OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. június 13., szombat 15:36

Ja, hát hambi az Marika néni, gondolkodás nélkül. Jó béke burger 1000 Ft, nem egyszerű letolni.
Olcsó és szar, de legalább nagy. :D Ettem kétszer, de sajnos Marika néni tákolmánya messze esik a hamburgertől, teledobálja a vastag bucit mirelithússal, rántotthússal, meg csirkemellel, jó száraz és folytós lesz tőle, ráadásul attól a b.zinagy zsemlétől lakik jól ez ember.

Ha tényleg finom hambi kell, akkor két hely van ami nagyon bevált nálam:
Fald fel amerikát étterem
Big daddy

Összehasonlitásként:

Big daddy vs Marika néni hambija

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. június 13., szombat 15:33

Remy írta: Amerikai hamburgeres

Nem tudom, hogy van-e Pesten ilyen, de ha igen, akkor próbáld ki. Szerintem brutál király. Nem nagyon vagyok oda a hamburgerért, de ez nagyon durván adta.
Van több ilyen amerikai kajálda az országban mindenfelé , nem tudom ez milyen, nem is erre fel mondom csak a többivel amit próbáltam már, ilyen "amerikai" kajázó, egy gondom van ,hogy köszönő viszonyban sincsenek az amerikai burgerekkel pl. Volt szerencsém kint enni Amerikában, lehet sznob dolog de azóta nem is csúsznak le a gagyibb hamburgerek :D De ezt a Jeti burgeres versenyüket adnám :mrgreen: Teljesítetted már? :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: OFF

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 13., szombat 15:24

Azt már inkább el se mesélem, mikor ez a srác, annyira készen volt, hogy testápolóval ette a virslit.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Láttam olyan embert, aki Domestost ivott...és semmi baja nem lett, gondolom a sok alkohol semlegesítette. :lol:
Szerintetek melyik a legjobb pizza/hamburger budapesten?

Pizza Forte, hamburgerből van egy rakat, de a Zing erősen túl van hypolva. Amúgy egy sima pljeskavicát kérjetek lepényben (szigorúan így) a Montenegroiban a Blaha 7-es megállónál, viszonylag olcsó, és elég laktató, bár ugye várni kell rá vagy 15 percet minimum.

Ez meg eszméletlen jóság, burgerblog.
Ja, hát hambi az Marika néni, gondolkodás nélkül. Jó béke burger 1000 Ft, nem egyszerű letolni. :lol:
Na az minden, csak nem hamburger. :lol:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 13., szombat 15:17

Ja, hát hambi az Marika néni, gondolkodás nélkül. Jó béke burger 1000 Ft, nem egyszerű letolni. :lol:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. június 13., szombat 15:16

fiore írta:Ha már úgyis kaja téma van.
Szerintetek melyik a legjobb pizza/hamburger budapesten?
Az nem igaz, hogy a legjobb pizza, de szerintem a Pizzaboytól éri meg a legjobban rendelni mert van egy glitch a weboldalukon amit 2-3 éve használunk ki lazán :mrgreen: vannak állandó akcióik: kuponakció 1000 ft rendelés fölött és akciós három kívánság pizza 990ért. Alapból nem engedi összevonni az akciókat, csak a drágább kajákra engedné a kupont, de ha rányomsz egy akciós pizzára, kijelentkezel és vissza, akkor újra megjelenik a kuponválaszték és még kérhetsz egy pizzát 500ért vagy egy desszertet 50ért meg még vannak más dolgok is. Nem tudom, hogy balfaszok vagy csak nem érdekli őket, de soha nem szóltak még érte. Így nagyon megéri és korrekt a pizza vékonytésztával szerintem, normáltésztával is meg lehet enni még. Egyedül arra kell vigyázni, hogy sonkásat nem szabad rendelni, mert a legótvarabb gépsonkát használják és geciszar, de mással nem volt problémám eddig. A kupont is leszarják, nem is adom oda soha már nekik régen, nem kérik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27400
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 13., szombat 15:14

fiore írta:Ha már úgyis kaja téma van.
Szerintetek melyik a legjobb pizza/hamburger budapesten?
Amerikai hamburgeres

Nem tudom, hogy van-e Pesten ilyen, de ha igen, akkor próbáld ki. Szerintem brutál király. Nem nagyon vagyok oda a hamburgerért, de ez nagyon durván adta.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 13., szombat 14:59

pheco írta:Részegen teljesen mindegy mit eszik az ember(legalábbis az én társaságomban). 200 Ft-os pizzának is tudok akkor már örülni. Haverom szilveszterkor a fagyott virslit is olyan jó ízűen ette, hogy már majdnem én is megkívántam :mrgreen:
Nálunk a fele rokonság masszívan fogyasztja a nedűt . Az egyik összeröffenés alkalmával történt hogy nyúlból főztek halászlevet . :fpalm: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. június 13., szombat 14:43

fiore írta:Ha már úgyis kaja téma van.
Szerintetek melyik a legjobb pizza/hamburger budapesten?

Nem sokat próbáltam még belőlük, mert elég drágák sajnos, viszont a Pizza Forte pizzái finomak szerintem meg az Attaboyból rendeltem hamburgert, az is elég jó volt. :)
A Pizza Forte pizzái szerintem is jók, ha rendelek onnan szoktam mindig :) A legjobb Burger lelőhelyek a Black Cab, Zing és a Goodburger, aki mást mond az hazudik :sziv: De tényleg, mindenki kóstolja meg aki szereti a jó burgereket :) Viszont ha már Attaboy, akkor a hot-dog ott isteni :)
Én nem spórolok ezen általában, netpincéren rendelek Don Pepétől és 20% kedvezmény is van. 1-2 plusz feltéttel rámegy 1500 egy pizzára, de inkább ezt tolom be, mint 1000-ért egy vastag tésztát Tesco-s szalámival meg sajttal.
Máté, tudom neked ajánlani ezt: http://bevasarlas.tesco.hu/hu-HU/Produc ... 4009995372 :mrgreen: Egyszer vettem ilyet, szabályosan nem sült meg. :kivagyhe:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 13., szombat 14:40

fiore írta:Szerintetek melyik a legjobb pizza/hamburger budapesten?
Én nem spórolok ezen általában, netpincéren rendelek Don Pepétől és 20% kedvezmény is van. 1-2 plusz feltéttel rámegy 1500 egy pizzára, de inkább ezt tolom be, mint 1000-ért egy vastag tésztát Tesco-s szalámival meg sajttal.

Tegyük hozzá, havi 1-2x eszek csak, ezért gondolkodok így.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 13., szombat 14:37

pheco írta:Részegen teljesen mindegy mit eszik az ember(legalábbis az én társaságomban). 200 Ft-os pizzának is tudok akkor már örülni. Haverom szilveszterkor a fagyott virslit is olyan jó ízűen ette, hogy már majdnem én is megkívántam :mrgreen:
Én sosem felejtem el, mikor haverom annyira be volt marva, hogy a hűtőből (ami annyira hűtött hogy a egyes helyeken már fagyasztott) elővett pörköltet úgy ette kézzel, közben meg a fagyott rizs sercegett a foga alatt. :lol:

Ezt leírni nem lehet, de én akkor ott a látványtól, annyira röhögtem ezen a hülyén, hogy szó szerint a földön hemperegtem és majd összehugyoztam magam a röhögéstől. De nem csak én hanem az egész haveri társaság sírva röhögött, ő meg az egészbe belszarva tolta befelé, majd néha ránk vigyorgott :mrgreen: :lol: Idióta! :Đ :lol:

Azt már inkább el se mesélem, mikor ez a srác, annyira készen volt, hogy testápolóval ette a virslit.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Mondjuk amennyit ők meg bírtak inni. :ozil: :| Én 5x a detoxikálóban kötök ki.

De azóta már megkomolyodtak, és tényleg durva, hogy hány ember kiéli magát egyetemen és utána 1-2 év alatt eszméletlen komoly, felelősségtudatos ember tud lenni. Tisztelet a kivételnek. :lol:

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. június 13., szombat 14:36

Ha már úgyis kaja téma van.
Szerintetek melyik a legjobb pizza/hamburger budapesten?

Nem sokat próbáltam még belőlük, mert elég drágák sajnos, viszont a Pizza Forte pizzái finomak szerintem meg az Attaboyból rendeltem hamburgert, az is elég jó volt. :)

Volt egy Beltér Pizzéria nevű hely ahonnan rendeltem egyszer pizzát, na olyan finomat még nem sokat ettem Magyarországon, viszont mikor legközelebb akartam volna rendelni, arra már bezártak. :-(
.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. június 13., szombat 14:28

Részegen teljesen mindegy mit eszik az ember(legalábbis az én társaságomban). 200 Ft-os pizzának is tudok akkor már örülni. Haverom szilveszterkor a fagyott virslit is olyan jó ízűen ette, hogy már majdnem én is megkívántam :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 13., szombat 14:08

Hát én a pizza kinges cuccot csak alkohol után tudom megenni. Tenyleg brutal vastag a tesztaja. Mint kb egy lexikon. De akkor nekem már kb mindegy szóval inkabb veszek abból kettőt mint gyrosbol. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 13., szombat 14:05

Zsombor írta:
fiore írta:Móriczon szerintem is rohadt ó a kebab, viszont ha nem bírok magammal ittasan és kettőt veszek az már nem annyira költséghatékony. :-( :mrgreen:
Mondjuk akkor már inkább vennék a 200 forintos pizzabol 2-3 szeletet. :D
Nekem rohadtul nem csúszik olyankor a pizza. :lol:

Akkor már inkább sajtburger. :Đ
Nem illik.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. június 13., szombat 14:05

egy Pótkulcs nevű romkocsma ami elvileg Budapest első romkocsmája
Az nem a Szimpla?

Amúgy az Instant tényleg legalja, nem utálok úgy helyet, mint azt. :lol:

A Pizza King meg életmentő királyság, bár létezik finomabb pizza is. :lol:

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. június 13., szombat 14:03

Frissen még tűrhető, de amúgy Isten óvjon a Pizza Kingtől. :D
.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 13., szombat 13:58

VanillaSky írta:Nem is a pénz zavar elsősorban, hanem egyszerűen nem tudok csinálni semmit. Vezetni okmányirodáig nem tudok, papírokat intézni ismét pár kör a hivatalokban, jogsi miatt orvosi vizsgálat, a bérletem meg éves céges volt. Valószínűleg azt sem térítik meg, mert kaptam már egyet, így vehetek azt is havit. Dühít, a pénzt leszarom megtarthatják (mondjuk a bankkártyát azon nyomban blokkoltattam) csak az iratokat küldjék vissza.
Ja, nem is azért mondtam, tudom én hogy az iratok a legparásbbak. Egy ismerősöm járt hasonlóan, neki is meglettek a papírok miután csináltatott újaakat. Kb. 3 hét után dobták be a postaládájába :roll:
Zsombor írta:Mondjuk akkor már inkább vennék a 200 forintos pizzabol 2-3 szeletet.
Én 1x ettem abból, utána 2 napig nem volt étvágyam. :lol: Jó, nem egy vasgyomrom van, de az a vastag tésztás pizza nem a legjobb szerintem :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 13., szombat 13:55

fiore írta:Móriczon szerintem is rohadt ó a kebab, viszont ha nem bírok magammal ittasan és kettőt veszek az már nem annyira költséghatékony. :-( :mrgreen:
Mondjuk akkor már inkább vennék a 200 forintos pizzabol 2-3 szeletet. :D

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. június 13., szombat 13:52

Móriczon szerintem is rohadt ó a kebab, viszont ha nem bírok magammal ittasan és kettőt veszek az már nem annyira költséghatékony. :-( :mrgreen:
.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 13., szombat 13:51

Ebben a paypassban ez a szar amúgy, amíg letiltod, simán levásárolhatnak ezt-azt.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég