OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 30., szombat 17:13

Én szinte csak a Family Guyt szeretem. South Park régi részeket unom, újakat nem szeretem. Brickleberryt meg tudom nézni, de annyira nem jön be. Életem értelmei, Jim szerint a világ és társai pedig néha 1-1 rész erejéig lekötnek, de hosszú távon nem. Agymenőket meg szinkronosan képtelen vagyok nézni. Új sorozatok sem jönnek be(Mike és Molly, Kertvárosi nem tudom micsoda sem tetszik stb..) Szóval kezdek gondban lenni a Comedyvel :-(

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 30., szombat 17:01

nálam is ha megy a tv, akkor comedy.
de nekem a mike és molly se tetszik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 30., szombat 16:54

BBeno írta:az a louie nagyon gyenge. nálam éjjel nappal megy a cc- a háttérben ha nézem ha nem. újat már nem tudnak nekem mutatni. az szomorú hogy a hogyan ne éld az életednek nincs több része. my name is earl-nek is az írói sztrájk vetett véget. amúgy egész nézhető sorozatok vannak rajta. sokadszor ismételve is elmennek bár igaz, hogy sztem már 1 éve a modern familyből az 1- és 5. évadot adják csak. ott mondjuk vehetnének már licencet a többire. mike és molly viszont egész friss sorozat mert még mindig gyártják lefele csak ott is megállt a licenc.

** ja és a brickleberry is fergeteges. ott meg már bejelentették hogy a 3. évad lesz az utolsó. kár azért is.
+1
Nálam is csak ez megy már évek óta, végre egy olyan csatorna, amit mindig lehet nézni/hallgatni.

Modern Family nagyon megtetszett, de tényleg csak 1. és 5. évadot nyomják már jó ideje, én viszont nézni akartam, szóval el is kezdtem, most tartok második évad felénél. Imádom. B-)
Mike és Molly is jó, bírom.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 30., szombat 16:44

az a louie nagyon gyenge. nálam éjjel nappal megy a cc- a háttérben ha nézem ha nem. újat már nem tudnak nekem mutatni. az szomorú hogy a hogyan ne éld az életednek nincs több része. my name is earl-nek is az írói sztrájk vetett véget. amúgy egész nézhető sorozatok vannak rajta. sokadszor ismételve is elmennek bár igaz, hogy sztem már 1 éve a modern familyből az 1- és 5. évadot adják csak. ott mondjuk vehetnének már licencet a többire. mike és molly viszont egész friss sorozat mert még mindig gyártják lefele csak ott is megállt a licenc.

** ja és a brickleberry is fergeteges. ott meg már bejelentették hogy a 3. évad lesz az utolsó. kár azért is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 30., szombat 16:40

Én valahogy a Louie-val nem tudok megbékélni, pedig párszor próbálkoztam vele. Régebben volt egy teljesen más Louie sorozat, aminek nagy része egy kis lakásban játszódott, az nem volt olyan rossz, de ez a mostani nagyon gyenge.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 30., szombat 16:33

___Samy___ írta:Mi ez, hogy family guy megy delutan a comedyn? Most is megy meg vmelyik nap is elkaptam pont egy reszt. Akkor azt hittem csak vmi fake, de mar ketszer nem lehet veletlen.
Igen, vannak furcsaságok mostanában. :D Cleveland show is megy mostanában délután. Én is néztem nagyokat, hogy délután megy?!
pheco írta:Éjjel 1-kor meg Életem értelmei megy...
Az a másik. Egyébként szeretem azt a sorozatot, de ezt az istenért nem veszik le a műsorról, bezzeg jó pár sorozat elkopott már az évek alatt, amit szívesen néztem volna még, de őket még mindig nyomatják. :D

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. május 30., szombat 16:20

pheco írta:Amúgy azt figyeltem meg, hogy minél erősebb az ellenfél, annál defenzívebb a játéka. Én level 13-as vagyok és játszottam múltkor 40 körülivel, úgy kezdte mindig, hogy berakott plusz két korongot a kapujába... Viszont megvertem egy 58-as szintűt :Đ
Az a szánalmas és most az b_szott fel kegyetlenül, hogy berúgtam a második gólom... 2-0 helyett 1-1, egy igazi világi fogalmatlan ellen, majd utána elkezdett taktikázni (elképesztő ostoba mód) és olyan máksorozatot lenyomott, hogy fel kellett volna vennem...mert ilyen a mesében nincs.

Mára elég volt, inkább tanulok :lol:

Jah az meg a legszánalmasabb mikor azon erőlködnek, hogy 2-3 "kupakot" benyomnak a kapuba, majd agresszíven szétbarmolom az egészet és kb üres lesz a kapu :lol:

Amúgy aki játszott kicsit magasabb szinten biliárdot (és nem csak azon volt, hogy beb_sz egyet aztán hátha leesik valami) annak azért előny ez a játék: stratégia, koccolás, tempó, nyesés, helyezés, fal... stb :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 29., péntek 16:05

En megnezem barmennyiszer, sose unom meg :D
De az eletem ertelmeit, meg az ilyen fszsagokat utalom.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: OFF

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 29., péntek 16:00

___Samy___ írta:Mi ez, hogy family guy megy delutan a comedyn? Most is megy meg vmelyik nap is elkaptam pont egy reszt. Akkor azt hittem csak vmi fake, de mar ketszer nem lehet veletlen.
Ja az 50. ismétlések, én már unom...Modern családot kell nézni az a jó. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 29., péntek 15:59

___Samy___ írta:Mi ez, hogy family guy megy delutan a comedyn? Most is megy meg vmelyik nap is elkaptam pont egy reszt. Akkor azt hittem csak vmi fake, de mar ketszer nem lehet veletlen.
Éjjel 1-kor meg Életem értelmei megy...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 29., péntek 15:58

Mi ez, hogy family guy megy delutan a comedyn? Most is megy meg vmelyik nap is elkaptam pont egy reszt. Akkor azt hittem csak vmi fake, de mar ketszer nem lehet veletlen.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 29., péntek 14:47

AdamTaylor írta:
h3x0r írta:Kiprobaltam telefonon is, de akkora kocsogseg, mikor teljesen a szelen vagyok es megprobalom a palya kozepere fele loni a labdat, de nem tudom teljes erosseggel, mert "elfogy" a kepernyo. :lol:
miközben lenyomod be lehet nyúlni másik ujjal és azzal is lehet erőt és irányt adni a lövésnek
Ezt mindenkepp kiprobalom. :agree:

AdamTaylor
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2015. május 29., péntek 14:45

h3x0r írta:Kiprobaltam telefonon is, de akkora kocsogseg, mikor teljesen a szelen vagyok es megprobalom a palya kozepere fele loni a labdat, de nem tudom teljes erosseggel, mert "elfogy" a kepernyo. :lol:
miközben lenyomod be lehet nyúlni másik ujjal és azzal is lehet erőt és irányt adni a lövésnek

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 29., péntek 14:40

Kiprobaltam telefonon is, de akkora kocsogseg, mikor teljesen a szelen vagyok es megprobalom a palya kozepere fele loni a labdat, de nem tudom teljes erosseggel, mert "elfogy" a kepernyo. :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 29., péntek 13:35

Dream League Soccer az igazi királyság :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 29., péntek 12:50

Amúgy azt figyeltem meg, hogy minél erősebb az ellenfél, annál defenzívebb a játéka. Én level 13-as vagyok és játszottam múltkor 40 körülivel, úgy kezdte mindig, hogy berakott plusz két korongot a kapujába... Viszont megvertem egy 58-as szintűt :Đ

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: OFF

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 28., csütörtök 19:54

hamesz írta: én azokat nem bírom, akik látszik a játékukon, hogy mindenféle elképzelés nélkül játszanak. Csak simán meglövik a legerősebben és lesz ami lesz és mégis kikapok tőlük. :lol:
És az meg van mikor tournament módban nyomod és menned kell a gólért mert fogy az időd de a kis ázsiai ellenfeled tökéletesen kitölti a kaput a korongjaival? Na akkor szoktam ideges lenni.. :angry: Jó játék egyébként. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. május 28., csütörtök 19:48

soadroli írta:
hamesz írta:Google playről szedjétek le a Soccer Stars-t. Jó szórakozást. :mrgreen:
már egy jó fél éve nyomom én is, most épp 196 ezrem van B-) de néha nagyon felkúr :D meg mindig valami tálibot sorsol ellenfélnek.
Akkor te már nagyon jól nyomhatod. :) én azokat nem bírom, akik látszik a játékukon, hogy mindenféle elképzelés nélkül játszanak. Csak simán meglövik a legerősebben és lesz ami lesz és mégis kikapok tőlük. :lol:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. május 28., csütörtök 17:25

hamesz írta:Google playről szedjétek le a Soccer Stars-t. Jó szórakozást. :mrgreen:
már egy jó fél éve nyomom én is, most épp 196 ezrem van B-) de néha nagyon felkúr :D meg mindig valami tálibot sorsol ellenfélnek.
Kép

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. május 28., csütörtök 15:40

palesz77 írta:Valaki légyszi segítsen. Hogy az anyámba lehet ennek a videónak a minőségét 720p-re állítani? Mert elvileg 360, 480 és 720p-ben is meg lehet nézni, de nekem csak 360-ban indítja el, és nem tudom hol kéne átállítanom - le akarom szedni, csak nem ilyen szar minőségben, azért kéne. Előre is köszönöm. :D
Tessék itt már tudod állítani :)

Szerk: rossz a link, de sehogy se lehet. Szóval törődj bele hogy az olyan minőség.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég