobából, majd visszatérve megpusziltam a tévét :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. április 8., szerda 20:33

Én 1-1-nél szétvertem a szobát. Barcás kollega a másik felét mert nem örült. :mrgreen: :mrgreen:

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 8., szerda 20:14

Én egy étterem/pizzériában néztem 2-3 realossal,meg volt egy barcás is,vagy kettő. Alapvetően a második félidőben végig álltam,és járkáltam,közben ittam,mint akinek az élete a tét,a reakcióm? Hagyjuk..... :shutup: beszéljünk másról,mert az nem volt normális.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 8., szerda 20:11

én mester utcában néztem ha jól emlékszem egy pubban de kint ültünk mert jóidő volt és a tv is kint volt. ramos góljánál az asztalra basztam és ordítva futottam végig az utcán vagy 200 métert nagyon nagy moment volt.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 8., szerda 20:09

Én kocsmában néztem a csapattársakkal, mert akkor jöttünk haza bajnokiról. Végig ùgy ültem mint egy depressziós, de a gólnál ordítva rohantam ki az utcára és örjöngtem mint akinek elgurult a gyógyszere. Aztán már belegendoltam, hogy ha akkor valaki el ment volna a kocsma előtt azt letakarítottam volna mint a szart kb... :lol:
Aztán mentem be inni, mert a madridista haverral ùgy szoktunk meccset nézni, hogy minden gólnál iszunk egy curkát. Szerencsére utána már nem győztünk inni. :mrgreen: :D

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. április 8., szerda 20:08

Realista24 írta:En majdnem osszeestem, aztan nem tudom kinek a nyakába ugrottam es az en nyakamba ki ugrott :lol:
Es csak röhögtem azokon akik mar elmentek a stadionból.
Nem is tudtam, hogy volt közvetítés a Panchoban.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 8., szerda 19:56

En majdnem osszeestem, aztan nem tudom kinek a nyakába ugrottam es az en nyakamba ki ugrott :lol:
Es csak röhögtem azokon akik mar elmentek a stadionból.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. április 8., szerda 19:15

én csak eleresztettem egy flegma "én megmondtam"-ot
#therewillbehaters
Kép

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 8., szerda 19:11

bennem csak az volt végig, hogy na most, na most... aztán jött Ramos én meg hátra dőltem a fotelben és azt gondoltam, hogy legalább a haverok nem basztatnak, azért mert egy ilyen tróger kis csapattól kikaptunk a döntőben #likeaboss
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Marky
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. április 8., szerda 19:07

én a 60. perctől kezdve tapsoltam üvöltöztem, szóval a 92. percre már erősen fájt a torkom és a kezem, de még a szöglet előtt is ordítottam... aztán meg leszakadt a csillár ahogy felugrottam a fotelből :lol: :lol:

Vissza: “Minden más”